• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@evik31 a kdy začínááááá
30. čer 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata hlavně že si rozumíte.Já ho prostě nesnesu :wink:
30. čer 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já jsem si píchala 14 dní a měla jsem pomalu po celou dobu 300jednotek denně tak to pak naskákalo až to vylezlo na 15000kč+11000 oplodnění +3000 zamražení a nějaké ty léky v lékárně :unamused:
@kessinkaa já chodím k Dejmkovi a nemůžu si stěžovat co se ti na něm nelíbylo
30. čer 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa no my si rozumíme.Mě vše vysvětlil fakt k jinýmu bych nešla.Byl i stranš hodnej,když jsem tal ležela s hyperstimulákem.Copak ti na něm nesedlo?Ono jak se říká každý člověšk jsme jiný
30. čer 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Tak to pak jo.To je náš Dejmíček.Já na něho nedám dopustit. :grinning: :grinning: Ještě,abych se zamilovala :astonished: :grinning: :grinning:
30. čer 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
No chodila jsem k Šilhanovi,nebyl tam a prostě jsme si nesedli....to by bylo na dlouho.Ted jsem taky spokojená
30. čer 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pout začíná 30.7. v pátek ale hlavní ceremoniál na náměstí je 31.7. v soboptu až do neděle 1.8.
koukala jsem na internet hostinného a už tam mají vytisklý program tak se musím juknout kdo tam bude za hvězdy :grinning:
30. čer 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa Tak to je nejdůležitější.Já říkám,spokojenost a důvěrak kdr. je půlka uspěchu.
30. čer 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Největší hvězda tam budeš TY :grinning: :grinning:
30. čer 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata moje ŘEČ
30. čer 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa Ono je to fakt.Já třeba bych v Sanusu k synovi primáře.Jsem zapomněla jméno je mi tak nesympatický.Já sei i ptaka embryoložky na KETU,jestli to aky bude dělat Dejmek,kdyyby tam nebyl tak bych opravdu nešla
30. čer 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata No vůbec se ti nedivím!!!!Taky to tak mám :slight_smile:
30. čer 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa A to je to nejlepší co může být.TAk jsem spokojené,takže to vyjde.Ono i na nás se štěstí a naše největší přání musí usmát jednou :sunglasses:
30. čer 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kessinkaa je fakt ,že kdo chodí k Šilhánovi dost dlouho tam čeká,já tam příjdu na 9 sestra si vezme kartičku a za chvilku tam dofičí Dejmek v tom svým pláštíku a jsem hned venku a holčiny co tam seděly dávno přede mnou tam ještě sedí a ty s byla u kterýho u mladýho nebo starýho asi spíš u mladase vid ten starej tam moc nebívá
@rvasata no já zamilovat teda asi né,není to můj typ,ale na druhou stránku je fakt,že já u jiného nebyla a zatím ani teda nemám potřebu mám pak před dr. docela trému takže to moc nestřídám jinak chodím na gyndu k doktorce a je to pro mě psychycky lepší :wink:
30. čer 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
syn primáře je šilhán né
30. čer 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aspon myslím teda :wink:
30. čer 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Já díky tomu že, jsem měla ten hyperstimulák druhýd en po odběru.Tak sjem tam jeli asi v 9 večer a to mě přijímal..ten druhý.A pak při veliký vyzitě tam byli všichni a postě Dejmek,je Dejmek :grinning: :grinning: Taky tam nečekám.Dejmek ráno má vyzitu na oddělení pak operuje a pak frčí na nás :grinning:
30. čer 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak na pouti za hvězdu teda nebudu tak to určo nééééé na to nemám děvčata :grinning:
30. čer 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Štěpána znám,jenom staršího.Prostě v tom HK,jsem byla ,vždy u někoho jiného....to je na nic!!!
30. čer 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 néééééééé Štěpán
30. čer 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No já ,když vidím jak některé tam čekají a už jsou s prominutím nasraný,tak mám pocit,že mě provrtaj očima ,když přijdu a za chvilku jdu dovnitř
30. čer 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa no to je to jméno.Takže mě přijímal po hyperstimuláku ŠIlhan a štěpána jsem viděla jen na vizitě s otcem...a teda neeeeeeeeee
30. čer 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 :grinning: :grinning: akt o jsem ráda,že nejsem sama.Hele já jsem tam přišla jednou fakt stejně s Dejmkem.To bylo po hyperstimuláku na kontrole a rovnou jsem šla.Nechtěj vidět ty obličeje :grinning:
30. čer 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata ty jsi chodila i do Arlety teda??
30. čer 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa Nene nechdila.Ale dr.Doležal ještě,než-li sizaložil Arletu v Kostelci tak ordinoval v HK na Poliklinice a byl to můj první gynekolog.A můj táta ho zná tak proto.a co jsem slyšela...no byl jeden z prvním a udělala si super pověst no...Ale drahý je jako sfině
30. čer 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A tak znám Štěpána staršího a mladšího a ted nevím,kterej je ten Šilhán,ale ještě tam chodí jeden tak to bude asi ten :dizzy_face: ale toho tam moc nepotkávám,ale mladýhoŠtěpána jo většinou tam dole bývá,ale já chodím od začátku k Dejmkoj i opu mě dělal on a to tam byl i Štěpán mě si zatím teda nepřehazovali
30. čer 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Hele oni v Sanusu si myslím,že se nepřehazujou.že každý má svoje pacienty
30. čer 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rvasata a co říkáš na sestry :grinning:
já teda teču ,když tam je ta stará s prominutím ropucha ta mě teda nesedí,nejvíc mě vyhovuje ta tmavovláska ta blondýnka mladá jak kdy občas bývá náladová :unamused:
30. čer 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 no mě nevadí,teda až kromě jak píše té nejstarší.Ta je příjemná jak vosina v prdeli.Pak mi je sympatická taková blondýna je víc namalovaná.Ta mě tak krásně utěšovala,když brala krev a já tam začala řrvát,že to nevyšlo.. :sweat_smile:
30. čer 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ta stará je na ránu!!!!se divím,že jí tam držej
30. čer 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek