• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@doufalka Teda ty jsi ta´ky testovací blízínek, vid? Kéž by se tI // už držely a jen sílily- věřím, že tonuž nejsou pregnylový:slight_smile: Tak budu aspoň denně napjatá tady u skla a čekat, co hlásíš:slight_smile:
26. říj 2010 v 16:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@sslunicko moc me to mrzi - to je snad jeste horsi nez tam ty dve carky vubec nenajit. Clovek dostane nadeji a tu mu pak vezmou :frowning2:. Pozitivni je ze se embryjko chytlo jen se zase pustilo protoze bylo treba poskozene a tak bys nemela zdrave miminko a to je pak lepsi kdyz si to takhle priroda ohlida. Vidids ze otehotnet muzes a tak je to jen otazka toho zdraveho bojovnicka priste :slight_smile:.
26. říj 2010 v 17:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@doufalko no ty mi davas - zase duch - ja se z tebe zblaznim - no ale do tretice vseho dobreho a tak treba z ducha bude za 9 mesicu neco do kocarku :slight_smile: chichichi. Tak pekne testuj, ja jsem s tebou - testila bych jako drak taky :slight_smile:.

Otazka - na co je ten clostik co jsi se tu nekoho ptala zda zkusi?
26. říj 2010 v 17:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@rozmarynek No to se neboj, že bych netestovala. Fakt je to jak droga! Bohužel mám na mysli, jak to s těmi mými duchy je, ale právě proto, že to vím, jsem na to připravená (částečně:wink:). Clostilbegyt se předepisuje na jakousi stimulaci v přirozeném cyklu. Bere se pár dní po zahájení mrchy. Já už nevím přesně, jak jsem to brala. V půlce cyklu se většinou jde na UZ, jestli se folík vyvinul (někdy jsou po něm i 2ks) a doktor ti označí nejvhodnější dny k plození... Jestli se předepisuje ještě k něčemu jinému, nevím. Kdo nemá pořádný cyklus, většinou mu ho srovná.

@tonytony Testovací blázínek... dost kulantně řečeno, že jsem magor:grinning::grinning::grinning: Ale jo, já si to uvědomuju:wink: Ženy, fakt tomu nevěřím. To by to z té blasty muselo vylézt ještě v sobotu. Na těch umělinkách, kde jsou tabulky s HCG jsem se dočetla že 5 % žen to tak mít může... No jesti je něco divného, tak pak do toho patřím i já, takže vlastně proč ne?:wink:
26. říj 2010 v 19:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@rozmarynek No, já Clostík brala na anovulaci, prostě aby ovulace byla a byla:slight_smile: Bere se většinou 5 dní cca od 3.-4.DC, pak se čeká, zda ovu je- většinou folikulometriií a pak se na to skočí, až to vypadá, že ovu bude- někdy připíchne před tím pregnyl:slight_smile: Mně to teda tenkrát pomohlo k těhu a dokonce bylo úspěšné:slight_smile:
26. říj 2010 v 19:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@doufalka Moc bych Ti přála, aby jsi tentoktár byla hodně divná a prostě byla v těch 5%:slight_smile:
26. říj 2010 v 19:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Já mám dneska zase depky jako prase:frowning2: Fakt se to na mě zase nějak sesypalo a zprávy tady mi dnes taky moc nepřidaly:frowning2: Holky, koukejte to napravit něčím hezkým!
26. říj 2010 v 19:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@tonytony Ráda bych tě potěšila, ale já mám taky depku. Bára mi začala plakat ve školce, ona je strašně málo komunikativní. Bolí mě hlava a ta viróza se mi vůbec nehodí do mých plánů. Doma bordel jak v tanku, ale bojím se zatím vytahovat vysavač... Manžel o víkendu nádherně uklidil, ale když máte kočky/ky... nevydrží to prostě věčně. V týdnu chodí domů pozdě a to chci, aby se taky věnoval malé, místo aby šůroval... Až zítra vysaju, bude to tu vypdat zase o chlup lépe:slight_smile:
26. říj 2010 ve 20:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@tonytony a to se bere i kdyz ovulujes pravidelne? ja zatim pravidelne ovulaci a folikulik mam bez leku.
26. říj 2010 ve 20:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@doufalka Vopovaž se teď vysávat, koukej odpočívat!!! Zákaz, jasný!?
26. říj 2010 ve 21:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@rozmarynek No, nevím, zda se to může brát jako "na posílení" ovulace= na zvýšení úspěšnosti, to nevím, ale u anovulace je to klasika a první volba:slight_smile:
26. říj 2010 ve 21:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko,tak jsem zase kvalitně vytelefonovaná....ach jo :angry: .Už to nějak nezvládám,je to čím dál horší.
@doufalka tak kde tě mám,testovací mágu??
@rozmarynek na tebe jsem zapoměla,je to velká škoda,že to nevyšlo,ale ty to dáš,máš velkou sílu do boje!!!
27. říj 2010 v 08:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@doufalka Jo bez auta absolutní samota.Takže pro tebe by to bylo naprsoto ideální :grinning: :grinning:
27. říj 2010 v 08:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Pěkné ránko ženy:slight_smile:

@kessinkaa Normálně si mě rozesmála:slight_smile: No ale já tě zklamu. Já jsem normálně na test dnes ráno zapomněla!!!! Chápeš to? Tak jsem si plánovala, že ho udělám z ranní moči... a ono prd! Teď si musím zase něco málo nastřádat, aby se dalo něco usuzovat :confounded:

@rvasata No ideální... V takovém případě by mě manžel asi odpoledne našel, jak lezu po zdi :grinning: To bych vážně skončila blázinci.

Jinak @sedmitecka to včera pomalu a jistě balila a odpoledne si doma udělala test a našla tam slabounkou čárku... Ona nám jistě napíše co a jak dál. Držím palce.
27. říj 2010 v 08:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@doufalka :grinning: :grinning: si mě pobavila.jo vidíš,co tady musí Renatka zkusit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. říj 2010 v 08:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@rvasata Jj, jsi evidentně týraná žena:grinning::grinning::wink: Na samotě bych bydlela ráda, ale potřebovala bych k tomu auto. Já nepotřebuju lidi, ani obchody, ale potřebuju možnost kontaktu :slight_smile:
27. říj 2010 v 09:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak dneska jsem úspěšně absolvovala předoperační vyšetření, našel se doktor, kterej mi ho udělal a dokonce mi měřil i EKG, i když ho v našem Artu nechtějí :slight_smile:
Na samotě bych bydlet nedokázala, já se totiž docela bojím, když jsem sama doma a to pak slyším každé šustnutí a jdu zamknout i dveře na půdu a do sklepa a přikládat vůbec nechodím :grinning:
27. říj 2010 v 09:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@baronek Ti by sis zvykla.no zase uplná samota to enní.Je tady asi 20 baráků.je tady ale takoví kliííídek a hlavně když se bojííme pustíme pejsánka. :grinning:
27. říj 2010 v 09:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@doufalka Takt o jsme na tom stjně.No tady auto potřebuješ i tak na naákupy a když je dítě no rostě bez auta to nelze.no já mám o vesnici dál sestřenku a tetu.Takže drby tu mám :grinning:
27. říj 2010 v 09:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@rvasata no já bydlím na vesnici, která má 300 obyvatel a zvyknout si nemůžu pořád :slight_smile: A bez auta bych byla v koncích, protože tady jezdí denně 4 autobusy. Teď jezdím služebním, ale jak to budeme řešit dál, to nevím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. říj 2010 v 09:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@baronek jooot ak tady bus nejezdí to se musí cca 2km :grinning:
27. říj 2010 v 09:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@rvasata já to mám na autobus přes celou vesnici cca 1 km a navíc do kopce :grinning: ale jsi na tom hůř :wink:
27. říj 2010 v 09:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@baronek Ty jsi takovej sralbotka?:wink: Já mám samotu zase ráda. V zimě jsem bývala často sama u nás na chatě. Nikde nikdo, sníh... ticho. Manžel dělal na směny a já si chtěla užívat romantiky... Ale je pravda, že dnes je jiná doba. Chaty se vykrádají jak na běžícím pásu... Teď už bych tam úplně sama být nechtěla. Do nejbližší vesnice 1,5km, po cestě žádné lampy... Dneska bych se tam asi taky bála.

@rvasata Tak to je houby samota. Vzala bych pohrabáč a souseda bych pod pohrůžkou inzultace donutila pro test dojet:wink::grinning:
27. říj 2010 v 09:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@baronek hůř určitě ne.Já bych to neměnila.A to jsem bydlela do té doby ve městě uprostřed všeho dění :sunglasses:
27. říj 2010 v 09:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@doufalka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak ten by se na Tebe vyserinkal...ale poidívaná by to byla opravdu famoozní
27. říj 2010 v 09:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@doufalka já na to prostě nejsem zvyklá, jsem jasný panelákový dítě, nikdy jsem nebyla sama doma, protože mám dvě segry a pak se odstěhuju do starého baráku na vesnici. Kdyby mi tohle řekl někdo před 15 lety, tak bych se mu vysmála do očí :grinning:
27. říj 2010 v 09:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@baronek to si nemysli.Jezdili jsem sem k babičce na prázdniny a v životě bych sem do toho "zapadákova" nešla...a podívej jem tady.
27. říj 2010 v 09:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@rvasata No já spíš myslím, že by se pod hrozbou pohrabáče poserinkal:grinning:

@baronek Já jsem taky panelákové dítě, ale nějak se to ve mě zlomilo. Bývala jsem děsně společenská a teď se raději straním. Ale když na to opřijde, jdu se s přáteli ráda bavit. Jen a jen kvůli Báře jsem se tu s někým seznámila, aby si měla Barka s kým hrát. Jinak bych mezi maminky vůbec nešla. Povídání na pískovišti absolutně nesnáším. Našla jsem si 3 zpřízněné duše s dětma a to mi ke štěstí úplně stačí. Jsem hroznááááá! :angry:

Asi si jdu lehnout, jsem strašně unavená. V noci nemůžu spát, dusím se. Už aby to nachlazení bylo pryč.
27. říj 2010 v 09:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@rvasata jé to je náhoda, já sem taky jezdila do téhle vesnice k babičce na prázdniny :grinning: a taky jsem tu skončila :slight_smile:
27. říj 2010 v 09:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@baronek Jo?Tak to je super.Jen teda já nic nepěstuju. :grinning:
27. říj 2010 v 09:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek