• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@doufalka já si myslím,že tu druhou čárku už nemáš po lécích :wink: .....jsou tam dvojčata,aby jsi z toho něco měla :grinning:
26. říj 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa Ahojda těhulinko,ano Šárka a jak mi to embryoložka říkala,že přijede a udělá rovnou i mě tak jsem byla moc ráda (ani nevím proč).Takový moc dobrý pocit.Byla úžasná,moc spokojená.Transfér probíhal uplně jinak,dýl a i to bolelo.A cítila jsem 2x takové zvláštní teplo.říkala,že jí utíkala děloha bo co tak si dala stranou čipek trošku jsem zakrvácel a aona celou dobu ve mě držela ten tampon :grinning: Fakt skvělá a jak jsem po laparce kombinace s ní.Velká naděje.Však jsem jí pochválila jak je šikovná a ona,když do ní vkládám takovou naději,že se bude moooc snažit....
26. říj 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka jojo měla jsem její.Si říkám,přijela za mnou až z Pradubice :grinning: :grinning: :grinning:
26. říj 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka Tak jo,tak testuj testuj,testuj,aby jsi byla pěkně v klídku :grinning: :grinning: :grinning:
26. říj 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa Tak teď jsi mě málem porazila ty:wink::grinning: Ani nevíš, co bych z toho měla doopravdy. Pro nás by to znamenalo stěhování - tedy bych měla nové, větší bydlení. Taky bych se s dvěma dětma (s Bárou s třema) nevešla do své pandy - takže nové autíčko....:grinning::grinning::grinning: Tedy nevím, kde bychom na to vzali, ale fakt je, že do mého auta se nevejdou ani s jedním miminem. Tedy mimčo tam narvu, ale nevím, kam bych dala kočár! V případě zdaru bychom toho měli tedy k řešení nad hlavu!
26. říj 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka No,ale furt po tom toužíš,tak si to musíš užít :grinning: :grinning: :grinning: ....to jsem potvora cooo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ?
26. říj 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata tak snad ti fakt přinese štěstíčko :wink:
26. říj 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata Co je psáno, to je dáno. Jestli bude zítra bílo, nebudu to pokoušet a počkám si až na ten 8. den:wink: Ale déleto nevydržííííííím :cry: Přijeď a svaž mě. Pak se mi testit nepodaří, ale jinak... Opravdu bych potřebovala nějakýho doktora - psychiatra:wink:
26. říj 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa No jasně, že toužím a všechno se dá vyřešit:wink: Potvora nejsi, díky za tvé bacílky:slight_smile:

@rvasata Moc, moc držím palce, aby tahle doktorka byla ta pravá:slight_smile:

No já z transferu nevím vůbec nic. Já to tam dole mám snad nějaký odumřelý. Mě nebolela ani ta punkce vajíčka bez narkózy. Ale u nás se zavádí pod UZ, takže jsem viděla, když byl doktor v děloze a pak se mi to tam po celé délce rozsvítilo... To byla ta tekutina s blastičkama:slight_smile: nebýt UZ, nevím, že mi něco dělal :confounded:
26. říj 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka Ale nepotřeboval a když,tak chocholouška bychom potřebovali všechny.Jo kdyby jsi bydlela blíž.Tak seš u mě a to by jsi viděla jak by tě testování přešlo :grinning:
26. říj 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa no kéééééééž by.Měla jsem radost,že po té laparce to dělala ona. :sunglasses:
26. říj 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata já myslela,že chceš Dejmíčka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:
26. říj 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nakukuju po delší době...s přítelem jsme se rozhodli, že do dalšího pokusu zatím nepůjdeme. Nejsou na to teď korunky. Zítra máme přebírat zrekonstruovaný byt a rekonstrukce byla dražší než jsme čekali a měli domluveno. Navíc zařízení je potřeba a my jsme zatím tak vycinkaní z peněz, že už nám prostě nezbyde ani těch 5000 na další KET. Takže jsme se rozhodli chvíli počkat a pak se uvidí, co a jak dál.
26. říj 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata Hele, to už mi i kamarádka od vedle chtěla testy odebrat a vydat až v určený den, ale... jela bych si koupit jiné. Ten stav se nedá popsat. Opravdu by mě někdo musel někam zamknout a nedat klíč.

@78marcela Když není, tak není, s tím se nic nenadělá. taky jsi mladá a určitě ti nic neuteče. Zkusíte ten clostík? Jestli ano, tak držím palce, aby to vyšlo:slight_smile: Třeba clostil. spolu se zařízováním hnízdečka zabere a nebudete vůbec rozmražování potřebovat :wink: A ještě jednou ti děkuju za tvou ochotu:wink:

Ženy, já to teda prásku! Marcelka mi zakoupila 3 balení testů s citlivostí 25!!!:grinning: No a teď řekněte, jestli nejsem náhodou nemocná! Jedny testy mi odeberete a druhé mi přijdou:wink:
26. říj 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka asi zkusíme.Ještě nevím přesně. Ale asi jo. Je to spíš na vyplnění mezery. Doktorka v Caru sice říkala, že si nemyslí, žýe by to nějak mohlo u mě zabrat, špatně jsem reagovala i na agolutin a tak, ale aspon něco, ne? Mezitím se bude pilně šetřit a uvidí se.

No, přijdou, hned jak ti je pošlu:slight_smile:) koupené je mám ěkolik dní a furt jsem nebyla schopná zajet na poštu. Zítra už jo, slibuju.
26. říj 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka já si po ET půjdu taky testy koupit :astonished: Takže nemocná nejsi, je to naprosto přirozené a normální :slight_smile:
26. říj 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela Já jsem unesená z tvé ochoty a jestli je pošleš teď nebo zítra... Jestli budou čárky, budu testovat jak šílená a je mi vlastně jedno, kdy přijdou. V opačném případě je využiju určitě jindy - já se nevzdám!:wink:
26. říj 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek Já si ty s citlivostí 10 koupila už před transferem a ješt ěněkolik jsem jich tu měla ze srpna...

No nic, jdu něco dodělat. Pořád se utrhuju k noťasovi a pak za mnou není vidět žádná práce.
26. říj 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo ale ještě jsem chtěla... Blbé zrávy jsou prostě blbé zprávy, s tím nic nenadělám..., ale bylo milé vidět po pár dnech známé tváře:slight_smile:
26. říj 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa To jo,ale asi kvůli mě jediný tam nepůjde v neděli.Dělali jen transfér mě a pacientce Šárky
26. říj 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka u Nás ideální auto by jsi neměla a nic tady není.Jen les takže...l.. :grinning:
26. říj 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa já doufám,že odejde samo. jak jsi to psala,že nevěříš hcg po 400,mělo být pod 400?

hmm,tak to bych nebyla těhotná nikdy. při obou prvních těhu jsem měla kolem 300 hcg a těhotná jsem byla.
26. říj 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata Tak bych byla jako na samotce, jo? Musíte mít tedy hezké bydlení:slight_smile:

@sslunicko Já teda nevím, ale myslím, že kessinkaa to myslela tak, že nad těch 400IU si už člověk může být tak nějak jistý, že se to snad udrží... Ale samozřejmě, že to tam nejdříve musí vyrůst:wink: Ale když jsi měla těch 191, tak jsem koukala do nějakých těk tabulek a byla jsi na svůj den po ET v mezích, které se tam uváděli. Myslím, že to bylo 14. den po ET a 3 denní kultivace? Tak je tam rozpětí cca horní hranice 514 a dolní 111 - čili jsi se krásně vešla. Už jsi byla u dr.? Viděl něco? Špiníš? Máš nějaké příznaky konce? Tobě je teď hrozně a já jsem takhle zvědavá, tak mi klidně neodpovídej, pochopím to. Jen jsem to chtěla porovnat semnou. V červenci jsem byla cca 8tt., ale u nás se chodí na UZ až za dlouho, takže jsem to mezitím dostala, odešlo to a na UZ pak už nic nebylo.

Musím letět.
26. říj 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ženy, dneska jsem byla na kontrole a od toho ultrazvuku mě bolí břicho jako před MS, je to normální?A musím říct, že ani ten ultrazvuk nebyl příjemnej a doktor si navíc ještě máčknul na břicho :astonished:
26. říj 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka já měla 5denní kultivaci a bylo to 14.den.
s kačkou jsem měla 16. den po 5denní kultivaci 361 a také to bylo v pohodě. na tu nynější hodnotu mi dr řekl,že je ok.

prášky už jsem v poledne nevzala,nic mi není. nešpiním,to zastavil ten ascorutin a ms drží estrofem. každopádně mě dnes začaly bolet vaječníky.
mluvila jsem s dr.jdu zítra na uz. prý nabere hcg a v pondělí kontrolní a když to bude klesat,nemusím do nemocnice,ale je fakt,že mě tam hned chtěl posílat. ukecala jsem ho,tak snad alespon tohle dopadne dobře.

není mi nic moc,ale trochu lepší to je.
26. říj 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sslunicko teď to chce čas a pořádně relaxovat
26. říj 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky,jsem tady nová a sklamaná :rolling_eyes: stimuluju na druhé ivf,první nedopadlo,embryjka se nechytly,ted jdu na druhé a dneska jsem byla na utz a jsem hodně neštastná,mám jeden vaječník a pouze 6 folikulu,ale dva jsou jen 10mm a to dr říkal,že z těch nic nebude a potom mám 22mm,15mm,13mm v pátek mám jít na OPU a budu ráda,když budou aspon dvě a taky to bude asi bez PK ,holky jak je to,je tu někdo,kdo to měl taky tak,co znám holky,tak měly hafo foliku a mrazáčku a já vždycky bujuju o pár ,moc děkuji za radu
:pensive: .
26. říj 2010 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mourinka29 Vítám tě, já IVF podstupuju poprvé a zatím netuším, kolik budu mít folíků, ale na mimi ti může stačit i jeden :wink:
26. říj 2010 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sslunicko Co to tady rpoboha zase čtu:frowning2: to je mi moc líto, ale myslíš, že už je to teda jistojistě ztracený- to Ti řekl dr., že je to jasný konec? Jsem trošku z toho, co píšeš zmatená, když dr. řekl, že hodnota je ok??? Ach jo, to je v pytli, že ani // nejsou vždy vítězství ani po IVF:frowning2: Moc držím palečky v tom, co prožíváš:frowning2:

Já mám dnes zase taky nějakou depku, zase mi ráno dorazila další sms s oznámením porodu dalšího mimi v okolí- nějak mě to poslední dobou semílá a je toho teď fakt nějak hodně:frowning2:
26. říj 2010 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mourinka29 No, já měla folíků i vajíček hodně a stejně nakonec zbylo jen 1embryjko a neuchytilo se, někdy je lépe míň a kvalitní- ikdyž to naše bylo taky kvalitní a zdravé- i vyšetřené a taky nic:frowning2: Drž se!Musíš věřit, že bude ok a nebude třeba nic na KET- ale pro psychiku je to KET moc dobrý mít v záloze... to zase jo...
26. říj 2010 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek