• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@marty154 já mám na tebe,fakt štěstíííííííííí :cry: :cry: :cry: :cry:
3. říj 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa ale já jsem ještě tady!! :slight_smile:
3. říj 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky posílám Vám fotku dortu,malý od ségry měl narozky,kouknite na to,neni to úžasný :grinning:
3. říj 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154 Tak to je naprosto skvělý, kdo tohle umí, toho obdivuju, fakt super, nádhera.
3. říj 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa copak jsi dělala dobrýho??A kdy máš další kontrolu??Už víš co to asi bude??No povídej.......
3. říj 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela no a to neni všechno,koukej....prostě kouzelnice :slight_smile:
3. říj 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kde všechny jste???A kde je Rozmarýnek??Tu jsem tu taky teď neviděla.
3. říj 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já jsem dnes 19.DC- od 15.DC beru schválně Proveru( od dr. z Caru), abych nešpinila před MS a měla normálně dlouhé cykly a ne 36 apod.( moje klasika) a co myslíte- dnes jsem začala slabě špinit:frowning2:´Tak fakt nevím:frowning2: Já se fakt po... To ani tohle nemůže být nějak normální!!!!??? To jsem fakt zvědavá, jak vůbec teda ty cykly budu mít, ach jo:frowning2:

@78marcela Na Tebe jsem teda fakt zvědavá, to je fakt detektivka!
@sslunicko Tak jak to u Tebe vypadá???
3. říj 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda ahojky,zítra si jdu pro miminka a už se moc těším.
jinak pregnyl se píchá přesně 36hodin před |OPU. musí to být naprosto přesně,aby pak mohli ta vajíčka odebrat.

@laura09 ahoj, malou máme z druhého IVF,úspěšné bylo i první ivf,ale potratila jsem.
3. říj 2010 ve 23:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony zítra si pro ně jdu,už se těším.
3. říj 2010 ve 23:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sslunicko Tak to moc držím palce a budu se těšit na zprávičky:slight_smile:
4. říj 2010 v 00:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ještě, prosím Vás, nevíte, zda Provera může mít negativní vliv na cytologii čípku? Jdu za měsíc na kontrolu- měla jsem teď 2x špatné výsledky... V Caru se mě ale na čípek nikdo neptal, neřešili to tam, tak nevím, zda tohle vůbec je při Proveře a vůbec IVF ok a nemže to být problém? Díky za zkušenosti i rady...
4. říj 2010 v 00:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný pondělí
4. říj 2010 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, koukám, že jste o víkendu klábosily jak o život, snad vás stihnu během dne dočíst :sunglasses:
Ve středu čekám MS a bláhově jsem si myslela, že dorazí dřív, ale zatím mě nebolí ani břicho, to čekání je k zbláznění :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@rvasata A jak to vypadá s tebou? Teď taky čekáš na MS a jdete do toho?
4. říj 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa Tak co je ti už líp???? :slight_smile:
4. říj 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
pěné pondělní ráno, ženy:slight_smile:

@sslunicko Už zítra, jo? To to utíká! No a jak to teda vypadá teď, jak to dopadlo? Kolik těch embrýsků ti nakonec zbylo? Jsem zěvdavá jak opička:wink: No a samozřejmě přeju, aby měla doktorka/doktor šťastnou ruku a správný katetr :wink: :grinning:
4. říj 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek Tak to vypadá, že tě ve stimulaci asi předběhnu. Zítra jdu na ultrazvuk a myslím, že si začnu píchat. Tak si koukej dát něco horkého svařáčku a taky horkou koupel, aby mrcha dorazila a mohly jsme tak nějak čekat duálně:wink: :grinning: Měla jsem za to, že ty máš začít dříve, ale já v tom mám opravdu hokej nad hokej.

@78marcela Tak co ty?Jdeš dnes soukromě na krev? Nebo máš jít do CARu? I v tomhle mám hokej. Ale jsem moc zvědavá, jak to s tebou bude. Tedy nejspíš, kdy ti zavedou ty pravé bobánky:wink:
4. říj 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154 To teda opravdu kouzelnice je. Něco takového bych nezvládla ani kdyby mě mučili. Je to fakt super a obdivuju každého, kdo něco takového dokáže.
@sslunicko držím pěsti, at se krásně uhnízdí.
@doufalka Já už dnes měla na testu slabou čárku, takže HCG klesá. Zítra jedu do Caru a budu se modlit, aby mě hned pustili do dalšího pokusu, strašně bych to chtěla.
4. říj 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela Naprosto tě chápu. Když člověk vidí, že to může někam spět, je jak nabitý na další pokus viď? Měla jsem to tak taky. K mé smůle ovšem bez sněhuláčků, takže jsem vždycky musela projít celým IVF znovu. To je to, co stále opakuju, že jsi při vší té smůle strašně šťastná žena. Sněhuláčci mají snahu a ještě stále jich máš poměrně dost, takže optimismus je na místě:slight_smile:
4. říj 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka Jojo, minulý měsíc , kdy na testu nebylo nic, jsem s tím chtěla fiknout a na třetí pokus mě přemluvila doktorka, že ještě třetí a pak pauza. Teď, když vidím, že aspoň na chvilku se to udrželo, i přesto, že to bylo na psychiku děsně náročné, tak jsem nabitá chutí, energií a nadějí, že příště se zase chytnou a udrží déle. Musej, ne? Je to logický.. :wink: :wink: :wink:
4. říj 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka Akorát teď už přicházejí na řadu pomalu ti, kteří nejsou zase až tak superkvalitní, jak byli tady ti... :unamused: :unamused: :unamused:
No uvidíme.
4. říj 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lllenkap Ahojky,není :frowning2: ....ale už jsem si nějak zvykla.Dnes jsem byla na kontrole,vše je ok...jsem moc ráda!!Co ty,jak se daří???
4. říj 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa ahoj kessi,na tebe taky natrefit je štěstí :slight_smile:
4. říj 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 no nazdárek,na tebe taky :grinning: ,jak je??
4. říj 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa jojo vše je v pořádku - tedy doufám,zle mi není,ale občas bývá a telefonuju :frowning2: u mě je nejhorší ta žáha - už nevím co sníst a co pít......co testy?jak si dopadla?
4. říj 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké odpoledne holky!!!!
Ve čtvrtek jedu do CARu a budou mi píchat Zoladex a pak už se to rozjede. Uteklo to jako voda. Já jsem tak nabuzená, všechny negativní myšlenky jsem zasunula dozadu a možná úplně vymazala a teď jsem maximálně připravená na těhu...
Jinak chtěla jsem se zeptat: v květnu jsem byla na 2IVF a od té doby, vždycky 14 dní před ms mě strašně bolí prsa a ani si na ně nemůžu šáhnout... Nemáte s tím některá zkušenost?? Mám je i jakože zvětšené. Je možné, že by to byli ty hormony?? Ale to je asi blbost... No nevím, i pleť se mi zhoršila. A tak si říkám, že kdyby to tělo bylo nabuzený hormonama, že by to bylo super!!!
@78marcela nezoufej, buď ráda, že máš tolik sněhuláčků. My máme Tobíka taky ze sněhuláčka :grinning: , takže to nemusí být pravidlo, že jsou horší kvality!!! Neboj, teď už to musí vyjít!!
@kessinkaa a máš nějakou novou fotečku?? Teda koukám na to Tvoje čísílko, jak to letí. Za chvíli jsi v půlce :wink:
4. říj 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 na žáhu mě osobně pomáhalo mlíko a jogurty :slight_smile: Taky jsem to měla celý těhu a byla jsem z toho zoufalá.
4. říj 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 To já k tomu zvracení,mám i žáhu.Druhé testy jsou na hraně,ale ve 20tt jdu k vyhlášenému doktorovi a když to bude v pořádku,tak to mám hodit za hlavu.
4. říj 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbika já mléko nemůžu - zkoušela jsem jej včera a byla jsem ráda,že jsem doběhla na vecko - vše letělo do mísy - jogurty vyzkouším :slight_smile:
4. říj 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbika nemám fotečku :frowning2: ,oni mají hrozné ultrazvuky,tak si ani neříkám
4. říj 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek