• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@jancica74 ahojky,už jsi byla na velkém ultrazvuku??
19. říj 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa ahoj,já jdu zítra....ty jdeš dnes,že?takpak pisni,ju? já byla včera u kamaráda-kukni do alba....
19. říj 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda ty máš teda výdrž :astonished:
19. říj 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 už koukám,super fotečky...se fakt máš,že máš takového kámoše.Taky už jsi na zítra připravená,že to bude v poho né?Já se fakt moc bojím :frowning2:
19. říj 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sslunicko No, kéž by...

Já nevím holky, jak vy, jale já jeden tden tomu tak věřím, že to musí dopadnout a druhý den mám pocit naprosté beznaděje a přemýšlím, co pak dál... Na jednu stranu chci být optimisticky naladěná, věřit a být v pohodě, těšit se, aby bylo u mě mimi pak v pořádku a klidu a pak si zase říkám, že se MUSÍM připravovat na to, že to ZASE nemusí dopadnout:frowning2:

Před 1.IVF jsem prostě pevně věřila, že to dopadne- jen nac hvíli jsem se bála a to v den ET než jsme tam jeli, když nám oznámili, že to po vyš. PGD nevypadá dobře... To jsem se ty cca 3hod. děsně bála, že tam nebude ani jedno embryjko a nic nebude, pak už zase po ET toho 1 bojovníčka věřila...

Jak mám docílit toho být v pohodě a zároveň připravená na to, že to ZASE nevyjde?:frowning2:
19. říj 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata Tak super, rpoběhl výběr těch nejlepších a teď už jen zahryznout:slight_smile: Jak dlouho trvá to rozmražení? Já o KET zatím nic moc nevím:frowning2:
19. říj 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa já se taky moc bojím,výsledky screening mám obojí ok- na plodovku nemusím....kamarád nemá takový utz aby viděl,že je srdíčko a ledviny ok -proto ty obavy :unamused: na kolik hodin jsi obj????
19. říj 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka Jo, jo, už se prý nevyrábí, ani an netu je už nenacházala jsem:frowning2: Držím palce a těším se, jak nám je tady pak všechny v jedné řadě vystavíš, jak budou pěkně sílit:slight_smile:
19. říj 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka jestli ti to pomůže,poptám se ti u nás a pošlu ti je na dobírku-teda pokud budou.....
19. říj 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela Tak aspoň, aby revize být po tom všem nemusela:slight_smile: Hned by bylo o trošku líp, viď? A pak teda zkusíš ten Clostilbegyt?
19. říj 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 jdu až v 17 h,se snad nedočkám :unamused:
19. říj 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony Na to, že to nevyjde se nepřipravíš. To nejde. Jen si prostě předestři, co všechno tě dělá šťastnou, jak se máš teď krásně, máš doma malý poklad... nezdar bude kdyžtak bolet, ale svět se kvůli tomu nezboří, bude se točit dál a ty jsi jeho kolečko, tak to soukolí prostě nemůžeš rozhodit:wink:

@jancica74 Kdyby je nááááhodou u vás měli a ty by jsi byla táááák hodná, tak bych ti tak za 3ks byla vděčná:wink: Ale vůbec tě tím nechci nijak obtěžovat. To by mě ani nenapadlo. Mmch. máš krásnýho chlapečka. Mě teda ty ultrazvukové snímky připomínají mimozemšťany, ale oni to takoví mimozemšťánci jsou, nebo ne?:wink:
19. říj 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka mě to neobtěžuje,mám to za rohem,poptám se :wink: a máš pravdu -vypadá jak ET :slight_smile:
19. říj 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony Ahojda,no ono záleží jak jsem tak pochopila v jakém stádiu je zamražovali a jak je velká sliznice a ovulace kdy bude a taky,kdy ti píchnou pregnly.
19. říj 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa DOČKÁŠ SE :slight_smile: budu na tebe moc myslet a ty tady pak pisni,tak tfuj,tfuj,tfuj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. říj 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka Snad to jsou ti nejlepší.Já v to věřím
19. říj 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 Díííííííííky,díííííky.Já si taky všče držím, a tentokrát je nepustííím
19. říj 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké odpoledne!
@tonytony úplně Tě chápu, já jsem na tom taky tak. Prostě jeden den si říkám, že teď už to vyjde, ale pak mám další den pochybnosti.
Nejhorší je, že mám pořád na mysli větu kolegy z práce.... Jednou totiž došlo na to, že umí vyčíst z ruky kdo bude mít kolik dětí a jaké pohlaví. Zkoušel to a zkoušel to i u těch co děti mají, ale on to neví. Je pravda, že se trefil snad jednou a jednou nerozpoznal dvojčata co už kolegyně měla. U mě hádal, že budu mít jenom jedno dítě a to kluka. Já takovým věcem moc nevěřím, ale prostě mi to pořád leží v hlavě. Sice už jsem to zahrabala hodně daleko, ale občas mi to na mysl vyklouzne a říkám si, co když měl pravdu.....
Ale budu bojovat a věřím, že tentokrát to vyjde. Ten letní nezdar pořád přičítám těm vedrům, která proběhla..... Vím, že se v tu dobu někomu podařilo otěhotnět, ale přeci jenom nás bylo víc, co to nevyšlo...
A Tony to jak docílit toho být v pohodě, tak to taky nevím....
19. říj 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbika takovým řečem nevěř- jsou to bláboly :slight_smile: věř sama sobě a miminku :grinning:
19. říj 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata drž a nepust...... :slight_smile:
19. říj 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 právě že si říkám, že to není žádný profík..... Ale občas to ve mě ten červík zavrtá..
@rvasata držím Ti palečky. My máme Tobíka taky z KETu. Byl to ten poslední největší bojovníček, který zůstal!!! :wink:
19. říj 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony A pocity, že to vyjde a druhý den, že je všechno na pytel... to mám taky :cry: Prostě jsme nějak naprogramované, no :confounded:

@barbika Hoď to za hlavu. Ještě tímhle se stresovat... No a co! I kdyby to tak bylo a měla jsi jen jedno dítě... Někdo nemá bohužel žádné. Buď ráda a šťastná za to jedno. Tahle to ber a na chlapa se vy...:wink: Pak to určitě vyjde. Uvidíš:slight_smile:

@jancica74 Předem ti děkuju. Jsi moc hodná:slight_smile:
19. říj 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 krásný chlapeček!!!!
@doufalka to víš, že jsem šťastná, že máme Tobíka!! Je to dar a já za něj budu děkovat každý den. Ale znáš to, člověk chce prostě víc!! Znovu zažít ten krásný pocit, že v Tobě to miminko roste... Ani to neumím popsat...

Jééé já mám zase tu svojí cíťovou náladu :slight_smile: :wink:
Tak moc nám všem přeju úspěch....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
19. říj 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbika díky moc a nevzdávej to,já to taky nevzdala 5 let věřila a konečně se dočkala..... :grinning: a ještě 4 máme v záloze - na ně dojde taky řada velice brzy - přece je tam nenechám na pokusy - drobky moje studené :grinning: :grinning:
19. říj 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbika Tak to je super.Však další bojovníček se taky najde. :slight_smile: Jen jsem zběžně četla.žádným takovým "šarlatánům" nevěř. :wink:
19. říj 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbika tomu bych taky nevěřila :slight_smile:
19. říj 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbika Já to strašně chci taky. Opravdu hrozně moc. Ale jsou holky, které jsou proti mě víc na řadě, takže asi tak, no. Já díky Báře už krásnej život mám...

No už se v tom rýpat nebudu. Každá si to neseme jinak. Já se cítím tak nějak nepatřičně, že zrovna mě se to už podařilo a ostatní zatím čekají... Chtěla bych tu spravedlnost pro všechny. Stejně tak, když se mě budí představy o malé Aničce (a faktuž jsem se asi 2x v noci vzbudila), tak se cítím úplně nepatřičně, že prožívám šťastné chvíle. Představa toho bezmocného ochromujícího strachu, který prožívají její rodiče... Mám pocit, že nemám právo se teď radovat. Já jsem ženy nějaká divná. Nejsem MISS, ale světový mír bych si přála a aby lidi byli prostě programově hodní, aby si neubližovali, aby jsme byli šťastní... A tím končím. Už jsem sama sobě protivná :angry:
19. říj 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky!!!

Já už jsem zvědavá na ten čtvrtek, kdy začnu s injekcema. Díky tomu, že mi po zastavovačce přišla mrcha o 6 dní pozdějc, tak se to celý šoupne... Jsem zvědavá.

No nic, jdu něco poklidit, dokud Tobík spinká.
19. říj 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbika na injekce jsem taky zvědavá a my bysme vlastně měli začít stejně :sunglasses:
19. říj 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Poklizeno - teda jenom pověšené prádlo :grinning: Jsem nějaká líná :sunglasses:
@doufalka já vím, že jsou tu takový, který čekají na to první vytoužené.... Já jim to moc a moc přeju a držím palečky. Vím, že jsem sobeček, že si tady stěžuju a chci druhé mimi... Já to všechno vím, ale bohužel je to tak....
Ale jak jsem psala, to vůbec neznamená, že bych to nikomu nepřála. Mám moc velkou radost, když tu některá napíše, že se jí objevili // atd....!!!!!!!!!
@baronek a kdy máš začít píchat Ty??
19. říj 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek