• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@tonytony jé děkuji ti za tvá slova.
nevím kde se bere ta síla a pozitivita. asi mě také pomáhá odhodlání mého manžela,což třeba při minulém pokusu nebylo,pak jako když ho osvítí a tak moc si přeje další dítě,že je odhodlán ke všemu.
to mi určitě moc pomáhá.
já nikdy neházím flintu do žita,možná je to i znamením. ale jsem prostě taková povaha. nemá cenu se dlouho trápit na to je život moc krátký. je třeba si ho užít :grinning:
2. lis 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sslunicko Jasně doktoři jsou rozumní.Taky máme Katku,ale už pubertačku.Jo ty jsi měla vždy pěkné,je to něco jiného než já. :sweat_smile:
2. lis 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja1 hele a tu Kačku máte z té dárkyně?
2. lis 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja1 sice to byly blastocysty,ale nebyly úplně dokonalé. ale to nebyly nikdy a přesto máme kačku. tak snad ta všechna vyšetření ukážou,kde může být problém.
a jak jsi na tom ted ty? čekáš na dárkyni?
2. lis 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké dopoledne,
@doufalka držím palečky, ať se té virozy rychle zbavíš a mrcha vůbec nedorazí!!!
@marty154 ahoj a jak psala doufalka - tfuj tfuj tfuj!!!!!!!!!!
A kolik jsi měla vajíček a kolik máte embrýsku???
@paja1 mě na zmražení vždycky zbyli 2 embryjka a po rozmražení to vždycky 1 vzdalo. Tobík je z 1 IVF a z toho bojujícího 1 mrazáčku.
@sslunicko jsi velká bojovnice, tak to musí určitě někdy vyjít!!!

Mě se to rychle přiblížilo. Včera večer jsme píchli pregnyl a zítra touhle dobou už bude po všem... Nejhorší je vždycky to čekání na tom pokoji. A jelikož jsem při prvních dvou IVF šla na řadu jako poslední, tak to není nic příjemného a tentokrát to bude asi stejné.
Jsem už hodně napnutá, kolik těch folíků je a kolik z toho bude oplodnění schopných vajíček......
2. lis 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: @sslunicko Ne zázrak.Ja jsem byla na 1 umělé v Brně a tam mi řekli po prvním pokusu bez transféru,že mít nebudu adoporučili dárkyni -tehdy.Má sestra měla v tu dobu 2-měsíčního chlapečka a tak řekla,že v červnu přestane kojit a dá mi vajíčka.My jsmev dubnu jeli na 5-denní pozn.zájezd do Holandska na tulipány a já jsem dojela těhotná.Zázrak.A pak od Katuščiných 2-let jsme zase lítali po lékařísh a to ve Zlíně a pořád do kola.A ted vlastně po pauze 4 let -ještě jednou?ale nevidím to růžově.Právěže jak po tom estrofenu nejsou ty měsíčky,tak člověk neví na čem je.A mě dost bolí podbříšek a začínají i prsa..Jsou to stresy,ale to znáš.
2. lis 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja1 a ta pauza 4let byla proč? a ted máš tedy tu dárkyni? promin,jsem zvědavá.
já mám také vždy estrofem ale já se podle měsíčků moc neřídím,já prostě testuju :grinning: a jak jsi daleko?
2. lis 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sslunicko Už mi skončili placené pokusy a i tak jsme v tom nechali asi 250tis.Ten 9 pokus před 4 lety byl čestvé darované a byli chytlé,ale odešli a mě to dost vzalo.Už jsem rezignovala.Ale nedalo mi to tak jsme šetřili a řelka jsem jen čerstvé a nemražené.Ted nas to stálo přes 80tis.Je to moc,ale ta touha-znáš to.A ty mé roky.Ted jak jsem ti psala jsem po transférku 27.10.od středy.Ale to bolení mám.A ty když jsi měla estrofen-dostala jsi někdy měsíčky?
2. lis 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja1 zlato,tak to je něco. ted jsi tedy po 10. pokusu? jsi statečná,obdivuji tě. touha po dítěti je obrovská,to tu všechny víme. po tom estrofemu jsem to nikdy nedostala. také jsem vždy měla dlouhý protokol,tak to nesedělo dle mého cyklu. ale ted jak se mi objevil ten hematom,ta jsem špinila.
každopádně věřím,že ti to vyjde,prostě musí.
jak to vůbec probíhá s tou dárkyní. vybírají jí podle něčeho? kolik ta vajíčka stojí? oni už mají vyzkoušeno,že ta vajíčka jsou dobrá? promin za otázky,jestli nechceš,neodpovídej.
2. lis 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja1 Držím palečky, aby to konečně vyšlo. Vím o páru, který měl v Praze v CARu 10 neúspěšných pokusů, potom to zkusili v Brně a úspěšně - mají doma 1,5 letou holčičku - teď jsou těhotní znovu (zase po IVF v Brně).
2. lis 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky všem po delší době mám prosbu dotaz .. vzhledem k tomu že všechny máte nastudováno mnohem více než já ráda bych se zeptala zda nevíte něco málo o testu z krve bohužel právě nevim jak se pořádně jmenuje .. v názvu jsou nějaké písmenta (ne FSH) a výsledná stupnice je prý 1-10 a jedná se pravděpodoně o kvalitu vajíček nebo funkčnosti vaječníků .. nechci znovu vlat a otravovat MUDr. a ráda bych si o tom něco přečetla. moc děkuji
2. lis 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja1 Tak to teda je mazec, 10pokusů:frowning2:A ještě ta nucená pauza:frowning2: FAkt klaním se a připadám si jak největší srab na světě:frowning2:
2. lis 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajafra V Caru, v kterém myslím já??? OPravdu? To by mě potěšilo:slight_smile:
2. lis 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony jj, ale myslela jsem, že Tobě jsem to psala. Nemůžu se dostat do IP - poslední zprávy, nejde mi to prostě otevřít, hází mi to chybu:frowning2:
2. lis 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď jsem byla na 6. ET. Jsem těm 10-ti pokusovým pěkně v patách :confounded: Ale rozdíl samozřejmě je v tom, že já mám Báru z toho prvního pokusu. Pak se pokračuje rozhodně snáz. To přiznávám.

Jedu na katastrák.
2. lis 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajafra Jo, mně se to taky nechce otevřít- nevím, proč, už nevím, přesně, co jsem tam psala:frowning2: Co vím, aby jsi byla brzy fit, jak jsi byla nachlazená:slight_smile: A to platí:slight_smile: No a držím palce na kontrolu:slight_smile: Jinak, možná, že jsi mi to psala, ale potěší to znova:slight_smile:
2. lis 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka Tak te\ď jsem četla kastrák a říkám si, co jedeš řešit:slight_smile:
2. lis 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sslunicko Ráda řeknu co vím a asi to bude různé.U nás vlastně dárkyně dostává 15tis,ale komplet se vším +leky na ni+ na tebe bez sponzora pojištovny tak těch80tis.My to ted dávali.Máš nárok na 6-8 vajíček.Ty oplodní a podle toho jak půjdou ti je dají a když zbyde tak třeba 1-2 zamrazí.Mě ted oplodnili 10cajíček.Z toho byli nechané v prodloužené kultivaci a 5 den jsem tam šla na transfér.Měla jsem vlastně 2x jedničkové blastocyty,+1x dvojkovou morulku a pak ty ostatní to vzdávali a tak to 4 jsem je ukecala a dali mi trojkové prý bylo jako den pozadu,ale rostlo.Nemělo cenu nic mrazit.A jak jsem psala mě vždycky dávali 3-4 embryjka,jen 1x jsem měla dané2.Takže i když ted mám 4 tak už klesám na mysli.A ty vaječníky nebo co to je mě bolí dosti.Klidně ti večer odpovím na co budeš chtít,Jsem ted nějaká unavená byli jsme po hřbitovech.Pustím si koledy aspon na tu depku.
2. lis 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka A ty jak milá zlatá,už jsi netestila?Je to všedhno nohama vzhůru.Jdyž to čtu je mi mizerně,to snad ani není možné. :frowning2:
2. lis 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
.. ještě jednou již jsem na netu našla to co jsem hledala .. bohužel pro mne neni výsledek uplně ok ale to už je jiná ... :angry: ..
2. lis 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja1 teda páji,tak to je masakr. vlastně stejná nejistota jako u vlastních. prostě máš jich 6 a stejně nakonec není co mrazit. a jak vybírají vhodnou dárkyni pro tebe nebo jaká jsou kriteria k dárcovství. vybírají alespon stejné typy nebo tak?
2. lis 2010 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sslunicko Jo typy si vyplníš dotazník.Komplet-čím ale větší požadavek tak tím asi delší doba čekání.Třeba já jsem netrvala na stejné krevní skupině.
2. lis 2010 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja1 teda to jsou věci. tak ale jistota kvality vajíček není žádná. ach jo. no doufám,že se až sem nedostanu. budu se snažit dosáhnout vítězství se svými,ale kdoví jak to bude.
jak se dnes cítíš ty? kolikátý den jsi?
2. lis 2010 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sslunicko NO nevím jak to počítáte,mimi mi dávali 27.10. ve středu ve 13.30hod. přesně. :grinning: :grinning: :grinning: Jak se cítím?pobolívá mě podbříško.trochu mě bolí prsa,ale to jak kdybych to měla dostat.
2. lis 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja1 takže dnes 6.den.
já mám zkušenost,že nejdřív mě první týden vše bolí jěště po lécích,pak ustane a začne znova a to už jen můžu dumat zda je to dobře nebo špatně.
moc ti držím palce,aby to klaplo. budeš testit,
2. lis 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sslunicko Právěže mám strach.Dnes jsem si koupila test a zahrabala hluboko do kabelky.
2. lis 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja1 to jo,to jěště netesti. já bych každému radila testit co nejdéle i když u mě je praxe naprosto jiná. :grinning:
2. lis 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja1 To je teda fakt masakr, jak píše Sluníčko, taky teda nejistota veliká:frowning2: Ach jo, tak po tomhle už by jsi si teda fakt zasloužila aspoň 1 mimíska taky:frowning2: Uf:frowning2:
Co vše v tom dotazníku stran dárkyně je? Zajímá mě to, tak když se Ti bude chtít písnout.... A držím vše, co jde!
2. lis 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Dobre ranko. Tak jsem si pichla Ovitrelle na vyvolani ovulace a zitra jedu na IUI.

Jinak mne mozna darcovstvi embryjek take mozna ceka a tak mne take zajima jak to vse probiha :slight_smile:. Takze to tu take peclive procitam :slight_smile:.
3. lis 2010 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja1 z tech 80.000 kolik z toho bylo za ty darovana vajicka/embryjka a vse co se platilo ohledne toho? Mne ted normalni IVF vyslo na 50 000 ale mela jsem moje vlastni vajicka. Kdybych se rozhodla pro darkyni tak by mne zajimalo jak se to bude financne lisit.
3. lis 2010 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek