• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@barbika ve čtvrtek jdu na krev a ultrazvuk, tak si myslím, že začnu ve čtvrtek nebo v pátek :grinning: Najednou mám ze všeho takový strach, ale v práci to utíká, tak je zatím pohoda :astonished:
19. říj 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já to mám těmi Vánoci fakt nějak vypotencované:frowning2: Chtěla bych to tak změnit amít je ráda:frowning2: Okolo Vánoc potrácím, na Vánoce mi umřel děda... Kéž by se to teď mohlo zlomit a už je mohla mít ráda:frowning2:
19. říj 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbika Vždyť já to mám podobně. A už končím, bo myslím, že jsem nepochopená:wink: :slight_smile: A fakt si připadám, že blbě plácám :confounded:

@tonytony Já to mám s těmi vánoci taky podělané. 19.12. mi zemřel táta. Bylo mi 16 let. No tak jsme si s manželem na stejné datum (ale o 10 let později) řekli své ANO:wink::grinning: Trošku to pomohlo. Mám je takové hořko-veselé:wink:

Jedu pro Báru.
19. říj 2010 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky zdravím ,jak se tu všichni máte nooooo :wink:
@kessinkaa držím moc palečky a v 17:00 na tebe budu myslet :slight_smile:
@marcajda tak kdypak budeš testit
19. říj 2010 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rvasata tobě jsem psala vedle :wink:
19. říj 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už mám taky doma testy, ale dva a citlivost mamatest10, v naší zapadlé lékárně nic jiného ani neměla. tak snad mě nezklame. ráno kolem 8 na mě vzpomeňte. teda, jestli nervama dospím.

@jancica74, jak si užíváš bříško? 20tt, to už je nádhera,

já ve sněhuláčky hodně doufala, ale žádný nebyl, ale ta jistota rozmražení tam opravdu není, tak snad nám budou stačit ti dva v bříšku,
dnes jsem jim dala zabrat. koukaly jsme s mamkou na Habermanův mlýn. odehrávalo se to kousek od nás, tak jsem to chtěla vidět, ale byla to síla. asi bych si ted měla vybírat pozitivnější filmy. celou dobu jsem držela bříško a hladila, aby se nebály...a že teda mám co držet, je pořád nafouklé..

tak holky, zatím dobrou noc
19. říj 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda Držím palce:slight_smile: Moc, moc, moc. Hodně štěstí!:slight_smile: Potřebujeme tu další pozitivní zprávy:slight_smile::wink:
19. říj 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda A nezvyklaly jsme tě nějak my? Nechtěla jsi testovat později? Každopdáně držím palce. Já v té době (po 8h.) budu volat na embryologii, jak to vypadá :wink:
19. říj 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka Jé, tak to by se mi taky mohlo takhle hezky přemlátit- aspoň trošku... Pro mě byl děda jako táta- spíš teda víc než táta a do té doby jsem nikdy víc nebrečela- v kuse asi 3 dny, máma už nevěděla, co se mnou:frowning2:
@marcajda Tak i já držím:slight_smile: Přijde mi, že se teď daří, tak naskoč hezky taky:slight_smile:
19. říj 2010 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda přidávám se a i já držím palečky ať nám zítra hlásíš jenom samé dobré zprávy!!!!

Dobrou noc!!
19. říj 2010 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda DRŽÍM VŠE,tak ráno moooocinky štěstíčka přeji :slight_smile: pisni nám jak to dopadlo,ju?tfuj,tfuj,tfuj :dizzy_face:
19. říj 2010 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka zítra jdu na velký UTZ na KO,tak se ti v lékárně poptám,máme tady 3 :slight_smile: a zítra taky tfuj,tfuj,tfuj
19. říj 2010 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa kessi tak co? jen kvůli tobě zapínám ten PC tak pozdě večer,že si vše přečtu a kouknu na fotečky - tak pisni zítra,papa
19. říj 2010 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 jsem tady
19. říj 2010 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 tak ultrazvuk dopadl na jedničku a čekáme,zdravou holčičku :wink:
19. říj 2010 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa no to je nádhera :slight_smile: :slight_smile: já ji taky chtěla,ale já už jednu mám a jsem s=pokojená i s malým :slight_smile: máš fotečku?
19. říj 2010 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa a co 3D?nemáš?no jsem zvědavá jak zítra dopadnu já.......a co manžel?nadšený,že? :grinning:
19. říj 2010 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 Manžel v sedmém nebíčku!!!!Zítra jsem foto hodím,mám i dvd.Na ten 3D nebo 4D se ještě objednám.Zítra ti držím palce,určitě to bude v pořádku!!
19. říj 2010 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa snad ano,zítra okolo 10-11 se ozvu - mám tam být na 9h.....tak krásné sny s princeznou přeji :dizzy_face: pa a brounoc :grinning:
19. říj 2010 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 tak ti s holčičkou držíme palce,aby jste s hošíčkem dopadli tak dobře,jako my
19. říj 2010 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa @jancica74 Ženy, vy mě tady nutíte po ránu brečet!!! To je krása tohleto číst!!! Ale tedy s těmi 3D, 4D ultrazvuky vám povím... Připadám si jako exot (už dlouho:wink:), ale já jsem ho Báře pořídit nenechala. Už ty normální "kostičky" na fotkách mi přijdou mimózní, ale pořád ještě dojemný. Je to prostě fotka. ALE NA TĚCH 3d uz na videu - tam mi ta miminka připradají jak naložená v lihu a já nejsem schopná to zkousnout. O tyto požitky jsem tedy vlastní vinou ošizená.

@kessinkaa Jsem moc ráda za dobré zprávy a přeju ti, aby byla holčička tak hodná, jako je ta moje :slight_smile: Na fotku se moc moc těším:slight_smile:

@jancica74 Dnes ti taky budu držet palce a za zeptání moc děkuju. Jsi hodná:slight_smile:

@marcajda Ještě spíš? Ještě jednou - držím palce:slight_smile: Mě dnes probudily nervíky. Jsem nervní jak stará panna, co mi řeknou....

20. říj 2010 v 06:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka ahojky,no my jsme se nakonec rozhodli změnit centrum :angry: potom jak mě tam vyplašil pan dr
20. říj 2010 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka díky moc,ještě tomu všemu vůůůůůůůůbec nevěřím.Asi pochopím,že jsem byla těhotná,až porodím!!Jo a zvracím pořád :angry: .Kdy máš plánovaný ET??
20. říj 2010 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné dopoledne ženy:slight_smile:

@luksi Tak to je dobře, že jste šli jinam. Důvěra je důležitá a kdybyste měli mít pochyby, bylo by to špatně. Držím ti palce, aby jste teď byli spokojeni a vše šlo jak po drátkách:slight_smile:

@kessinkaa Ani nevíš, jak ti rozumím:slight_smile: A já to, že mám dítě, nepochopila ani po porodu. Občas jsem měla chuť Báru někomu vrátit, abych se mohla vyspat:wink::grinning: jsem asi krkavčí matka, no :confounded: :wink:

No já sem nesu pozitivní zprávy. Volala jsem na embryologii a nakonec byla 10 zralých vajíček (tedy dozrála ještě dvě) a z toho se krásně a příkladně kultivuje 50 %. Paní embryoložka mi řekla, že protože se to nesmí po telefonu sdělovat, nemůže mi to říct přesně. Mezi řádky jsem pochopila, že jich je možná víc, tak třeba 6???? Prostě vím, že 50 % zatím určitě. Mám si volat i zítra, ale kdyby se vše vyvíjelo jako doposud, vidí to na transfer v pátek nebo v soboru:slight_smile:

20. říj 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka supéééér. za chvilku budeš mít bobíšky v bříšku. moc ti to přeju. :slight_smile:
20. říj 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde máme tu macajdu,od rána ji vyhlížím a jsem moooc zvědavá :slight_smile:
20. říj 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka tak to je fakt super,že se mimča drží.Krkavčí matka nejsi,je to pro nás jiné v tomto věku :slight_smile:
20. říj 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sslunicko Moc děkuju:slight_smile: Marcajda má nějak komplikovaný přístup k internetu, tak možná přijde později... Doma ho bohužel nemá. Nákup nějak vybouchl, zvolila špatného prodejce nebo co :frowning2: Musíme čekat a věřit:wink:

@kessinkaa A zase myslím, že zatím nevíš, jak velkou máš pravdu. Po těch letech, kdy si člověk může dělat co chce, je miminko (i když vymodlené a vytoužené a milované) doma něco jako malej vetřelec:wink::grinning: Tedy asi jak u koho, ale já jsem konzervativní, nerada měním věci a mám ráda všechno pod kontrolou... S Bárou se všechno změnilo a rozhodně jsem nějaký čas neměla pod kontrolou absolutně NIC:grinning::grinning::grinning:
20. říj 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka úplně mi mluvíš z duše.
20. říj 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka tak to je krásná zpráva, že se 50% vyvíjí, tak jak má :grinning: a ET ti vyjde hezky na víkend, to bych si taky přála :grinning:
20. říj 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek