IVF 2010, porod 2011

Tak holky já už jsem přestěhovaná, kdepak jste vy? :-
Já čekám tak Martiiik,Marcajdo.Marcel,Barbika a další kdepak jste 😃
tady to dáme né jako v květnu 😉
evik31autor
20. říj 2010
@jancica74 velká gratulka 😃
@kessinkaa no ráda bych už 😞
jancica74
20. říj 2010
holky všem moc děkuji - jsem nějak unavená,usínám u telky - pisnu později,papa
kessinkaa
20. říj 2010
@evik31 neboj prdelko,taky jsem se bála,že se NIKDY nedočkám
tonytony
20. říj 2010
@baronek Jen aby jsi nebyla překvapená a embryjko se nerozdvojilo:-)
tonytony
20. říj 2010
Těhulkám gratuluju k chlapečkovi i holčičce- hezky jste se podělily🙂
sslunicko
20. říj 2010
tak holky,psala mi marcajda,že když hodně kouká,že tam malinký stínek je 😃
doufalka
20. říj 2010
@jancica74 Moc děkuju za zeptání🙂 A jsem moc ráda, že dnes bylo všechno podle předpokladů a v pořádku🙂

@sslunicko Teď jde o to, jestli jsme jí to nevsugerovaly😉 Myslím jako to, že když bude hodně koukat, přebíhat pod lampičkama směrem na sever s hlavou dolů a přihmouřenýma očina a s lupou..., že to tam BUDE😃😃😃 Bylo by to prostě super!!!! Tolik bych jí to přála..................
sslunicko
20. říj 2010
@doufalka tot otázka. uvidíme další dny,jak bude růst.
doufalka
20. říj 2010
@sslunicko .......hlavou dolů a přihmouřenýma očima a s lupou..... A BUDE ROZEBÍRAT TESTY (na to jsem zapomněla😉)😃 No jasně, že uvidíme. Hlavně uvidí ona. Ale řeknu ti, že jsi byla prozíravá a díky tobě se ten den zase troku projasnil. Taková krásná zpráva!
sslunicko
20. říj 2010
@doufalka ani ne tak prozíravá,jako šíleně zvědavá. ti co mě znají si ze mě dělají legraci,všechno musím hned vědět. 😃
tonytony
20. říj 2010
@sslunicko ju, no nekecej! Tak to je super, že se stínek našel🙂 Jen tak dál🙂
evik31autor
20. říj 2010
@kessinkaa jenže já se to toho vážně bojím 😞
kessinkaa
20. říj 2010
@evik31 neboj,to fakt dopadne a hlavně,máš ještě víc roků,než jsem měla já 😉 ....jako času
doufalka
21. říj 2010
@evik31 Jávím, já vím 😞 Když mi bylo jako tobě, měla jsem za sebou 6 let čekání a ve tváři naprosté zoufalství... Vím, že máš strach. Ale jsem zářný příklad, že není nice ztraceno;-) A @kessinkaa... se dočkala ještě později..., ale dočkala😃 Asi ti to strach nezažene, ale určitě by jsme měly být dobrý příklad, že je třeba doufat😉🙂
doufalka
21. říj 2010
Pěkné skoro poledne ženy🙂 Kde všechny jstééééé????? Já jsem dnes docela aktivní. Hned jak jsem uvrhla Báru do školky, jela jsem udělat velký nákup🙂 Nakupování nesnááááším, takže je to úspěch. Začínám přemýšlet o utrogestanu... Píšou tam, že omezuje pozornost (či co)... No a já jsem cestou nakoupit 2x přejela sjezd ze spojky!!! Asi si budu muset dávat bacha a nejezdit, když si ho zavedu, ale až za nějaký čas. Teprve teď jsem doratila. Na spojce je boží dopuštění. Stojí se v koloně.... Hůůůza!!!

Ráno jsem volala do CARu a... stále ještě kultivujeme🙂😃 Mám z toho opravdu radost. Dnes jsem ji tak nevyslýchala, takže nevím podrobnosti, ale to je mi celkem šumák. Prostě se kultivuje, a to je dobré znamení.

Co nového tady???? Vy všechny vyspáváte nebo makáte, co? Tak já jdu taky makat. Mám ještě pár oken, pak musím převléknout postele a za chvilku vyrážím za babkama. Tyhle skoropolední návštěvy mě štvou. Lepší,když tam můžu jít až odpoledne... Ale to musí být chlap doma, aby se postaral o Barunku.

No mám chuť si pokecat, ale nikde nikdo, tak jdu taky něco dělat 😞
tonytony
21. říj 2010
@doufalka Super, že se kultivuje🙂 Jen tak dál!
barbika
21. říj 2010
Hezké poledne, tak ode dneška stimuluji a 2.11. jdu na OPU 🙂
sslunicko
21. říj 2010
přeji krásné poledne.
já dorazila z práce,čekám až přijde mamka a bodne mi injekci,pak mi přiveze kačku ze školky.
tonytony
21. říj 2010
@barbika Brďo, další v akci! Držím palce, ať se podaří a vše jde hladce🙂
baronek
21. říj 2010
@barbika jé, tak to nám to vážně vyjde stejně 🙂 Já začínám píchat gonal tedy až zítra, ale OPU je předběžně taky 2. 11. To je k dispozici androlog, takže se budou snažit směrovat to na tenhle datum.
evik31autor
21. říj 2010
hezký den 😎
@kessinkaa víc roků možná,ale já když nebudou zase embryjka na případné kety tak mám jen 2 pokusy a končím :-S
to není moc šancí,a když vidím,že tobě to vyšlo někde až na 4,nebo 5 pokus tak obavy mám mraženým embryjkům už nevěřím,stačilo mě to ted to zklamání je hrozný 😉
@doufalka já doufám pořád,ale pomalu přestávám věřit někdy mě přijde,že moje tělo se proti tomu bouří a vymýšlí si jiné nemoci 😢
laura09
21. říj 2010
Ahoj, ak od zítřka začnu brát minulet a musím zavolat do car. Začla mi mrcha😞, takže žádné překvapení v podobě těhotenství před IVF, kdy se člověk soustředí na něco jiného ještě více.
marcajda
21. říj 2010
čau holky, tak začínám špinit..takže... rano ten druhý testík ještě udělám, ale už s tím nepočítám. holky, co bojujete, at vám to dopadne líp.. ale ta naděje je úžasná a krásně jsem si to užila
sslunicko
21. říj 2010
@marcajda klídek vedle na diskuzi mám holčinu,co také špinila a má //,takže neházet flintu do žita . 🙂
marcajda
21. říj 2010
sluníčko, víš, jak bych byla štastná? ale už nevím, je zvláštní, že v břichu nemám takový ten pocit prázdnoty jak jindy..no, uvidím zítra
barbika
21. říj 2010
@marcajda vím, že to třeba nepomůže, ale může odcházet jedno embryjko, proto špiníš... Zítra to rozlouskneš testíkem!!!
@baronek takže bojovat budeme opravdu spolu a doufám, že to dopadne oboum na 1*!!! 😉
@doufalka držím palce ať se kultivuje co nejvíc embryjek!!!!
marcajda
21. říj 2010
barbika, já myslím, že kdyby se chytla obě, tak že by byla už čárka na testu. no, už jsem se smířila a teď by mohlo být maximálně krásné překvapení.
doufalko, zítra tam už pojedeš?
78marcela
21. říj 2010
@marcajda Ahoj, já taky špinila a miminko se chytlo. Sice ne moc dobře, protože pak odešlo,ale chytlo se. A to jsem zprvu špinila, a za dva dny potom jakoby skoro přišla mrcha, jak to bylo silné. A přesto to bylo. Ne dlouho, ale bylo. Tak uvidíš, držím pěsti.
marcajda
21. říj 2010
holky,jste zlate s nadějemi. ted už to bude na vás!! a budu se těšit na samé dobré zprávy. tak jako u sluníčka. tak se snažte!!
marty154
21. říj 2010
Všem pěkné odpoledne,opět mám chvíli čas,tak musím za vámi nakouknout,vůbec teda nejsem teď v obraze,co u koho probíhá,musím vás postupně dočíst.Jinak já začala včera píchat - takže vzhůru do dalšího boje 🙂

@marcajda teda moc bych ti přála,aby jsi zažila to překvapení,ještě vydrž 😉

@kessinkaa gratuluji k holčičce 🙂 🙂

@doufalka tak čtu,že OPU za tebou,tak držím všechno co mám,aby jich bylo co nejvíce 🙂 a kdy jdeš na ET ?

No nic ještě si musím něco zařídit a večer vás snad konečně dočtu

Začni psát odpověď...

Odešli