• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
Mně se dnes snad rozjíždí MS, ikdžy tak diovně, já nevím- s tou Proverou je to takový divný s ní... Tak jsem si volala do Caru a jdu tam nakonec až 25.11.( budu 18.DC- pokud teda to dnes už je MS)- od 16. dne budu brát Proveru- tu už doma mám a pak byhc tam měla dostat injekce Dipherelinu na stimulaci od 23.DC... Jen jsme se nezeptala koordinátorky, jestli fakt nebudou problém ty Vánoce, neb mi to na ně fakt cca vychází:frowning2:
No, snad tento týden něco taky vyzjistím bližšího ohledně těch trombofilií, abych věděla...
8. lis 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony ahojky, já si myslím, že by Ti to řekli, že bude nějaký problém okolo vánoc a neplánovali by Ti to takhle....
@rozmarynek taky držím palečky!!!!

Holky já už začínám být pěkně nervozní, jak dopadneme. A to jsem teprve 3 den po ET :frowning2: To nechci vidět ty další dny....
8. lis 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbika No, jen , jetsli si to ta koordinátorky uvědomila, víš, jak tp je, no doufám... A Tobě moc držím palce, by ti to taky líp utíkalo:slight_smile:
8. lis 2010 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbika úsměv a netestuj.Navod si atmosféru vánoční at se jim u Vás líbí. :grinning: :grinning: :grinning:
8. lis 2010 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik, holky, tak už počítáte dny? to je krásné, tak at vám to dobře dopadne.
já mám za sebou první ovulku po transferu, krásne jsme si ten vikend užili, tak se taky uvidí. sice tomu moc velikou šanci nedávám, ale je fajn, že mohu doufat v přirozené početi.
jinak to počasí venku je docela změna, že? jsem pořádně vymrzlá. br. hrozná syrovina.
tonytony, koordinátorka tam od toho je, aby si tyhle věci uvědomdvala, ne? ale byl by to průser, kdybys tak urputně bojovala a pak nic.. raději se jich tam fakt ještě znovu zeptat.
děvčátka, je mi líto, že to ani dalším nevyšlo, je to tak smutné. doufám, že se to tu už konečně prolomí a začneme tu těhotnět!!!
8. lis 2010 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, po delší době se hlásím. V sobotu jsem začala dlouhý protokol a měla bych jednu otázku. Mám dlouhý protokol z folikulární fáze, tzn. že Zoladex jsem píchala 2. den cyklu. MUDra říkala, že 90% ženskejch po něm přestane krvácet, já se asi bohužel zase vecpu mezi těch 10%, které zbývají. Neměla jste některá Zoladex stejně jako já druhý den a nepamatujete si, co to s vámi udělalo?
8. lis 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alim75 ahojky, tak bohužel s tím zkušenost nemám, ale držím palečky!!!
8. lis 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony Taky jdu 25.11. do CARu - na UTZ, třeba se tam potkáme :slight_smile:
8. lis 2010 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajafra Nekecej, fakt:slight_smile: Já jdu ale až odpoledne...
8. lis 2010 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jdu na 8.30...
9. lis 2010 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja1 ahoj zlato,nedočítala jsem. jak jsi na tom? už jsi testovala?
9. lis 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sslunicko Jo vícekrát.Dnes K.O.negativní.Vysazuji léky a měla bych menstruovat.Hned od prvního dne nasazuji léčbu a máme domluvené mražáčky-darované.I když to není jak jsem chtěla,ale penízky se kutálí.My jsme dávali 82tisíc a to je dost.Ted jsme se domluvili na ty darov. ale rozmražené.To je vlasně 4x levnější.Uvidíme.Byli milí nemůžou za to a už jsem byla 10x tak mi volal do embryologie a domluvil teda alespon ,že tam počítají se mnou s rozmražení již 5-denních embryjek.Blastocysty.Tak uvidíme.To víš,chtěli mě ještě dělat nějaké vyšetření,ale já ho už odmítla.Mám Kačku a taky roky.Uvidíme skusíme asi ze 2x tohle a když ne budu vědět,že jsem udělala maximum.Takže jak to dostanu mám dojít 12 -13 den na k.o. a pak asi 18 den by mi je tam dali.Koncem listopadu.Třeba dárek pod stromeček. :grinning:
9. lis 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak bohužel, zřejmě konec mého krátkého těhu, hcg vůbec neroste, resp. minimálně, v pátek 480 a včera 549, takže průser :frowning2: ........ted jen doufám, že to odešlo samo v neděli tím krvácením a nepošlou mě ještě na revizi :stuck_out_tongue_closed_eyes: se na to už můžu vysr.... s prominutím, kdo na to má mít nervy
asi si v pronatalu vydupu imunologii a genetiku a ať si zkusí mi to neudělat!

9. lis 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj a zdravím :wink:
@sedmitecka to mě moc mrzí tak snad to odejde samo a bude zas líp :frowning2:
@paja1 taky mě to mrzí :pensive:
teda žádné pozitivní zporávy tu :confounded:
@barbika držím pěsti :wink:
9. lis 2010 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak od neděle sem začala píchat decapeptyl a baštím ještě minulet a listovku. Pomalu se připravujeme na 1.IVF, asi to vyjde na konec listopadu/začátek prosince. Držte nám palce.

sedmitecka, to mě mrzí, že to nevyšlo:(
9. lis 2010 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alim75 kočko, taky musíš mít každou specialitku viď? vždy něco extra, jako já :grinning: :wink: držím palce a moc!!!!!
9. lis 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedmitecka Jo jo, a to ještě nevíš, že jsem zase začala brutálně krvácet, stejně jako minule :confounded: MUDra řekla, že to musím nechat odkrvácet, tak doufám, že nezačnu za chvíli fialovět z krevní nedostatečnosti. A to ještě jedu zítra na 3 dny na služební cestu, asi to bude krvák :grinning:
A jak se cítíš ty, celou dobu jsem na tebe myslela a doufala ....
Holka, já ti nevím, nějak ty průšvihy přitahujeme, uff, přece to musí jednou skončit ...
9. lis 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alim75 to je fakt v háji s náma, co jsme komu udělali, že vyžerem každou anomálii???? já se taky vždycky vecpu do toho minima procent s možnýma rizikama....když mi někdo řekne, že komplikace mohou nastat u 1%, já v něm tutově budu, to už mám vyzkoušené :wink:
vydrž a věř mudrům!!!!! co nám taky zbývá :slight_smile:
9. lis 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké odpoledne...
jsem 5 den po ET a už přemýšlím jak to ve mě asi vypadá.... To čekání je fakt hrozný. Jak tady už několikrát psala Doufalka, nejradši bych tohle období prospala....
@sedmitecka jak to vypada s Tebou??
10. lis 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbika Tak jak je? Kdy budeš testit?

11. lis 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nemáte radu na to, jak rozjet MS nebo já nevím, co mám dělat V pátek jsem měla poslední Proveru( beru ji na úpravu cyklu- mch. je to horší než lepší) a to už jsem 2.den tak nějak špinila a od té doby špiním, docela dost- hnědé kousky, byť teda spíš na WC než na vložku... Ale ne ane se to rozjet v klasickou červenou MS Tak fakt nevím, co stím, dne suž mi přijde, že špiním minimálně... Mám začít stimulovat apotřebuju vědět, kdy byl 1.den MS ato teda fakt nevím, jak mám na to přijít Nebo myslíte, že ještě MS dorazí??? Už jsem fakt zoufalá, od 16.dne cyklu musím začít brát léky na IVF a jak to mám vědět??? To se mi ještě nikdy nestalo, včera jsem v noci seděla ve vřelý vaně, aby se to rozjelo a stejně nic
11. lis 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony zkoušela jsi volat co CARU???
11. lis 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek No, ještě ne, nechci ještě plašit, pokud by se MS ještě rozjela- ta šance tady asi ještě je, ale kdy to bude, že? Ale pokud tohle byl MS, tak teda fakt nevím, to asi ok není:frowning2:
11. lis 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony Ještě blbá rada,ale většinou po sexu to nadruhý den mívám,nějak se to rozjede.U mě to platí. :grinning:
11. lis 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony tak teď ještě zkusit červené víno a jak píše pája sexovat :slight_smile:
11. lis 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek
@paja1 Když já nemám moc s kým:frowning2: Zrovna teď:frowning2: s manželem máme jak naschvál vykopanou válečnou sekyru:frowning2:
11. lis 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony a nejlepší způsob, jak se usmířit je přece sex :slight_smile:
11. lis 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek Jo, to bych nesměla mít tu svoji hrdost:frowning2:
11. lis 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony jestli jde jenom o hrdost, tak v tom nevidím problém :slight_smile: A navíc bude ti veseleji, když bude doma všechno ok.
11. lis 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky jak se tu pořád máte :wink:
11. lis 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek