• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@kessinkaa No, tak za 12 let už budu na tuty v přechodu a možná i pod kytkama:frowning2: Ale vím, jak to myslíš... Jen ten věk, kdyby byl u mě jiný:frowning2: Myslíš, že třeba Sanus HK je jiný než Sanus PCe? Tam mají asi postupy stejný, nebo ne? Nevím, jen se ptám... A čím třeba se lišily jejich postupy- jen v kostce, pro nás, jako co je podstatné vědět, tušit, sledovat??? Nějaké zvláští indicie, co je ok a co ne?
29. říj 2010 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda Pejskem to u nás začalo- dcera je počata v měsíci, kdy se narodil:slight_smile:
29. říj 2010 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony v HK je to továrna a pokaždé jsem měla jiného doktora!!Každý mi říkal něco jiného,no hrůza.V Pardubicích,víc rodinné a více vyšetření atd
29. říj 2010 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda Jo, to máš pravdu, že aspoň jedno mimi mám- sice neúspěchy bolí asi stejně, ale je to jiný, to chápu... A kolik je přesně Tobě?
29. říj 2010 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata kde myslíš,že nebylo IVF
@tonytony kolik ti vůbec je??
@kessinkaa No, podle mě to střídání dr. není pro nikoho dobré a kazí to vždy i celkový dojem a pocit, v tom by ta centra měla fungovat trošku jinak, když už si to člověk platí, to každpádně. To já měla zatím štěstí a krom 1 kontrolního UZ, což nepovažuju za tak podstatné, tam byl jiný dr., jinak pořád stejný- od vyšetření přes kontroly, OPU a ET... Jen teď se obávám, že pokud mi to vyjde na Vánoce, že to bude přesně ten případ, kdy bude pokaždý někdo jiný:frowning2: a to zase chápu, že tam nemůžou být všichni pořád:frowning2:
29. říj 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. říj 2010 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa No nemůžu najít tady tabulku.Jsem to jako myslela,proč si to změnila?Jestli v každém ti dělali IVF nebo tak....
29. říj 2010 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony no nějak mi uniklo,že už dítě máš.Jak staré?Vem si,že já se smiřovala,že nebudu mít žádné.Budu rodit skoro v 38 letech
29. říj 2010 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata No Pronatal byl fajn,ale bylo to daleko,tam IVF proběhlo.V Arletě jen konzultace a vzala jsem roha,Doležal....škoda slov!V HK mražáčky z prvního a v Pce 2 IVF
29. říj 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa Tak to jo.Na Doležela jsem taky slyšela teďka nic moc.Dřív jo,ale teďka.....no jo jméno už má.Sousedka má teda od Doležela dva kluky.Tak si vyber.Mě se všichni ptají proč jsem nešli do Arlety...
29. říj 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata hele já fakt na Novotnou nedám dopustit.Vždyt jsi jí viděla,že se snaží,ty děti tam přilepit :grinning: ....zbytek neovlivní
29. říj 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata a co ty,ještě jsi netestlia??Určitě tam jsou :sunglasses:
29. říj 2010 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa Tak s tím,že se opravdu snaží je tam jak říkáš přilepit můžu jen a jen souhlasit.Jak jsem psala nedá se to s Dejmkem absolutně srovnat.A i můžu říct,že mě to bolelo.Hele cítila si u ní takové teplo??? :slight_smile: .No snažila se ceš mohla.Já v to pořád doufám,zatím žádný špinění tfůj tfůj tfuj,ale...kontrola je větší.Ale věřím.Nene netestila a nebudu. :sunglasses:
29. říj 2010 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa jo teplo jako myslím při transféru.Mě přišlo jako by 2x takové teplíííčko do břííška :grinning:
29. říj 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata jo něco jo a u 2 pokusů jak to vyšlo,tak pak takové dloubaní.Jo a já byla taky v neděli :wink:
29. říj 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa Takové dloubnutí jsem taky cítila krátce po tom nebo další den to už nevím,ale takový teplo jo a jen u Novotný.Taky,jo??že by to bylo zanmení?Ikdyž na Dejmka taky nedám dopustit z Hradeckého Sanusu (ostatní bych nechtěla) tak Novotná je jiný šálek čaje jak se říká.A upřímně jsem byla hodně ráda,že tam byla kvůli té svojí paciencce.Každopádně u ní jsem cítila,že se snažila je tam dát seč mohla.A jak držela tu vatu,abych nekrvácela.chudáák :grinning:
29. říj 2010 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa Jo, tohle máš velkou pravdu, je to mnohem horší, když dítě nemáš- ten pocit a strach... Proto smekám před každou z Vás, co to měla takhle složité... I když já si taky na dceru počkala dlouho a potrácela a pořád věřila, že to zvládneme přirozeně a skoro jo, ale teď už to je asi ztracený a kvůli těm genat. vadám se bojím i přirozeně teď zkoušet, když se nám to v Car potvrdilo:frowning2: Jsou jí dva...
29. říj 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony vždyt to je fajn,dvouletá kočička!!Já taky chtěla velkou rodinu,ale fakt budu ráda za jednoho špunta.Dám mu vše.Hele ty hormony a svinstva,bych do sebe moc nervala,když už prcíčka máš,aby se ti něco nestalo.
29. říj 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky.Já mám strašnou chuť na sex.To se mi dlouho nestalo.To je děs :grinning:
29. říj 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata ještě jsem se chtěla zeptat,budeš brát nějaké peníze,když otěhotníš??
29. říj 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa Jak to myslíš?No zaměstnaná nikde nejsem takže nebudu
29. říj 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata no takhle to myslím.Tak to je manžel dobrej,že vás uživí :wink:
29. říj 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jdu se umýt.NEskutečně mě začalo bolet břicho
29. říj 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa Snaží se.Ale je to každý měsíc od výplaty k výplatě.
29. říj 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata to je jasný,je debilní doba....ach jo
29. říj 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa Pro mě je mnohem větší zlo nemít další dítě než se trošku poničit hormonama, tohle prostě nechci vzdát "jen" kvůli sobě!
29. říj 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké ráno, tak už je to tady zase... Mám 14 dní před ms a zase mě začali strašně bolet prsa. Nemůžu si na ně ani šáhnout, ráno jsem musela rychle vstát a vzít si podprsenku jinak bych to nevydržela. Dotoho ještě ten podbřišek. Jsem jako na prasknutí, pořád mě to nutí na záchod a nemůžu dělat žádný rychlý pohyb. Doufám, že je to dobré znamení...
@rvasata a kdy máš testovat?? Už jsi nějaký 13 den po KETu, že jo?
@tonytony úplně Tě chápu, já to mám zase hozený tak, že když to prostě vyšlo jednou, tak to musí vyjít znovu... A ten boj se mi prostě nechce vzdávat. Vůbec si nepřipouštím, že by se mělo něco stát.
Já si myslím, že ta touha po mimču je úplně stejná jak u nás, co už doma dítě máme, tak i u těch co ho ještě nemají.
30. říj 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek a jak se cítíš dneska Ty?? Máš dneska opět kontrolu, viď. Tak držím palečky, ať už se konečně dozvíš přesné datum a hlavně ať folící krásně rostou!!!
30. říj 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek