• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@kessinkaa mě volala v pátek z genetiky s tím,že oba screeningi jsou negativní a jestli chci postoupit vzhledem k věku plodovku....odmítla jsem to,nedoporučuje mi to ani gynekolog - pokud je to negativní zbytečně do doho zasahovat - navíc mám placentu na přední stěně - může se stát,že ji napíchne,dojde ke krvácení - píchám si pořád fraxík a pak k potratu......nebudu to pokoušet.....na srdíčko a velký UTZ jdu za 14 dnů - snad bude vše ok.......mám tam ve fotoalbu nové fotečky - kukni
4. říj 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 koukala jsem,jsou nádherné :wink: .Já jdu na velký Utz 19.10.tak jsem zvědavá.
4. říj 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa tak to jdeš o den dříve,já jdu 20.10 bude koukat i na pohlaví,ale mi už to na 99% víme....ale - nikdy nevíš,že?i když teda nevím co by berušce mezi nohama narostlo :slight_smile: co ty?budeš to chtít vědět?
4. říj 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 určitě joooo,jsem zvědavá a manžel ještě víc :grinning:
4. říj 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa ANI NETUŠÍŠ CO BY TO MOHLO BÝT?A CO BY JSI RADĚJI?
4. říj 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 fakt nevím.Je mi fakt jedno,co tam bude,ale aby bylo mímo zdravé.Možná tam je holčička :slight_smile:
4. říj 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa přesně tak,to je nejdůležitější - za 14 dnů po velkém UTZ pokud bude vše ok - můžeme si navzájem pogratulovat - to by měla být poslední velká kontrola - pak už je to jen o rustu miminka - docela se bojím,ale to asi každá z nás.....začíná mi dost tvrdnou bříško - je to docela nepříjemné - prej je to normální jev - dávájí na to magnesium,ale nějak mi to nezabírá.....
4. říj 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa tak to je super ,že kontrola dopadla dobře:slight_smile: Já jsem ok. Až na prsa a veliký břicho:slight_smile: ce cítim už úplně v pohodě.Nikdy jsem neměla žádné břicho a vylezlo mě nejak rychle,lidi mě už tipují tak na konec 4 měsíce.nevim čim to :wink: ale jinak jsem v pohodě.v pátek jdu na kontrolu, tak jsem zvědavá:slight_smile:
4. říj 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 já fakt zatím bez problémů......!!Jo bude to v pohodě a můžem nakupovat :slight_smile:
4. říj 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 koukala jsem na fotečky krása:slight_smile:
4. říj 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa tak to bud ráda,já se přiznám,já už nějaké pidi věcičky nakoupila..... :wink: jinak mám 2 kila nahoře
4. říj 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lllenkap děkuji,co ty a fotečky_taky už mám bříško,už se to pomalu nedá schovat,ale když mám tuniku - nikdo si moc nevšimne.... :wink:
4. říj 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 No ty ale jsi v 18 tt,tak to je normalní mít bříško :grinning: :grinning: :grinning: narozdíl ode mě :slight_smile:Já mám fotky mimiska když měl 1,5 cm v 7+6TT a teď nemam dlouho nic. V pátek jdu na kontrolu a příští týden na screening,tak se bojim a těšim zárověň :slight_smile:
4. říj 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj těhule:grinning: Je pěkné vidět vás tu tak hezky pohromadě:wink:

@kessinkaa To je naprosto šílený, jak je ti pořád zle. Tak snad to bude jediná potíž v tom tvém těhotenství a všechno ti vyjde vždy O.K.:slight_smile: Když si vzpomenu na sebe, tak co vyšetření, to nervovej kolaps - pokaždé našli něco, co nebylo tak úplně standardní... Tak ať máš alespoň od takových nervů pokoj:wink:

@78marcela Já věřím, že to bude dobrý. Pořád to opakuju, ale ty dítě prostě mít budeš. Jestli je možné, že to cítím, tak to tak prostě je. Jen ti neřeknu kdy, to fakt nevím:wink:
4. říj 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 Ta váha je na tvoje týdny super.mam taky necelá dvě kila:slight_smile: :frowning2: :slight_smile: :frowning2:
4. říj 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lllenkap jj ve středu je to již 19 týden :slight_smile: na screnning se těš uvidíš vše....od prstíčku po páteř a obličejíček...je to krásné.... :slight_smile:
@doufalka moc tady nestíhám chodit víš?
4. říj 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 super.toto letí.Já budu v pátek už taky 12TT.Skoro konec 1 trimestru,tak jsem ráda ,že jsem se dokodrcala až sem a snad už vše bude ok.Modlim se každej den:slight_smile:
4. říj 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka no jsem ráda,alespoň za to.Taky mám vždy nervy jak lana :grinning:
4. říj 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lllenkap musíme prostě věřit,to nejhorší už budeš mít za sebou i ty :slight_smile: utíká to hrozně rychle - jako kdybych včera testila já a ono už je to tak daleko.....ted musíme držet pěstičky všem tady našim holčinám,at jim to taky co nejdříve vyjde :grinning:
4. říj 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 Přesně tak.Myslim na Vás všechny i když se sem teď tolik nedostanu:slight_smile:
4. říj 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka Prima, že to cítíš, že dítě mít budu. tak se vysmrkej, pořádně zaňufej kolem sebe a třeba i ucítíš, kdy to bude a řekni mi to :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. říj 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. tak tyden zase pred nami. ve stredu jdu na UZ jestli mi tam roste folikulik a ovulka mi vychazi na vikend/pondeli. Jinak u mne nic noveho, na vikend jsem byla pomahat nasim a tak jsem ani nebyla na pocitaci :slight_smile:.

tak se mi tu opatrujte.
4. říj 2010 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
děvčata, tak prý to vypadá dobře. folíci tam jsou zatím všichni a ve středu ráno je OPU. takže se mi to už blíží!!

ssluníčko, nachystalas pěknou peřinku pro mimísky? budu na tebe moc myslet!!
4. říj 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela Tak to ti asi fakt nepovím. Já moc na věštění nevěřím, ale věřím v něco nevysvětlitelného... prostě v intuici. Všeobecně si přeju, abychom se tady všichni dočkaly odměny za svoje snažení, ale z toho, jak to tobě zatím protýká mezi prsty mám takový dojem, že prostě vím, že ty ano. Třeba je to nesmysl, ale píšu pocity:wink:

@rozmarynek Na folíky, ty jsi šikovná, tak držím palce, aby tohle byl ten pravý:wink::grinning: Je bezva, jak ty IUI jdou tak rychle uskutečnist, že máš vlastně pořád nějakou čekačku a naději... Držím ti palce ženo. Tobě zase o to víc, že vím, jak nás lehce tlačí ty pitomé hodiny:wink::grinning:

@marcajda Šikulka, tak to budeš mít už to nejhorší ze stimulky za sebou a pak jen čekááááánííííí, čekáááníííí...:wink: Budu na tebe ve středu ráno myslet:slight_smile:

@kessinkaa To už jsme psaly, že nervy prostě budou. Ale hlavně, aby to tedy bylo alespoň v pořádku:slight_smile: Jééé, jak já ti to čísílko 17 závidím:wink: A móóóóc přeju:slight_smile:

Jedu pro Barborku. zatííím
4. říj 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
doufalko, díky. ted už budu jen píchat ten fraxiparin. to břicho už mám samou modřinu.. a co ty tvé bábinky, máš to s nimy náročné. to by bylo fajn, kdyby se daly sestěhovat dohromady. taky bys měla úlevu. a ony by měly navzájem společnost.

rozmarýnku. ty jsi bojovnice, to jsi stejně dobrá, že se ti vše tak rychle vrátilo do normálu. tak at dobře dopadneš :slight_smile: hernajs, proč nezůstal nějaký sněhuláček, to bys byla v jiném očekávání!

když čtu diskuzi těch našich těšhulek, holky, já mám z vás takovou radost. i když Kessi, tobě teda vůbec nezávidim. už by ti to špatně mělo konečně přestat..
4. říj 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda Řekli ti, na kolik to vypadá folíků?
@doufalka Kéž by ta tvoje intuice vyšla a hodně brzy...
4. říj 2010 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
minule napočítala 11, dnes 10, ale spěchala, tak snad tam jich je i víc. no těch velkých bylo 5..
4. říj 2010 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak už ležím vposteli,jsem nějak k.o.
Dopoledne jsem se snažila stihnout resty,abych mohla užívat klidu doma.

Mám u sebe 2 bobíšky. Jsou jediní,kteří nám zase zbyli,takže nebylo nic na rozmýšlení.
4. říj 2010 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sslunicko prosím Tě jak je to s tou délkou kultivace embryjek, za jak dlouho po OPU dělají ET? Díky
4. říj 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
sslunicko, to je krásné, to ti gratuluji!!! však jich už víc nebudeš potřebovat :grinning:
4. říj 2010 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek