• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@rvasata ani kytičky? To já měla dva roky provizorní záhonky a měla jsem tam mrkev, ředkvičky atd., ale tenhle rok jsme upravovali zahradu a dělali nové parádní záhony, takže se těším na jaro až to všechno začne. Tohle mám po tátovi, hrabání v záhonku mě baví, ale nesmí toho být moc, stačí přiměřeně :slight_smile:
27. říj 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak kytičky jo,ale přiznám se,že můj taťka tohle dělá.Já prostě na tohle nejsem.Mě se to líbí to jo,ale tak ukrutně mě to nebaví :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. říj 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já si dnes už nasadila tu Proveru(18.DC), sice jsem chtěla ještě dva dny počkat, ale zase si říkám, že kdo ví, co mi provede v tomhle cyklu, že třeba bude vše jinak a dr. se pak asi ev. líp upravuje a směruje OPU a ET když MS je než když se na ni čeká, takže prostě to teď nechám osudu, kdy MS dorazí a kdy se začne stimulovat... Takže teď 10 dní Provera, pak budu čekat na MS a jak dorazí volám do Caru na domluvení se na tom, kdy přidáme Dipherelin a jak to vidí s těmi ev. Vánoci- třeba něco vymyslíme, aby to nebylo blbý pro nás i pro ně- nevím, zda to lze trošku těmi léky ovlivnit plus minus den dva- aby nemuseli ani oni na Štědrý den do akce??? No, uvidíme, teď víc nevymyslím... Stepuju každýnden u dveří a vyhlížím pošťáka, jestli dorazí ty trombofilie a pořád nic:frowning2: Už bych to ráda věděla a ev. začala řešit než půjdu do akce...

Něco na mě asi leze, což teď neva, hlavně aby nelezlo v akci, tak ať si to vyberu klidně teď, že...
27. říj 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka Teda zklamala jsi- ženu sem, co a jak aTy klidně NIC!
Jinak já jsem taky ráda sama a moc- a čím dál víc, sem tam vylézt ano, ale jinak bych snad brala i pustý ostrov, jen kdybych řídila- bylo by líp- jen si vyjela pro co potřebuju ahup zase na samotu!
27. říj 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ženy, tak jsem to napravila a počůrala test. Duch je tam i dnes. Všechny víte, jak já ráda duchařím, takže to nic neznamená, ale líp se čeká na další testování. Jen jsem se teď dočetla, že nachlazení může způsobit falešnou pozitivitu... no absolutně to nechápu, ale nějaká holčina to našla tady: http://www.orift.com/cs/tehotensky-test-falesna-pozitivita-70
27. říj 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka Prostě v nachlazení se do moči dostává nějaká bílkovina a ta to způsobuje... Ha hááááá :angry:
27. říj 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké odpoledne!
@doufalka takže testovací šílenství začalo :grinning: Ale jak píšeš, duchaříš ráda, tak budeme čekat na ten 14 den nebo spíš na krev :wink:

Já si dneska už 7 den píchám (oprava manžel píchá :grinning: ) a už mě teda pěkně bolí vaječníky. Pořád mě to nutí na záchod, tak doufám, že folíci pěkně rostou a množí se. Jsem teď po těch všech hormonech tak unavená, že snad usínám i ve stoje.
No nic, dneska mi přišlo nový číslo Maminky (404 stránek :grinning: ) tak jsi jdu lehnout k televizi a číst si. Musím využít toho, že Tobík spí a manžel je na stavbě a já mám préééé :grinning:
27. říj 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbika taky jsem na Maminku v krámě dneska koukala, ale neodvážila jsem se ji koupit :slight_smile: Mně zatím nic nebolí, jen včera po ultrazvuku jsem cítila celé odpoledne břicho, ale jinak pohoda :sunglasses:
27. říj 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek já mám už břicho hodně citlivé a pořád mě to nutí na záchod. Jsem zvědavá na pátek a co mi na UTZ řeknou.
27. říj 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbika já jdu v pátek taky na kontrolu :grinning:
27. říj 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka Pouhé nachlazení jistě ne:slight_smile: Neblbni! Max. infekce močáku s bílkovinou v moči! Nestraš sebe ani nás a koukej ducha změnit v pěknou čáru!!! Už se nemůžu dočkat!
27. říj 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj děvčata, tak jsem vás úspěšně dočetla!!
no, zprávy smíšené. ssluníčko, moc na tebe myslím, měla jsem z tvého úspěchu opravdu radost! ale vím, že jsem četla, že HCG může kolísat. snad jsi měla s doktory dnes dobré pořízení. držím ti palečky. bylo by to tak smutné.

já se plnou silou pouštím do očisty organizmu. ráno na lačno vincentku, to na posílení štítné žlázy, ta bývá hormony hodně rozhašená. pak po obědě ostropestřec mariánsky na regeneraci jater, to mi vždycky po léčbě říká léčitelka, že je nejvíce zasaženo. a za 14dní nasadím na dva měsíce ten zelený ječmen a pak už snad budou síly na další úspěšný pokus. a dnes večer jdu na kraniosakrální masáž na uvolnění břicha. a budeme se domlouvat na cosi dalšího co mi má posílit dělohu. ale název jsem zapomněla, ale určitě vám o tom napíšu. taky jsem trošku blázen, že??

doufalko, jsi úžasná s tím testováním. kéž by to sílilo. moc moc bych ti to přála. a taky baronkovi a barbike. holky, máte krásné období plné očekávání. užívejte si to!!

jak jste psaly o bydlení na samotě, já vyrostla na hájence v lesích. vůbec jsem se tam nebála, nepřišlo mi to. vloni jsem tam vzala na týden neteře a byla jsem strachy připo... no, slyšela jsem každou myš. je to o zvyku.
27. říj 2010 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
rvasata, kdypak budeš testovat ty? už bys pomalu mohla :wink:
27. říj 2010 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tonytony, prosím tě a co je to ta provera? to neznám. píchá se nebo jí? tak už ti ten boj taky začíná!supr.
27. říj 2010 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka Tak vás holky pročítám a hlavně taky držím pěstičky.Už jsem zpět.Je mi fajn,ale nervy pracují.Mám daná 4 embryjka.2x blasto... prý jedničkové,1x morula,dvojková a ještě to 4 je prý trochu slabší trojkové,jako by o den zpožděné,ale roste.Tak děj se vůle...........
27. říj 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja1 ty jo, Tobě dali 4 embryjka??? Tak to je síla, to slyším poprvý :slight_smile: U nás v CARu dávají max 2. Držím palečky, ať se uchytí ty nejsilnější a za 9 měsíců se raduješ z miminek :wink:
Mě to čeká příští týden. V út OPU a pak uvidíme kdy bude ET...
27. říj 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja1 :confused: :confused: :confused: Valím bulvy! Oni ti zavedli 4kousky, jo???? No tak to máš tedy super posychrovaný:slight_smile::wink: Držím palce. A kdypak byl transfer? Dnes?

@marcajda Vzala jsi to myslím za správný konec. Pročištění organismu nikdy není na škodu:slight_smile: Moc hezky se mi tvé řádky čtou, tak snad nám ty tvoje měsíce rychle uletí, abychom mohly držet zase palce:slight_smile:

@tonytony Nestraším, upřímně řečeno, já tomu ani nevěřím. Strašně mě to udivilo a zajímalo by mě, ze kdy tato informace je. Každopádně já jsem opravdu na sračky (slabší povahy prominou:wink:). Jsem si říkala, že je to možná tím prednisonem na snížení imunity... Mystím, jako to, že se té rýmy nemohu zbavit. I když... mám ji od neděle, tak to zase asi tak dlouho není. No já mám dnes za to, že je pátek, tak se mi to jako vleče... No tak 3 dny není tak moc. Ale otravný to teda je. A že se to nelepší, to je taky pravda. Mám hlavu jak pátrací balon, stříká mi to z očí, uší, nosu... a bolí mě strašně v krku. Ufffff. Zítra po obědě, vyzvedávám v jedné nemocnici pratetu a vezu ji za babičkou do druhé nemocnice. Nemohla jsem si vybrat lepší dobu.

Dneska jdu spát. Fakt si potřebuju odfrknout a Bára bude na nohou v 6,30h. jak na objednávku (tedy v lepším případě, jinak taky může strašit od 6h.) :confounded:

Dobrou noc, ženy:slight_smile:
27. říj 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbika No u nás dávají i 3. O čtyřech jsem neslyšela, ale asi závisí na té kvalitě. Nikde není dáno, že se ty kvalitní musí chytnout a naopak ty pomalejší... Mě se chytila 9-ti buněčná Barunka:wink:
27. říj 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka Tak aspoň vím, od koho jsem to chytila! Máš neuvěřitelnou sílu nakažlivosti i přes to sklo- dnes jen smrkám, kýchám a krk- au, au:frowning2: Ale mně to teda teď nějak nevadí, ba naopak se mi to dnes trošku hodilo jako důvod, abych nemusela s holkama na bar- vím, že by mi to zase jen ublížilo a dostalo zase dolů, fakt jsem teď raději doma- vlk samotář:frowning2:
27. říj 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja1 Ty jo, tak 4ks???? To teda koukám, to budu napjatá! Já chci taky!!! Držím za každý kousek jeden palec:slight_smile:
@marcajda No, já ještě v akci nejsem!!! Až příští měsíc- resp. cca za těch 14 dní, kdy dorazí další MS- tak teprve pojedu do Car domlouvat co a jak a glavně kdy a v tom cyklus teprve začnu s dlouhým protokolem a to hlavní bude až po té ještě další MS, takže fakt až koncem prosince ET to vidím- takže ještě akce není:frowning2:
... Tu Proveru teď beru každý měsíc od IVF na úpravu cyklu- mám ho, abych ho neměla tak dlouhý- mívám až 36 dní a dr., když viděl, jak mám strach že po IVF to bude ještě delší a nekonečný pro mě, tak mi ji dal- taky brání špinění před MS, což taky mívám skoro furt:frowning2:
27. říj 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony Moc děkuji a oplatim ti to ,až mi budou palce modrat.
27. říj 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka Dnes.Byli 5-denní.Vlastně je v pátek dala sárkyně.Tak se modlím i za Vás všechny holky vím jaké to je a myslim to opravdu upřímně.Držím palečky každé z Vás.
27. říj 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré sváteční ránko,kde mám testovatelku???
@paja1 moooc ti držím palce,aby se to povedlo.....určitě dávej vedět,co a jak :wink:
@barbika jééé už se ti to blíží co?
28. říj 2010 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa ahojky, jj už se to blíží :slight_smile: Zítra se dozvím jak rostou a v út jdeme na věc. Docela se toho začínám opět bát...
A co Ty, jak Ti je?
28. říj 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak KDE JSI? Doufalko, doufáme, že stále doufáš a vypadá to dobře, koukej hlásit výsledky testů a nenapínat!
@barbika Tak se dzž, holka, už to máš za pár:slight_smile:
28. říj 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj žen:slight_smile:

@kessinkaa Opět zklamu. Včera jsem udělala test později, ale duch tam byl. Slabý, ale byl. Teď mám nějak strach, aby to opravdu nemělo co dočinění s tou rýmou nebo léky... Je to vážně hrozně brzy. Vždyť 3. den, to se ani nemohlo "zakousnout" a teprve pak tělo začne ten hormon produkovat. Navíc mě se ty čárky ukazují nějak divně. Dnes jsem se probudila s neskutečným strachem a sevřeným žaludkem.... Fakt už to nechám až na tu neděli. To bude 8. den a i tak to bude moc brzo. Dnes mám program, tak to snad lehce dodržím. Zítra to bude horší:frowning2: Budu se snažit vydržet, tak uvidím.

@paja1 Držím palce:slight_smile:

@barbika, @baronek a já nevím, kdo ještě... ať vám rostou:wink::slight_smile:

pěkný den.
28. říj 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka No, teda Doufalko, takže napínání bude:slight_smile: Hele, vydrž a prostě si to dáš k narozeninám:slight_smile: Mch. máš narozeniny v krásný den- ten den má narozeniny moje babička a je to nejlepší ženská na světě- tvrdá, správná, silná, plná lásky i srandy, prostě ten den se rodí samé silné ženy, myslím:slight_smile: Tak budu v neděli držet palce, jen nevím, kdy se tady objevím- jedemebabi právě přát:slight_smile:
28. říj 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOLKY, ještě, prosím, musím si ujasnit, jak ted budu nasazovat příští cyklus ten Prednison- jakou dávku jste preventivně braly a od kdy??? Díky moc.
28. říj 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka Můžu se zeptat ,když píšeš,že máš nějaký program-tudíš asi jen neležíš,že?mám nervy jen když mám jít na wc.Jako nějaký čajík atd ,to se obsloužím,,ale mám strach něco dělat.Čím jsem starší tak asi i blbější.A ještě holky co říkáte na kofein?Jsem kafař, ale nevím jestli je to dobré ,snad bych aji vydržela bez kávy-no nevím.Dnes jsem si uvařila první a to bez kofeinu.To je blbá otázka?
28. říj 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na to,že jsem neměla svoje opu,tak mě pořád dost pobolíá spodek-vaječníky.Tak nevím.
28. říj 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek