• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@doufalka Super zprávičky:slight_smile: To už se můžeš těšit na Broučka do bříška( nebo Broučky):slight_smile:
Taky vyhlížím, co MARCAJDA:slight_smile:

Já letím za chvilku na gyndu na tu cytolku, tak držte palec- aspoň jeden:frowning2:
20. říj 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 Jani čekám,čekám.....
20. říj 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony Držím a věřím:wink:
20. říj 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik, teda to vás napínám.. ale měla jsem se na to vyprdnout, protože se nic neukázalo.. tak jsem samým smutkem znovu usnula a vstávala o půl 10. ale úplně ještě flintu do žita neházím..ale rozhozená jsem pořádně. všechno mi padá..
20. říj 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě, že tady jsou tak pěkné zprávy. gratuluji k holčičce a ke chlapečkovi a taky k těm 50% :wink:
doufalko, to bude třeba i nějaký sněhuláček :wink:
20. říj 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda Tak to je teda pitomé, blbé, ale máš ještě pár dní k dobru...:wink: Držím palce:slight_smile: Nevím co jinak psát. Děkuju ti za přání k mým embryím. Ještě není vyhráno, ale zase jsem o krok dál.
20. říj 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale však dokud není menzes, tak je trošička naděje, tak si ji budu držet. zkusím znovu v pátek a pak už to nechám na tu pondělní krev.
jak vám je po všech těch hormonech? já mám pořád nějaké problémy. kašel s rýmou nepřešel, afty v puse, nevím. je to tělo rozhozené..jestli to nevyšlo, tak se budu dávat dohromady pěkně dlouho. asi zas pořídím zelený ječmen a budu pročištˇovat..
20. říj 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda jak píše doufalka, pořád se to může ukázat za pár dnů :slight_smile:
A o zeleném ječmeni na pročištění jsem ještě neslyšela :stuck_out_tongue_closed_eyes: To se kupuje ve zdravé výživě?
20. říj 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jsou ty zelené potraviny. dá se to sehnat i na netu. pak je ještě chlorella. je to přírodní, čisté.. někde psali, že to občas dovede i k děťátku, ale mě zatím nepomohlo nic..
20. říj 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda já už vyzkoušela tolik věcí a vitamínových doplňků,až mi je z toho zle a to nemluvím o tom, kolik peněz to stálo :astonished:
20. říj 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda ahoj zlato. může být jěště brzy. jako už jsem několikrát psala,já to tak měla ani 14.den nebyly //.

koukala jsi na test po limitu,třeba po hodině atd?
20. říj 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukala, ta hlavní byla ukázková ,ale pak nic.. holky, jste hodné
20. říj 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda ani když jsi hooodně zírala ?
20. říj 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: ani pak..
20. říj 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sslunicko :grinning::grinning::grinning: Je vidět, že už jsi toho taky skusila dost:wink: Vidím sebe, jak ten test natáčím a ohýbám a jdu k oknu a pak někam do stínu a nakonec tam toho ducha vidím, i když tam vůbec žádnej asi není.... Máme to strašnej úděl ženy, že? Kdyby se mi teď zadařilo, klidně bych vám, které takhle virtuálně znám a nemáte sněhuláčky, svoje embrya dala, protože bych věděla, že vy se o to dítě pak postaráte jako o boha... Je škoda, že to nejde, jinak bych se takhle klidně zavázala.
20. říj 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka :grinning: :grinning: :grinning: ted jsem se pobavila. přesně tak to je a když jsem dělala ten 7.den test v plastovém krytu,tak jsem ho i rozebrala abych toho ducha našla :grinning:
20. říj 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sslunicko přesně to budu dělat i já :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. říj 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sslunicko :grinning: :grinning: :grinning: Tak to teda vedeš!!! To mě ještě nenapadlo. Ale Když jsem teď před pár dny ty svoje testy kupovala, tak měli jeden s citlivostí 20(plastový), tak jsem ho taky koupila... Asi budu taky rozebírat :grinning: :grinning: :grinning:
20. říj 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, nemáme to žádná lehké.. ale krásně se tu podporujeme. a to je dobře.

baronku, já zkoušela taky kde co. kartáře, léčitelku, čaje, Mojžíšovou, masáže, IUI, operaci..plodné dny, dovolenou.. a jinak jsme oba v pořádku :wink: no, ted to hodím na půl roku za hlavu a pak se uvidí co bude dál.
20. říj 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka hele ten plastový kryt se mi lesknul,nic jsem neviděla,tak jsem ho rozebrala a dušík tam byl :grinning:
20. říj 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka
@sslunicko A ján už myslela, že jsem blázen hotovej, dkyž tohle s testy dělám- i pod různými zdroji světla prohlížím- lítám mezi žárobkou, zářivkou, venkovním světlem, už jsem si baterkou svítila- nebo to už je fakt moc???:frowning2:

@marcajda Ještě vydrž pár dní, já věřím, že ještě vykoukne- hlavně bych Ti to moc teda přála:slight_smile: Jak píše Sluníčko, ještě se ukázat nemusí... Já už bych teda taky byla špatná, jak se znám, ale rozumem to ještě není prohraný...
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tak jsem z cytolky, prý, když bude problém, tak zavolají, pokud nezavolají, tak zase za 6 měs. kontrola... Jen já debil se zapomněla zeptat, do kdy by měli volat, takže se budu strachovat třeba zbytečně dlouho, když nebudou volat:frowning2: No, tak ale do cca 2 týdnů by to asi být mělo, ne?
A taky mám prý baštit hodně B vitamínu- prý by to mělo stav zlepšit- tož to já už je s kys. listovou a Femibionem baštím, tak třeba bude cyto už lepší:slight_smile: Kéž by,a le moc tomu spíš nevěřím...

20. říj 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek to si piš,že budeš,je jen málo z nás které jen kouknou a končí. :grinning:
holk, vy jste éra
@marcajda Já slyšela o lymfatických masážích, že jsou na otěhulení super, ale nemám vyzkoušeno???
20. říj 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda A co kartář na Tebe? To mě zajímá, aler bojím se tam jít:frowning2:
20. říj 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tony dík, utekla jsem ke kamarádce, mám vycházky, tak jsem to už rozdýchala a budu si držet tu naději :wink:
nebo ny tu cytolku po týdnu zavolej, hlavu ti neutrhnou a ty budeš v klidu.
20. říj 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda Tak předně ještě nejdřív počkej, jestli se to nevyvrbí:wink: A pak jsem se chtěla zeptat, jestli jste tedy s partnerem neuvažovali o darovaných vajíčkách nebo spermiích. Já se totiž divím té své kamarádce, která má toho chlapečka z adopce, že tohle nezkusili. Oni byli taky prokazatelně oba v pořádku. Já bych vyčerpala všechny pokusy na pojišťovnu a kdyby to jó nevyšlo, zkusila bych to s dárcem. Kdyby manžel souhlasil, ale nechtěl dárce spermií, šla bych do darovaného vajíčka (i když je to dražsí a delší, když se na vajíčka musí čekat)... Je šílený, že některý lidi jsou si naprosto souzeni a děti se jim nepodaří. A tím teď myslím tu kamarádku. Ta měla pokusů.... spousty! :frowning2: Měla hodně sněhuláčků z každého pokusu. Dokonce nakonec už do dalších KETů nešla, když dostali malého.
20. říj 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
My měli o víkendu rodinnou oslavu a nevím, jestli jsem to tady už psala, tak ještě jednou. Tchýně se ani jednou nezepala, kdy plánujeme dítě, pak z ní vypadlo, že byla u nějaký kartářky, ale co jí řekla, to nám nepověděla a za další hodinu mi řekla: Přála bych ti dvojčata, moc :slight_smile: Bylo to, jako by mě zasáhnul blesk a nevím, co si o tom mám myslet, manžel říká, že to mám pustit z hlavy, že to byla jen náhoda :astonished:
20. říj 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek Tak to bych si taky vzala "osobně" a bylo by to hezký:slight_smile: No, tak leda zajít taky ke kartářce???:slight_smile:
20. říj 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka té kamarádce se taky divím, já bych taky nejdřív zkusila dárcovství a pak až adopci, jenom se pořád modlím, aby nedošlo ani k tomu dárci :cry:
20. říj 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek