• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@laura09 Mám gonal v předplněném peru + menopur. Včera mi v CARu píchli první dávku a už večer mě bolela hlava jako střep:frowning2: Nevím proč při stimulaci tak strašně trpím na bolesti hlavy :confounded:
6. říj 2010 v 18:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@doufalka no já sem na to zvědavá, od 2 DC mám brát HA Minulet a mam si dojít pro plán.
6. říj 2010 ve 20:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@78marcela Tak ještě, že jsi to zvládla, já se řídit bojím, takže otročím manžela, když je něco třeba a moc se za to stydím:frowning2:
@rozmarynek Hezky připraveno:slight_smile:
6. říj 2010 ve 20:53  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj zdravím,
koukám že tu jsem po dlouhé době první :sunglasses:
7. říj 2010 v 07:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@evik31 Že by já druhá? Přeji dobré ránko. Jak se dnes cítíš?
7. říj 2010 v 07:55  • Odpověz  • To se mi líbí

Dobré ráno.
7. říj 2010 v 08:25  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@78marcela blbě kamínek se ve mě šprajcnul a né a né se pohnout jinak za chvilku tady budu cvičit aerobick,aby se ve mě pohnul už je to od včera potvora jeden :angry:
7. říj 2010 v 08:31  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ránko.
7. říj 2010 v 09:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásné dopoledne ženy:slight_smile:

@evik31 To je potvora ten šutr!!! Jsem si myslela, že to rozdrtí a nějakou kapačkou enbo prostě nějakým zavodněním vypudí ven... Ono ne! Ještě se s ním musíš takhle mordovat :angry:

@sslunicko Ahoj čekatelko:grinning: Jak je? Jak je?:wink: Vleče se to, co? Já už bych chtěla, abych měla 8. den po ET:grinning::wink: Prostě to čekání na to kolik se jich oplodnilo, pak čekání po ET - NESNÁŠÍM!!! :angry: Tak se holka drž:slight_smile:
7. říj 2010 v 09:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@doufalka ahojky, to čekání po ET je fakt děsný. děsila jsem se ho už při první injekci. jsem 3.den,tak je to jěště sakra málo.¨
manžel mi včera dovezl nový notes,je úžasný,tak mám zase o zábavu postaráno než si vše nastavím. :slight_smile:
7. říj 2010 v 09:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@sslunicko to se máš, já bych taky potřebovala nový :grinning:
Jo a mně připadá všechno to čekání hrozný ne jenom po ET :frowning2:
7. říj 2010 v 10:40  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
holky tak hlásím úspěch šutr venku dokonce dva kousky asi byly hned za sebou proto to tak bolelo
a pomohla mě na to zumba,takže natřásat to chtělo to kdybych věděla tak trsám trsám celou noc :grinning:
7. říj 2010 v 10:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@baronek mě právě to po et přijde nejhorší. je to děsná nejistota.
7. říj 2010 v 10:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@sslunicko to je jasný, já to ještě nezažila, tak je pro mě všechno to čekání hrozný, za měsíc budu asi ale mluvit jinak :zipper_mouth:
7. říj 2010 ve 13:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak pro mě teda to čekání po ET bylo taky z celého IVF nejhorší- resp. ještě ten den ET, kdy mi po x dnech, jak mám super embryjka, řekli, že je jen 1 dobrý- to byl děsný pád a stres, ale pak, když teda bylo aspoň 1 se děsně ulevilo, že apsoň to... Pak ale to čekání na testování bylo fakt nejhorší:frowning2: Před tím 1:IVF i to čekání na to šlo- bylo to takové očekáání, že se konečně bude něco dít a nevěděl člověk přesně moc co, vše bylo nové a docela rychle to utíkalo... Teď je to mnohem horší... V sobotu to bude teprve měsíc, co byl můj test negativní:frowning2: A přede mnou ještě 3 měsíce než buduzase testovat, což je šílený:frowning2:
7. říj 2010 ve 13:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Hezké odpoledne holky, tak hlásím, že mi dneska v CARu bodli včeličku do bříška (Zoladex). Za14 dní první UTZ a hned začínáme se stimulací a asi kolem 2.11. to vypadá na OPU.
Můžu říct, že jak jsem byla v klidu, tak teď to na mě zase pomalu začíná padat, protože už je to poslední hrazené IVF a bojím se neúspěchu. I když pořád věřím a doufám, že to tentokrát vyjde... Jsem rozhodnutá proto udělat cokoliv.
Jak píše Tony, tak před 1IVF jsem do toho šla, že to prostě vyjde, když jsem zdravá. Že v tom není žádný problém. Vyšlo to sice až po KET, ale vyšlo. Proto, když jsme do toho šli na jaře podruhé, tak jsem si říkala, že je to jistý. Ale přišla rána a nevyšlo nic. Tak teď si říkám, že do třetice všeho dobrýho.....
7. říj 2010 ve 14:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@barbika jj, tak to nám to vychází úplně stejně, já dostala zastavovačku včera a 21. jdu na ultrazvuk a na krev a taky bych měla začít se stimulací. Jen nevím, kolik injekcí budu mít :slight_smile: Je to individuální nebo pro všechny stejný?
7. říj 2010 ve 14:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@baronek takže budeme čekat spolu :wink: No záleží jak Ti porostou folíci. Tak to by bylo fajn, kdyby jsme se takhle sešly a psychicky se pak podporovali :wink:
7. říj 2010 v 16:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Pěkné dopoledne ženy:slight_smile:

Jsem pěkně napnutá, co ta Marcajda!!! Asi jí dám důtku, že nás tak napíná - potvůrka :wink: :grinning:

Jak je vám všem? Já jsem nafouknutá jak balón a stále mě bolí hlava. Nesnáááším stimulaci :angry:

Jedu k doktorce na předoperační.
8. říj 2010 v 08:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@doufalka to jsem zvědavá, jak budu na stimulku reagovat já :grinning:

Holky, nevíte kdo jste měly dlouhej protokol, kolikátý den se chodí na kontroly? Potřebovala bych si předběžně naplánovat dovolený. Teď to máme v práci nějak divný :astonished:
8. říj 2010 v 08:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Hezké dopoledne,
@doufalka tak dobré pořízení, já byla dneska ráno na krvi kvůli předoperačnímu a příští týden jdu na EKG.
@baronek já mám ten dlouhý protokol a 21.10. jdu na UTZ a začnu se stimulací, KO mi dr říkala, že předběžně bude asi 29.10. a pak asi 2.11. OPU. Takže asi tak. Ale záleží, jak Ti porostou folíci a jak si Tě dr pozve... To je individuální.
8. říj 2010 v 10:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@baronek Já myslím, že je to individuální. Já jsem dostala dipherelin, za 21 dní jsem šla (v úterý 5.10.) na UZ a od té doby stimuluju. Na kontrolu mě objednal za týden v úterý. Ale pak záleží na vajíčkách, jak budou růst. Když jsem stimulovala nejdéle, chodila jsem pak ob den. Ale já jsem exot. Jen tím chci napsat, že je to případ od případu.

@barbika Já jsem dnes odevzdala moč i krev, bylo mi natočeno EKG a pro zprávu si jdu v pondělí. Sestra mi nemohla najít žílu, takže jsem 3x napíchnutá. Jsem zvyklá. Nikdy jsem neměla žíly. Jen se děsím toho, jak zase budu ležet na sále - bez napití a anesteziolog bude marně hledat.... :confounded:
8. říj 2010 ve 13:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holčiny,po delší době Vás všechny zdravím.Dnes mám po kontrole a zatím vypadá vše v pořádku.Jen mimčo je větší, než podle menstruace a to o 5 dní.Jsem dnes 11+0tt a mimčo 11+5 asi pekně baští:slight_smile: také mě měřil pan doktor šíjové projasnění a prý ho mám ukazkové,ale nosní kůstku, řekl že zatím nechá ještě na pana doktora, až pujdu na screening. :slight_smile:
8. říj 2010 ve 13:59  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahoj zdravím
@doufalka mě bolí hlava jak kráva a ani nemusím simulovat :astonished:
8. říj 2010 ve 14:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky. Tak hlasim ze dalsi boj a snazeni se odehraje v pondeli. Dnes byl folikulik 16 mm a perinka (sliznice) 8 mm takze zitra vecer picham Pregnyl a v utery v poledne lezu na kozu pro IUI :slight_smile:.
8. říj 2010 ve 14:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@lllenkap byla jsi dnes v GESTu? Ted nevim jestli chodis take tam jako ja :slight_smile:.
8. říj 2010 ve 14:23  • Odpověz  • To se mi líbí
rozmarynek nene.byla jsem u svého doktora v ordinaci a jinak jsem chodila do Iscaru :wink:
8. říj 2010 ve 14:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@lllenkap :slight_smile: aha protoze dneska byla holcina nesla si foto mimi v pupiku a kulala po mne jako by mne poznala :slight_smile:
8. říj 2010 ve 14:30  • Odpověz  • To se mi líbí
holky cho chodíte na ivf, co berete za léky po ET? Něco jako duphaston/utrogestan, nic jiného?
8. říj 2010 v 17:00  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj hollky,
tak něj. tak mám dnes sobotu, já doma,manžel i malá doma a ted mi teprve došlo,že je pátek.
ted koukáme s malou na Jen počkej zajíci,tatínek jel něco pracovního zařídit a pak dáme večeři a po ní si malá vyškemrala čokoládové fondue s ovocem :slight_smile:
8. říj 2010 v 17:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek