• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@paja1 já jsem po 1IVF a transferu měla neschopenku a jenom odpočívala a ležela. Bála jsem se pohnout a nedopadlo to dobře. Tak když jsem šla na KET, tak jsem šla 3 den do práce. Naštěstí jsem dělala krátký dlouhý týden, tak to šlo. Ale zase jsem to měla docela náročný a hlavně noční. No a vidíš, Tobík se uchytil a teď už mu budou 2 roky. Takže je to individuální, ale normání činosti určitě dělat můžeš, jenom se prostě nepřepínat, netahat nic těžkého apod...
A s tím kafem, vem si, že když ženská otěhotní normálně a ještě o tom neví, tak to kafe taky pije. A mě v těhotenství dr říkal, že si 1 kafe dát můžu. Ale já na něj neměla chuť, tak jsem to měla vyřešený.
@doufalka děkuji a Tobě držím palce, ať to do tý neděle vydržíš!!!!!
28. říj 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja1 Já jsem se 2 dny válela. Nechtěla jsem nic podcenit. Ale mám dceru, takže déle to udržet nejde :confounded: Ale po transferu s dcerou jsem (to bylo 1.IVF) jsem si lehla až večer... a dcera je tu. Dělej to podle sebe, jak cítíš, že je to dobře. Jestli máš šanci ležet a nevadí ti to, tak tím rozhodně nic nezkazíš:slight_smile: A neboj neblázníš. Jsou to šíííílené nervy! Mě se dneska chce brečet. Opodstatněné to nemám, jen se prostě strašně bojím, bolí mě břicho a celá se potím a vnitřně klepu... Snad se odreaguju na cestách s babkama:wink:
28. říj 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja1 Kafem určitě nic nezkazíš, pokud nebudeš pít 5 silných turků denně:slight_smile: Jinak já protože jsem po 1.IVF neležela- asi jen půl dne a to ještě po 2 hod. cestě z Caru domů a nedopadlo to, tak teď chci co nejvíc polehávat a fakt se max. šetřit- možná to je a bude fuk, ale pro ten můj pocit... Asi, kdybych u 1:IVF ležela a nedopadlo to, tak to budu brát jinak, prostě chápeš, jak to myslím...
28. říj 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik, doufalko, rychle ty strachy zažen, ty jsou horší než těžké předměty!! pohladit bříško, pochválit ho a dělat něco pozitivního.. kdyby to bylo takto jednoduché, že? doufám, že tě tvé bábinky naladí na lepší strunu!! dávám jim to příkazem :wink:
já pila místo kávy caro. trošku jsem tím oblbla mozek. ale nejsem žádný velký závislák, tak jsem to měla jednoduché.
a ležela jsem jeden den, bylo mi dobře, tak jsem pak už fungovala.
@paja1, jakou jsi měla peřinku? měli se bobíšci do čeho zavrtat? to je podstatné a pak už jim nic neublíží, neboj. to by bylo, aby se některý nezavrtal pořádně!! držím pěsti!! máš už to s těma rokama stejné jako já..
já chtěla taky ležet, ale už jsem s chřipkou ležela 3 dny a už mě z gauče bolelo celé tělo :grinning:
že se embrijka nevyvíjí, to už je pak další. a já doufám, že napotřetí se už některé rozhodne vyvíjet!!
28. říj 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda Já jsem šla na transfér 27.10 a výšku peřiny mi měřili 18.10 a byla 15,6.tak nevím prý to bylo dost.
28. říj 2010 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka Mě právěže taky bolí břicho a to jsem OPU neměla.Tak uvidíme .Který den jsi si dělala poprvé test od transféru?Ale asi to ovlivní i ty léky,když jich berem tolik.Drž se.
28. říj 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak dneska jsem to asi nezvládla, vůbec mě nenapadlo, že bych neměla tahat nic těžkého, takže jsem manželovi pomáhala se dřevem, nějak zvlášť jsem se nepředřela, ale něco málo jsem odnosila. Bojím bojím, aby folíci nepopraskali :astonished:
28. říj 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké dopoledne, tak jsem zpět z kontroly. Ale moc z toho moudrá nejsem. Byla tam nějaká nová dr. a ta mi toho teda moc neřekla. Jenom že v případě, kdybych otěhotněla, tak si mě budou muset hlídat, protože vnitřní jizva po císaři je trošičku rozestoupená.... To mi nikdy nikdo neřekl. Pak teda řekla, že sliznice je ukážková a mám pěkné folíky - 15 a 14 velké, ale kolik jich je neřekla. No a na OPU jdu nakonec až 3.11., aby mi prý dorostli i ty menší. Tak to je asi dobře a bude jich víc. Jenom jsem se s tímhle nikdy nesetkala a doufám, že mi tam ty větší nějak nepopraskají. No a taky jsem dostala ještě zbytek Fostimonu a pak ještě 4 ambulky Merinolu (nevím, jestli to píšu dobře)..
29. říj 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbika Snad to ví a nebudou riskovat, že by ti praskly ty větší:slight_smile: Neboj, hezky to klapne, uvidíš a bude úrodička:slight_smile:
29. říj 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbika ahojky, tak jsem na tom úplně stejně. Dneska jsem byla taky na kontrole a na dnešek mi zvýšil dávku a zítra musím zase na ultrazvuk :astonished: ale zatím to vypadá, že se OPU posune :frowning2:
29. říj 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek a nevíš, na kdy se Ti to posune??
@tonytony děkuji, no doufám, že ví co dělá. Už se těším, až to budu mít za sebou. Jak hodně piju, tak pořád lítám na záchod a mám plný močák. Takže otrava - vypiju trochu a už letím na záchod...
29. říj 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbika měla jsem jít 2.11., ale nejspíš se to posune o den či dva. Uvidíme zítra na ultrazvuku, jak zareaguju na vyšší dávku :astonished: Taky z toho nejsem nadšená, protože takhle mi to krásně vycházelo i v práci :angry:
29. říj 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbika taky piju jak protržená a na záchodě trávím převážnou část dne :grinning:
29. říj 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek Já si myslím,že se nic nestalo.Na to aby ti folíci praskli dávají injekci,neboj se.Bude to vpořádku-je načase-né?
29. říj 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek
@barbika
Holky, posune, neposune, důležitý bude výsledek a ten bude dobrej!!! Tak držím, ať folíci nezlobí a pěkně rostou a chystají vajíčka:slight_smile:
29. říj 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony už bych chtěla vědět na čem jsem, dneska mi připadá, že jsem strašně nafouklá a přitom piju jak o život :slight_smile:
29. říj 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Do zítra to už uteče:slight_smile: Já, pokud se poštěstí, tak budu tohle vše řešit až za 2 měsíce a to je děsně dlouhá doba:frowning2:
29. říj 2010 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony co k tomu více dodat????
29. říj 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik, teda, teda, kdepak se děvčata toulají? všechny jste po dovolených?
@paja1 tak to jsi měla úplnou duchnu. já mívám kolem 12 a prý je pěkná. to se mimíšci parádně zavrtají. hlavně at se jim tam líbí a vše dobře dopadne.
já si dnes početla články, jak v 37jsou už ženy staré a plodnost 20%a podobně, tak mám docela depku.. čímž tu depku přenáším i sem a omlouvám se. kdybych tušila, jaké budou sroblémy, tak bych to v 35nenechávala s důvěrou na přírodě a už davno bojovala.. no jo, ale to kdyby..

baronku, barbiko, to je sila, že? nebojte, folíci vydrží!! já se nervovala až do poslední chvíle. a vydržely všechny. a ten syndrou je hodně vzácný, tak proč by měl trápit zrovna vás? a jestli trošku ano, tak vlastně je dobře, protože po něm bývá vyšší úspěšnost! a to by byla krása.
já při prvním IVF měla dlouhý protokol, taky mi nerostli a píchala jsem 16dní. a sice byli jen 3folíci, ale 2dobrá embrijka. zas se říká, že jsou aspon silnější. a do bříška nám stačí i jen jedno, hlavně at vydrží a pěkně roste a roste..

tonytony, za chvíli se tu budeš takto nervovat ty, to bude radosti, že?

29. říj 2010 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda Hlásím se do klubu depkařek. Snažím se zaměstnat jak to jde, ale jsem úplnej MAGOR!!! Je to hrozný to čekání. Ani mi snad teď nejde úplně tak předně o peníze, ale o ten čas a o to, že by to třeba bylo zase zbytečné.... Představa, že to všechno absolvuji ještě jednou (po sedmé) je příšerná. Snažím se to potlačit, ale z toho pramení má deprese a můj strach. Opravdu by mě měli nechat spát do testování. Uffff. Holky omlouvám se, že teď asi nebudu chodit, ale jen bych vás tu deptala. A ta plodnost u nás.... "zrelejších"... hrůůůza!

Držte se, a ať vám folíci rostou:slight_smile:
29. říj 2010 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka ty a velká depka??? Tomu se mi nechce věřit, celou dobu si nás povzbuzovala a rozesmívala :sweat_smile: Takže už neležíš? A Barunka ti pomáhá????
29. říj 2010 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka A ty teda netestíš teď???

No, já mám dnes taky depky kvůli věku, ani mi nemluvte:frowning2: Přesně jak píše Marcajda:frowning2: ÚPlně mi dochází, že to je asi ten nejhorší faktor neúspěchu a že ho už neovlivním:frowning2:
29. říj 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony nezoufej!!Je to o štěstí a hlavně o přístupu doktora!!!Já vystřídala 4 Cary a v posledním to vyšlo 2x za sebou.....není to divné??
29. říj 2010 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa No, nevím, jak dlouho jsi se snažila- za jak dlouho jsi je vystřídala, ale to je právě o tom věku, to já bych už asi nestihla. A kterému Caru teda děláš chodící reklamu???
29. říj 2010 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
doufalko!!!nic už absoulvovat nebudeš, leda další porod a v tom už jsi profííík!!! nenech se ode mě depkařit. tebe se to ani tolik netýká, tys už jednou tu dělohu prověřila, a tak snad už ví, co je její povinnost.. to jen já si chci hrát na prvorodičku v 38 letech. pěkně nezodpovědně.
jejda, ještě že už za mnou jede můj miláček a konečně budeme po 14dnech spoku. aspon mě utěší :wink:

ale holky, my to zvládneme i s těma depkama. a víkend se překulí a zas bude o dva dny blíž ke krásným zprávám.
A @doufalka, protože se k počítači dostanu až v úterý, tak všechno nej k narozkám a at si nadělíš ten nejpěknější dáreček!!! pěkně je doma oslavte, budu vzpomínat!
29. říj 2010 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa ...Ahojda,holka zlatá,jaké vůbec jsi teda vystřídala Cary?Když byli 4???
29. říj 2010 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
kessi, já FN Olomouc docela věřím, tak snad to tam dělají dopbře, ale těžko říct, jsou pečliví v tom, že mi udělali kdejaká vyšetření, což jsem se u soukr. caru nedočkala..

tonytony, budeme bojovat s tím věkem spolu, ju? ale jinak, jsem ráda, že už aspon máš živý dáreček doma, já si asi budu fakt muset pořídit nového pejska :frowning2:
29. říj 2010 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony 12 let jsem se snažila
29. říj 2010 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata Pronatal Praha,Arleta Kostelec,Hradec Králové Sanus a štěstí přišlo Sanus Pardubice
29. říj 2010 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa Kromě té Prahy jsem si to myslela.No hlavně,že jsi našla tam kde jsi spokojená a přineslo ti to štěstí to je nejdůležitější.Ale tam jsi neměla IVF,ne???
29. říj 2010 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek