• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
autor
@paja1 tak to já taky miluju vánoce a to nemusím mýt ani dárky mě stačí ta atmosféra a vše kolem :grinning:
31. říj 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbika Dneska jsem 14 denKETU zítr jdu na krev,ale utírám zase špinění,krev jako minule :frowning2: :frowning2: :frowning2:
31. říj 2010 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata tfuj-tfuj-tfuj
31. říj 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rvasata už jsem ti psala chláchol vedle brouku :fearful: koukej my zítra poslat sms budu na tebe v práci mysleti
31. říj 2010 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký večer,
celý den jsem se nedostala k netu a teď tu čtu samé nehezké zprávy....
@doufalka předně Ti přeju všechno nejlepší k dnešním narozeninám!!!!!
A k tomu testování, každé těhu je jiné, tak to ještě zkus vydržet a nepropadat žádné depresi. Třeba se to zrovna teď ukáže později!!
Budu Ti držet palečky!!
@evik31 a kdy se na to vrhneš Ty??
@rvasata a nezkoušela jsi opravdu testovat??
31. říj 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barbika já jdu teprv9.11. na kontrolu ledvin a pak mám ještě dostat žádanky na vyšetření metabolismu a pak už doufám jo pokud něco nenajdou tak když to stihnu v listopadu před mrchou tak to bude fajn :wink:
31. říj 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka Tohle mi nedělej:frowning2: Já se sem celý den tak těším a věřila jsem, že už dáreček bude dnes:frowning2: Je mi líto, ale třeba dáreček bude za pár dní- lumpík! Moc Ti to přeju a věřím Vám dál!!!
31. říj 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbika nezkoušela.Jsem řekla,že nebudu tak nebudu.Třeba budu jedna z těch co špiní v těhu......Jak se říká,každé těhu je jiné.Uvidíme zítra
31. říj 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata Tak to jsi dobrá, že jsi to vydržela netestnout, o to víc držím palce a jinak- já krvácela( nešpinila) až do 5. měsíce a zvládly jsme to až do konce:slight_smile:
31. říj 2010 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata držím palečky na zítřejší krev!!!!!!
31. říj 2010 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko. Tak koukam ze o vikendu nam pralo jen to slunicko na nebi ale zazraku tu zatim moc neni :frowning2:. Doufalko, jsme ze stejneho testa a tak vim ze utesovanim ti nepomuzu. kazde tehu muze byt jine a tak bych nesrovnavala ze 7. dnem s Borunkou a jestli se nerozjede mrcha tak bych testla ve ctvrtek 12. den a proste se tam objevi nebo ne. strasne moooooooooooooooc bych chtela aby jsi ji tam nasla a treba najdes :slight_smile: :slight_smile:. Takze dodatecne vse nej k narozeninam a preji ti maly zakukleny darecek do zavinovacky at uz ted nebo o par mesicu pozdeji!!!!!!!!!!!!
1. lis 2010 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata tebe teda obdivuji - ja uz bych mela 300 testiku v kosi :slight_smile: :slight_smile:.... dobre znameni je ze neni mrcha :slight_smile:. tak zitra budu nakukovat cely den jak ti to dopadlo :sunglasses:
1. lis 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jdu dnes na spehovani folikulika - jestli tam vubec neco po tech drastickych antibiotikach roste a jestli to ma cenu tenhle mesic jit na IUI. Mozna ze to jen nechame na domaci mazlenicko :slight_smile:.
1. lis 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony Mě se to sice nestalo,ale mám kamarádku má dvojčátka už měli v červnu 2 roky,hoĺčičky.6anetku a (po mě)Pavlínku.A ani jsem to nevěděla až v létě při řeči jsme se dozvěděli,že měla strach,že to neudrží prý taky krvácela a celkem prý dost až do 3 měsíce.Takže opravdu holky do toho nevivíme.100 těhulek a každá jiný průběh.Držme se.Budu na tebe také myslet.
1. lis 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. lis 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata Můžu se ještě zeptat jaké bereš léky?Máš estrofen?Já ho beru a holky mi psali,že když ho bereš tak menzes nedostaneš at to dopadne jakkoli.Pry to pozdrží menzes.
1. lis 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka Zdravím tě.Zlatíčko jak se daří.Doufám,že jste dobře oslavili tvé narozky a věřím,že věříš.Nic jiného nám ani nezbývá než věřit. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
1. lis 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké dopoledne!
Tak já už se pomalu připravuju na středeční OPU, jsem napnutá jako struna, kolik toho ve mě vyrostlo :sweat_smile: Prsa mě teda bolí neskutečně, tak doufám, že jsou všechny hormony v mém těle přijmout miminko....
Jinak jsem přemýšlela co na sebe do nemocnice. Mám buď košilky anebo spím v tričku. A rozhodla jsem se, že si vezmu pro recesi tričko, které jsem dostala od manžela, když jsem čekala Tobíka. Je tam napsáno TICHO ROSTE MI BŘICHO :grinning: :grinning: :grinning: Tak to budu brát jako takový talisman pro štěstí...
1. lis 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbika Určitě dobrý nápad,skusit se má vše.Já jsem taky měla sebou tajně talisman.Tak at to výjde.Moc držím pěsti. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :grinning:
1. lis 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka Myslím na Tebe a držím!!!
1. lis 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbika Tak to tam budete mít i veselo:slight_smile:
1. lis 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, můžu vám sem zase vlézt a zeptat se na jednu věc - stalo se vám některé, že byste byla těhotná i když test (mamatest) ukazoval jen růžovou čárku? už týden mám dvě čárky, ale ta druhá pořád není stejně ilná jako ta kontrolní, pořád je jen růžová a ne tmavě červená (jsem 17 den po ET),...zítra budou výsledky krve, tak bude jasno, ale stejně jsem v nervech :frowning2:
1. lis 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedmitecka já bych se být Tebou nenervovala..Pokud tam tu druhou čárku máš, tak je to jasný :wink: Zkus nám sem hodit fotečku testu :wink:
Uvidíš, že zítra to budou jenom dobré zprávy!!
1. lis 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbika dekuju za uklidneni, posilam testy ze vcerejska, jeden je citlivost 10 adruhy citlivost 25, dneska byly carky stejne.....
1. lis 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedmitecka no já to tam vidím!!!!! Držím palce na tu krev. Ale určitě to vyjde!!!
1. lis 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedmitecka ja tam vidim krasne dve carky. Podle mne neni dulezite jak je ta testujici carka silna ale zda SILI!!!! Takze kdyz to porovnas dejme tomu s testikem pred 3 dny, zda se ti ta dnesni silnejsi? jestli ano tak to pak je super a zitra budes mile prekvapena na HCG :slight_smile:
1. lis 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak ja jsem zpet z CARu. Dnes 13 den mam perinku 8 mm a krasnej 15 mm folikulik. No tak jsem se na fleku rozhodla ze to zase skusim a ve ctvrtek jdu na IUI. Ja sice na podzim neverim, to neni moje obdobi - ja miluji jaro a vse se ve mne probouzi a tak jestli se to ma povest tak urcite na jare ale proc to nezkusit alespon to cekani utece rychleji :slight_smile:.
1. lis 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek jj, sílí ale pomalu :confused:
1. lis 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedmitecka ok tak to je dulezite aby silila. Zitra z krve budes vedet vice ikdyz ty tabulky maji silene rozmezi a tak jeden odber ti nic moc nerekne. nejlepe jit za 2 dny na druhy odber krve a kdyz se ti HCG zdvojnasobi tak mas vyhrano :slight_smile:.
1. lis 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedmitecka Jsou tam a pokud aspoň trošku sílí, tak to tam je! A krev prostě rozhodne i ukáže víc! Já testovala u dcery obden a bylo znát hodně sílení! Takže podle mě super!
@rozmarynek Fajn, proč to nezkusita třeba se pleteš a zrovna si užiješ léto s mimi v náručí! Je fajn mít takovýhle mezičlánky mezi IVF a jinými složitejšími pokusy- už jen pro ten pocit, že to líp utíká, že pro to něco děláš, že je nějaké byť sebemenší akcička:slight_smile: Takže vzhůru do toho:slight_smile:

1. lis 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek