• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@rozmarynek ve středu jsem byla na OPU, takže jenom dvoudenní.
5. lis 2010 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka Mám stejné plány.A jinak tu tetičku když to řeknu hloupě donut.Oni neví kam jdou co se s nimi děje chápu to,ale tam jí bude dobře.Já dělám na domově se seniory a je to pěkné a vždycky říkám že na tom našem bych klidně skončila.Mají se tam hezky a u nás jak doma.Jinak se pak ozvi co bude dál.Já se též ozvu,ale taky to ještě proberu s doktorama:Pa :slight_smile:
5. lis 2010 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,děkuju za povzbuzení Kulíšek už pomalu pěkně papká tak už je snad z toho nejforšího venku :confounded:
@rozmarynek dotyčnému veterináři jsme to oznámyly,ale větší blbce jsem neviděla arogantní a ještě dotčenej ,že jsme šly jinam a hlavně mu volal tamten doktor a zřejmně mu pěkně nadal :angry:
@barbika
@rozmarynek hezky pečujte o bobísky jinak všem ostatním držím palce :wink:
5. lis 2010 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbika Tak přeju, ať se zadaří a zvládnete to i přes ten "neklidový" začátek:slight_smile: A neboj, budeme na // čekat s Tebou:slight_smile:
@doufalka Teda, Ty si užíváš, holka:frowning2: No, se starými lidmi to je veselý- každá změna je problém a ty scény jsou horší bnež realita sama, nejlepší fakt je hodit do vody a ono si to sedne, ale chápu, že se to lehko říká, hůře činí:frowning2:
Je krásný, jak píšeš o Barunce:slight_smile: Myslím, že máte krásný vztah a bude to ještě lepší a lepší, až povyroste- bude na svoji mámu pyšná:slight_smile:
5. lis 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbika já mám taky po transferu křeče a taky neležím a poctivě se věnuju návštěvám :grinning:
6. lis 2010 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek ahojky :wink: Tak já je měla naštěstí jenom včera a dneska mě jenom trošičku pobolívají vaječníky. Takže dobrý.
6. lis 2010 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbika Na zamražení mi nakonec zbyly jenom 3 vajíčka. Je to divný, když ve čtvrtek bylo 9 vajíček a v pátek už jenom 4, ale alespoň něco :slight_smile: Tobě držím pěsti na větší počet :slight_smile:
6. lis 2010 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek no já jsem na to taky zvědavá. Ve čtvrtek jsme měli ještě 8 na zamražení a v pondělí si lmám volat kolik jich bude... Doufám, že aspoň taky něco. Taky držím palce ať to všechno dobře dopadne!!!
6. lis 2010 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbika
@baronek Holčičky, šetřete se, moc drýžím palce!

Holky, potřebuju rady, teď volal ten dr. z laborky- zjistil mi, že mám nějakou tu mutaci, kde je zvýšený několikanásobně homocystein v krvi- asi to bude to MTHFR, mám díky tomu výrazně zvýšený riziko potratů, zvýšené riziko defektů neurální trubice u plodu... prostě hrůzně jsem vystrašená... Prý bych si měla nechat vyšetřit ten homocystein, polykat megadávky B vit. a kys. listový- to teda dělám a kontrolovat, zda ta hladina homocysteinu klesá... Jsem homozygotní mutant, takže ta horší varianta, výsledky pošle hned v po té mojí dr. do Prahy a s tou se budu domlouvat, co dál... Jenže mám strach, že do toho IVF to nestihneme tak dobře podchytit, pěkně mě to vyděsilo, napadá mě x dotazů, na co jsme se nezeptala, čekala jsem, že to bude v pořádku a ono ne Další průser, další nervíky navíc- tak to jdu někde dostudovat, co vůbec s tím můžu dělat Nemáte to někdo taky zjištěný a nějaké rady???Díky všem.
6. lis 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony zdravím - já mám taky tu mutaci a navíc ještě jednu - LEIDENSKOU,neboj se toho některé ženy ani neví že ji mají - s tím se již narodíš - podívej se na mě,2 děti jsem před lety porodila aniž bych to věděla......Ted po tolika letech snažení a 2 potratech mi na to přišli....píchám si denně Fraxiparin a měsíčně dojíždím na hematologii na odběry krve,kde sledují sráženlivost-tromby.......
7. lis 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak zdravím všechny :slight_smile:
7. lis 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 \Moc děkuju, snad to nějak pořeším, vůbec jsem to nečekala:frowning2:
7. lis 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 no ahojky,kdepak se flákáš :grinning: :grinning: :grinning: ??
@baronek
@barbika tak se holky držte,ale hlavně ty prďolové v bříšku :wink:
7. lis 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony @kessinkaa díky moc. Zatím si to snažím nepřipouštět. Oproti minulému IVF je mi fajn, jenom mám trošku nafouklé břicho a nedopnu kalhoty :grinning: Ale jinak opravdu pohodička..
Tak uvidíme, držím toho prďolku zuby nehty a pořád mu opakuju, že se u nás bude mít dobře, tak ať vydrží až do konce :grinning:
@kessinkaa a co Ty, pořád telefonuješ??
7. lis 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony doktoři ti určitě něco nasadí a pak to určitě půjde jak po másle :wink:
Dneska jsem byla na nákupech, ale musím říct, že mě to vůbec nebavilo :grinning: Člověk má v téhle situaci opravdu myšlenky úplně na něco jiného :slight_smile:
7. lis 2010 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek to mi povídej, my měli úplně prázdnou ledničku, tak jsme taky vyrazili na nákup. Ale byl to horor, protože mám trošku nafouklé břicho, takže se mi i blbě dýchalo. No prostě zábava :slight_smile:
7. lis 2010 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbika já teda nafouklý břicho nemám, ale pořád mě trošku pobolívá. zítra zůstanu ještě doma, ale v úterý půjdu do práce, aby mi to více utíkalo :astonished:
7. lis 2010 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbika no bohužel,pořád telefonuju!!!Asi budu jedna z mála,co to má do konce,ještě mám nateklou nohu,no paráda :angry:
7. lis 2010 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa těhotenství si prostě užíváš se vším všudy :sunglasses:
7. lis 2010 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek no to teda,ještě mám těhu cukrovku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. lis 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa vždyť to říkám :sunglasses: Někdo prostě ani neví, že je těhotnej a někdo to ví na 500% :slight_smile:
7. lis 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek no já si těhu fááákt neužívám,ale pro holčičku to vydržím....už aby bylo jaro :wink:
7. lis 2010 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa :grinning: :grinning: :grinning:
Jo a jméno už máte vybraný?? Asi si to tady už psala, ale nějak nejsem v obraze :unamused:
7. lis 2010 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek no manžel chce Kačenku a nic jiného :grinning:
7. lis 2010 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa nazdárek holka,já moc nestíhám psát,ale čtu vás pravidělně :slight_smile: máš krásný bříško :slight_smile:
7. lis 2010 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa jj pravda, už si vzpomínám :grinning: To je moc hezký jméno, jmenuje se tak naše neteřinka :slight_smile:
7. lis 2010 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 díky,už se mi tam pěkně mele,potvůrka :slight_smile: .A jak jinak??
7. lis 2010 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa u mě vše ok,pohyby hooodně velké teda,ale dost mě tvrdne břicho - kolikrát tak,že se nemůžu ani nadechnout - příští pondělí jdu do poradny,tak se poptám co a jak.....Vyčetla jsem na netu- že max 10x denně se to může stávat,já to mámtak 50x.denně :unamused: asi mi předepíše magnesium - ale to už stejně beru......co ty?
7. lis 2010 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 no tak taky nic moc koukám :frowning2: .No já klasika-zvracení,nevolnost,ted se přidala žáha,otoky a cukrovka :unamused: .
7. lis 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný večer :grinning:
7. lis 2010 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek