• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
Hezký večer dámy!
Tak dneska celý den čekám mrchu a jako na potvoru nikde.... Jindy je přesná jako hodinky a když potřebuju, tak si dává na čas.
Jinak jsme si dneska s Tobíkem užili pěkný den. Dopoledne jsme se jeli podívat za dědou a na výlov rybníku - super!!! A odpoledne jsme se vrhli na malování barvičkama na sklo a dělali si výzdobu do oken :slight_smile:

Jinak všem čekatelkám na // držím moc a moc palečky!!
@sslunicko Tobě taky držím palečky, ať ta čárka sílí a sílí!!! Myslím, že už je načase, aby tady někdo tu smůlu protrhl..

Jinak dneska jsem měla super sen, až jsem se vzbudila a šahala si na břicho, jestli to náhodou není pravda. Normálně jsem cítila pohyby miminka :grinning: :grinning: Už mi hrabe. Ale jak se říká o snech - Z úterý na středu všechno jde kupředu!!! Tak doufám, že je to dobrý znamení.
13. říj 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka já se ptala na ten \Orlík,že máme lod v yachtclubu barandov,což je mezi orlíkem zámkem a kempem(ted si nemůžu vzpomenou)
13. říj 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka No, jen by mi bylo líto, že si to nemůžu užívat s malou, že ji tím ochudím:frowning2: Přece jen... No, ale hlavně, kdyby to dopadlo...
Jen fat nevím, zda je výhoda nebo nevýhoda jít na Vánoce- na jednu stranu omezený provoz, na druhou zase nás asi moc nebude, většina lidí to nechává po Novém roce... Hlavně se bojím toho, aby mi tam nědo dobře mimísky hlídal a kontroloval:frowning2:
13. říj 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony To si piš, že ti to tam všechno ohlídají, ty troubo:wink::slight_smile::grinning: Prostě se polož do jejich rukou, poslouchej a nechej se oplodnit:wink: A teď jsem z toho jelen... Ty nemáš nic v profilu... Takže v tabulce jsem to uvedla správně, že máš dceru po minimální stimulaci??? Pořád to to tu řeším, ale ještě jste mi žádná nenaznačila...:wink: To jsem nějak zazdila, že máš doma už jeden poklad. Nějak se mi se ssluníčkem mícháte dohromady:wink:

@sslunicko Já jsem to tak nějak pochopila. Myslela jsem si, že tam asi něco nebo někoho znáš:slight_smile: No já se tam nevyznám vůbec. Trefím jen na ty trhovky a do zátoky. Na hrad Orlík bych taky určitě dojela, ale to je všechno:wink:

Jdu spát.
13. říj 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka já mám kačku ze 2.IVF. nikdy jsem minimálku neměla.
13. říj 2010 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sslunicko Tak to pak je v tabulce v pořádku:wink:
13. říj 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka Jo, tak trouba jsem:slight_smile:)
Jina, ano já už mám doma holčiču- po stimulaci ovulace Clomhexalem a malých úpravách hormonů:slight_smile:
14. říj 2010 v 00:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné časné, zamlžené a mrazivé ránko, ženy:slight_smile:

@tonytony No tak to je pro mě jako nová zpráva! Do tohohle vlakujste přistoupili myslím tak nějak se ssluníčkem, a protože ona má v profilu holčičku, všechny informace o dítěti jsem si v mozku ukládala k ní!!! Chyba!!! No a kolik je tomu tvému štěstí? Myslím, že jsi se pořádně ani nepochlubila, ne?

Jdu se oblékat a razíme za chvilku do školky. Tak zatím se tu mějte famfárově:wink:
14. říj 2010 v 06:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko. Tak vazne tady mlha jako na blatech - jak v Anglii :slight_smile:. U mne nic noveho a tak vas jen pekne ctu ale moc se nezapojuji - testit budu az za 2 tydny a do te doby nic vzrusujiciho :slight_smile:. Tak preju vsem co je ted neco ceka mooooooooooooc stesti a drzim palecky!!!
14. říj 2010 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás je taky mlha a zase jsem musela škrabat :grinning: už je to vážně za trest :frowning2:
Já pořád krvácím a je to děs a už tři dny po sobě jsem měla od čtyř do pěti odpoledne hrozný křeče, že jsem se nemohla ani pohnout :sunglasses: snad to už brzy přejde :slight_smile: Jinak jsem čekala změny nálad a návaly horka, což by se mi v práci hodilo, protože máme hroznou zimu, ale ono nic :pensive:
14. říj 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
tak já už druhý den čekám mrchu a pořád nic. To je jak na potvoru. Pěkně si se mnou hraje. Jinak jsem se ráno vzbudila a v puse na tváři bouli a bolí mě celá pravá strana.... auuuuu
Zase se ozval moudrák. Já se z toho picnu.
No nic, jdeme se s Tobíkem oblíkat a jdeme do kroužku :grinning:
14. říj 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbika taky bych šla nějak do kroužku než sedět v kanclu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. říj 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbika Aby jsi nečekala jako Evik! :confounded: A moudrák je svině! Tak ať se brzy uklidní:wink:

@78marcela Kde jsi? Doufám, že jsi v pořádku a to krvácení se uklidnilo:slight_smile:

@baronek Já jsem tedy žádný křeče neměla. A to krvácení polevuje? Držím palce, ať je ti lépe:slight_smile:

@rozmarýnek Já jsem četla, že budeš testovat za 2 dny!!!:grinning: No už jsem si říkala, že jsem něco pořádně zasapal:grinning::wink:

Já už se těším na punkci, protože mě je teda doslova příšerně. Když jdu, cítím, jak se jakoby kopu do břicha. Prostě, jak mám to břicho nafouklé, tak když udělámkrok dopředu, celé se mi tak nějak zdvihne, jak je tuhé a nafouklé :cry:
14. říj 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka krvácení polevuje tak, že jeden den krvácím hodně a druhý den špiním a takhle se to střídá :sweat_smile:
14. říj 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď jsem četla zprávy, že se od včerejšího odpoledne pohřešuje 9-ti letá holčička. Nevrátila se ze školy. Našli její batoh a lahev na pití. Copak by to ta hoka jen tak odhodila? Úplně se mi všechno sevřelo, když si představím, co s ní může být :frowning2: Když se něco stane dětem, přemýšlím, jestli na svět přivádět ještě další děti - potencionální oběti... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :cry: Asi potřebuju psychiatra. Úplně mě to převálcovalo. Chudáci rodiče. Já bych snad chtěla umřít :frowning2:
14. říj 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak jsem dnes udělala další test,není z raní moči,je cca před hodinkou a je to mamatest 10
14. říj 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sslunicko Tak to vypadá velmi velmi nadějně, moc moc blahopřeju (i když zatím jenom v duchu, jo?)
Ale šance je veliká.
@doufalka Já jsem tadyyyy i s krvácením, dneska už ani nevím, myslím 15. den. Ale už je o poznání slabší, tak snad jsem pročištěná pořádně a revize nebude potřeba. V úterý se uvidí. Zítra fičím na krev do Brna, jestli už mám HCG na nule. Jsem docela naivní a představuju si, že mi nějakým zázrakem uzraje v těle vajíčko a třeba otěhotním tento cyklus normálně. Ale to asi nehrozí, že...
14. říj 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela ano,děkuji moc.
14. říj 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sslunicko tak tohle klasificuji jako krasna carka - to uz neni zadny duch!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tak ze by se konecne ledy prolomily a ty bys posilila rady tehulek? Uz by bylo na case!!!!!!!!!!!! Tak zatim ticha gratulace a jen tak dale!!!!!
14. říj 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka no ja jsem sice docela rychlik a beru to dost hopem ale tak rychla zase nejsem hahahahahaha - jej to by bylo super testit jiz za 2 dny :slight_smile: ale bohuzel.......musim pockat

Jinak to s tou holcickou jsem neslysela a vubec se ti nedivim ze tak reagujes - jsi mama co ma holcicku doma a tak je prirozene ze ti svira hrdlo - zadneho psychiatra nepotrebujes jen potrebujem svet bez zvrhlych a krutych lidi!
14. říj 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka Malé jsou 2 roky a tady se mi nějak nehodí "chlubit se" s ní nějak moc... Není po IVF, jen po stimulaci ovulace Clostilbegytem a úpravou hormonů( prolaktinu...):slight_smile: Jenže po x letech a s potraty:frowning2:
14. říj 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
O té holčičce to je šílený:frowning2: Myslím, žekdyž našli tašku a pití, že to už dobře dopadnout nemůže:frowning2: Je mi z toho už od včera úzko- 4. třída- děsný, člověk by už věřil, že je velká na to, aby se jí něco za světla stalo:frowning2:
14. říj 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mám dotaz- brala jste někdterá Proveru??? Za jak dlouho po jejím vysazení jste dostaly MS?

Já když ji brala v rámci dlouhého stim. protokolu, tak jsem MS dostala asi za 7 dní po jejím vysazení... Což je ok...

Ale teď mi ji dr. dal na ty moje dloéuhé cykly a já MS dostala hned 2. den po vysazení:frowning2: MS se mi teda líbila- byla jen 4 dny a slabší než normálně, dnes už jen lehoulince špiním(5.DC), ale zdá se mi to fakt brzy- celkově se mi i ten cyklus zkrátil jen na 25 dnía to asi taky není ideální:frowning2:

Nemáte zušenosti? Nedostaly jste to některá taky takhle brzy po vysazení? Podotýkám, že jsem vlastně už cca 4.den jejího braní(19.DC) na 2 dny zašpinila, pak to ustalo... Beru ji 15.-24.DC, tak nevím, jestli to je ok nebo zlobí ten čípek nebo co se to děje???

Určitě si ji tenhle cylus nasadím až ta od toho 18.-19.DC, abych si ho aspoň trochu prodloužila( to mi dr. řel, že je ok, že se dává od 16.nebo až od 22.DC, podle toho, ja je potřeba prodloužit- zkrátit cylus a tay za jak dlouho po vysazení MS přijde), ale i tak mi to přije divný:frowning2:???
14. říj 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sslunicko :slight_smile:

@78marcela To ti řekli v CARu, že se přesvědčí, zda budeš mít HCG na nule? Proože já jsem opravdu měla ducha na testu ještě po mrše, tudíž to nula být nemohla :confounded: :unamused: No hlavně držím palce, aby to bylo v pořádku a jak říkáš, bez revize:slight_smile:

@tonytony Jen se s malou klidně pochlub a napiš i jak zlobí, prostě ať člověk vidí všechny stránky:wink:

@rozmarýnek :grinning: No bylo mi to divný:wink: A díky za pochopení.

A k té holčičce: Dnes při pojíždění autem jsem zaslechla, že pracují i s verzí, že to byl únos. To by ji snad někdo vrátil, ne? Holčička pochází z podnikatelské rodiny... Je to někdy hnus, tenhle svět! :frowning2:

Tak já ještě dnes a zítra píchám hormonky, v sobotu ve 21h. pregnyl a v pondělí v 7,30h. nástup na punkci
14. říj 2010 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony S tou proverou ti bohužel neporadím, nevím o tom zhola NIC :unamused:
14. říj 2010 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
@tonytony mně Proveru předepsal můj obvodní gyndr a špinila jsem hned od druhého dne po nasazení až do mrchy, která přišla třetí den po vysazení. Když jsem na konzultaci v CARu říkala, že mi ji gyndr tehdy předepsal, tak se na ni tvářili všelijak, dokonce konstatovali, že je k ničemu, že je lepší Utrogestan.
Jsem ti asi moc nepomohla ...
14. říj 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sslunicko Pořád se k tvému testu vracím a kochám se, jako by byl můj vlastní:slight_smile: Je to nádhera.
14. říj 2010 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka No, ta zlobí fest- a to nepřeháním, mám srovnání s jinými dětmi a je to teda zvíře- hold se nakombinovaly moje a manželovy geny a ještě ty horší:slight_smile: Ale nedala bych ji za nic nasvětě:slight_smile:

Jinak únos spíš podle mě někam do ciziny než k vydírání:frowning2: Typická jemňoučká blondýnka- vůbec bych se nedivila:frowning2: Je to hrůza...

@alim75 No, já ho dostala v Caru, tak doufám, že mi to cyklus nerozhasí ještě víc než jsem měla:frowning2:
14. říj 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sslunicko Taky už na ten Tvůj test koukám po několikáte- fakt krása:slight_smile: Jste s taťkou šikulky:slight_smile:
14. říj 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sslunicko moc gratuluju, budu ještě držet palce, snad dopadneme stejně:slight_smile:
14. říj 2010 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek