• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
Tak dneska je tu totální mrtvo. Asi to bude tím pěkným počasím venku :slight_smile:
30. říj 2010 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbika u nás teda moc pěkně nebylo. Sice svítilo sluníčko, ale foukal studený vítr a pak jsem musela zvládnout dvě návštěvy a manžel si odejde bůh ví kam :grinning:
30. říj 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženy:slight_smile: Zázraky se nekonají.

Já jsem dnes testla. Řekla jsem si, že si dám testík k těm mým dnešním narozeninám... Blbej dárek to byl :frowning2: Dálnice se nekonala, vykoukla jen jedna čárka. No jasně, můžu si říct, že 8. den je na testování brzy a určitě je to pravda, ale Báru jsem viděla naprosto zřetelně na testu 7. den po ET a byla 9-ti buněčná. Je to šílený. Strašně moc si potřebuju s manželem večer sednout a naplánovat další postup. Teď jsem úplně rozervaná a cítím beznaděj. Jakmile uvidím v dálce nějaký světlý bod, za kterým půjdeme, bude mi o chlup lépe. Dnes mi přijede skvělá kamarádka s dvěma dětma, takže na smutnění nebudu mít čas a asi jí to ani nebudu říkat. Budou tu spát, takže porada s manželem večer... leda v posteli. Je mi bídně, hrozně šíleně, ale počkám ještě pár dní...
31. říj 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka ahojky tak za prvé vše nej k dnešním narozeninám hlavně hodně zdravíčka,štěstíčka a at jsou ty // na testu...ale musíš ještě vyčkat testni si až ve středu nebo čtvrtek...a uvidíš , že zázrak příjde věřím tomu....a ty věř mně...
tak se hezky užij narozeninový den usmívej se nemrač se a nebud zoufalá :wink: prosím usmívej jako sluníčko venku a počkej na středu ju?tak hezký den...
31. říj 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka je mi to moc líto,tak tomu věřím Jezulinka,má třeba pravdu.Užij si narozky a at ti je líp.Moc na tebe myslím!!!
31. říj 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka Akorát jsem ti chtěla popřát j narozeninám a tohle čtu,ale prosímtě neházej flintu do žita.Asi je ti těžko,ale když to vše pročítám tak tolik zázraku co tu holky píšou.Asi bych ještě dnes tomu testu nevěřila.Zrovna jsem psala na jiné stránky.Bolí mě hodně vaječníky ,podbříšek a i kříže,mám nervy,že to dostanu.Ale a to je zajímavé.Když jsem čekala Kačenku před 14 lety Tak se vlastně stal zázrak.Otěhotněla jsem asi na dovolené v Holansku.Byl to 5-denní zájezd.Když jsme jeli zpět myslela jsem ,že neusedím tak mě bolel spodek a trpěla jsemPotom jak vynechali měsíčky jsem si myslela,že mám zánět. Udelala jsem si test,ale nebylo tam nic a pak na druhý den u lékaře mi udělal test a tam byla čárka viditelná snad jen lupou.Chci tím říct,že to už jsem byla těhotná podle něj vic jak 2-týdny.A na ultrazvuku nic nebylo až po dalším týdnu.A tak vím jsi zklamaná,ale ještě to nevzdávej.To s tím mím testem je pravda opravdu.Tehty mi říkal,že je to různé,všichni tu hladinu nemáme stejnou a i podle těch tabulek jsou meze.Může to trvat.Jedna holčina psala,že 11 den nic a dvě čárečky měla až 14 den.Drž se.
31. říj 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj zdravím po delší době a jaktak koukám moc dobrý den jsem si nevybrala :frowning2:
@doufalka k tomu není co dodat bohužel,ale zkus ještě stejně testnout třeba pak bude hezké překvapení :cry:
@kessinkaa a co ty už ti je líp :wink: mě pomalu končí další mrcha,sice ted teda byla nic moc uvidíme příští měsíc,ale dostavila se zase kámoška migréna,ještě že manža není doma a nemusím nic dělat navařeno je,tak aspon něco :slight_smile:
31. říj 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 ahojky Eviku,no tak mígrénu ti nezávidím.Já furt trpím,ted do toho ještě žáha,no hrůza :angry: .Dnes vaří manžílek,tak jsem ráda,vůbec se mi nic nechce,už jsem taková neohrabaná!!!Zítra jdu do poradny,tak je snad vše ok.
31. říj 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kessinkaa neboj určitě to bude dobrý,to jána tu potvoru trpím úplně se děsím toho kdyby mě to chytlo v těhu to asi strčím hlavu do mrazáku :grinning: jinak žáhu taky znám bléééé,ale už tak nějak vím po čem mě chytá tak se toho raději vždy vyvaruju
31. říj 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kessinkaa jinak my máme od včera ještě vepřové na houbách takže nevařím včera byla rýže ,dneska k tomu uvařím akorát brambor,aby byla změna :grinning: a co dobrého manža vaří :sunglasses:
jinak teda malé kupuje nádherné oblečky :grinning:
31. říj 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 holky,já vás zabiju,ještě ho chvalte :grinning: ,pak holka nic jiného nebude mít na sebe.Peče maso,včera ho naložil a kráásně to voní
31. říj 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kessinkaa jé nedělej chutě náhodou ty bodyna jsou supr,prostě to bude drsnačka akorát by me zajímalo kam nato chodí nikde jsem to neviděla :grinning:
31. říj 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 na netu,to první s lebkama je Ed Hardy a ty druhé bodíčka z Nosferatu-to je takovej brutální obchod :grinning:
31. říj 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kessinkaa no už ten název obchodu o tom svědčí :grinning: vzpomněla jsem si na jeden film o upírech taky byly odtamtud :grinning:
31. říj 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 bud v klidu,ted sedí u Pc a hledá okované botičky!!!
31. říj 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kessinkaa no tak to si děláš prdel :grinning: aby pak malá uzvedla vůbec nohu :grinning:
31. říj 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 ho zabiju a bude :grinning:
31. říj 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kessinkaa ale nezabiješ uvidíš,hele mateřská je málá a ruku na srdce kdo by vás živil holky :grinning: leda ,žeby sirotčí a vdovskej,ale vždyt to je rottomilý a na ty botičky se těším až budou ve fotoblogu to se nasměju :grinning:
31. říj 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 no moc se netěš,zatím žádné nenašel.....zaplat bůh
31. říj 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kessinkaa ach jo,že bych mu pomohla hledat :grinning: mám dneska čas :grinning: jakou má představu :grinning:
31. říj 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 nic nehledej!!Já jí koupím lakovčičky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. říj 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kessinkaa tak okovaný né jo ty jseš teda :angry: ale lakovčičky budou taky dobrý už máš vybraný jméno nebo jsou doma dohady :wink:
31. říj 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 no nemám,ani nemohu,ten můj vybral Kačenku a to mu nikdo nevymluví
31. říj 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ženy:slight_smile: Předně děkuju za přání:slight_smile: Jsem si všimla, jak mi v mých údajích dneska naskočila ta mrcha s osmičkou!!! :angry: :angry: :angry: Na tohle se člověk může spolehnout vždy. Čas se prostě nezastaví :unamused:

@jezulicka Děkuju:slight_smile: Hezky jsi to napsala.
@paja1 TO jsi měla překrásné překvapení:slight_smile: Krásně se to čte:slight_smile:
@kessinkaa Děkuju. Moc bych si přála smůlu tady prolomit, ale kdyžtak bude mít prostor další...:wink:
@evik31 Podle horoskopu (kterým jí vůbec nevěřím, ale teď chci) mě prý opravdu nějaké překvapení čeká...:wink:

Ženy věřte mi to nebo ne, ale u mě hysterie nepropukla! :fearful: Já nevím. Snad si mozek uvědomuje, že je to brzy a nebo to přijde později. Jestli to přijde později, tak se opravdu bojím, protože to mě pak asi semele... Ale co... Dávám si ještě 5 dní:wink: Rozhodně tu dnes nepanuje smutná nálada. Upekly jsme s Barunkou vánočku a bochánek a mini vánočičku. K obědu bude br. salát s řízkem. Prostě den jako každej jinej, jen to tu mám jak v květinářství:grinning:

Tak hezkou neděli:slight_smile:
31. říj 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa Bude Katka? Pak musím říct, že v podobě Kateřinka je to pro mě přenádherné jméno:slight_smile: Kačenka je taky moc hezká. Líbí se mi česká jména. Vaší výbavičku si prohlédnu, až budu mít čas, ale jménem se manžel teda podle mě trefil parádně:slight_smile:
31. říj 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kessinkaa taky máme jednu Kačenku v rodině a je mooooc hezká :grinning:
31. říj 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@doufalka koukám u vás to jsou spíš dneska podle jídla takové malé vánoce :grinning:
31. říj 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 U nás asi taky já si zase pouštím koledy,mě to moc uklidnuje a navozuje pozitivně. :grinning: :grinning: :grinning:
31. říj 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@paja1 tak koledy si já pouštím,když peču cukroví,však už se na to zase :grinning:
těším
31. říj 2010 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 To jsem ráda,že nejsem sama.Já to pak zase na chvíli přeruším,aby mě to na svátky potom bavilo.Ale to nehrozí já mám totiž vánočního ducha.
31. říj 2010 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek