• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@evik31 to se dá poznat podle příspěvků, né???
A jak jsi na tom ty kočko???
11. lis 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@baronek no dočítat nestíhám,je toho pryvela :unamused: zatím ještě pořád ve stádiu čekání pořád čekám jak dopadnou ty ledviny :unamused:
11. lis 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony to je normální,všude a kdo tvrdí ,že ne tak kecá? :grinning: :grinning: :grinning: .Myslím si,že je to normální.To bude zase dobré a to udobřování také-v jakém koliv smyslu. :slight_smile:
11. lis 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem si došla jak alkoholička do krámu pro vínko, dala si sklenku a vřelou vanu a málem to byla moje poslední minutka, jak nejsem zvyklá pít- byla jsem totálně na mol, tak jsem na hodinku usnula! No na WC pak zase špinění, možná trošku víc, nevím- přijdu si jak magor!!! Jako měla bych asi zkusit ještě večer repete, ale to nevím, jetsli dám, fakt mi není po tom víně nějak extra exklusivně:frowning2: Fuj:frowning2:
11. lis 2010 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony Tak v té vaně opatrně,dej si rukávky ať se neutopíš. :grinning:
11. lis 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý večer ženy, občas tu pročítám Vaší diskusi a příspěvky. Chtěla bych Vám tu jen trošku zvednout náladu a podpořit Vás,aby jste nepřestali doufat a snažit se. Teď v říjnu jsem podstoupila 1.IVF -dopadlo dobře,jsem těhu :slight_smile: proto nezoufejte. Moc všem držím palečky,ať se brzy zadaří. Hodně štěstí!!!!!
11. lis 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja1 No, koukám, že vás tady bavím tím, jaký jsem "opilecký nemehlo":slight_smile:) Já jsem ale fakt nemožná, já fakt nejsem zvyklá pít, takže teda fakt jsem jak zhulená! Dala jsem si teď ještě ten svařáček a mám fakt dost! A stále jen hnědo:frowning2:
11. lis 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony vydrž do rána. Třeba se to pěkně přes noc rozjede :wink:
11. lis 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbika No, spíš do kterýho rána:frowning2:
11. lis 2010 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony a teď blbá otázka, zkoušela jsi test????
12. lis 2010 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko. Tak jsem se hned po ranu zasmala ...hlavne tem rukavkum ve vane hahahaha :grinning: . U mne nic noveho, testit budu az koncem pristiho tydne a tak ted je jen to desne cekani :frowning2:.
@aibaf diky za povzbuzeni - velka gratulace, je dobre vedet ze to obcas nekomu vyjde :slight_smile:.
Hezky den vsem.
12. lis 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony Je ale možné ,že máš menstruaci takové barvy.Asi bych se poradila s doktorem aby jsi něco nepropásla.? :sunglasses:
12. lis 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky... tak nejen že víno nepomohlo- MS stále nikde, jen špiním vesele dál, ale já se dnes totálně sesypala... Byla jsem domluvená s tou dr. z Prahy, že hned, jak jí dorazí ty výsledky z Brna, že mi je okamžitě pošle i s tou žádankou na hematologii, kam jsem se objednala na čt( ve st je státní svátek), aby se to prostě stihlo... Podotýkám, že jsem byla samoplátce a vyšetření si zaplatila sama(1500) plus 35kč po mně chtěli za to, že mi to pošlou... Tak jsem si dnes říkala, jestli mám prudit a volat jí ještě jednou, jestli to teda v pořádku z laboratoře dorazilo( tam odtud to měli posílat už v pondělí) a zda mi to už teda poslala a můžu to čekat nejpozději v to úterý- tak jsem tam volala asi 5x během dne- pořád, že tam má pac., pak, že odešla, nevím co všechno, provolala jsem teda dost a pak když jsem se dovolala tak ona na mě nejdřív, že to ještě nepřišlo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Tj. že mi to nebude moci dnes ještě asi poslat, tak já ji znova zopakovala, že to potřebuju nutně do čt a st je státní svátek aže to teda přijít nestihne a že jsem měla mít výsledky už před 3 týdny... Tak mi začala blekotat, že ten výsledek nějak sežene ještě dneska??? A že by mi ho odfaxovala- no, jenže já potřebuju i tu žádanku- což se těžko nafaxuje a navíc fakt nehodlám riskovat, že mi to na té hematologii jen odfaxované neuznají apojedu tam zbytečně teď těsně před IVF... takže jsem se jí do tel. už fakt z toho všeho sesypala a ukončila to, fakt jsem tady bulela jak želva, s tou MS dohromady mi t vše už přišlo tak zbytečný... Manžel, když viděl, co se děje, tak jí nakonec volal sám, jestli teda ty výsledky má nebo ne, že jsem se mu tady složila, že je to pro nás fakt důležitý a že pokud to má, že si pro to zajede ještě teď byt to je 160km, ale že ať mu to řekne, aby nejel aspoň zbytečkně, když už si tam zbytečně několik týdnů stokrát já volám a nic z toho... Takže prostě paráda- manžel jel do Prahy pro vyšetření a žádanku, abyhc teda vůbec mohla jít příští týden na tu hematologii, to ještě možná budu muset jet do Catu nebo já nevím, co s tou MS:frowning2: já už toho mám fakt všeho po krk, do toho mi volá máma, že přijede, vůbec na ni nemám náladu, jsem uřvaná- ona nic o IVF netuší, nemůžu mít nic normálně, ani tu blbou MS ne, fakt nevím, co dřív teď řešit, abych se vůbec k tomu iVf dopracovala:frowning2: Proč je to, holky tak složitý a těžký a ještě nejistý výsledek:frowning2: Nejvíc mě sere, jak mi ta dr. lže- nejdřív, že to nemá apak najednou jo!!!???
12. lis 2010 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja1 Toho se právě bojím, aby tohle nebyla nějaká divná MS ajá to pak nepropásla- začátek té stimulace, ale nevím, od kdy to počítat, zase kdyby MS dorazila později:frowning2: Já jsem dnes fakt na mrtvici už ze všeho... Nevím, co mám řešit dřív, příští týden mám jet na tu hematologii, pokud se teda dočkám zpráva od té dr. z PRahy- ta mě dnes teda totálně dostala!!! A jestli ještě budu mět jet do Caru, tak fakt nevím, jak to pořádně naplánovat:frowning2: To je fakt jak naschvál:frowning2:
12. lis 2010 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbika Jo, zkoušela, asi před 3 dny anegativní, ale těhu nejsem, my teď právě z x důvodů sexíkujeme s kondomem a sex byl tento měsíc navíc jen 1x:frowning2: To je blbost:frowning2:
12. lis 2010 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony prosím Tě vykašli se na nějakou nánu. Vím, že je to hodně stresující a nervující. Ale vem to tak, že Ti pro Ty výsledky už manžel jel a dneska je budeš mít doma. Prostě to někam kráva zašantročila a pak dostala strach, tak prohledala všechno možný.
Snaž se být opravdu v klidu. To je to co všechny teď potřebujeme nejvíc a ne se nervovat nějakou zamindrákovanou bábou!!!!!!!!
Je to lehký to tady takhle psát, ale snaž se o to!!
Pro zasmání... Připravuju tady bramborový salát k zítřejší posvícenský kachničce. A jak si tady tak vesele krájím všechny ingredience a dávám do misky, tak si po chvilce všimnu, že v misce skoro nic není a já už mám skoro všechno nakrájený. Můj drahý synáček stojí vedle mě na židli a kouká a přitom mi to všechno uždibuje a říká: máma mňam mňam!! A při tom má takový labužnický výraz :grinning:
@tonytony holka drž se, myslím na Tebe!
12. lis 2010 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbika Jo, výsledky mi snad manžel doveze- jen díky té kr. se zasekl v zácpě v Praze a už nestihne práci, takže fakt kr... na entou... Jakoby těch komplikací bylo málo... Jen nevím, co s tou mojí MS, to je prostě v pytli:frowning2:
12. lis 2010 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony To se vše vše v dobré obrátí a bude pohoda klidek ,uvidíš.Nestresuj se at jsi pozitivně na vše připravená.Víš,že ti držíme pěsti at už to výjde,.A bud ráda,že tam manžel jel,to je taky pozitivní zprávička,když jste teď nějak mín komunikovali.Hlavu vzhůru-do boje a bude to v pohodě.Budou Vánoce třeba nám Ježíšek naloží ty naše vytoužený -dárečky. :grinning: A klidně si pusť koledy-mě to teda uklidnuje hodně-at si každý říká co chce.A u nás jsou na to zvyklí-já někdy začínám září-říjen.A funguje to.pa :grinning: :sweat_smile: :dizzy_face:
12. lis 2010 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už se tak těila, že začnu konečně stimulovat a te´d nemůžu nic, když nevím, jestli to je nějaká divná MS nebo nic nebo co a od kdy to počítat nebo nepočítat, prostě nevím, co s tím:frowning2:
12. lis 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,tak holky
@marty154
@barbika
@baronek už jste někdo testoval??Je tady fakt mrtvo :angry:
13. lis 2010 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nemáte zkušenosti s cystou? Já nikdy cystu neměla, ale včera jsem hledala na netu, co by to mohlo býát s tím mým silnějším špinením místo ms a dost se tam psalo o cystě??? Mám strach, že nebudu moci na to IVF, že je to zase ztracený:frowning2:
Fakt nevím, co se to deje, už 9.den jen silně hnědě s kousky špiním a není klasická červená- cyklus je s Proverou- nevím, jak ta to moc může ev. ovlivnit, ale je to prostě divný??? Nenapadá vás ještě něco- ta cysta, nevíte? Do Caru asi azvolám,a le až v po, dnes je to stejně na nic:frowning2:
13. lis 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tony, já si myslím, že to je menzes, jen po té provertě divný. psalas, že se ti cyklus dost zkrátil a toto může být reakce. zkus to vzít tak, že asi máš ještě vyčkat, že by se to kolem těch vánoc jen stresovalo. jak dlouho už bojuješ, to už jeden, dva měsíce nevytrhnou a je mnohem lepší počkat než pak prožívat neúspěch.
a když tam jsou kousky, tak to by měla být sliznice, jen asi krvácíš míň. já přímo červenou krev ani nemívám, snad jen jeden den.
s cystou bys neměla mít menzes vůbec, to má něco společné s žlutým tělískem..

v životě často nevíme proč se určité věci dějí, ale všechno má svůj důvod.
13. lis 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holčinky, Marcajdo, moc děkuji, ale hurá, hurá, hurá!!! MS je tady!!! Já už teda včera měla chvíli pocit, že byl záblesk červené, ale nebyla jsem si jistá, takže mám radost, jakou jsem z MS ještě nikdy neměla!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A můžeme jít do toho!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jdu si uvařit kotel Kontryhele, napočítat nsi, které dny co ajak a jedemé!!!!!!!!!!!!!To má manel dnes narozeniny:slight_smile: Tak tady aspoň nebudu bulet jako včera:slight_smile:
13. lis 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak to vypadá, že teda nakonec vše bude až těsně po Vánocích, což jsem na jednu stranu fakt ráda- snad jen ten týden po vánocích budou v Caru- to je teď už asi největší riziko... OPU přibližně po Vánocích a ET začátkem roku- jasně že se to ještě může všelijak změnit, ale přibližně to tak vypadá:slight_smile:
13. lis 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa ahojjjjj, zatím jsem ještě netestovala, jsem teprve 8 den po ET. Ale už jsme si dneska koupila testíky :grinning:
@tonytony no vidíš, tak jak se říka, Jak na Nový rok, tak po celý rok.. Takže budeš těhulkovatět :wink:
13. lis 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbika jsi držák teda!!!Já ted naposledy,testovala 8 den :wink: ...ukázala se čárka a od té doby mi je zle :angry:
13. lis 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa hm, tak to by se mi taky líbilo, až na to zle :grinning:
13. lis 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa já ještě taky netestila, ale v naší lékárně bohužel nemají ty testy s citlivostí 10, tak ani nevím, jestli mám testovat normálníma...
@barbika a jak se cítíš??? Včera mě přestalo bolet břicho a dneska mám náladu jako před MS, takže cítím, že je to v prd...
13. lis 2010 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbika Díky, kéž by:slight_smile:
13. lis 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek hele já ten 8 den,měla test 25 a dvě vyskočily :wink:
13. lis 2010 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek