• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@barbika děkuji za palečky :slight_smile:

@kessinkaa no nebudeš tomu asi věřit,ale když jsem dnes volala,tak máme 21 embryjek,sama tomu nevěřím.A jak se daří tobě a malé??
3. lis 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154 jéééééééééééé to je nádherná zpráva!!To klapne...určitě,máš super zásobičku.Malá je v pořádku,už mi dělá v bříšku rotiku :grinning: ,ale zle mi je furt :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
3. lis 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa no to je teda zásobička :grinning: .Hele zlato,koukala jsem k tobě to alba a chybí tam foto bříška,tak šup,šup :slight_smile: ,jo jinak věcičky pro malou suprový!!
3. lis 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154 díky,snažíme se :wink: .no tak se zítra nafotím a mrsknu to tam,jestli nezapomenu :slight_smile:
3. lis 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa jo mrskni,budu čekat.No nic jdu spát,nějak nemůžu dojít na chuť tomuhle posunu času,pořád jsem si nezvykla.Tak zítra,já se ti připomenu :slight_smile:
3. lis 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154 dobrou a dej vedět :slight_smile:
3. lis 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko. Takove nejake zatazene - pochmurne.
Kessinka tesim se na foto briska :slight_smile:.
4. lis 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak zítra mě čeká ET :slight_smile: Ještě mě trochu pobolívá břicho, ale jinak v pohodě :slight_smile:
4. lis 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek Budeme držet pěsti. :sweat_smile:
4. lis 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154 Jak píší holky tfuj,tfuj,tfuj držíme pěsti- :slight_smile:
4. lis 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, dnešní den je teda plný nových info u mě- nevím, zda víc pozitivních nebo negativních... Takže nejdřív ráno- na WC špinění:frowning2: Jsem teprve 26.DC a ještě dnes azítra mám brát Proveru, takže mS by ještě být neměla... Takže i přes to, že jsem si Proveru nasadila o pár dní později, cyklus se asi i tak bude držet na těch 25dnech, což teda nevím, zda je vůbec dobře:frowning2: Jestli to není na těhulení málo???
Mívám normálně 35, což je dost, ale 25 mi přijde, že se tam ta sliznice pro mimi nebmůže ni udržet- nebo nevím, já s takhle krátkými cykly nemám vůbec zkušenosti... Nemůže to pak škodit při tom IVF??? Holky, měla jste někdo s dlouhým protokolem takhle krátké cykly? nemůže to být problém???

No takže teď jsem zvědavá, jak a kdy se MS rozjede, neb jsem ji čekala o cca 5 dní později... Pokud by to bylo fakt takhle a přišla už teď, tak by ET vyšel před Vánoci, což by teda moc dobrý nebylo kvůli klidu( návštěvy apod.), který chci dodržet, ale zase by bylo vyřešené to hlídání malé agenturou o Vánocích... No, fakt mě to překvapilo, takže teď fakt jsem zvědavá, co bude a jak to nakonec vyjde:frowning2: Pitomý Vánoce!

No, pak jsem si šla ještě lehnout, v tu chvíli mi přišla sms, ať si zavolám kvůli té cytologii- takže vyklepaná jsem tam volala a holky, hurá! aspoň něco- nezhoršilo se to!!! Ani po hormonech při IVF, takže mám z tohohle velikánskou radost.
No, pak jsem si volala na ty trombofilie a dr. mi řekla, že tam, kde to vyšetřují, byli na nějakém kongresu a že se to pozdrželo a že neví, kdy to bude, ale že mi tam zavolá adá ještě dnes vědět... Já bych to potřebovala než pojedu do toho Caru, kdyby tam něco bylo a vzhledem k tomu, že to vypadá, že ta mS se rozjede už teď, tak už asi příští týden pojhedu do Caru:frowning2: Po tel. mi výsledky říct nemůže, tím, že to ještě nemá aje čt, tak ikdyby jí to poslali zítra, tak než to k ní dojde a nže to ona pošle mně, tak to se prostě nestíhá:frowning2: No, tak to mě teda taky pěkně štve- už jen proto, že jsem za to dala 1500:frowning2:

Takže dnes jsem teda ze všech těch zpráv a zjištění rozpolcená...

4. lis 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek Tak držím palečky!!!
4. lis 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké dopoledne,
tak jsem si volala do CARu a oplodnilo se 9 vajíček, takže máme 9 embryjek a zítra jdu na transfer :slight_smile: Necháváme si zavést 1 mimíska a zbytek máme na zamražení.
Tak doufám, že ten jeden bude velký bojovník a udrží se u mě celých 9 měsíců :slight_smile:
@baronek držím palečky, takže opravdu budeme čekat na // spolu :wink: Kolik si necháváte Vy??
4. lis 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154 tak teď koukám, kolik máte vy embryjek, tak to my jsme úplný žabaři :grinning: A kdy jdeš na transfer??
4. lis 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbika taky jedno a zbytek zamrazit :grinning:
4. lis 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbika Tak budu chodit nakukovat na dvě bojovnice, drž se i Ty:slight_smile:
4. lis 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky po dlouhé době zdravím,ale nedočítám nemám na to sílu a bohužel ani moc času od pondělka jezdíme po veterině s tím naším novým hafanem,máme ho 5 měsíců a už je choudě po operaci,takže se to nějak vše navršilo.
Myslíte si ,že když jdete hned s problémem k veterináři ,že mu pomože,ale narazíte na břídila,který své práci nerozumí a zanedbá peči,ale hlavně že platíte :angry: naštěstí jsou doktoři ,kteří mají svou práci rádi a nedělají jí jen pro prachy :fearful:

@marty154 držím palce at to výjde
a všem ostatním taky až bude chvilka tak zas juknu
4. lis 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka Zlatíčko jak ti je-neozýváš se.Už jsi byla na kontrole:Myslím na tebe.Musíme to rozdýchat.drž se taky.
4. lis 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Evi a co štěně,už je v poho,já to četla vedle,kde jsi to psala.Bych veterináře zastřelila :angry:
4. lis 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kessinkaa zítra ho tam ješte vezem budou ho začínat rozkrmovat,dnes dostal ještě výživu žilně a nějakou pastu energetickou,aby nabral sílu,je po operaci žaludka a střeva,nějakej kretén odhodil slupku od salámu i s tím kovovým a s provázkem na kterým byla cedulka plastová a on to někde na prochajdě asi sežral,my tohle nekupujem tak to z domova nebylo :frowning2: pořád nám zvracel a on mu pořád něco píchal,ale vyšetření mu neudělal tak jsme ho včera vzaly s manžou na veterinární kliniku a při rtg zjistily ,že tam něco má.Paní doktorka hned volala primáři kliniky a ten ho ještě večer odoperoval a pak nám hned volal jak to dopadlo prostě jiný přístup,prej jsme přijely na poslední chvíly dnes by už zřejmně nebyl,sice to stálo dost velkej peníz,ale nemohla bych se dívat jak se trápí,takže jsme se na něj všichni složily a daly si ho k vánocům,tak doufám,že už to bude dobrý :frowning2:
4. lis 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 určitě to bude dobrý!!!Chudinečka malá,taky bych to nemohla vidět!!!
4. lis 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko. Tak vcera byl folikulik 21 mm a perina 9mm. Soupli jsme tam davku mrsek a vecer jeste zapeceteli snazenickem doma. No a tak dej se vule bozi. Zitra je uplnek tak treba i to pomuze :slight_smile: hahahah

Evik, tak to je krasny darek k vanocum, udelala bych presne to same!!!! Toho veterinare bych kontaktovala a alespon bych mu rekla co to vlastne bylo alespon pomuzes tem dalsim co tam pujdou a on jim uz snad lepe poradi. Ja to take udelala s Bodou kdyz jsem presla k novemu veterinari ktery nam konecne pomohl. Zavolala jsem tomu pred tim a on byl dokonce moc rad a jeste mi podekoval.
5. lis 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké dopoledne,
@rozmarynek tak ať se nějaká ta mrška chytí :wink: :grinning:

Holky chci se zeptat, dneska mám transfer a trošičku ještě po OPU špiním. Ale je to opravdu malinko. Jenom když jdu na velkou, tak pak utírám maličko krve. Nesetkala jste se s tím některá??
5. lis 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbika To nevím, já po OPU vůbec nešpinila nebo minimálně, že si to ani nepamatuju, ale fakt myslím, že ani ne:frowning2: Tak ať to není probléma tfuj, tfuj! Dej pak vědět:slight_smile:

@evik31 Tak hlavně, že jste to s pejskem zvádli a dobře to dopadlo:slight_smile: My si s pejsekam taky kdysi užili moc- jezdili kus cesty k dobrému veterináři...
@rozmarynek Tobě taky moc držím, aby to vyšlo takhle hezky polopodomácku:slight_smile:
5. lis 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ženy čekatelky, držíííím palce:slight_smile:

Já teď nějak nenakukuju ani nedočítám, bo mám po náladě. Od pondělka tak nějak zařízuju a vyřizuju věci k přijetí pratety do domova seniorů... Včera jsem vyjednala propustku z LDN a vezli jsme jí tam, podívat se, jak to tam vypadá a dohodnout podrobnosti a ona už od nasednutí do auta brečela, že tam nechce a na místě pak ztropila takovou zcénu, že by se za ni nestiděl ani Fellini:frowning2: Jsem na ní tak naštvaná, protože i přes svou nemoc na mě vždycky dala a prostředí v LDN a v domově pro seniory je o 999 % lepší. Měla by vlastně garsonku s jednou paní dohromady a kdyby si zažádala, tak by mohla mít i byt jen pro sebe. Ne. Ona zůstane v LDN i přesto, že jí říkám, že jí domů prostě nepustí. V LDN jsou na klasickém nemocničním pokoji 4 o koupelnu a WC se jich dělí 8. Je pravda, že na WC jich moc nechodí, protože mají většinou pleny, takže si dokážete představit ten zápach... Ale prostě ona do domova pro seniory nepůjde a hotovo. No tak mám po náladě a po včerejšku jsem vycucaná jak pomeranč.

Ještě jednou držím palce všem, které už čekají. Já se zítra objednám na 9. den cyklu na UZ a dohodneme se, co a jak dál. Rozhodla jsem se, že prostě do konce roku chci být těhotná stůj, co stůj:wink: Dobrej plán, ne?:grinning:
5. lis 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka ahoj statecna zeno!!!! No ty si ten zivot ale uzivas ...ale neboj...ne marne se rika ze ti to pan Buh oplati na detech :slight_smile: !!!! Tak to budou alespon trojcata :slight_smile:!
5. lis 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek Jsi hodná:slight_smile: Ale trošku se obávám, jestli mi to neoplatil Bárou. Ona je zlaté, hodné, zdravé dítě... Tak jestli tohle není nějaké vykoupení za tu pohodu s ní :confounded: No ale uvidíme. Dneska nejdu ani za pratetou ani za babičkou. Je mi zle. Špatně se mi dýchá, bolí mě ty podělané dutiny... Čekám na manžela a vlezu si do postele. Báru mám už doma, přála si jít po obědě.
5. lis 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké odpoledne,
tak to mám za sebou. Mám v sobě jednoho bobánka a v pondělí si mám volat, kolik bude embryjek na zamražení. Tak doufám, že všech 8...
Jinak jsme teď dojeli domů a manžel musel bohužel do práce. Nedali mu volno a ještě ke všemu nám vybouchlo hlídání. Takže mám Tobíka u sebe a o žádném odpočinku nemůže být ani řeč.
A ještě ke všemu mě vzali hrozný křeče do břicha a bolí mě stydká kost, takže nemůžu sedět. No prostě super začátek čekání :frowning2:
5. lis 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbika no tak gratuluji a pevne nervi na cekani :slight_smile:.
PS: kolikadenni byl bobanek?
5. lis 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka dozadu se to nepocita a i kdyby tak misto trojcat si zaslouzis alespon dvojcata!! :sunglasses:
5. lis 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek