• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
autor
taky si myslím,jednou byl Štěpán nemocnej a tak tam sestra říkal,že za něj ordinuje jeho syn,ale komu to vadí ,že je jinak přeobědná,ale ty co tam byly kvuli ivfku tam většinou zůstaly
30. čer 2010 ve 21:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky jdu si lehnout,umýt a zavést utrouše,pro ty svoje miminka.TAk zítra pááááááápááápááá
30. čer 2010 ve 21:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@evik31 Hele já jem se nato,jestli bude KEt dělat Dejmek ptala.já bycho ho snad fakt dala až tam bude....No nic fakt jdu :slight_smile:
30. čer 2010 ve 21:46  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
a nejlepší je když tam voláš a veme ti to ta stará trubka to je pak pokec :grinning:
30. čer 2010 ve 21:46  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak teda dobrou noc :grinning:
30. čer 2010 ve 21:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@evik31 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: baf se s blbcem....že :astonished: :rolling_eyes: :grinning:
30. čer 2010 ve 21:50  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kessinkaa s jakým blbcem prosím tě
30. čer 2010 ve 21:56  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
dobrý to mělo být pro
@rvasata a už vím sjakým blbcem :grinning:
30. čer 2010 ve 21:57  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
dobrou noc všemmmmmmmmmmmmmmmm :grinning:
30. čer 2010 ve 21:59  • Odpověz  • To se mi líbí
30. čer 2010 ve 22:04  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky...tak zase jsem tu poslední :frowning2: já prostě přes den nestíhám :frowning2: jinak jsem byla dneska podepsat žádost a prý na to má pojišťovna 6 týdnů a teď jsou dovolené a tak...tak snad to stihneme v srpnu... zdravím všechny nově příchozí...hodím sem tabulku, tak se můžete dopsat :wink: @78marcela závidím lázně a Mojžíšová je fajn...cvičím ji doma...teda snažím se :wink:
30. čer 2010 ve 23:10  • Odpověz  • To se mi líbí
:slight_smile: Evik31 : 1ivf stimulace Puregon dlouhý protokol,ET -13.5.2010 - negativní,4 nanučky,čekání na KET(červenec)
:slight_smile: Gambrinuska : 1IVF puregon-krátký protokol, OPU 27.6-11folíků, ET 30.6.- 2 embrya
:slight_smile: 78marcela : 1IVF stimulace puregon+orgalutran, OPU 1.6., ET 6.6 - negativní, 13 mražáčků, čekání na KET (14.8)
:slight_smile: valkil : 7. den po ET (1. IVF), + máme 2 nanučky ( z celkem 19 folíků bylo 7 oplodněných )
:slight_smile: lucccy : 1.ivf stimulace Synarel+Puregon, OPU 27.6. -14 folikulů, ET 2 embrya, čekání na krev 14.7.
:slight_smile: martiiik18 : 1IVF- březen 2010- dlouhý protokol-potvrzeno těhu, 16.4.revize dělohy 7+1 tt- není srdeční akce, 2 IVF - dlouhý protokol, OPU 6 vajíček ( PK, AH, ICSI), ET 21.6.- 2 embryjka, čekání na krev- KO 3.7.
:slight_smile: marcajda : 5IUI, od 9.6.stimulace GONAL-1 IVF,27.6. OPU 3 folikuly, ET 30.6.
:slight_smile: marty154 : 1IVF puregon-krátky protokol,OPU 18.6.(10vajíček),ET 23.6.
:slight_smile: Anevin : 1IVF duben 2009 negativní,2IVF červenec 2009 ohs všechno zamraženo.V listopadu 09 KET negativni
v unoru 2010 KET negativni.19,6 2010 Ket odběr krve 3,7
:slight_smile: tadelka: 1 IVF+ICSI, OPU 30.6.09. kratky protokol, ET 3.7.09 2 embryjka, nemáme nanučky,test negativ.,2 IVF+ICSI
kratky protokol,OPU 30.9.09, odsato 13 vajíček, ET 2 embryjka, 6 zamraženo, test pozitiv.ale nevydržel
HCG jenom 89, KET 15.11.09 ET 3 embryjka, test negat., červen 2010 dlouhý protokol,stimulace
gonal,OPU 28.6. 7 folikulů
:slight_smile: pierrette1: 1IVF duben 2010 krátký protokol stimulace Puregon+Synarel, OPU nebylo, 28.6.čekám na schválení a začínám krátký protokol s Puregonem
:slight_smile: doufalka: 28.6. OPU 14 folikulů
30. čer 2010 ve 23:23  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré a krásné ráno všem :slight_smile:
1. črc 2010 v 06:22  • Odpověz  • To se mi líbí
:slight_smile: Krásný den,já jsemfkat blb.Eviku.Já jsem to zase udělala.A test negativní.Se akorát nervuju :frowning2:
1. črc 2010 v 06:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@rvasata te je mi líto :unamused:
1. črc 2010 v 06:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@tadelka no asi jsem to udělala brzo.Jsem dneska 9 den po KETU
1. črc 2010 v 06:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásné ránko :slight_smile:

Tadelko, dneska je tvůj den, viď? Tak držím palce, ať má doktorka šťastnej kater a bublinkám se u tebe líbí:wink: :slight_smile:

@pierrette1 Držím palce, aby se pojišťovna neflákala. Ony jsou sice dovolené, ale někdo tam být musí:wink: Spíš z mých zkušeností vím, že v CAR v těchto měsících omezují počty výkonů :unamused:

@rvasata Vyhoď testy!!!! To je jediný řešení. Stresovaná embryjkům moc nepomůžeš :wink: Já si testy nekoupím.

Vítám nově příchozí. Všem které dnes něco čeká držím palce, ať jde vše jak po másle :slight_smile: Já si budu po 8h. volat co a jak.
1. črc 2010 v 06:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@doufalka Já si je nechala kopit.no právě a to jsem byla opravdu tentokrát v pohodě.tak budu doufat,že je opravdu hodně brzo ještě :slight_smile:
1. črc 2010 v 06:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Ježíííš, píšu jak hotentót! ŠŤASTEJ KATETR :wink: :slight_smile: :grinning:

Jo a vůbec nevím, že existují nějaká pravidla pro vložení fotky do nicku. Pravidla diskuse jsem si přečetla, ale nikde jsem nenašla, co si smím a nesmím dát za nick - mám tam dceru z letošního PFka. Já musím prostudovat i vkládání fotek.
1. črc 2010 v 06:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@rvasata No to jep rávě chyba :grinning: Já si teď říkám, jak to mám všechno chytře rozmyšlení a jak se nebudu nervovat... Ale koupit si je, tak testim možná ještě dříve než ty! Je to jak droga. Člověk si uvědomí, jak je těžký odolat. Já chci první test udělat 10. den a když tam nic nebude (nemusí), zkusím to až 14 den. Protože si kupuju testy po dvou ks, dám pak druhý test manželovi do práce :grinning: A jinak: já mám dceru z prvního IVF a v období do testování jsem sem tam zašpinila... Asi se odlupovalo druhé embryjko. Byla jsem znervovaná, ale zdravý jedinec vydržel, tak věř a fakt se snaž dát do klidu (blbá rada, což?) :slight_smile:
1. črc 2010 v 06:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@rvasata doufalka má pravdu, vyhoď testy a zbytečně se nestresuj, tím si nepomůžeš, naopak si můžeš uškodit, já taky testy nekupuju, na zlé zprávy je vždycky času dost a tak či tak se dozvíš výsledek :wink:
@doufalka dnes je můj den, díky za přání :slight_smile: jsem ani vůbec nemohla spát, jsem vzhůru od pěti :grinning: na ET jedu ve 12, už se těším :wink:
1. črc 2010 v 07:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@doufalka já při prvním ET jsem do 10 dne začla spinit až do 14 dne to sjem začala příwšerně krváce..Tak sjem to chtěla zkusit,ale do denška jsem byla daleko víc v pohodě.PROSTĚ FAKT POHODA a teďka jsem si zařvala,tak jsem si propleskla a je to.Třeb o je brzo.Každý má HCG nízký,že?A ještě to jsou nějaký testy..kdoví jaký.Co tě teďka čeká?? :slight_smile:
1. črc 2010 v 07:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@tadelka holky máte pravdu.To píšu že jsem debil,ale tentorkát jsem tomu fakt věřila byla o.k a pořád věřím a je to.Jak píšeš stejně co má být bude.
1. črc 2010 v 07:01  • Odpověz  • To se mi líbí
tak já testovat nebudu, teda budu až 14 den, protože na základě testu se musím objednat do caru, jinak bych netestila vůbec. Posledně jsem si řekla, že budu taky testovat až 14 den, ale 12 den jsem začala špinit, tak jsem se lekla a testla to, našla jsem tam//, špinění přestalo. Test si koupím až 13 den :grinning:
1. črc 2010 v 07:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@tadelka Jsem u první test nedělala jsem začala 10 den špinit a pak to jelo.Jsem měla sem přijít dřív.No budu myslet dál pozitivně a věřít.KDyž už jsem se psychicky srovnala,že jo.Zítra máme 2tileté výročí tak jsem myslela....no je asi ten 9den brzo enbo třeba blbý test :grinning: .Takže ty máš prcka???
1. črc 2010 v 07:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@rvasata Mě se právě kultivují embrýsci. V 8h. si budu volat, jestli mám přijet na zavedení, nebo jestli jim dáme ještě den... Zítra to bude 6 den od OPU.

@tadelka Vůbec mě neudivuje, že jsi nespala. Já měla divoké sny už dnes v noci. Nemůžu se dočkat, až si brnknu a budu vědět víc. Třeba pojedu taky a budeme na tom zase stejně :wink: Co plánuješ k jídlu, zase hambáče :wink: :grinning: Ptám se, abych kdyžtak netrhala partu :sunglasses: Tak ještě jednou tfuj, tfuj....
1. črc 2010 v 07:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@doufalka páááni tak to napiš co bobánci dělají.Tak to by mohlo už dneska být.Super. :wink:
1. črc 2010 v 07:08  • Odpověz  • To se mi líbí
OPRAVA: Zítra to bude 5-tý den od OPU!!!!
1. črc 2010 v 07:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek