• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@kessinkaa no víš strach je.Myslíš,podle čeho soudíš dvojčátka??No v úterý bude další kontrola kvůli OHSS,tak uvidíme,snad už to bude dobrý.A jak válčíš ty??Koukám,že nakupujete věcičky :slight_smile:
13. lis 2010 ve 20:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@marty154 no podle HCG!!Když ho máš 8 den 188 tak to je mazec...prostě to tam je a určo dvojky.No začala jsem nakupovat,po tom velkém ultrazvuku,snad to bude dál vše v pořádku...člověk na to nesmí myslet
13. lis 2010 ve 20:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@kessinkaa no to máš pravdu,teď jsem na to taky moc nemyslela,jen jsem se snažila nic těžkého netahat,spíš jsem si myslela,že to nevyjde a uklidňovala jsem se,že máme mrazáčky :slight_smile: .Určitě to bude v pořádku,neboj a kdy máš nějakou další kontrolu??JInak věcičky pěkné-chválím :slight_smile:
13. lis 2010 ve 20:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@marty154 díky,snažíme se.Kontrolu mám za týden,tak jsem zvědavá.Už se taky těším,až ti to potvrdí :wink:
13. lis 2010 ve 20:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@marty154 no tak to je super zprávička!!!! Tichá gratulace ať se vše vyvíjí jak má a dodržíš název této diskuze!!!!!!!!!!!!!!!
13. lis 2010 ve 20:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@kessinkaa jo tak budu na tebe myslet :slight_smile:

@barbika děkuji tobě taky přeji hodně štěstíčka při testování a ať najdeš //,tak tfuj,tfuj :slight_smile: .Víš kdyby se nerozjel ten OHSS,tak bych taky ještě netestovala,ale asi to mělo být takhle.Můžu ti říct,že teď to byly úplně jiný příznaky,jak byly u 1.IVF.
13. lis 2010 ve 20:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@baronek hodně štěstí při testování,budu držet palečky :slight_smile: ať taky najdeš //
13. lis 2010 ve 20:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@kessinkaa Pregnyl ne, ale jím estrimax 3x1 a 3x2 utrogestan, prý ani nezačnu menstruovat, co mám za prášky, tak nevím:slight_smile:.
No asi nevydržím až k nim, asi zkusím ten 14. den po KETu, jestli to vydržím tak dlouho:slight_smile:).
13. lis 2010 ve 21:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@marty154 Držím palce, ať se drží! :slight_smile:
13. lis 2010 ve 21:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@marty154 děkuji za bacili, všechny jsem je snažila pochytat.Bylo by fajn, kdyby jsme to tu teď všechny trochu prolomili a začali těhulkovatět :wink:
No taky mám úplně jiné příznaky než u předchozích IVFek, ale asi je každý cyklus jiný.
13. lis 2010 ve 21:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Teda, holky, tady je to samá těhulka a jen spousta //////////:slight_smile: To je super! Moc gratuluju všem a ať se nic nepokazí a jen tak dál- naskakovat i ostatní!!!
13. lis 2010 ve 21:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@danalka to jsem jedla taky,to falešný test neudělá.Je pravda,že to drží menstruaci,ale taky jak kdy.
13. lis 2010 ve 21:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@kessinkaa Je to děs, ty nervy:frowning2:. Koukám, že ty už máš bříško:slight_smile:
13. lis 2010 ve 22:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@danalka no mám,docela to utíká.....taky jsem se načekala roků :unamused:
13. lis 2010 ve 22:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@kessinkaa Tak to je dobře, že se zadařilo! "Nám" se první dítko povedlo za pět let, teď máme 3 zmrzlé dávky (teda teď už dvě) a já doufám, že to s některou vyjde, ideálně hned, nervů už bylo dost:slight_smile:.
13. lis 2010 ve 22:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@danalka určitě se zadaří :slight_smile: ....člověk to nesmí vzdát
13. lis 2010 ve 22:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@kessinkaa To rozhodně ne! Ti drobečci za to stojí!:slight_smile:
13. lis 2010 ve 22:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Jak moc ležíte po transferu?
13. lis 2010 ve 23:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@danalka já byla na transferu v pátek a ležela jsem do pondělí, takže tři dny...

Bál byl suprovej až na to, že byla nejspíš podplacená tombola...

Jo a zítra další pokus na testování :angry:
14. lis 2010 v 07:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@marty154 to je super zpráva :slight_smile: Už to tady potřebovalo nějakou těhulku :slight_smile:
14. lis 2010 v 07:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@baronek čus,tak dnes testování nebude?To je dobře,že byl bál super.
@danalka Já docela ležela a vyšlo,dřív jsem tomu moc nedala.To víš,hlídal manžel a mamka...musela jsem ležet :grinning:
14. lis 2010 v 08:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@kessinkaa ahojky, tak já to dneska 9 den zkusila a sněhobílo...........
Takže teď ještě počkám do toho 14 dne, jestli se něco neukáže (už s tím nepočítám) a pak se uvidí. Bulím tady ostošet, manžel mě utěšuje, že jsme ještě mladí a že to určitě jednou vyjde.... Ale tomu se prostě nedá poručit. Prostě bulím a bulím.
Teď budu muset řešit to, že v únoru je zápis do školky, a jestli Tobíka vezmou (je listopadovej, teprve teď mu budou 2 roky). Budeme se snažit něco našetřit, protože už nemáme žádný hrazený pokus, a to s hypotékou a já na mateřský taky moc nejde....
@baronek držím palečky, ať tam máš //!!!!!!!!!!!
14. lis 2010 v 08:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@barbika ach jo,snad ještě vylezou!!!Ty už nemáš mražáčky?Fakt ty prachy,jsou největší překážka,to znám.
14. lis 2010 v 08:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@barbika kočko, ještě to nevzdáváme :wink:
14. lis 2010 v 08:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@barbika a určitě nebul, na to je ještě brzy :angry: já si udělala procházku s pejsem a je mi hned o něco líp, čerstvý vzduch mi prospěl a tebe rozveselí Tobík :astonished:
U nás je to se školkou taky na dvě věci, připadá mi, že když si ženská nezažádá hned po narození dítěte, tak tu školku nedostane. My bydlíme na vesnici a letos tady bylo jedno dítě, které vozí do školky 15 km a na příští rok taky jedna holčina žádala a taky nevzali ...
14. lis 2010 v 08:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@kessinkaa bohužel, měli jsme celkem dobrých 9 embryjek, 1 do mě dali a dalších 8 se od pátku do pondělka přestalo vyvíjet :frowning2:
No já si myslím, že už nevylezou.... Bohužel, asi to tak má být. Můžu být šťastná, že se nám povedl Tobík. Až s postupem času si víc a víc uvědumuju, jaký je to zázrak. Tehdy jsem to brala, jakože je to jasný, že není důvod proč by to nemělo vyjít. Asi je to i tím, že jsem o IVFku neměla tolik info jako teď a prostě jsme do toho šli nezkušený...
Jak říkám, ještě to zkusím ten 14 den a pak se budu dávat dohromady...
@baronek a Ty jsi testila, nebo ne??
@barbika nám zamrazovali hned v pátek, takže po rozmražení na tom budu třeba podobně... :astonished:
14. lis 2010 v 08:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@barbika viděla jsem to samé co ty bohužel :frowning2:
14. lis 2010 v 08:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@baronek já tady tak matně přemýšlím, jak vypadal můj test s Tobíkem. Bohužel ho nemám schovaný, ale vím, že jsem to vydržela až do toho 14 dne a teď si nejsem jistá, jak hodně byla silná čárka. Ale to už je utěšování.
Budeme muset ještě vydržet. Třeba je opravdu hodně brzo... Třeba to může být i tím, že jsem měla dvoudenní embryjka, třeba třeba třeba ......
Už se tady sama sobě začínám smát :slight_smile:

JInak jsme dneska pozvaný k mým rodičům na husičku, tak tam půjdeme taky procházkou, je to ve vedlejší vesnici, takže bude relax :slight_smile:
14. lis 2010 v 09:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek