• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@tonytony Díky:slight_smile: A to ti normálně dají narkózu bez předchozího EKG? Nebo ti ho třeba natočí před uspáním? Chápu, že všechno ostatní potřebné si udělají třeba sami z tvé krve, ale to EKG mi vrtá v hlavou... :wink:

@jezulicka Teď mám v břiše 2 blastocysty v ranném stádiu. No uvidí se, ale kdyby se ty tvoje testy prodávaly takhle už lékárně, tak bych si klidně někam zajela:wink::grinning:
25. říj 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka Ne, žádné EKG nedělají- jen vyplňuješ dotazník ohledně nemocí a stavů kolem ev. narkozy atd.
Já teda jsem se taky trochu divila, ale na druhou stranu, já jsem ok, chodím k dr. pravidelně na kontroly, EKG jsme měla před 2 roky, tak jsem byla ráda, že nemusím tohle absolvovat znova a hlavně to řešit s mým obvoďákem tady- neb nechci aspoň zatím,a by se tady o IVF vědělo atohle by prostě touhle cestou prasklo zaručeně vč. u mě v práci- vím svý... Takže pro mě dobrý.
25. říj 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a předoperační mám bez EKG :sunglasses:
25. říj 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ženy! To prostě nechápu:wink: Hlavně proč někoho někde vláčejí a jiního ne...

Mě je teda pekelně blbě. Nos jak kohoutek a břicho jak buben. No a jak jinak, bolí mě jak na mrchu, píchá jakoby v pravém vaječníku. Nebojím se, že bych to hned teď dostala, jen prostě asi ten utroš... Grrrrrr. Prašťte mě někdo palicí, ať se probudíma ž za týden :grinning:
25. říj 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik holky, tak mám i po krvi a vysledek nepřekvapil. takže neúspěch. a zítra pěkně valím do práce. a jestli do toho i zítra začnou menzes, to bude den.
doufalko, rýma a kašel ti to nepokazí!! NEBOJ. U MĚ TO SPÍŠ POKAZILY TY VÝTOKY. BUD JSEM SI NEZVYKLA NA UTROUŠ, NEBO A TO SPÍŠ, JSEM Z TĚCH VĚČNÝCH PROHLÍDEK CHYTLA KVASINKOVOU INFEKCI.. jejda, velká písmenka..
tak jsem se oplachovala tantum rosalginem a mazala mastičkou a kdo ví, jestli ...jenomže to nešlo vydržet.
a tak mám další kontrolu v půlce prosince a v lednu uděláme třetí pokus. v podtatě jsem zcela zdravá, ale opět smůla. tak nevím co bude dál..
děvčata, at dopadnete líp, držím vám palečky!!! dívčina co ležela se mnou měla dnes HCG 550, krása, měla jsem s ní radost.
25. říj 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
baronku a auto mám přezuté, předsín vymalovanou- je to taková tmavě merunková, kvítka uklizená, dveře natřené,dům v cajku, vyžehleno, vlastně dobře, že jdu pracovat, nakonec už doma nebylo co dělat
25. říj 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda No se zaváděním jsem kdysi měla taky problémy. Vyřešil to až aplikátor z nějakých vaginálních tablet. Utroš tedy zavádím jím a kvasinky jsem už neměla... ani nepamatuju. Je mi líto, že jsi zase nedopadla, ale koukej na mě. Je to prostě o tom štěstí a o tom, že by se neměly hradit jen 3 cykly, když i normálně - přirozenou cestou, je to sázka do loterie. Samozřejmě ti budu držet palce i v dalším kole:wink: Já se teď už rýmy nebojím. Fakt ne. Kdyby to nevydrželo kýchnutí, tak bych nemohla ani dýchat :confounded: A máš teda vše kolem domu hotovo... To je super. Závidím!:slight_smile: Vy jste si s čekatelkama c CARu vyměnily telefony, že si zavoláte? No my se dohodly, že se prostě sejdeme v den UZ:wink: Tak jsem zvědavá, jestli tam budu přítomna nebo ne.
25. říj 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
doufalko, tak jsem si to taky říkala, proto tem drobkům vyrábíme peřinku, zavrtají se a pokud se dál vyvíjí, tak taky něco vydrží..
my se tam spolu dnes sešly na krvi a tak jsem na ni počkala, jak dopadla. potřebovala jsem to. tu její radost a naději do příště :slight_smile:
25. říj 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda To je mi líto, že nic:frowning2: Obdivuji Tě ale , že to takhle neseš... tak ať se Ti v práci daří a po Novém roce, ať už to je to pravé a můžeš se radovat z //:slight_smile:
25. říj 2010 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda
26. říj 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata Ahoj čekatelko:slight_smile: To je krása tě vidět! Jak se ti čeká? Mě už začíná hrabat :unamused:

Jinak v noci jsem nespala, nemohla jsem dýchat. Bára se vzbudila a plakala, že se jí něco zdálo, tak jsem šla k ní, ale jak jsem se snažila na ni nedýchat, úplně jsem se dusila. Teď je to lepší, tak snad už je to na dobré cestě :wink:
26. říj 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka ahojda no čekám.Jsem 9 den.Snad to vyjde.Zkoumám se pořád jestli nešpiním nebo tak.Všude to vidím.-Jsem blázen.Testovat nebudu.Jdu v pondělí rovnou na krev.Modlím se tentokrát každým dnem.aby to vyšloa žádný špinění nebo tak něco nebylo.Ty odpočívej
26. říj 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata Ty se máš, že už půjdeš na krev:slight_smile: Budu na tebe pak myslet. Už jsem si to dala do telefonu, takže v pondělí budu držet pěsti:wink:
26. říj 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka díky moc.No já se tedka modlím,ať je vše tak jak má být a je tma alespoň jeden zááázrak.Hele jsme po laparce,dělal ami to jiná dr.Jí se moc chválí ajá byl ráda že to dělá ona.Snad to bylo dobré znamení
26. říj 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata Vážně držím palce:slight_smile: Já se pomalu začínám klepat. Všechno odhodlání mě opouští, začínám propadat skepsi. uvidíme :confounded:
26. říj 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,je konec. hcg mi kleslo.
26. říj 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka Já si myslím,že to je normální.Protože si vezmi.Pokoušíme se už po několikáte tak je logické,že strach a obavy tady prostě jsou a budou.Neboj se
26. říj 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sslunicko to není možný?ty jsi byla znova na krvi????
26. říj 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké dopoledne!
@doufalka nepropadej!!! Zrovna Ty, která nás tu všechny podporuješ!!! Neboj, to bude dobrý, tentokrát to musí vyjít!! Nervy tu prostě být musí, jak píše rvasata, ale musíme to překonat. Vždyť žena je víc jak člověk a vydrží vše!!
@rvasata Tobě taky držím palečky. Ty se v pondělí dozvíš dobrou zprávu a já na to hned v úterý půjdu s lepší náladou na OPU :wink:
@sslunicko a o kolik Ti kleslo?? Snad ještě není nic ztraceno....
26. říj 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sslunicko To snad není možný!!! Já se z toho pose.u :frowning2: Byla jsi opravdu sluníčkem v posledních dnech... K tomu není co říct. Je mi to moc líto. Jsou nějaký erupce na slunci nebo co ne? Sedmitečka se s tímhle pokusem taky pomalu loučí a je nešťastná :frowning2: Sluní, kdy jdeš k doktorovi? Nechají to odejít samotné nebo bude revize? Ráda bych tě objala, ale když to nejde, tak si obejmi svou malou holčičku a bolest bude hned o něco menší :frowning2:
26. říj 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem dnes 10. den po pregnylu, tak si jdu udělat test, aby jsem za 2 dny (déle to za těchto nepříznivých okolností nevydržím) měla jistotu, že duch který by se tam mohl, ale taky nemusel ukázat, nebude pregnyl. Uffff. Něco mi říká, že není vhodné období na plození :frowning2:
26. říj 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbika Tak to si přeju ze všeho nejvíc na světe. :sunglasses: Už by se to mohlo pohnout.Je to tady takové smutné
26. říj 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka Nesejčkuj,ženo.Každé odbodbí je dobré.Pozitivum,pozitivum.
26. říj 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,je to hotové,už se to neotčí v dobré. šla jsem na krev a je to méně než minulý týden.

@doufalka zlato,ty víš jak mi je. pokusů i zlamání máš za sebou také hodně. je mi ted strašně. mám skvělou dceru a manžela,ten mě drží nad vodou jak se dá. momentálně nevím,kde vzít sílu na nějaké další pokusy. víš,že žádná slova nepomáhají.
26. říj 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata Sorry se omlouvám, nedošlo mi, že nemluvím jen za sebe:wink: No ale ženy jsem zmatena. Na testu je duch. Dala jsem si tedy dohromady, že 10. den od pregnylu budu až ve 21h. večer, takže bílo by mělo být až zítra... Takže další test zítra a.... už jsem zase v testovací mánii. Tentokrát dříve než kdy jindy, ale já jsem strašně nablblá. Vím dobře, jak moje čárky z června a srpna dopadly a přesto si nedám pokoj.... No teď prostě potřebuju vyloučit pregnyl. Jakmile bude zítra test bílej, slibuju si, že to do té neděle vydržím. To je ZÁVAZEK:slight_smile:
26. říj 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sslunicko No jasně, že vím, že nic nepomůže:frowning2: To chce jen čas. Pořád nad tím přemýšlím, jak ten nezdar bolí stejně a říkám si, že to přece nemůže být úplně stejné, když máme doma už jeden poklad a další holky dítě nemají... No tak předně podle mě ten nezdařený pokus opravdu nebolí ani o píď méně, než ostatní, ale na druhou stranu máme určitě jednu velikou výhodu, a to tu, že víme, ŽE TO JDE!!!! Už jsme se jednou přehouply, a to nám možná dává sílu do dalších pokusů. Já mám za sebou 6 transferů a vím, že když to teď nevyjde, sesypu se, ale příští rok to rozhodně zkusím znovu. Vyšlo to jednou... proč ne podruhé? A to je, myslím, naše berlička v tom dlouhém snažení.
26. říj 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka Ty by ses možná měla na celé to testování vyprdnout uplně.Protože testy nic neznamenají a zbytečně se nervuješ.Testy nejsou žádná jistota
26. říj 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata No jenomže v tom jsme my dvě úplně rozdílné:wink: Já si prostě nemůžu pomoci. A když to píšu, tak tomu opravdu věř. Jsem jak feťák, nebo... kuřák, alkoholik. Bez léčení to nejde ukočírovat :frowning2: Vůbec se nechci přít o spolehlivosti testů. Podle mě tedy spolehlivé jsou, ale tak jako u mě, marcelky, sluníčka... to může nakonec nabrat úplně jinej směr. No mě to za těch pár pozitivních dnů stojí. Já se nenervuju:wink: Opravdu ne. Nervuju se, když netestuju, vážně:wink: Buď ráda, za své pevné nervy:slight_smile:
26. říj 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
@marcajda je mi to opravdu líto,už kvůli tomu,že vím a FAKT jak ti je.Roky utíkají,ale ty to zvládneš!musíš hned do boje,budu držet palce.
@rvasata tak tě oplodnila,moje oplodnitelka :grinning: ,tak to určitě vyjde!!Byla jsi s ní spokojena?
@doufalka Já si myslím,že do třetice,to určitě vyjde...posílám maxi bacil tfuuuuuuuuuuuuuuuj
@sslunicko je mi to líto,to samé se mi stalo na jaře,mimčo odešlo samo a hned jsem šla znovu a VYŠLO TO.Víš,už nevěřím HCG po 400.Drž se
26. říj 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa CHytááááááám:grinning::grinning::grinning: jen aby mě to neporazilo s těmi bacily rýmy a kašle...:wink: Děkuju ti:slight_smile: Já si teď ještě naděje nedělám, od začátku se strašně bojím, ale v duchu někde uvnitř věřím. Vyšlo mi 1. IVF na pojišťovnu a teď je to 1. IVF na naši kapsu...:wink: A jak píšeš, dokud nebude HCG nad 400, nebudu věřit!

@rvasata Tak jestli máš Kessinčinu oplodnitelku, tak jsi už jednou nohou těhotnáááá:grinning: To zní opravdu dobře:wink:
26. říj 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek