• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@sslunicko zaváděli Ti dvě embryjka? Uvidíš, možná že ano:slight_smile: Asi vysoká šance, že jsou dvojčátka když v našem centru dělají IVF, ICSI, AH a PK, co?
16. říj 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@laura09 ano,ale mě vždycky zaváděli víc. při prvním a druhém mi zaváděli 3 a měla jsem pokažedé jen jedno miminko.,takže to se nedá vůbec určit.
16. říj 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sslunicko a nevíš podle čeho se rozhodne zavést dvě, nebo tři? Mně pomalu říkal, že se stává trendem zavádět jen jedno. Z jednoho bych měla obavy, že to nemusí vyjít, přece jen při dvou je větší šance....
16. říj 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@laura09 já měla odebráno vždy kolem 18 vajíček,oplodnilo se tak 15 a po pk zbyly tři. dvě dobrý,jedno horší,proto doporučili zavést 3 a přesto bylo jen jedno. při minulém ivf jsem měla zavedené 2 a nepovedlo se,ale já věřím,že to bylo prostě nepříznivou dobou,nepřipraveností atd
16. říj 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek když ta prsa byla velká už predtím a zase narostla, tak už to ani není sranda :wink: klidne bych se podelila.

dnes tu mám roční holčičku a je užasná budeme slavit její narozeniny. už behá, povídá, je krásná. a jak porád toužím po dvojčátkách, tak mám strach, jestli zvládnu i to jedno :wink: na svuj vek nemám s detmi vôbec zkušenost..
16. říj 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda to přijde,hned jak ten človíček nebo človíčci vykouknou ven a podíváš se na ně. je to neskutečné. něco co nebylo vznikne během pár sekund a už to nikdy nezmizí.
16. říj 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte dievcata, konecne som sa zarfegistrovala, ja som zacala stimulovat dnes je to 6 injekcia diphereline a v pondelok idem na kontrolu tak uvidim co dalej, velmi sa bojim vsetkeho, dufam ze sa to konecne podari, pretoze sa snazime asi 3 roky
16. říj 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda moje kamarádka měla první dítě ve 38 letech, včera byl malýmu rok. Rozmýšlela se jestli do toho vůbec jít, ale partner jí přemluvil. Měla strach, aby nevychovala nějakýho grázlíka. A myslím, že je spokojená.
16. říj 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké dopoledne!
Tak u mě pořád nic, mrcha nedorazila a zub bolí.... Chci se zeptat, nemáte některá zkušenost, že by se po zastavovačce mrcha opozdila?? Je to moje 3 IVF a tohle se mi ještě nestalo.
Jinak @laura09 my si při 1 IVF nechali zavést 2 embryjka a nic z nich nebylo a měli jsme ještě jednoho mrazáčka a po KETu z toho mrazáčka máme krásnýho klučinu. Takže si říkám, že je jedno kolik embryjek si necháš zavést, hlavní asi je, jak jsou kvalitní.
U nás teď probíhá diskuze, kolik si jich necháme zavést teď. Já se dvojčátkům nebráním, ale když vidím Tobíka jak je živý a energický, tak mám tak trošičku obavy, jak bych k tomu ještě zvládla dvojčátka. Ale pokud by vyšla, tak bych se jich určitě nezbavovala. To ne!!!
Vždyť je to dar!
16. říj 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbika já jdu teprve na 1.IVF na konci listopadu. V našem centru nám udělají IVF ICSI, PK a asi i AH, takže vše pro to aby byla kvalitní. Uvidíme co nám pak řekne lékař, kolik bude vajíček, kolik bude ok po PK. Ale já bych to viděla alespoň na ty dvě. Zatím dítě nemám.
16. říj 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@laura09 určitě to vyjde!!! Hlavně buď v naprosté pohodě! Mě to u nás v centru dělají taky tak, až na ten AH.
16. říj 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbika v pohodě být to nevím jak zařídit, já si připadám v poho, hlavně spíš v práci mě to štve. Nikdo neví, že se snažíme o umělý, nebo všeob. o dítě. Nechci aby to věděli. Tak chození do centra musím vždy zamaskovat.
16. říj 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostě jdu na operaci a kontroly. Pak uvidím, jestli to bude ok, tak budu chodit do práce, jestli ne tak nebudu. Nehodlám nic riskovat.
16. říj 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda
@sslunicko Tak se holky držte:slight_smile: Dvojčátka by byla super:slight_smile:
@laura09
@sslunicko No, já s tou kvalitou a množstvím nevím:frowning2: Já tolik sázela na to, že když si necháme udělat ICSI a PGD, že to i při 1embryjku musí dopadnout, když vyberou to nejlepší a zdravé... No a vidíte- NIC:frowning2: Takže já pokud by byly 2, tak do nich jdu hned! Jenže mám strach, že budu ráda, když zbyde zase aspoň to jedno nebo se to nějak zase nepos... jinak:frowning2:
16. říj 2010 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony Ty to z mého pohledu bereš hrozně špatně. Prostě nikde není psáno, že se to povede. Ani v přirozeném snažení o mimino se to nepovede pokaždé. Někdo se snaží třeba rok, tak si vezmi, že měli vlastně 12 pokusů!!!! Stejně to musíš brát i u sebe. Musíš doufat, toužit věřit, ale někde vzadu být přopravená. Není to vždycky, že je něco špatně. Prostě jen nebyla ta správná chvíle a tělo to nechce. Vím, mám Báru, tak si řekneš, že se mi to píše. No asi máš pravdu, i když..... Ale kromě Báry mám za sebou ještě 4 nevydařené pokusy!!! Teď jdu na další. Nechci dělat chytrou, ale myslím, že není dobře, když se na to někdo úplně upne. Prostě 40-45 % je 40-45 % a přes to vlak nejede. Musíš mít taky plán "B". Jedině takhle se to dá přežít s uchováním trochy zdravého rozumu. Musíš trošku myslet taky na sebe. Musíš toužit a doufat, ale nemělo by tě to zničit. Pak to může zničit i vztah. Já ti moc držím palce:slight_smile:

TĚHULKY
:grinning:Valkil : 1IVF ET 15. 6. 2010, máme 2 nanučky, KO 7. 7. 2010, těhotenství potvrzeno, TP:
:grinning:Anevi: 1IVF 4/09 negat., 2IVF 7/09 OHS - všechno zamraženo, 11/ 09 KET negat., 1/ 10KET negat., 19. 6. 10 Ket :grinning:odběr krve 3. 7. 2010, na cestě jsou dvojčátka, TP:
:grinning:Kessinkaa SANUS Pardubice: 1IVF 2005 neg., 2008 3x Ket neg., 2IVF 2010 pozitivní Hcg 250 6tt. SP, 27. 6. 2010 Ket, 12. 7. 2010 - těhotenství potvrzeno, TP: 15. 03. 2011
:grinning:Jancica74 Gyncentrum Ostrava: 3xIUI, 2xIVF, 3xKET posl. KET 16.6. 2010, 1. 7. 2010 - HCG 685, 22. 7. 2010 - potvrzeno srdíčko, TP: 03/11
:grinning:lllenkap :1IVF - 02/10, kr. protokol GONAL, OPU 3 prázdné folikuly, nedošlo k ET, 2IVF - NATIV+ICSI 08/10, 1 embryo, 7. 8. 2010 ET, těhotenství potvrzení, TP: 28. 4. 2011

ČEKATELKY NA //
:sunglasses:ssluníčko IVF Institut Plzeň: 1IVF zamlklé těhotenství, 2IVF - dcera Kačenka, 3IVF 01/10 - nezdařilo se, 4IVF 09/10, OPU 29. 9. 2010, ET 4. 10. 2010
:sunglasses:Marcajda FN Olomouc: 5IUI, 1IVFod 9. 6. 2010 stim. GONAL, 27. 6. 10 OPU 3 fol., ET 30. 6. 2010 - 1embr., nezadařilo se, 2IVF 09/10, OPU 6. 10. 2010 - 8 folikulů z toho 2 embrya (sněhuláček žádný), ET 9. 10. 2010 - 2 embrya, KO 25. 10. 2010
:sunglasses:Rozmarýnek Gest Praha: 4x IUI - negativni, 1IVF 06/10 - negativni; IUI - 15. 7. 2010, test 23. 7. 2010 - duch, 27. 7. 2010 - krev negativni, 2IVF 09/10, OPU 11. 09. 2010, ET 15. 09. 2010, 3 embrya (4 denní kultivace) - nezdařilo se, 11. 10. 2010 IUI
:sunglasses:Sedmitecka Pronatal Praha: 19. 6. 2010 - 1xIUI - negativní, 09/10 - hysteroskopie, 1IVF 10/10, 11. 10. 2010 OPU - 8 folikulů, ET 15. 10. 2010 -2 embrya (ještě se kultivují 3ks)

SNAŽILKY:
:slight_smile:Doufalka Pronatal Praha: 1IVF+ICSI 06/06, krátký protokol, 9 folikulů, 2 embrya - dcera, 2. IVF+ICSI 07/09, krátký protokol, nedošlo k transferu, nic se neoplodnilo, 3IVF+ICSI 02/10, dlouhý protokol - 4 folikuly z toho 2 embrya - neúspěšné, 4 IVF+ICSI 06/10, dlouhý protokol, 28. 6. 2010 OPU 12 folikulů z toho 3 embryjka, 2. 7. 2010 ET - 2 embryjka - nezdařilo se, 07-08/10 NATIV, 31. 7. 2010 OPU, 2. 8. 2010 ET - negativní, 5IVF OPU - 18. 10. 2010
:slight_smile:Baronek: 1IVF bude 10/10
:slight_smile:Barbika Apolinář Pha: 1IVF+ICSI 01/2008, 01/08 ET - 2 embryjka - negativní, 02/08 KET - 1 embryjko - syn Tobiáš, 2IVF+ICSI 05/10 ET - 2 embryjka - negativní, 7. 7. 2010 KET - 1 embryjko - nezadařilo se, 28. 7. 2010 - konzultace v CARu, 3IVF 10/10
:slight_smile:Rvasata SANUS HK: 5/2010 1IVF+ICSI - 21 vajíček - oplodněno 13, zamraženo 9ks. Po odsátí OHSS, ale i přesto 21. 5. 2010 zavedeny 2 embrya - negat., 22. 6. 2010 KET - 2 embrya - nezadařilo se, 10/10 KET
:slight_smile:Evik31 SANUS HK: 1IVF stim. Puregon dl. protokol, ET - 13. 5. 2010 - negativní, 4 nanučky, čekání na KET,ke Ketu nedošlo mražáčci to vzdali,schválena žádost na 2IVF, to bude následovat po vyléčení ledvin (snad říjen)
:slight_smile:Gambrinuska: 1IVF puregon kr. protokol, OPU 27. 6. 2010 - 11 folíků, ET 30. 6. 2010 - 2 embrya.nezadařilo se
78marcela Reprofit Brno: 1IVF, OPU 1. 6. 2010, ET 6. 6. 2010 - negat, 13 mražáčků, KET 7. 8. 2010 - negativní, KET 10. 9. 2010 - zamlklé těhotenství
:slight_smile:Martiiik18- CAR Obilní Trh: 1IVF - březen 2010 - dl. protokol - potvrzeno těhu, 16. 4. 2010 revize dělohy 7+1 tt - není srdeční akce, 2IVF - dl. protokol, OPU 6 vajíček ( PK, AH, ICSI), ET 21. 6. 2010 - 2 embryjka, čekání na krev - KO 3. 7. 2010 - nezadařilo se , 19.8.- laparoskopie, 21.9. IUI - negativní
:slight_smile:Marty154 Repromeda: 1IVF puregon - kr. protokol, OPU 18. 6. 2010 (10 vajíček), ET 23. 6. 2010, těhotenství potvrzeno, KO 13. 7. 2010, zamlklé těhotenství, kontrola 27. 7. 2010, NATIV - nevyšel, pokus o NATIV v dalším cyklu, příp. 2IVF v říjnu
:slight_smile:Alim75 Pronatal: 1IVF - 08/10 ultrakrátký protokol - Synarel, Puregon, Orgalutran - stimulace přerušena z důvodu náhlého masivního krvácení, 13. 10. 2010 konzultace ohledně dalšího postupu
:slight_smile:Lenivoni: 1IVF 25. 6. 2010 OPU, 30. 6. 2010 ET, 12. 7. 2010 KO - nezadařilo se
:slight_smile:Marty154 Repromeda: 1IVF puregon - kr. protokol, OPU 18. 6. 2010 (10 vajíček), ET 23. 6. 2010, těhotenství potvrzeno, KO 13. 7. 2010, zamlklé těhotenství, kontrola 27. 7. 2010, NATIV - nevyšel, pokus o NATIV v dalším cyklu, příp. 2IVF v říjnu
:slight_smile:Tadelka: 1 IVF+ICSI, OPU 30. 6. 2009. kr. protokol, ET 3. 7. 2009 2 embryjka, nemáme nanučky, test negativ., 2IVF+ICSI kr. protokol, OPU 30. 9. 2009, odsáto 13 vajíček, ET 2 embryjka, 6 zamraženo, test pozitiv., ale nevydržel HCG jenom 89, KET 15. 11. 2009 ET 3 embryjka, test negat., 3IVF červen 2010 dlouhý protokol, stimulace gonal, OPU 28. 6. 2010, 7 folikulů z toho 4 embrya, ET 30. 6. 2010 - 2 embrya + v zásobě 2 sněhuláčci, nezadařilo se
:slight_smile:Lucccy: 1IVF stim. Synarel + Puregon, OPU 27. 6. 2010 - 14 folikulů, ET 2 embrya, krev 14. 7. 2010, nezdařilo se, zkusí IUI
:slight_smile:Adenka Natalart Plzeň: snažení od 01/2007, 3xIUI, 2xIVF - ICSI, 1 KET, laparaskopie, hysteroskopie, imunologie, genetika, vše v pořádku, 3IVF+ICSI 10/10
:slight_smile:Pierrette1 Fertimed Olomouc: 1IVF duben 2010 - kr. protokol, stim. Puregon + Synarel, OPU nebylo, 28. 7. 2010 schválen cyklus, stimulace Puregon + Cetrotide kr. protokol, 11. 8. 2010 OPU 3 vajíčka, 13. 8. 2010 ET 3 embrya, KO 30. 8. 2010 - negativní
:slight_smile:Clera Pronatal Praha: 1IVF 05/10, OPU 2 folikul, ET 2 embryí - nezdařilo se, 2IVF 09/10, OPU 3 folikul, zbylo 1 embryo, 5. 09. 2010 ET - negativní
:slight_smile:Tonytony Helios Brno: dcera s minimální stimulací, 1IVF+ICSI+PGD8/10 - neúspěšné, 2IVF pravděpodobně 12/10 - 1/11
:slight_smile:Luksi Gest Praha: 2x IUI, 08-09/10 další IUI
16. říj 2010 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucia00123 Vítej mezi námi. Přeju ti, ať vám to brzy vyjde:slight_smile: Já jsem se o dceru snažila 8 let :frowning2:
16. říj 2010 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka Chápu naprosto co píšeš, rozumem naprostá pravda, vím:frowning2: Jenže já mám v sobě problém a hl. zkušenost ze života, že pokud něco chci, tak pro to musím udělat víc jak 100%- nejsem prostě ten typ, co nic pro něco neudělá a dostane to jen tak- klika, štěstí, osud... Jenže to u mě funguje u věcí, které se dají ovlivnit vůlí, pílí, prací, úsilím... U těhle věcí mezi nebem a zemí se může člověk stavět na hlavu a stejně nic nezmůže a to mě tak sere!!! No, kozoroh, co Ti mám povídat!
No a to víš, nepřidává mi ani okolí, kde mám zrovna v téhle věci dost blbou situaci- všichni známí kolem nás otěhulí hned 1. měsíc snažení a těhu i porod mají naprosto bez mráčku:frowning2: Ale to asi znáte všechny...

Ale jinak bych to chtěla dokázat, brát to tak, jak píšeš- moc by mi to pomohlo... Asi na tom teď lpím i o to víc i kvůli té návaznosti s čípkem, řešením školky a práce- věcem, teré by to "být těhu" vše vyřešilo... Plus věk, to že nám zbylo jen 1 dobré embryo, žádný mrazáček- že to bude prostě větší problém než jsme vůbec čekali:frowning2:
16. říj 2010 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony Okolo mě se těhotní taky o106, ale s tím nic nenadělám. Nevím tedy, jestli každý otěhotní první měsíc, ale když si moje vrstevnice řekly, že budou mít dítě, tak ho dříve nebo později měly. Moje sestra má 3 děti. Sama jsem ze 4 sourozenců. Když jsem neměla Báru, tak jsem se nesnášela, protože všem bylo trapné mi říkat, že čekají rodinu... To byly chvíle, kdy jsem propadala zoufalství. Bylo mi líto, že si někdo myslí, že se kvůli mě, musí mírnit ve svém štěstí... Ale to, že by jsi chtěla umět to tak brát....... tak to brát prostě musíš. Šance je méně než poloviční! To znamená, že každé druhé se to prostě nepovede. To je prostě fakt a s tím se nedá nic dělat. My máme doma už ten jeden poklad a když se mi minulé pokusy nepovedly, říkala jsem si, že vlastně zvedám šance těm, které ještě děti nemají... Já prostě z tebe cítím, že jsi už teď totálně v háji, a to je podle mě začátek konce. Trošku se uvolni. Já nemyslím, aby jsi na to nemyslela a sousetředila se na jiné věci... v to taky nevěřím. To nejde (alespoň mě tedy ne). Jen chci říct, aby jsi se na to neupnula jako na hotovou věc a pak se nezhroutila. To nemůžeš udělat už kvůli své dceři, takže tak, no. Ta věc s tím čípkem, je věc jiná a chápu, že to tě určitě pořádně rozhodilo. Věřím, že to dobře dopadne a vymizí to:wink: Moc bych ti to přála. No a věk, ten mi vůbec nezmiňuj, o tom vím taky své :confounded: :wink:

Manžel právě Báru uložil, tak budeme mít klidnej večer. Hurááá. Těším se na postel jak nemluvně.
16. říj 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony
@doufalka

já třeba nemám ještě žádné dítě a říkám si, že když to nevyjde, tak půjdeme do adopce. Byla sem na 4xIUI, jednou zamlklý potrat v 6 tt a od tý doby nic. Tak uvidíme jak to bude s IVF.
16. říj 2010 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka No, poprvé jsem tomu věřila hodně, teď už do toho jdu opatrněji... Ale obrečím to, pokud to nedopadne, to prostě určitě:frowning2: Snažím se plánovat, co když nedopadne, co pak- kolem těch praktických věcí, co budu muset řešit... Snažím se víc na ten neúspěch připravovat, já poprvédo toho šla s velkou nadějí- to bylo asi hl. špatně:frowning2:
16. říj 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@laura09 Kamarádka má chlapečka z adopce a jsou nádherná rodina. Klaním se k zemi před všemi, co se pro adopci rozhodnou. Navíc, pokud máte čas čekat na miminko, je to pak úplná nádhera. Oni na novorozence čekali v Praze tuším 2 roky. A kdyby vám vyšlo nakonec oboje, bylo by to úplně super :sunglasses:

@tonytony Já tě v žádném případě nechci vůbec zrazovat a odrazovat!!! Jestli to tak působí, tak to působí špatně. Že si to obrečíš??? Kdyby někdo v červenci natočil mě, jak křičím a brečím a nemůžu se nadechnout... Bylo mi bídně. Ale za pár dní už to bylo lepší. A ne proto, že bych zapomněla, že se to nepodařilo, ale prostě proto, že je spousta věcí, kvůli kterým stojí za to se zvednout a jít dál:wink: A taky myslím, že nemám tak úplně právo se hroutit, když mám doma Báru. I když si třeba holky mohou myslet, že mě ten neúspěch musí bolet méně, mám-li doma už dítě..... nebolí. Jen, když ony jsou tak silné, tak já musím být ještě víc:wink::slight_smile:
16. říj 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka Ne, ne, ta to neberu, např. Ty mi paradoxně tím, co píšeš, dáváš moc moc síly:slight_smile: A pod tu poslední větu, co jsi napsala, se podepíšu- ta je prostě moc pravidvá a výstižná! Díky,
16. říj 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka Jsi skvělá...opravdu. Čtu si tvůj poslední příspěvek a mrazí mě. Zároveň mám slzy v očích. Máš v sobě obrovskou sílu. Obdivuju to, i tebe, že té síly máš v sobě tolik, že ještě zbývá na to, dávat ji nám ostatním. Klobouk dolů, Kamčo. Takových lidí moc není.
16. říj 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
doufalko, ty tak pekne píšeš.. vždy když jsi v diskluzi, tak se teším :slight_smile:
je pťirozené, že nás to pokažde složí a je dar, že to prekonáme a jdeme do toho znovu. jsem i proto ráda, že vás tu mám, že vím, že v tom nejsem sama.

@barbika , jak jsi se ptaka na menzes po zastavovačce, tak má kamarádka se jí taky nedočkala, tak se objednala k mudr a predtim počurala papírek a tam ukázková dalnice :slight_smile: a to ji až do té chvíle tvrdili, že bez IVF nemají šanci. a ješte i se zastavovačkou. a už jedou tretí mesíc, tak jim to doufám vyjde. moc z jejího uspechu čerpám :grinning:
16. říj 2010 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela @tonytony Holky, jen mě tak nechvalte:wink: Začnu se červenat. Nechci psát dojáky:wink: Píšu, jak nejupřímněji to jde. Ta bolest z nezdaru asi opravdu není menší, to se těžko vysvětluje, ale na druhou stranu musím přiznat, je pro mě určitě daleko snazší se z toho vyhrabat, protože já se prostě nemůžu hroutit a dělat zmatek v hlavě Báře.

No a pro zasmání a odlehčení tématu vám napíšu, že jsem dnes v noci nemohla spát... Proč? Ptáte se. No proto, že se mi zdálo, že v Tescu mají v akci jar na nádobí za 7Kč!!!! :sunglasses: Hned jsem si jich vzala do podpaží 6ks a cestou k pokladně se ohlížela, jestli se na mě lidi nekoukají divně:grinning: Abyste pochopily: už pár týdnů pozoruju, že mi dochází jar, ale do dnes jsem nebyla schopná ho koupit. Pořád si říkám, že příště už nezapomenu... Samozřejmě pokaždý zapomenu a situace už je teď přímo prekérní. Moje zásoba dá počítat na kapky :confounded: Ale na druhou stranu, když si vzpomenu na reklamu, kolik toho z jedné takové kapičky umyjete.... Bohužel já tu napěněnou houbičku prostě skladovat nebudu a takovou hromadu talířů jako v reklamě nikdy mít nebudu. Takže je mi ta možnost, z jedné kapky umýt nádobí pro celý dům, naprosto k ničemu :angry: No a pak mám takové sny :sunglasses:
16. říj 2010 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda Díky:slight_smile: Taky jsem ráda za tuhle diskusi. A stejně jako tebe, mě dobíjejí pozitivní výsledky :slight_smile:
16. říj 2010 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka Dobrý sen:slight_smile: Užitečný:slight_smile:
To já mám teda horší sny- tuhle jsem si adoptovala syna mého bývalého- on se v reálu zrovna rozvádí- manželovi se to vůbec nelíbilo, když jsem mu to ráno vyprávěla, ale já vám byla v tom snu tak šťastná, že ho mám:slight_smile: Ale jinak teda masar v palici:frowning2:
NO, s tím hroucením před malou- to jsem moc nezvládla, ale ona je zase mladší než Bára, ta to ještě ta úplně nebere:frowning2: Určitě je to lepší mít už dítě, ale bolest je veliká podle mě stejně- ono, když má v sobě nědo naprogramováno touhu po 5 dětech, tak to 1 je prostě málo:frowning2: Naopak nědo je naprogramován na jedináčka a je s tím spoojený celý život...
16. říj 2010 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké dopoledne holky,
já pořád čekám na mrchu, ale už mě pobolívá břicho, tak snad už konečně dorazí...
@marcajda když u nás to opravdu normální cestou nejde... Manžel má anejakuaci.. :frowning2:
@doufalka @tonytony já si myslím, že to že nám to taky nevychází je pro nás stejně těžké jako pro ostatní i když už doma dítě máme. Pro mě možná ještě o to víc, že to už jednou vyšlo a teď to prostě nejde. Říkám si kde je ten problém, když to poprvý vyšlo a teď nic..... Vždyť jsem k sakru zdravá. Ale pak si řeknu, že to tak mám nejspíš napsáno v knize života a musím dál bojovat a prostě si to miminko vybojovat a nepřipouštět si žádné kdyby a proč atd....
Tony, teď nevím, jestli těch 5 dětí myslíš na sebe. Já si celý život říkala, že budu mít skvělého manžela (mám) a k tomu krásné a zdravé 2 děti - chlapečka a holčičku. Chlapeček bude starší, aby vždycky ochránil mladší sestřičku.... No a chlapečka už máme a prostě to mám v hlavě, že ta holčička musí být a udělám proto cokoli!!!! :wink:
17. říj 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nemáte některá zkušenosti s clostilbegytem?
Já od toho pátku pořád jen přemejšlím, nějak ze mě vyprchává síla k dalšímu transferu. Přemýšlela jsem, jestli by nebylo lepší to zkusit takhle, s malou podporou, ale v přirozeném cyklu, s přirozeným snažením, že by třeba odpadly nervy, které mám po každém ET, kdy se člověk abnormálně pozoruje...pořád nad tím dumám, někde jsem četla, že to dost holkám pomohlo.
17. říj 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka Já nevím jak dlouho adopce trvá, ale je to alespoň možnost mít dítě, pokud by to nevyšlo IVF. Bez dětí být nechci, to by nebyl život pro mně. Kdybych měla alespoň jedno své dítě tak si výskám :wink:
17. říj 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek