• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
kartáře nedoporučuji..zacpe ti hlavu, pak se na to upneš a to je hodně špatně. to je má zkušenost..
a na masáže chodím na kraniosakrální, to je na odstranění energ. bloků a hodně mi to pomohlo na uvolnění břicha. přešla mě po letech zácpa a bolesti ramene. v oblasti břicha mi to řádilo hodně..bude to s těmi lymfatickými hodně podobné.
20. říj 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony Já myslím, že my voláme asi za těch 14 dnů... Ale zavolala bych klidně teď, abych se zeptala, kdy mám volat, že jsem byla rozrušená a zapomněla se informovat... Jak píše marcajda, hlavu ti neutrhnou:wink: A lítání pod různé druhy osvětlení je standard:wink::grinning:

@sslunicko Jo tááááák!!! Takže rozebrat se to musí, aby byl člověk těhotnej!!!!:wink: Tak jó, jdu do toho taky:grinning: @marcajda slyšííííííš, jak se to dělá??:wink:
20. říj 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony já u kartářky byla jednou když jsem byla v pubertě, ale měla jsem z toho takovej divnej pocit, ale budoucnost mi neřekla, ale do minulosti se z 90% trefila :astonished:
S těma dvojčatama to bude horší, já si chci nechat zavést jenom jedno embryo a to pak nevychází :angry:
20. říj 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké odpoledne!!!!
Teda čtu tady ty pokusy s testama a tečou mi smíchy slzy po tváři :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Já takhle taky rozebírala a prohlížela testy pod "mikroskopem". Trvalo to celé dopoledne a pak jsem test vyhodila do koše a celý odpoledne chodila k tomu koši a ještě ten test zkoumala.... No bufeťák co budu povídat :grinning: :grinning: Večer jsem musela koš vyhodit, jinak bych tam chodila snad i v noci :grinning:
No tak jsem ráda, že nejsem cáklá jenom já :grinning:
@doufalka tiše gratuluji k úrodičce a držím palce, abych jich bylo co nejvíc a Ty už měla u sebe ty nejsilnější bojovníčky.
@marcajda vydrž ještě do toho 14 dne, nebo jak máš poraděno od dr.... Už jsme to tu psaly asi všechny - oni vědí, proč nám to říkají, aby jsme vydrželi do určitého data... Ale oni si tímhle neprocházejí, tak se jim to radí, co :wink:
@sslunicko tak co dnešní testík??

No a jinak já jdu zítra do CARu, měla jsem jít na UTZ, ale tím, že se mi zpozdila mrcha, tak to asi nedopadne a domluvíme se na pozdějším datu... Nevím jak se to jinak dělá, ale asi logicky posuneme stimulaci...
20. říj 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
přítel by do darování spermiek nešel a ja nejspíš taky ne. spíš dojde na to, že dáme třetí pokus a necháme to být. já obdivuje rozmarýnka, jak úžasně bojuje, taková nejsem.
já se držím toho "děj se vůle Boží"jestli nám je děťátko souzené, tak se taky dočkáme. asi je to hodně o tom, že na to hodně myslíme..
20. říj 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda taky myslím, že psychika je základ, jenže dá se na to nemyslet??? odpověď zní - NEDÁ !!!
20. říj 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda tak to u nás zase manžel s darovanými spermijkami souhlasil. Neměli jsme totiž jistotu, jestli u něj vůbec nějaké mršky najdou. No a dopadlo to na výbornou... Měli jsme oplodněno půl na půl a nakonec ty darovaný to vzdali a vydržel jeden manželův bojovníček a teď máme doma Tobíka :wink:
Já jsem toho názoru, že i když to nejsou naše spermijky nebo vajíčka, tak jsi to Ty kdo to miminko donosí a porodí.
I když je pravda, že musím přiznat, že teď už by manžel do darovaných nešel. Už ví, že tam něco má a že můžeme mít vlastní :grinning:
20. říj 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, za chvíli se vrátím domu a nejspíš půjdu ten test hledat ještě jednou. ale raději počkám do toho pátku.
a dnes vymaluji na bílo předsín a zítra na světle šafránovo, tak mám aspon práci.. a až se mi miláček za týden vrátí, tak koupíme předsíň, uděláme si radost..
20. říj 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda Souhlasím, že na to moc myslíme, ale... přestat se nedá. Musel by být nějakej třesk, katastrofa, nebo naopak zázrak, které by mi dovolili zapomenout a soustředit se na něco jiného... Každopádně držím palce:slight_smile:
20. říj 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: @marcajda taky bych potřebovala vymalovat :slight_smile: ale já jsem na to bohužel levá, kocoury nadělám i z bílé barvy :grinning:
20. říj 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda teď jsi mě dostala s tím malováním :grinning: já myslela, že ještě napíšeš, že až se vrátí miláček, tak vymalujete předsíň na červeno a přesně tak to bude i s tím testíkem, že se začne barvit podle malování :grinning: :grinning:
vždyť to říkám, že mi z toho hrabe a to ještě nemusím testovat :grinning:
20. říj 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
té mojí kamarádce k tomu nemyslet pomoli doktoři, řekli, že jim to v žádném případě nepůjde ´, tak krásně hlavu vypli a šup a bylo to..

barbika, to vám vyšlo úžasně. a to měli nějak ta vajíčka rozdělená? to je zajímavé
20. říj 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda Já taky potřebuju vymalovat.... Dneska myju okna, tak třeba jeden den taky něco vymaluju:wink: Jakou barvu má šafrán? Fialovou? Až to budeš mít, nehodila by jsi foto? Moc by mě zajímalo, jak to vypadá:wink:
20. říj 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda jj bylo to rozdělené. Když jsme měli jít na KET, tak nám zbyl náš bojovníček a pak byl ještě dárcovský, ale ten to hned po rozmražení vzdal... Je to fakt osud a štěstí!!
20. říj 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda Jo, tak to jí vyšlo krásně! Pokud jde o ty darované věci... mají to rozdělené Nevím jestli vždy, ale nám taky nabízeli napíchat polovinu dárcem a polovinu manželem, abychom kdyžtak věděli, kde je chyba. A pak bychom se mohli rozhodnout. Samozřejmě by se to dělalo metodou ICSI:wink: Jdu pokračovat v těch oknech:slight_smile:
20. říj 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj přesně jak píše Doufalka - taky jsme to měli ICSI. Ale my vlastně máme všechno ICSI..
Já jdu taky poklidit, ve 3 nám příjde návštěva s tříměsíčním miminkem.
20. říj 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
My budeme mít taky ICSI, ale zatím s náma nikdo neprobíral možnost půl manželovo spermie a půl dárce. Ale to nám třeba řeknou zítra, když se to u nás přímo nabízí :frowning2:
20. říj 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj zdravím koukám co tu nového :wink:
@doufalka gratuluju k vajuchám :sunglasses:
@marcajda :frowning2: co víc na to říct zkus to později držím palce,aby tam byla :confused:
20. říj 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kessinkaa velká gratulka já chci taky holčičkůůůůůůůůůůůů :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. říj 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda jo tak ty nejsi doma a testa ano.
tak to jsem zvědavá,co napíšeš,že jsi našla po návratu. nezapomen na výše zminované rady. naklánet,různá světla, rozebírat atd :grinning:
a tady je moje tel. 724 065 975,protože jsme hoooodně zvědavé :grinning:
20. říj 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka jo,jo,kéž by to tak bylo. v únoru jsem také rozebírala,ale nic nenašla :frowning2:
20. říj 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbika dnešní test byl proto,že jsem měla určené datum z caru a test mi doma zbyl,tak jsem udělala a je moc pěkný :grinning:
20. říj 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sslunicko Se chci už nějakou dobu zeptat (pokud to nejní tajné), proč jsi na slovenském koníkovi? Nic proti slovenským sousedům. Já je mám opravdu ráda, ale zajímá mě to... jsem strašně zvědavá;-´)
20. říj 2010 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka úplně jednoduché. když jsem koníka objevila tak nejdřív jeho slovenskou verzi. myslím,že letos v lednu,jak jsem šla na to 3.ivf. zaregistrovala jsem se a až po nějaké době jsem zjistila,že existuje jeho česká odnož,tak už jsem tam tu registraci nechala. :wink:
20. říj 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sslunicko, tak jsem si tě uložila a kdyby náhodou byla nějaká změna, využiji tě :grinning:

my s kamarádkou ted chvíli pokecaly a měla bych konečně vyrazit domů. jsem dobrá navštěva- přijdu, sednu k netu..
tak se mějte, zas se ozvu :wink:
20. říj 2010 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak hlásím,že miminko je v naprostém pořádku :slight_smile: máme i záznam a potvrzen chlapeček :slight_smile:
20. říj 2010 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 velká gratulace :grinning:
20. říj 2010 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka mrzí mě to holka,ale mají pouze 10 :frowning2: v jedné lékárně mi dokonce řekli,že ani neví,že mamatest vyráběl i 25 :unamused: prý oni ji nikdy neměli.....blbost říkám - já osobně jsem je u vás kupovala :astonished: hleděla jak z jara.....snaha byla - je mi to líto :frowning2:
@jancica74 tak super,už jsem se bála,kde jsi
@evik31 díky,taky se brzo dočkáš...neboj
20. říj 2010 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek