• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
autor
@jancica74 velká gratulka :grinning:
@kessinkaa no ráda bych už :frowning2:
20. říj 2010 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky všem moc děkuji - jsem nějak unavená,usínám u telky - pisnu později,papa
20. říj 2010 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 neboj prdelko,taky jsem se bála,že se NIKDY nedočkám
20. říj 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek Jen aby jsi nebyla překvapená a embryjko se nerozdvojilo:slight_smile:
20. říj 2010 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Těhulkám gratuluju k chlapečkovi i holčičce- hezky jste se podělily:slight_smile:
20. říj 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky,psala mi marcajda,že když hodně kouká,že tam malinký stínek je :grinning:
20. říj 2010 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 Moc děkuju za zeptání:slight_smile: A jsem moc ráda, že dnes bylo všechno podle předpokladů a v pořádku:slight_smile:

@sslunicko Teď jde o to, jestli jsme jí to nevsugerovaly:wink: Myslím jako to, že když bude hodně koukat, přebíhat pod lampičkama směrem na sever s hlavou dolů a přihmouřenýma očina a s lupou..., že to tam BUDE:grinning::grinning::grinning: Bylo by to prostě super!!!! Tolik bych jí to přála..................
20. říj 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka tot otázka. uvidíme další dny,jak bude růst.
20. říj 2010 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sslunicko .......hlavou dolů a přihmouřenýma očima a s lupou..... A BUDE ROZEBÍRAT TESTY (na to jsem zapomněla:wink:):grinning: No jasně, že uvidíme. Hlavně uvidí ona. Ale řeknu ti, že jsi byla prozíravá a díky tobě se ten den zase troku projasnil. Taková krásná zpráva!
20. říj 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka ani ne tak prozíravá,jako šíleně zvědavá. ti co mě znají si ze mě dělají legraci,všechno musím hned vědět. :grinning:
20. říj 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sslunicko ju, no nekecej! Tak to je super, že se stínek našel:slight_smile: Jen tak dál:slight_smile:
20. říj 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kessinkaa jenže já se to toho vážně bojím :frowning2:
20. říj 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 neboj,to fakt dopadne a hlavně,máš ještě víc roků,než jsem měla já :wink: ....jako času
20. říj 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Jávím, já vím :frowning2: Když mi bylo jako tobě, měla jsem za sebou 6 let čekání a ve tváři naprosté zoufalství... Vím, že máš strach. Ale jsem zářný příklad, že není nice ztraceno:wink: A @kessinkaa... se dočkala ještě později..., ale dočkala:grinning: Asi ti to strach nezažene, ale určitě by jsme měly být dobrý příklad, že je třeba doufat:wink::slight_smile:
21. říj 2010 v 06:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkné skoro poledne ženy:slight_smile: Kde všechny jstééééé????? Já jsem dnes docela aktivní. Hned jak jsem uvrhla Báru do školky, jela jsem udělat velký nákup:slight_smile: Nakupování nesnááááším, takže je to úspěch. Začínám přemýšlet o utrogestanu... Píšou tam, že omezuje pozornost (či co)... No a já jsem cestou nakoupit 2x přejela sjezd ze spojky!!! Asi si budu muset dávat bacha a nejezdit, když si ho zavedu, ale až za nějaký čas. Teprve teď jsem doratila. Na spojce je boží dopuštění. Stojí se v koloně.... Hůůůza!!!

Ráno jsem volala do CARu a... stále ještě kultivujeme:slight_smile::grinning: Mám z toho opravdu radost. Dnes jsem ji tak nevyslýchala, takže nevím podrobnosti, ale to je mi celkem šumák. Prostě se kultivuje, a to je dobré znamení.

Co nového tady???? Vy všechny vyspáváte nebo makáte, co? Tak já jdu taky makat. Mám ještě pár oken, pak musím převléknout postele a za chvilku vyrážím za babkama. Tyhle skoropolední návštěvy mě štvou. Lepší,když tam můžu jít až odpoledne... Ale to musí být chlap doma, aby se postaral o Barunku.

No mám chuť si pokecat, ale nikde nikdo, tak jdu taky něco dělat :frowning2:
21. říj 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka Super, že se kultivuje:slight_smile: Jen tak dál!
21. říj 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké poledne, tak ode dneška stimuluji a 2.11. jdu na OPU :slight_smile:
21. říj 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
přeji krásné poledne.
já dorazila z práce,čekám až přijde mamka a bodne mi injekci,pak mi přiveze kačku ze školky.
21. říj 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbika Brďo, další v akci! Držím palce, ať se podaří a vše jde hladce:slight_smile:
21. říj 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbika jé, tak to nám to vážně vyjde stejně :slight_smile: Já začínám píchat gonal tedy až zítra, ale OPU je předběžně taky 2. 11. To je k dispozici androlog, takže se budou snažit směrovat to na tenhle datum.
21. říj 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hezký den :sunglasses:
@kessinkaa víc roků možná,ale já když nebudou zase embryjka na případné kety tak mám jen 2 pokusy a končím :confounded:
to není moc šancí,a když vidím,že tobě to vyšlo někde až na 4,nebo 5 pokus tak obavy mám mraženým embryjkům už nevěřím,stačilo mě to ted to zklamání je hrozný :wink:
@doufalka já doufám pořád,ale pomalu přestávám věřit někdy mě přijde,že moje tělo se proti tomu bouří a vymýšlí si jiné nemoci :cry:
21. říj 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, ak od zítřka začnu brát minulet a musím zavolat do car. Začla mi mrcha:(, takže žádné překvapení v podobě těhotenství před IVF, kdy se člověk soustředí na něco jiného ještě více.
21. říj 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky, tak začínám špinit..takže... rano ten druhý testík ještě udělám, ale už s tím nepočítám. holky, co bojujete, at vám to dopadne líp.. ale ta naděje je úžasná a krásně jsem si to užila
21. říj 2010 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda klídek vedle na diskuzi mám holčinu,co také špinila a má //,takže neházet flintu do žita . :slight_smile:
21. říj 2010 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
sluníčko, víš, jak bych byla štastná? ale už nevím, je zvláštní, že v břichu nemám takový ten pocit prázdnoty jak jindy..no, uvidím zítra
21. říj 2010 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda vím, že to třeba nepomůže, ale může odcházet jedno embryjko, proto špiníš... Zítra to rozlouskneš testíkem!!!
@baronek takže bojovat budeme opravdu spolu a doufám, že to dopadne oboum na 1*!!! :wink:
@doufalka držím palce ať se kultivuje co nejvíc embryjek!!!!
21. říj 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
barbika, já myslím, že kdyby se chytla obě, tak že by byla už čárka na testu. no, už jsem se smířila a teď by mohlo být maximálně krásné překvapení.
doufalko, zítra tam už pojedeš?
21. říj 2010 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda Ahoj, já taky špinila a miminko se chytlo. Sice ne moc dobře, protože pak odešlo,ale chytlo se. A to jsem zprvu špinila, a za dva dny potom jakoby skoro přišla mrcha, jak to bylo silné. A přesto to bylo. Ne dlouho, ale bylo. Tak uvidíš, držím pěsti.
21. říj 2010 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,jste zlate s nadějemi. ted už to bude na vás!! a budu se těšit na samé dobré zprávy. tak jako u sluníčka. tak se snažte!!
21. říj 2010 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všem pěkné odpoledne,opět mám chvíli čas,tak musím za vámi nakouknout,vůbec teda nejsem teď v obraze,co u koho probíhá,musím vás postupně dočíst.Jinak já začala včera píchat - takže vzhůru do dalšího boje :slight_smile:

@marcajda teda moc bych ti přála,aby jsi zažila to překvapení,ještě vydrž :wink:

@kessinkaa gratuluji k holčičce :slight_smile: :slight_smile:

@doufalka tak čtu,že OPU za tebou,tak držím všechno co mám,aby jich bylo co nejvíce :slight_smile: a kdy jdeš na ET ?

No nic ještě si musím něco zařídit a večer vás snad konečně dočtu

21. říj 2010 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek