• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@baronek no tak to jsme na tom stejne :slight_smile:. No ja totiz hned pri te pneu zalezitosti davam vymenit olej a zkontrolovat brzdy na zimu takze to je par tisic :frowning2: . Ani nevim kdy je oficialni den kdy musi byt prezuto, hm :angry:
22. říj 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek přezouvat teoreticky nemusíš, když nebudeš jezdit na úseku, kde je to nařízeno :slight_smile: Já kromě oleje ještě potřebuju vyměnit gumičky na stěrači :slight_smile:
22. říj 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek Moc děkuju za přání. No to moje, směrem k tobě, se zřejmě minulo účinkem, když čtu, co tady píšeš... :angry: :frowning2: Jak tu dokola opakuju, já jsem nevěřící Tomáš, ale jestli ty máš nějaký vztah k těm kartářkám a věříš tomu, tak ten pocit z věštby musí být uklidňující. Budu tedy tentokrát věřit s tebou a držet palce:wink: No a jinak ano, budou mi zavádět 5-ti denní děti (to už se snad ani jinak nazvat nedá:wink:). Kdyby počet embryí klesl na 3ks a méně, zavádělo by se dříve, z toho usuzuju, že bude i něco na zamražení - moje několikaleté zbožné přání. Ale skutečnost se dozvím až zítra, při osobním pokecu, tak se ukáže, můj dobrý nebo špatný úsudek:slight_smile:

Přezouváte kola? Mě to dělá manžel. A kdyby jsi rozmarýnku nepotřebovala ještě ty věci okolo, nabídla bych ti, že ti to kola vymění, aby jsi mohla ušetřit rodinnou kasu, ale s tím ostatním by si neporadil. Přeci jen není automechanik, ale kancelářská krysa:wink: Na moje prosby o výměnu reaguje slovy: "...ještě je čas." Grrrrrr :angry: Ale je fakt, že kdyby napadlo, vymění je v okamžiku v garáži, takže snad žádná kalamita:wink: Já sice nejezdím úseky, kde má být povinně přezuto, ale mám názor, že na zimu by měl přezouvat každý. Když někdo sejří na svůj život, měl by si uvědomit, že ohrožuje ostatní. Nehledě na to, že když se pak někdo na letňákách někde zahrabe, zablokuje celou dopravu :angry:

Já jdu dneska s kamarádkama na chvilku do hospody, tak zatím ahóój:slight_smile:
22. říj 2010 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka Tak na zítra moc, moc, moc držím palec!!! A věřím v dobré zprávy:slight_smile:
22. říj 2010 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: Hezký podvečer holky,

@doufalka taky přeji na zítra hodně štěstí a ať slyšíš samé výborné zprávy :slight_smile:

@kessinkaa a které se líbí tobě to jméno ??

@barbika no já teda píchání zvládám sama,od manži bych se asi nenechala,když bych ho viděla s tou jehlou utekla bych před ním :grinning:

@rozmarynek to je teda v pytly,vypadá to,že budeš muset těch 8měsíců vydržet,tak se teď hlavně dej do pořádku,aby jsi byla zdravá.
22. říj 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěknej den ženy:slight_smile: Tak mám u sebe 2 blastocysty a můžeme zase doufat. Moje domněnky se potvrdily jen částečně. Opravdu jsme do včerejšího rána měli 5 bojovníčků..., ale během dne to vzdali dva a do dnešního dne se pokazil další... Proto se kultivovalo tak dlouho, ale nakonec bohužel žádné sněhuláčky nemáme. K čemu to je, že jsem dobrá nosnice, když nemáme stále žádnou zálohu??? Takže dnešní transfer mě zase přivedl do letargie... co když se to nepovede? No raději nemyslet.
23. říj 2010 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
TĚHULKY
:grinning:Valkil : 1IVF ET 15. 6. 2010, máme 2 nanučky, KO 7. 7. 2010, těhotenství potvrzeno, TP:
:grinning:Anevi: 1IVF 4/09 negat., 2IVF 7/09 OHS - všechno zamraženo, 11/ 09 KET negat., 1/ 10KET negat., 19. 6. 10 Ket odběr krve 3. 7. 2010, na cestě jsou dvojčátka, TP:
:grinning:Kessinkaa SANUS Pardubice: 1IVF 2005 neg., 2008 3x Ket neg., 2IVF 2010 pozitivní Hcg 250 6tt. SP, 27. 6. 2010 Ket, 12. 7. 2010 - těhotenství potvrzeno, TP: 15. 03. 2011
:grinning:Jancica74 Gyncentrum Ostrava: 3xIUI, 2xIVF, 3xKET posl. KET 16.6. 2010, 1. 7. 2010 - HCG 685, 22. 7. 2010 - potvrzeno srdíčko, TP: 03/11
:grinning:lllenkap :1IVF - 02/10, kr. protokol GONAL, OPU 3 prázdné folikuly, nedošlo k ET, 2IVF - NATIV+ICSI 08/10, 1 embryo, 7. 8. 2010 ET, těhotenství potvrzení, TP: 28. 4. 2011

ČEKATELKY NA //
:sunglasses:ssluníčko IVF Institut Plzeň: 1IVF zamlklé těhotenství, 2IVF - dcera Kačenka, 3IVF 01/10 - nezdařilo se, 4IVF 09/10, OPU 29. 9. 2010, ET 4. 10. 2010
:sunglasses:Marcajda FN Olomouc: 5IUI, 1IVFod 9. 6. 2010 stim. GONAL, 27. 6. 10 OPU 3 fol., ET 30. 6. 2010 - 1embr., nezadařilo se, 2IVF 09/10, OPU 6. 10. 2010 - 8 folikulů z toho 2 embrya (sněhuláček žádný), ET 9. 10. 2010 - 2 embrya, KO 25. 10. 2010
:sunglasses:Sedmitecka Pronatal Praha: 19. 6. 2010 - 1xIUI - negativní, 09/10 - hysteroskopie, 1IVF 10/10, 11. 10. 2010 OPU - 8 folikulů - z toho 3 embrya, ET 15. 10. 2010 - 2 embrya
:sunglasses:Rvasata SANUS HK: 5/2010 1IVF+ICSI - 21 vajíček - oplodněno 13, zamraženo 9ks. Po odsátí OHSS, ale i přesto 21. 5. 2010 zavedeny 2 embrya - negat., 22. 6. 2010 KET - 2 embrya - nezadařilo se, KET 17. 10. 2010 - 2 embrya
:slight_smile:Doufalka Pronatal Praha: 1IVF+ICSI 06/06, krátký protokol, 9 folikulů, 2 embrya - dcera, 2. IVF+ICSI 07/09, krátký protokol, nedošlo k transferu, nic se neoplodnilo, 3IVF+ICSI 02/10, dlouhý protokol - 4 folikuly z toho 2 embrya - neúspěšné, 4 IVF+ICSI 06/10, dlouhý protokol, 28. 6. 2010 OPU 12 folikulů z toho 3 embryjka, 2. 7. 2010 ET - 2 embryjka - nezdařilo se, 07-08/10 NATIV, 31. 7. 2010 OPU, 2. 8. 2010 ET - negativní, 5IVF OPU - 18. 10. 2010 - 2 embrya, 23. 10. 2010 ET - 2 embrya

SNAŽILKY:
:slight_smile:Marty154 Repromeda: 1IVF puregon - kr. protokol, OPU 18. 6. 2010 (10 vajíček), ET 23. 6. 2010, těhotenství potvrzeno, KO 13. 7. 2010, zamlklé těhotenství, kontrola 27. 7. 2010, NATIV - nevyšel, 2IVF 10/10
:slight_smile:Barbika Apolinář Pha: 1IVF+ICSI 01/2008, 01/08 ET - 2 embryjka - negativní, 02/08 KET - 1 embryjko - syn Tobiáš, 2IVF+ICSI 05/10 ET - 2 embryjka - negativní, 7. 7. 2010 KET - 1 embryjko - nezadařilo se, 28. 7. 2010 - konzultace v CARu, 3IVF 10/10
:slight_smile:Baronek: 1IVF bude 10/10
:slight_smile:Evik31 SANUS HK: 1IVF stim. Puregon dl. protokol, ET - 13. 5. 2010 - negativní, 4 nanučky, čekání na KET,ke Ketu nedošlo mražáčci to vzdali,schválena žádost na 2IVF, to bude následovat po vyléčení ledvin (snad říjen)
:slight_smile:Gambrinuska: 1IVF puregon kr. protokol, OPU 27. 6. 2010 - 11 folíků, ET 30. 6. 2010 - 2 embrya.nezadařilo se
:slight_smile:78marcela Reprofit Brno: 1IVF, OPU 1. 6. 2010, ET 6. 6. 2010 - negat, 13 mražáčků, KET 7. 8. 2010 - negativní, KET 10. 9. 2010 - zamlklé těhotenství
:slight_smile:Rozmarýnek Gest Praha: 4x IUI - negativni, 1IVF 06/10 - negativni; IUI - 15. 7. 2010, test 23. 7. 2010 - duch, 27. 7. 2010 - krev negativni, 2IVF 09/10, OPU 11. 09. 2010, ET 15. 09. 2010, 3 embrya (4 denní kultivace) - nezdařilo se, 11. 10. 2010 IUI - negativní
:slight_smile:Martiiik18- CAR Obilní Trh: 1IVF - březen 2010 - dl. protokol - potvrzeno těhu, 16. 4. 2010 revize dělohy 7+1 tt - není srdeční akce, 2IVF - dl. protokol, OPU 6 vajíček ( PK, AH, ICSI), ET 21. 6. 2010 - 2 embryjka, čekání na krev - KO 3. 7. 2010 - nezadařilo se , 19.8.- laparoskopie, 21.9. IUI - negativní
:slight_smile:Alim75 Pronatal: 1IVF - 08/10 ultrakrátký protokol - Synarel, Puregon, Orgalutran - stimulace přerušena z důvodu náhlého masivního krvácení, 13. 10. 2010 konzultace ohledně dalšího postupu
:slight_smile:Lenivoni: 1IVF 25. 6. 2010 OPU, 30. 6. 2010 ET, 12. 7. 2010 KO - nezadařilo se
:slight_smile:Tadelka: 1 IVF+ICSI, OPU 30. 6. 2009. kr. protokol, ET 3. 7. 2009 2 embryjka, nemáme nanučky, test negativ., 2IVF+ICSI kr. protokol, OPU 30. 9. 2009, odsáto 13 vajíček, ET 2 embryjka, 6 zamraženo, test pozitiv., ale nevydržel HCG jenom 89, KET 15. 11. 2009 ET 3 embryjka, test negat., 3IVF červen 2010 dlouhý protokol, stimulace gonal, OPU 28. 6. 2010, 7 folikulů z toho 4 embrya, ET 30. 6. 2010 - 2 embrya + v zásobě 2 sněhuláčci, nezadařilo se
:slight_smile:Lucccy: 1IVF stim. Synarel + Puregon, OPU 27. 6. 2010 - 14 folikulů, ET 2 embrya, krev 14. 7. 2010, nezdařilo se, zkusí IUI
:slight_smile:Adenka Natalart Plzeň: snažení od 01/2007, 3xIUI, 2xIVF - ICSI, 1 KET, laparaskopie, hysteroskopie, imunologie, genetika, vše v pořádku, 3IVF+ICSI 10/10
:slight_smile:Pierrette1 Fertimed Olomouc: 1IVF duben 2010 - kr. protokol, stim. Puregon + Synarel, OPU nebylo, 28. 7. 2010 schválen cyklus, stimulace Puregon + Cetrotide kr. protokol, 11. 8. 2010 OPU 3 vajíčka, 13. 8. 2010 ET 3 embrya, KO 30. 8. 2010 - negativní
:slight_smile:Clera Pronatal Praha: 1IVF 05/10, OPU 2 folikul, ET 2 embryí - nezdařilo se, 2IVF 09/10, OPU 3 folikul, zbylo 1 embryo, 5. 09. 2010 ET - negativní
:slight_smile:Tonytony Helios Brno: dcera s minimální stimulací, 1IVF+ICSI+PGD8/10 - neúspěšné, 2IVF pravděpodobně 12/10 - 1/11
:slight_smile:Luksi Gest Praha: 2x IUI, 08-09/10 další IUI
23. říj 2010 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka bud rada ze to dva dotahly tak daleko. U nas blastocysty nedelaji a myslim si ze ty moje by to ani do blastocyst ani nedotahly :frowning2:. Mne by zamrazili ty 3 a ja bych pak zila v planych nadejich pri KETu a pritom hovno hovno zlata rybko :frowning2:. takhle alespon vis ze emryjka jsou v naprostem poradku a vyvijeji se jak maji.

takze hlavne pevne nervi na tech desnych 14 dni cekani na dve // - ted to bude maso!!! :sunglasses:
23. říj 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka tak to je tbulka dlouha jak tyden :slight_smile: uf uf uf jestli ti dijde trpelivost tak se na smajliky vybodni - musi to byt desna prace!!!!
23. říj 2010 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
No koukam na tabulky a mame tu 5 cekatelek na dve // - wow tak to je silna garda!!!! tak kdo bude testit prvni?
23. říj 2010 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký podvečer!!!
@doufalka držím palečky, ať to už konečně vyjde....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
@rozmarynek to máš pravdu, pěkná tabulka a těch čekatelek...

Já jsem zvědavá, jak mi porostou vajucha. Na UTZ jdu až v pátek kvůli svátku. Doufám, že jich bude co nejvíce. Ale člověk to neovlivní. I když jich je dost, tak se pak nevyvíjejí. Já jich měla vždycky vždycky tak kolem 12, potom další den 7 a nakonec 4.
23. říj 2010 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka Moc držím palce a chápu TVé "zklamání":frowning2: Já nevím, jak bude u nás vypadat 2.IVF, ale taky mám dost vajíček a pak nic nezbyde:frowning2: Ach jo:frowning2: Ty mrazáčci jsou prostě fajn je mít, hned se líp dýchá- moc jsem si je taky přála a nic:frowning2: Tak hold to teď musí zvládnout ty 2, co máš u sebe- nebo aspoň jedno:slight_smile: Drž se a zvládni těch 14 dní- věřím, že v době, kdy já si pojedu pro plány a léky do Caru, tak Ty v té diobě budeš slavit//:slight_smile:
23. říj 2010 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek, @barbika, @tonytony Ženy díky:slight_smile:

Já mám samozřejmě z těch dvou kousků radost, ale... to je to, že když se na něco dlouho (a 5 dní kultivace je dlouho) těším, začnu si dělat naděje. Navíc, když je to něčím podložené... Takže u nás doma probíhaly úvahy o tom, že pokud bude 5 bojovníků, nechám si zavést jen jedno embryo a zamrazit 4 kousky (to abychom teď eliminovali dvojčata - když se nám to tak hezky vyvynulo...). A ono prd. Každopádně 14 dní čekat nevydržím. Jestli nedorazí mrcha, testím příští týden v neděli, kdy mám narozeniny. Ještě uvažuju o sobotě večer, ale to bude jen 7. den, tak nevím....

@rozmarynek Naprosto s tebou souhlasím, že tabulka je dlouhá jak týden před výplatou, ale opravdu nevím, jak to udělat. Jakmile "uloupneme" ten spodní odstavec, když někoho bude zajímat jak na tom ten a ten je, nedozví se nic a když si to někdo bude chtít sám upravit, nebude tam... Je to na této diskusi špatně uděláno. Měla by být nějaká možnost, udělat si deník naší diskuse a tam by to bylo na jednom místě a nepřipisovalo by se, jen by se dopisovalo... Já to pořád neberu tak, že to doplňuju jen já. Každý si tam může dát co chce a kdy chce. Já jsem se nabídla jen v době, kdy mělo být nějak víc změn, tak aby zase nebyly 4 tabulky na stránce... No a bez těch smajlů by to myslím bylo totálně nepřehledné, takže je tam mrskám. Já vždycky ten jeden zkopíruju a pak jen jedu po řádkách a vložím to. Taková práce to není, ale občas je tam bota, jako třeba teď, kdy já nemám ty černé brýle, které v tomto případě značí nevidomost - tajemství, jak to dopadne.
23. říj 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka Jé, Doufalko, když si já vzpomenu, jak mi po každém pozit. telefonátu během PK plánovali, co a jak a kolik... Denně telefonát, jak se super vyvíjí, jak hezky vypadají, bylo fakt slyšet z hlasu embryoložky, jak to vypadá fakt až překvapivě dobře- 11ks se prostě krásně vyvíjelo- žádné neodpadalo- jen 1 na začátku z těch půlvodních 12 a to až do 5.dne, , kdy se po PGD vše pos:frowning2: a zbylo jedno jediné a my byli rádi i za to, veškeré plány- kolik z těch 11 zavedeme a kolik namrazíme a ono nakonec nic:frowning2: Pak jsem si to zpracovala po svém, že když zbylo jen TO jedno, že je to TO pravé a že to musí dopadnout, že mu musím věřit a že to je osud, že zbylo jen jedno, že nemsuíme řešit, zda zavést 1 nebo 2( což jsme dlouho taky řešili- teď už bchom se nerpzhodovali- šli by hned 2) a taky, že nemusíme nic mrazit, abychom pak museli řešit, co s nimi, kdybychom už další pokus nechtěli a povedlo se... Jenže to byla jen má útěcha a nedopadlo to:frowning2:
23. říj 2010 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony Tak to jsme to měly stejně. No a to je důkaz toho, že je zbytečné cokoliv řešit dopředu... Já jsem si to teď postavila tak, že kdyby mi řekli buď 2 a nebo žádný, tak jdu rozhodně do dvou. Tak proč jsem řešila, že 2 jsou moc... No jsem totálně blbá, no. Možná, kdybych chodila do práce, neměla bych čas na ptákoviny:wink:

No a jinak. Já jsem si řekla, že 2 dny prolenoším a pak budu fungovat na 99 %. Jen prostě teď nebudu dělat takové ty běžné práce jako kopání výkopů, skládání pytlů s cementem a pod.:wink::grinning: A vida! Hned první den lenošení a ležení přinesl výsledek! Bolí mě celé tělo, pod pravou lopatkou jsem si asi něco uskřípla, přeležela jsem si krk a bederní páteř je úplně ztuhláááá :frowning2:
24. říj 2010 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko. Tak tady je zamraceno a poprchava.
@doufalko tak to mame stejne lenosive bolesti. ja jsem s nachlazeni v posteli a na gauci jiz od ctvrtka od vecera a uz mne snad boli i malicek na noze. Dnes jsem rewkla ze se musim trochu protahnout a narovnat kosti a tak jsem vybehla rano s matyskem na prochazku ja. Udelal venku krasny bobek tak mi hned zvedl naladu ze je o jedno hovinko na parketach nebo koberci mene :slight_smile: hahahaha - musime se radovat i z malickosti, ne? :slight_smile:

Jinak na pruduskach mam balvan jak horu rip a kaslu ze nam z toho drnci skla v oknech - Matysek se vzdy lekne a skova se pod perinu :slight_smile: hahahaha

Tak hezke nedelni lenoseni!!
24. říj 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka dvě embrya je krásný, moc držím pěsti :slight_smile:
V pátek jsem poprvé píchala gonal a v pohodě. Docela jsem se toho bála, myslela jsem, že bude píchat manžel, ale ten to bohužel vzdal, když to viděl. Břicho se mi zatím nenafouklo, snažím se dodržovat pitný režim o sto šest, ale dneska cítím bolest hlavy a tak trochu mdloby, tak snad je to Gonalem a ne nemocí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. říj 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka Jo, tak to já taky neznám lenošení a dopadám pak stejně jako ty po 1 dni v posteli- já jsem šla i se |4ékou do práce a dpma s tím fungovala, byť mi bylo zle, jak sviňa a manžel nechápal,male pro mě ležet je trest největší, ale teď to chco pro mimi udělat!
24. říj 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak dneska jsem venku nasázela místo muškátů barevný vřes a trochu zelených větví a podzimní výzdoba je na světě :grinning: Ne, že by to byla nějaká velká nádhera, ale vůbec se mi do toho nechtělo, tak to musí stačit :grinning: Vánoční snad udělám lepší :grinning:
24. říj 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak druhý den ležení se na mě podepsal tím, že mám rýmu :angry: Měla jsem celý den pootevřené okno... Teď si tu kýchám a říkám si, že jestliže tohle ty moruly přežijou, tak přežijou všechno:wink: Bára se mi od babičky vrátila nějaká ukňouraná a nechce se jí zítra do školky :frowning2:
24. říj 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukám, že jsem tady dneska první :grinning: U nás prší a prší a vůbec se mi nechtělo vstávat, navíc vyběhávám předoperační vyšetření a to je za trest, dneska mi na gyndě nabrali krev a vzali si moč a poslali mě k dalšímu doktorovi, když mi předoperační obvoďák udělat nechce :grinning:
@doufalka v téhle zimě okno vůbec neotvírám, mám ráda teplíčko :astonished: a radši se obejdu bez čerstvého vzduchu :slight_smile: A jak se cítíš?
25. říj 2010 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka ahojky neboj taky se dočkáš....ty jsi dnes 3d.po et..jak píšeš tak ještě vydrž 8dní a pak budeš testit...a hurá do toho.. :wink: ted jen ještě musím vyčkat na utz zda bude vše ok...doufám a pevně věřím že ano... :wink:
25. říj 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka Po ET jsem teprve 2. den, ale testovat se chystám už příští neděli - 8. den po ET. Ten den mám totiž narozeniny. No tak se prostě uvidí. Když tam nic nebude, počkám ještě pár dní:slight_smile:

@baronek Jak to, že ti nechtějí udělat předoperační? To nechápu :unamused: Mě to dělala obvoďačka. Jeden den jsem přišla, odevzdala krev a moč a za 3 dny jsem si přišla pro papír. To jsou teda věci, co se někde děje... No mě je nic moc. Na umření to není, ale z nosu mi teče jako z kohoutku a pořád smrkám... Jen si tak říkám, že nachlazená byla i Marcajda a dopadlo to blbě, Rozmarýnek a výsledek taky známe. Myslím, že nachlazená je i Sedmitečka, ale ta ještě netestovala, tak doufám, že bude mít test pozitivní, aby se mi čekalo lehčeji:wink:
25. říj 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka Na to nachlazení nesmíš vůbec myslet a výjimka potvrzuje pravidlo :slight_smile:
V pátek jsem volala k obvoďáákovi a ten mi řekl, že pokud je to gynekologický, tak mi předoperační udělají na gyndě, ale tam mi vzali jen krev a moč a poslali dál, ale pan doktor je ochotnej a na středu mě objednal, takže se to všechno stíhá :grinning: Fandovi obvoďák žádné problémy nedělá :slight_smile: a potřebujeme vlastně to samé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. říj 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké i když u nás upršené ráno :slight_smile:
Teda u nás je zvláštní,že žádné předoperační nechtěji :unamused:

@doufalko to ,že jsi nachlazená,to neznamená,že to nevyjde,pěkně odpočívej a nemysly na to.Vem si to u mě,taky jsem byla v tom červnu na dvojich antibiotikách a // jsem našla.Takže teplý čaj................a nestresuj se :wink:
25. říj 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek Z toho nachlazení zatím vědu nedělám. Jsem teprve 2. den po ET, takže ještě ani nemám testovací nutkání:wink: I když... vlastně jsem říkala, že si udělám velmi brzy test, aby jsem měla jasno, že tam už není pregnyl, že? No tak zítra to bude 10. den od přegnylu, tak to asi prubnu, ať vím, že už mi v těle nestraší pregnyl:wink:
25. říj 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka jo tak tak to budeš mít určitě krásný dárek k narozeninám...držím moc pěstíky..
25. říj 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka No moc bych si to přála. Děkuju za palce, budu jich potřebovat opravdu moc a moc:wink: Ale jak jsem si dohledala v tajném deníku... (v normálním starém diáři), při dceři jsem na testi našla na testu čárku už 7. den po ET, a to mi zavedli 2 embrya (jedno 9-ti buněčné a druhé trošku horší). Docela mě to nedávno udivilo, protože jsem si to tak nějak pamatovala úplně jinak:grinning:
25. říj 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka Tak Doufalinko, moc držím a ať se povede i přes nachlazení!!! Moc myslím!
@marty154 U nás taky nechtějí předoperační- kam chodíš, ne taky do Heliosu?
25. říj 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka aha tak to je super...a ted máš kolik embryjek a kolika buněčné??
25. říj 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek