• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@sslunicko já to tam taky vidím :grinning:
13. říj 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedmitecka Nechci se přít:wink: ale mě to řekli vždycky. Naposledy jsem měla 12 vajíček k oplodnění, po prvním zavolání mi řekli, že zbyly jen 4 ks a po druhém volání jsem jela na transfér s tím, že už jsou jen 3. Nakonec mi dali 2 a to třetí se přestalo do dalšího dne vyvíjet :frowning2: Když je všechno v pořádku asi mlčí:wink: A nebo nevím.
13. říj 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka beruško,tak ted jsi rozbrečela ty mě.
jako zkušené testovatelce ti věřím,že ta čárka bude něco znamenat..
já zase věřím,že u tebe to dopadne na jedničku a tvoje baruška bude mít sourozence. držím ti moc palce.
proč nervy tak pracují?
13. říj 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek děkuji zlato :slight_smile:
13. říj 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sslunicko já jsem si teda na to vzala brýle ,ale vidím taky :grinning:
13. říj 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sslunicko Já ti nevím, ale jsem strašně vyčerpaná! Pořád ty moje babičky v nemocnicích (za chvilku si zase jedu udělat kolečko po nemocnicích - dneska nemám manžela doma, tak musím jet dříve, mimo návštěvní hodiny, abych stihla vyzvednout Báru ze školky) a ty nervy z toho jestli se to podaří nebo ne... Jak pořád píšu, mám už nějaký věk a kratší čas na pokusy, pak mě to nějak zmáhá. Když chystáme injekci, chce se mi brečet, proč to nejde normálně. Za letošní rok jedu ve třetí stimulce a přibrala jsem 8kg!!! Potřebovala bych vědět, jestli se to někdy podaří nebo ne. Nikdo mě nevezme do práce, když řeknu, že se snažím otěhotnět a lhát opravdu neumím. Strávila jsem 7 let v práci, kterou jsem neměla ráda, protože jsme se snažili o dítě a nechtělo se mi jít jinam s vědomím, že třeba za pár týdnů půjdu na neschopenku... Neumím podvádět :pensive: Nějak mě to všechno roluje a roluje a já z toho nemůžu ven.... :frowning2:
@doufalka No, mně by stimulace vycházela začátek na listopad a ET kolem svátků:frowning2: Tak nevím, jestli to je teda reálný??? Ale, když mi to dr. říkal, že 3 cykly čekat ajá se ptala, zda, když to vyjde nějak na Vánoce, zda tam jsou, tak říkal, že ano, že to nevadí:frowning2: Tak teda nevím:frowning2:
Nemáte zkušenosti někdo?
@doufalka Jo, jo, to naprosto chápu:frowning2: Mrzímě to, že to máš takhle složitý- vč. té práce:frowning2: Toho se taky bojím, že to u mě nebude možný- pokud to nestihnu než nastoupím:frowning2:
13. říj 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony Když ti řekli, že to neva, tak to neva a věř jim:wink: U nás v Pronatalu se prostě kolem vánoc dělají jen probíhající stimulky. Jsou dovolené - snížený stav personálu, ale asi to tak není všude. Když jsem měla stimulovat loni, rovnou mi to dali na leden. Ale začátek stimulace v listopadu, to by mě taky vzali:slight_smile: Nelam si s tím teď hlavu, stejně s tím nic neuděláš. Oni ti doktoři řeknou a udělají pro tebe to nejlepší:wink:
13. říj 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka zlato,máš toho opravdu hodně. určitě to na psychice nepřidá. snaž se dát dokupy,vím,že jsou to jen slova a těžko se to na povel udělá,ale možná právě ty starosti o babičky tě trochu odvedou od toho všeho kolem IVF.
jak se vám povedla Bára,jak to máš s pokusama,kolik jich bylo a který z nich bára?
13. říj 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sslunicko Bára je po 8 letech léčby, operaci a hormonech na první pokus z IVF:slight_smile: Jinak mám za sebou 4 IVF a v srpnu 1x NATIV. Tohle je vlastně 6-tý pokus (první plně hrazený - když nepočítám ten nativ v srpnu). Ale i tak jsme na hrazený cyklus dopláceli přes 30.000Kč (kvůli těm mým lékům). Nativ stál myslím 18.000Kč.

Jedu za těma babičkama, tak zatím ahoj:slight_smile:
13. říj 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem zpet od doktorky. Skocila jsem ji ukazat muj kousanec od komara ktery je uz 14 dni jako rudy livanec v prumeru 8 cm a tak na to mrkla a potvrdila ze je to ukazkova Borelioza :slight_smile:. takze jsem vyfasovala antibiotika a probiotika a mam na 14 dni o zabavu vystarano. Kdyz mi napsala tetracyklin tak jsem ji hned rekla ze jsme ted o vikendu snazili o mimi a tak mi to hned prepsala na nejake antibiotika ktere by v pripade tehu pry nevadi :slight_smile:.

13. říj 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sslunicko ja tam vidim KRASNEHO ducha - staci privrit oci a je tam!!!!!!!!!!!!!!!! Kdybys skusila zitra netestovat a testnout az v patek tak poznas jestli sili :slight_smile: ale to je asi skoro nemozne co? Vim ze ted mas urcite chut testovat kazde 2 hodiny :sunglasses:
13. říj 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka Jo, jo, jasně, musím počkat na konzultaci... Zkusím si teď dát aspoň nasadit Proveru o den, dva dýl než ten 15.DC, aby se to trošku třeba prodloužil cyklus o ten den, dva a bylo by to lepší, jít na ET až po svátkách- ikdyž zase bych se bála, že mi je tam přes Vánoce nebudou tak pečlivě hlídat:frowning2:??? Kruci, je to pech, že to vychází tak debilně:frowning2:
13. říj 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka to je ten nas podzim ktery obe nemame radi. To mame ty nase debky a vsechno na nas pada. Holka drz se ja mam taky takove uzkostne pocity a budu mit az do prvniho snehu. proste podzim nam nedela dobre a tak se tim ted musime prokousat!!!!!!!!!!!! Drz se jsme tu s tebou a snazime se a bojujeme jedna za vsechny vsichni za jednoho, ju? :sunglasses:
13. říj 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka tak to máš za sebou opravdu hodně. my tenhle pokus také plně hradily.
drž se zlatíčko a babičkám at se vede lépe.

koukala jsem do alba a máš tam dovču na Orlíku,kde jste tam byli?
13. říj 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek zlatíčko,děkuji, je to teprve začátek a já se samozřejmě bojím.
každopádně nemám momentálně jiný test,tak zítra určtě testit nemůžu.
13. říj 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sslunicko Ježiš, sluníčko, až teď čtu zpětně! Ty máš čárky:slight_smile: Krásný!!! Já dnes zpět nečetla a teď koukám, co to tady je za kránsou novinu! Moc gratuluju a díky za motivaci:slight_smile:
13. říj 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedmitecka Tak TObě taky hodně štěstí, nám do tel. taky říkají stav embryjek... Takže tak nějak víš, jak to vypadá...
13. říj 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik děvčata, díky, že na mě myslíte :grinning:
tak já tentokrát dělám všechno, jako by nic, jen se netahám s těžkými věcmi, tak se uvidí. minule jsem polehávala a pak mě akorat všechno bolelo. tak jsem tentokrát v neděli natřela 5dveře, v pondělí vyglančila terasu- a že ji mám místo zahrady..-a včera znovu přetřené dveře , vyžehleno a ještě jsem stihla seminář. a dnes mám v opravně auto a pak asi vyglančím ho, protože je poooořádně špinavé. ale dělám si všechno tak v klidu. za chvíli se chystám do lékárny, tak přemýšlím, že už koupím testík, ale bojím se, že pak začnu blbnout, tak asi raději ně.

i když @ssluničko, ta tvá fotečka je úžasná, to je radostný pohled!!!
mooooc ti držím pěsti. jejda, mě už to taky čeká.. kéž bych se dočkala taky čárečky!

@doufalko, skoro bych řekla, že toho máš až moc. ono je celé toto snažení o psychice a připadáš mi dost vyčerpaná. a není se čemu divit. ale je úžasné, že se o bábinky tak staráš. jak to vypadá s tím jejich sestěhováním?
to s tou prací, to chápu. nemáme dělat to, co by se nelíbilo nám, kdyby nám to někdo udělal, že? jsi zodpovědna.

@evik, taky si to teda těžce užíváš. to bylo krásné plánování, že v červenci se to pěkně opět rozjede. hlavně, že už to máš z sebou a že kamínky zvoní do mísy.. a je nějaká prevence, aby se co nejdéle neudělaly? nějaké čaje a tak?
no, ještě pořád bys mohla všechno stihnout, aby to bylo podle našeho nadpisu :wink:
13. říj 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda rozmarýnku, to je pěkně naprd.. ale hlavne, že jste to chytly zavčas. u mé neteře to nechytli a dostala se až do druhého stádia a ochrnula, takže hlavně žádné podcenování a pěkně poslouchej doktorku!!

a tomu podzimu to odpusťte. já ho mám moc ráda a ted si každý den užívám. už jenom ty barevné stromy a ted to babí leto je nenahraditelné. a tím, že se nám tu ta roční období střídají, tak máme možnost si odpočinout a těsit se na to krásné jaro :wink:
13. říj 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony děkuji moc a věřím,že to jako motivace postačí a také budeš hlásit brzy //
13. říj 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda no je fakt,že se ti to blíží. kdy plánuješ testit?
13. říj 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, raději až koncem příštího týdne. jinak bych nejraději hned zítra :slight_smile:
13. říj 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marcajda ahoj teda nepřeháněj to zase :wink:
kamínky vyšly,ale mám zas chřipku jako kráva,zítra jdu na kontrolu tak jsem zvědavá jestli mě uschopní docela bych ráda,prevence nevím jaká je asi hodně pít,ale začátkem listopadu jdu na kontrolu jestli jsou opravdu pryč a pak mě asi budou posílat do tunelu ,aby zjistily proč se m ě to pořád dělá tak doufám nenajdou ještě něco horšího :unamused:
takže budu ráda,když stihnu stimulku v listopadu pokud teda bude vše ok
13. říj 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
s chřipkou se ted těžce bojuje..já taky pořád bojuju s kašlem..cibulový čaj, jitrocelový sirup..
tak tebe čeká i tunel? to nám pak musíš popsat..ber to jako zkušenost, určitě bude vše O.K. ted už tě čekají jen samé příjemnosti!!
13. říj 2010 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek Teda, ty jsi prostě evikovi záviděla tu chřipajznu, tak jsi si musela taky něco nabalit, že?!!:wink: Taky toho nemáš málo? Teď se staráš o drobečka a snažíš o dalšího... Tak ať je to bez problémů pryč. Z doslechu taky vím, že nějaká známá měla borelku v těhotenství a bylo to bez problémů, tak snad to bude tak i u tebe:slight_smile: Držím palce:slight_smile: No a jiank máš asi pravdu, ta depka bude i z toho podzimu. Já teda vím, co mě nejvíc sejří, a to je to, že návštěvní hodiny v těch LDNkách nejsou celý den. Kdyby jsem mohla babky navštívit dopoledne, tak bych si stihla i něco třeba nakoupit a pak doma trošku poklidit a dojít pro Báru. Takhle? Ráno odvezu Barku do školky, pak dojedu domů, tady něco poklidím a do Motola jedu po dohodě o něco dříve tak třeba na 13-14h., ale je tam odpolední klid, takže mám pocit, že rušíme... Pak za Libuškou, kde mě prostě dříve než v 15h. nevpustí, a to je pozdě, když mám ještě před sebou 1/2 jižní spojky a Báru ve školce... Až budou "holky" doma, budeme se se strejdou střídat a budeme tam dojíždět třeba ob den. Já tam pojedu rovnou ze školky a po obědě domů... Dovezu jim jídlo... A o víkendech pojedou jednou ke mě, pak k mojí mámě... No máme to nalajnovaný pěkně. Hlavně tedy nebude Libuška v tom příšerném zařízení. V té Krči je ta LDN HROZNÁ!!! Babička to má v Motole o poznání lepší. Uffff. To byl elaborát.

@sslunicko Kamarádka má chalupu v jedné zátoce nedaleko Trhovek. Na Trhovky chodíme na zmrzku:slight_smile: V podvědomí vedu, že jste v tomhle pokusu už jeli za vlastní. Stejně tak rozmarýnek.... No ono to tak nějak vyplývá i z tabulky..., kde to musím mimochodem opravit. Ty jsiotěhotněla s minimální stimulkou, ne? Já to napsala k Tony :confounded:

@marcajda Hele ženo, nepřeháněj to zase, jo?!!:slight_smile: Sestěhování vypadá nadějně. Tak snad to klapne:slight_smile: K podzimu: já si nemůžu pomoci. Barvy jsou hezký, ale nevím, jak Báru obléknout do školky. Ona sama nic neodhadne a učitelky jim s oblékáním nepomáhají, takže očekávání, že by jim mohly říct, že si tohle brát nemusejí, nebo se mají přiobléknout - to nehrozí :confounded:

@evik31 Tobě, víc než komukoliv jinému, bych přála, aby jsi mohla konečně začít stimulovat, ale... Až půjdeš do tunelu, zeptej se tam těch doktorů, jak je to s možností IVF po zákroku. Nevím, zda půjdeš na rezonanci nebo na CT, ale rezonance je hrozné radioaktivní (nebo co) svinstvo. Tak aby ti to nějak na určitý čas nepoškodilo vajíčka a pak třeba nezmařilo pokus. Zase mám jentak někde v podvědomí, že někdo měl pak 2 měsíce počkat se snažením o dítě, ale nevím, jestli to nebylo už kdysi dávno a jestli dneska to není úplně jiné..., ale pořádně si to zjisti holčino. Pokusů je málo, tak ať ti jeden třeba neproteče zbytečně mezi prsty :frowning2: A jinak se hezky uzdrav! Co jsi vymyslela za ten zákusek? Hoď taky inšpiraci:wink:
13. říj 2010 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony Taky nic nechtěj uspěchat:wink: Kdyby jsi měla transfer kolem vánoc, alespoň by jsi měla omluvenku z toho šílenství a mohla se jen válet a užívat si pohodu třeba u TV:wink:
13. říj 2010 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda Jo, jsem zodpovědná. Jsem strašně zodpovědná, až mě to někdy štve! A motto: "Chovej se tak, jak chceš, aby se k tobě chovali druzí". Je motto mého života.
13. říj 2010 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda, to ses rozepsala.
myslím, že to nijak nepřehánim. nechtěla bych si pak něco vyčítat. dnes už jsem jen uklidila auto a jsem tu s vámi. a na úklid jsem u kamarádky, protože má centr.vysavač, tak jsem se nemusela s ničím tahat :grinning: a ještě jsem dostala polévku :wink:
ten test jsem raději nekupovala, nechám to na příští týden :wink:
13. říj 2010 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek