• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@kessinkaa božatko,takže ty to máš se vším všudy...jak ti přišli na cukrovku?ty už jsi byla na testech? a jaký máš režim-dieta?at vím kdybych to měla taky....jinak u mě je ta žáha od začátku - babské rady říkají,že to dětem rostou vlásky - tak to se nám asi narodí rovnou v paruce :slight_smile:
7. lis 2010 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata ahoj moc mě mrzí,že ti to nevyšlo :frowning2: ale jsi bojovnice - ty to dotáhneš do zdárného konce :grinning:
7. lis 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 Ahojky díky,díky moc,ale co nadělám.Asi to tak mělo být.Uvidíme co bude dál.Jestli změna centra
7. lis 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no nekecej,já chciiiii pačesačku :wink: .No můj taťka má lehkou formu,tak už jsem raděj byla v 18tt.Nemám to tak hrozné,ale musím držet dietu bléééééééé
7. lis 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa to je goooolll múj manžel měl ještě měsíc nazpátek vlasy po ramena - no já jich tolik jako on sice nemám,ale raději bych plešounka :slight_smile: mě asi dají vypít tu břečku až ted na poradně - snad se nepoblinkám..... :confused:
7. lis 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata čus,jdi do Pce k té Novotné,určitě ti pomůže.Prostě už to bylo kvalitou embryí,tak ona za to nemůže.Když ti udělá,celej ET,tak věřím,že se zadaří :wink:
7. lis 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa Samozřejmě,že za to nemůže.Přeci jen to není kouzelnice a jsem si jistá,že zavedla perfektně.No my pořád nevím.Máme ještě 2
7. lis 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 no já se málem poblinkala,bylo to hrozné na lačno,když mám takové nevolnosti....byla to hrůza!!
@rvasata asi bych to taky řešila změnou centra - většinou to tak holky dělají a vyšlo jim to,já teda zůstala pořád u jednoho,ale taky je to tím,že u nás je jen to jedno,nejblíže pak Olomouc....
@rvasata no snad to dobře promyslíte :slight_smile:
7. lis 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa určitě pakpisnu jak jsem dopadla....za jak dlouho se dozvím výsledky????
7. lis 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 tohle je hrozně těžký,člověk do toho nevídí.Může se to povést hnedka v tom novém centru,ale taky i v tom starém..Jo kdybych byla nějak nespokojená tak rozhodování je daleko lehčí
7. lis 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 jéé tak to nevím,já byla v laborce a poslali to doktorce,ale tak 3-4 dny
7. lis 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa no to doufám,no každopádně asi ten poslední pokus asi ve stejném a pak bychom možná změnili,ale třeba to nebude potřeba.Už jsem zase optitmista hadr :grinning:
7. lis 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata přesně tak,sama víš nejlépe jak se tam cítíš a já pěvně věřím,že se rozhodneš správně :slight_smile:
7. lis 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 Taky doufám.No cítím se tam dobře.No já stejně chci než-li půjdeme do dalšího Ketu tam zajít a chci nějaký testy nebo jaký máme možnosti...Přeci jen žádné kromě laparky nemám...uvidím co mi řekne
7. lis 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa aha tak to jsem zvědavá co a jak,ale snad mě to obejde......holky fičím musím se věnovat malé s přípravou do školy - mějte se hezky ,já se zase ozvu papapapapa
7. lis 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata mě udělali navíc imunologii a sráženlivost - mělo to úspěch :slight_smile: oba jsem měla pozitivní - nasadili léky a konečně to vyšlo :grinning: tak se poptej,nenech se odbít.....mě to moc nechtěli udělat - operovali tím,že už mám děti - že kdybych tam měla nález neměla bych je a bla bla bla...nakonec i oni kroutili hlavou :astonished:
7. lis 2010 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 no právě,mě taky říkal,že když mám děti a ještě,když je máme spolu.Ale přeci jen to jsou už 4 roky a mě se to nezdá.může být cokoliv.Takže chci všechno co jen může a když ne tak ať mě prdel políbí a nebud to Dejmíček :angry:
7. lis 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74
@rvasata
Je, holky, tak to bylo u mě stejný- když mám už 1 dítě a se stejným partnerem, tak není třeba žádný vyšetření! Jenže mě to nedalo- kor po opak. potratech a pak ani IVF nevyšlo, byť embryjko silné i zdravé( genet. vyyšetřené) a nic, takže i taky abych nějak ty 3 měsíce čekání na dašlé pokus líp přežila, tak jsem si ty trombofilie nechala sama vyšetřit a aha- je tam problém a já prostě už nechci nic za dalších 50tisíc a nervů riskovat azanedbat, když to můžu nějak podořit... Takže imuno sice nemám, ale tam vycházím z toho, že by stejně nasadili Prednison- tak si ho taky nasadím jako prevenci( v mnoha Carech ho i prevent. dávají)...
No, jo, je to škody, že nejdříve raději nevyšetří a až pak se jde do IVF, i púřes to, že děti máme:frowning2:
7. lis 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony No právě.člověk jim věřím.Jo někomu se to povede na poprýv,ale když jsem dle jich zdravá a embrya silná tak kurňa někdo být problém musí.Jsme byli 3x.tak proto to chci.Může být zánět nebo co já vím.Jenže ani přesně nevím,co po něm mám chtít
7. lis 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata No, já mám snad problém ve všem krom těch orgánových problémů( neprůchodný vaječníky, anomalie dělohy, srůsty atd.- to naěštěstí snad ne nebo o tom nevím), ale jinak od ovulace, špatný spg přes problémy s vadami chromozomu u embryí, teď ty trombofilie, zvýšené krvácení v těhu, potraty, fakt toho je dost, imuno teda taky nevím, ale tomu si pomůžu prednisonem...Mám pocit, že ta naše holčička je fakt zázrak v tomhle všem, že vůbec je:slight_smile:
Ale když Vás tady čtu a máte třeba i dvě děti normálně, tak si říkám, že je možný asi všechno!
7. lis 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata Jinak nám dr. před 1.IVF téměř řekl- slíbil, že to u nás nebude problém, že pokud použijí ICSI a vyšetří emrya, aby byla ok po chromozomální stránce( PGD), tak když máme dítě, že to je prostě ok... Pak teda, když se nepovedlo, tak nás uklidňoval, že to samozřejmě není nikdy 100%, že to vyjde... ale já tomu tak věřila:frowning2: Teď do 2.pokusu už jdu s výrazně větším strachem:frowning2:
7. lis 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony no já se na ten prednisom ptala teďka a a na to mi bylo řečeno,že není potřeba,že se dává jen při ET.Tak jsem to nechala,ale stejně nechápu proč při ET jo a KET ne.Hele já uvidím.Ale 2 embrya je blbost převážet
7. lis 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata No, mě dr. taky říkal, že je zbytečný- u nás v Caru ho nedávají, ale já ho prostě brát budu a basta! Jistota je jistota, sobě ani mimi to neublíží, takže sichr!
Jak jsi myslela 2 embrya převážet? Jsem mimo:slight_smile:
7. lis 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony no,když bychom se rozhodli z jakéhokoliv důvodu změnit centrum.Tak jelikož máme ještě zmražená 2 embrya tak by se museli převézt.Ale to mi dělat nebudemem.Přeci jen 2 embry je na převoz málo....
7. lis 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata Aha, jsem blbka:frowning2: Asi proto, že nám na KET nic nezbylo, tak to nemám v hlavě:frowning2:
7. lis 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko. Tak mi jsme se doma snazili jak se dalo a ted uz jen cekat zda se stali zazraky :slight_smile:. PS: posledni snazenicko bylo pri uplnku :slight_smile: tak to se snad i nemozne veci mohou strat moznymi :slight_smile: hahahah
8. lis 2010 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek kéž by držíme pěstičky. :slight_smile:
8. lis 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek Tak držíme palce na úplňkové miminko:slight_smile:
8. lis 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek