• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@rozmarynek To teda nevím snad navíc odměna pro dárkyni u nás 15 tis,Dále ty tvé injekce napichají té dárkyni,ale ještě musí dát tobě něco.Je to ruzné.Já už to mám spočítané včera jsem testla večer a nic.
3. lis 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženy:slight_smile: Dnes jsem opět netestila, nějak mě to už nezajímá. Jsem v absolutním klidu, v zázraky nevěřím.

Vaše diskuse o všem darovaným mě moc zajímá. Ale nevím, nevím... podstoupit stejné riziko neúspěchu ještě o 30.000Kč dráž... No všechno to musíme doma pořádně prodiskutovat. Nejdříve asi dáme ještě jeden NATIV (teď hned po tom IVFku, kdy jsem plná hormonů), pak bychom zkusili to IUI (kde úspěch přirovnávají k zázraku, ale musíme s dr. probrat ten manželův spermiogram), no a pak asi zase IVF, další pak v červenci... A pak už se budeme s konečnou platností pást na louce, bo nebudeme mít co do úst :confounded: :sunglasses:

@rozmarynek Držím ti palce na to IUI. Je to tak krásná naděje... Kdyby ti to vyšlo... No já bych do toho snad skočila taky. A ty máš spermie jen dárce, nebo namíchaný s partnerem. Míchají je někde? Dělají koktejlek?:wink:
3. lis 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja1 6. den večer? Hele ženo, tak tak praštěná:wink: nejsem ani já!!!:wink: Já to balím až po 8. dni od ET:wink: Nechci tě zbytečně utěšovat, s testováním to máš evidentně jako já, tak držím palce, aby se to za 2 dny třeba ještě zvrtlo:wink::slight_smile: Nutně tu totiž potřebujeme úúúúúspěch!!! :wink:
3. lis 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka No ted si nadávám,ale je to ve mě.Už to nevrátím.
3. lis 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja1 No nevrátíš, to je fakt. Ale když jsem psala, že tak praštěná nejsem ani já, tak to není až tak úplně pravda. Praštěná na testování 6. den jsem dost, ale myslela jsem to tak, že to ještě ten den nebalím:wink:
3. lis 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka Já vím,jen se nechci utěšovat.A pořád mě bolí ten spodek a i prsa začala.Takže na prd.
3. lis 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja1 6. den avečer je fakt blbost! Nepropadej panice!
3. lis 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja1 A bolení prsou je spíš dobrá známka:slight_smile: Teda u mě jo:slight_smile:
3. lis 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,přeji krásné dopoledne.

páji,co to děláš? 6.den a jěště večer,neblázni. a ta bolest prsou může být dobré znamení.

doufalko,taky bych šla do nativu,ale ani nevím,jestli ho tady u nás dělají a vlastně nevím,co to obnáší.
3. lis 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sslunicko U nás NATIV dělají bez stimulace za 15.000Kč. Prostě sledují tvé vajíčko, jak dozrává, pak píchnou pregnyl a je punkce bez narkózy (vůbec mě to nebolelo) a oplodní se to. Po 48h. se zavádí. U tohoto se nedělá PK. V ceně je ICSI jednoho folikulu. Mě tehdá ještě píchali nějakou injekci, abych nezačala ovulovat, protože to moje vajíčko bylo krapet menší, tak aby ještě vyrostlo, takže jsem zaplatila o 3.000Kč víc. Zavádí se pak vlastně cca 4 buněčné embryo. Kdyby se vajíčko neoplodnilo a nedošlo k transferu, bylo by to asi 9.000Kč (myslím).
3. lis 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka hmm,jenže nevím,jestli mě to vajíčko dozraje. ovuluju jen někdy nebo pod lékama.
3. lis 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sslunicko To by ti museli pohlídat. Platí se záloha 1.000Kč. Kdyby nedošlo k ovulaci, nezaplatila by jsi u nás nic navíc. Někde dělají nativ s minimální stimulací, aby se cyklus upravil, ale ne aby bylo víc vajíček, protože pak už to zase stojí víc peněz (léky) a ICSI více vajíček... No a někde nativ prostě nedělají.
3. lis 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka se vsadím,že tady u nás to nedělají. jedou na úspěšnost,tedy se všemi procedurami ke každému ivf cyklu.
ale co,počkám na testy a pak uvidíme.
3. lis 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sslunicko Ráno jsem to zopakovala a nic.Tak je to jisté,Jsem z toho na měko,ale to se poddá. :cry:
3. lis 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka v CARu davame jen darce ale obmnenujeme je takze po 3 pokusech mame noveho darce. No a michame to s domacim snazenickem - ty 3 plodne dny okolo ovulky na to vlitnem kazdy vecer :slight_smile:.
3. lis 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka u nas ten Nativ normalne jiz take nedelaji ale vyprosila jsem si ho a tak to asi skusim po vanocich. Vyjde mne to ale draz - pausal je 15 500,- a kdyz dojde k oplodneni tak jeste 3 000 za transfer. Ja to nechavam az po vanocich z duvodu penez a vetsiho klidu. Ted budem jen skouset IUI a domaci pokusy :slight_smile:. Mi se totiz uz pomalu paseme ted a do toho vanoce - to bude taky financni narez.
3. lis 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja1 Řeklo se zkus to za 2!!!!!!dny!!!!!:wink: Ale nemůžu kárat, jsem na tom naprosto stejně. ALe fakt do toho 9. dne budeme alespoň doufat. Jo?:wink:

@rozmarynek Díky za info. Já uvidím, jak to bude u nás. Peníze nám taky na stromě nerostou, a to já j sem doma!!!!!! Tak si to ženo představ. Jo a můj chlap není žádný úspěšný podnikatel a pracovník jedné a.s..... No nějak bylo, nějak bude.

Mimochodem před hodinou dorazila rudá hnusná blbá mrcha! No alespoň se mi udělá líp. Já jsem v posledních dnech byla jak nafukovací balón. Jedu nakoupit a pro Barunku.
3. lis 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka Ty máš mrchu?a brala jsi estrofen?Ten to prý zdržuje.Já vím člověk to chce vidět pozitivně,ale vidíme jak to tu chodí. :wink:
3. lis 2010 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky kočky,koukám,že žádné dobré zprávy!!!Fakt už to je divný :frowning2: .
@rozmarynek ty chceš darovaná embria,nebo vajíčka??V sanusu vajíčka stojí 15000+ty blbosti okolo do třiceti,ale ještě s pojištovnou.Embria 13000 kč a dají ti dvě.Hodně holek kolem to má a vyšlo to.
3. lis 2010 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké odpoledne,
tak mám po punkci. Bylo to potřetí a můžu říct, že se cítím fajn. Možná je to i tím čípkem proti bolesti.
Jinak jsem měla 20 folíků, z toho 18 vajíček a 10 výborné kvality a zítra se uvidí jak to pokračuje :slight_smile:
No nic, jdu si Vás dočíst a pak odpočívat....
3. lis 2010 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbika tak moc držím palečky :wink:
3. lis 2010 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154 na tebe mooooc myslím prdelko,tak dej určitě vedět jůů??Čekám,tak se brzo ukaž
3. lis 2010 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbika Super, tak ať se daří a mají se vajíčka ke spermijkám anaopak:slight_smile: Máte oplodnění normálně nebo s ICSI???
3. lis 2010 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka Ach jo:frowning2: To mi je fakt líto...
3. lis 2010 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbika Taky fandím a drž se.
3. lis 2010 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak vidím,že tady pořád špatné zprávy,je to hrozné,je mi z toho taky na nic :frowning2:

@doufalka je mi to moc líto,drž se holka naše !!

Mě zítra čeká ET,ale nějak se začínám už bát,holky prosím vás kolik stojí u vás v carech zamražení embryjek??

@kessinkaa tak už jsem tady zlato,děkuji ti :slight_smile:
3. lis 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbika jééé tak gratuluji k pěknému počtu vajíček.Buď ráda,že je ti dobře,mě bylo tentokrát děsně.Tak pěkně odpočívej. :slight_smile:
3. lis 2010 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa děkuji :wink:
@tonytony máme to ICSI a děkuji taky :wink:
@paja1 děkuji :slight_smile:
@marty154 držím palečky, ať se mimísci uchytí!!! A děkuji, už mě trochu pobolívá podbřišek, ale oproti minule je to paráda :slight_smile:
3. lis 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbika Tak podávej průběžně zprávičky:slight_smile: A my držíme, co jde:slight_smile:
3. lis 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154 broučku a kolik máš miminek???Zítra na tebe budu myslínkovat :slight_smile:
3. lis 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek