• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@laura09 jak jsi ted daleko?
14. říj 2010 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hezké ráno,všem co máte dneska nějaké kontroly držím moc palce :wink:
Marcajdo jak to s tebou vypadá ,copak dělají tvoje děti :wink:
15. říj 2010 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,
@sslunicko tiše blahopřeji
@marcajda tak jak válčíš?
@evik31 a jak se máš ty marůdku?
15. říj 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem konečně přestala krvácet - sláva nazdar výletu :slight_smile: a i křeče přestaly :grinning: Tak teď čekám ještě ty návaly :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak to počasí mě už štve, včera jsem zandala lodičky a začínám nosit polobotky a o víkendu najdu i kozačky, hlavně aby ještě sníh nepadal :angry:
15. říj 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kessinkaa ale jo dobře na kontrolu jdu 9.11. a pak bych měla dostat žádanky na vyšetření metabolismu,aby zjistily proč se mě to pořád dělá a pak když už bude vše ok tak začnem to 2ivf jinak už jdu v neděly do práce na noční :unamused:
a co ty pořád ještě zvracíš a už víš co to bude :wink:
15. říj 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek vůbec na ty návaly nečekej!!!Snad to proběhne v pohodě,já když měla umělej přechod,myslela jsem,že chcípnu....ještě to bylo v létě!!!
15. říj 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 No ještě zvracím,ale hlavně ty nevolnosti,to je hnus!Ještě nevím co to bude,až příští týden :sunglasses:
15. říj 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženy:slight_smile:

Já sice nemám žádnou kontrolu ani vyšetření, ale.... dnes jsem dostala poslední hormonek na stimulaci:grinning: Hurááááá!!! Zítra pregnyl a pak....

@kessinkaa Máš krásné čísílko u toho tvého čekání:wink: A taky by mě zajímalo, jestli je ti už trošku lépe. Alespoň o kousíček, ano, že??? Prosíííím:wink:

@baronek No tak slááááva! Já teda návaly neměla, ale mám od té první injekce zase nadměrnou potivost :angry:
15. říj 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kessinkaa tak to zatím vypadá,že tebe ty nevolnosti budou vážně držet až do konce těhu ach jo takhle si to nemůžeš ani užívat :unamused: tak to budu napnutá teda jako kšandy
a co nákupy už si něco koupila nejsou vidět zatím v albu žádné fotečky já to pořád sleduju neboj :grinning:
no nic holky jdu do krámu budu vařit koprovku tak musím uvařit i knedlíček,jelikož my kupovaný neradi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
zítra má manža narozky tak bude řízeček s bramborovým salátkem :grinning:
15. říj 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka to strašně utíká, když si dneska pícháš poslední stimulku :grinning: a OPU bude teda kdy?
@kessinkaa soucítím s tebou :grinning:
15. říj 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké dopoledne!!
U mě nic nového, pořád čekám na mrchu, ale ani nevím jestli mě bolí břicho, protože mě pořád šíleně bolí ten moudrák......
@kessinkaa u Tebe to snad skončí až porodem ty Tvoje nevolnosti.. :frowning2:
@doufalka tak už se to přiblížilo a v pondělí už to budeš mít za sebou (jestli dobře počítám) a pak čekat kolik mimísku bude a pak už je budeš mít u sebe!!!
Já jdu ve čt pro první injekci a začínáme stimulovat. Teda pokud dorazí ta mrcha :angry:
15. říj 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka no čísílko mám krásné,fakt to utíká :slight_smile: .No dnes ráno jsem nezvracela,ale je mi zle až hrůza.Tak to je fajn,že už budeš mít brzo děti v bříšku....tak týden co?
@evik31 jééé tvůj muž je taky váha????Můj měl narozky včera :wink: .No zatím nenakupuju.....bojím,bojím
@baronek
@barbika hokly dík,snad už nevolnosti ustoupí,fakt si to nemohu,ani užít :unamused:
15. říj 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek Opu bude v pondělí:slight_smile: Letí to, leto:slight_smile:

@barbika Počítáš dobře, v pondělí jdu na to!:slight_smile: A tobě to taky poměrně hezky rychle uteklo:slight_smile:

@kessinkaa No tak hlavně, aby jsi už nezvracela. A jestli je ti pořád zle, tak to ti prostě může něco asi tlačit na žaludek. To už jsem psala, že jsem měla taky celé těhotenství pocit, že mě někdo nakopal přímo do žaludku. Prostě to někdo má a někdo ne, no :frowning2: Ale vím, že víš, že to za to stojí:wink:

Ženy, tak to bylo pořád nic a nic a najednou ten druhej odstavec čekatelek asi hezky naplníme, co?:wink: Sedmitečka půjde asi dnes nebo zítra na ET, pak zřejmě já, Baronek, Barbika je taky v závěsu..... No to budeme mít pěknou makačku, všem držet palce:wink::grinning:
15. říj 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka držet pěsti a myslet na vás holky je to nejmenší :slight_smile:
15. říj 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kessinkaa jojo váha zítra se rozloučí s půlčinama 40cítky bude mu totiž 36 a to už je k té 40 jak on říká kousek v tomto případě jsem proti němu mládě :grinning:
@doufalka no rozmnožujete se tady hezky :wink:
15. říj 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kessinkaa jinak já bych to asi nevydržela to nakupováni ,vím ,že se to nemá ale asi nějakou drobnost jako oblečky bych už koupila :grinning:
15. říj 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 tak to je ještě mlaďas,já budu brzo slavit 38 :grinning: :grinning: :grinning:
15. říj 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa Já si to oslavím již 31.10.!!!:slight_smile: Mému chlapovi je 36.
15. říj 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kessinkaa ten můj pakošek včera tvrdil,že je jednou nohou v důchodu :grinning:
15. říj 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@doufalka jste stály všichni někde v jedné frontě nééé :grinning:
15. říj 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka ty joooo,takového zajíce máš :wink: :grinning:
@evik31 no já mu dám v důchudu,vždyt já budu teprve prvně mámou :grinning:
15. říj 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka Takže v pondělí držím moc!!!
15. říj 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sslunicko no čekáme na menses, od druhého dne minolet a volat pro plán....
15. říj 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka Jojo, tak mi to v CARu řekli, chtějí dostat HCG na nulu. Už to mělo prý být v úterý, já šla na krev až dnes a HCG je 19. Tak se jim to moc nezdá a v úterý musím zase. Jestli prej tam nezůstal nějakej trofoblast, kterej dělá neplechu, tak by ta revize být musela. Pořád ale krvácím, dnes myslím 16. den, i když už slabě, tak doufám, že to nějak už snad skončí i s trofoblastem.
Jít ještě teď na revizi, to by mě asi škráblo.
15. říj 2010 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik, u me nic nového, je mi fajn. ale doufám moc, tak asi do 25 to nevydržím, asi to zkusím ve stredu. jejda, mám veliký strach, že se tam nic neobjeví.
ale @sslunicko mi dáváš velikou nadeji, doufám, že pujdu ve tvých šlépejích :wink: je to nádherný pohled na ty tvé testíky!!

devčata, už se teším na novou tabulku, tam bude zmen, to si @doufalka zarádí :grinning: :grinning: v pondelí na tebe budu moooc myslet, at jsi taky dobrá "nosnice" :grinning: :grinning:

zatím vám pťeji dobrou noc a díky za vaši vzpomínku :slight_smile:
15. říj 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda to si piš,že půjdeš a společně to dotáhneme až do úspěšného porodu. :slight_smile:
15. říj 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, bylo by to supr.. po tom utrouši mám prsa jak kojná a bricho mám zatím porád nafouklé jak ve 3mesíci. prítel se mi smeje, at si zvykám.. ty máš taky zavedené dve, že? byla bys ráda za dvojčátka? ja moc.
15. říj 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda jestli mi narostou prsa, tak bude mít manžel radost :slight_smile:
a dvojčátka bych taky brala :slight_smile:
15. říj 2010 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, já bych taky brala dvojčátka i když je to asi strašná makačka. Jdeme na IVF až na konci listopadu, už aby to bylo.
16. říj 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@laura09 já jsem fakt zvědavá,jestli to budou dvojčátka. každý mi říká,že ano,když mám // takhle brzy.
ale já bych je k té naší kukačce brala hned.
16. říj 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek