• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@barbika my jsme taky pozvaný na oběd, ale budeme mít jenom kuře :grinning: Husa byla minulý týden... :slight_smile: Já budu určitě testit i zítra :unamused:
14. lis 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek tak to já s testováním už vydržím co nejdýl. Buď to tam bude nebo ne..
14. lis 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik, Marty, to je úžasná zpráva, tak at všechno dopadne co nejlíp!!! mám ohromnou radost.
a děvčata, určitě jsme vás to testování ukecaly moc brzy. to mi je líto, že jste ted smutné. ale dokud není mrška, tak není nic ztraceno, držíme pěsti dál!!

a já mám dnes po práci, tak hurá domů. jé a husu bych si taky dala :wink: ale jsem pozvaná k mamce na řízky, tak si taky nestěžuji :slight_smile:
mějte krásnou, prosluněnou neděli
14. lis 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Držím palečky, ať je to jen brzkým testováním! Já si dala závazek, že budu testovat až 14 dní po transferu, ale už začínám mít hříšné myšlenky...
14. lis 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danalka drž se a testuj co nejdýl :wink:
já už se dala trochu dohromady, ale prostě mám stejně náladu pod psa...
14. lis 2010 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky @barbika a @baronek ach nééé,budeme doufat,že to bylo ještě brzo na testování,ještě se nevzdávejte,vím že je to těžké,ale pořád je nějaká naděje.Tak se holky držte !!!

14. lis 2010 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154 co ty,testuješ??
14. lis 2010 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154 no naděje už si moc nedávám. I když tentokrát mě ani nebolí břicho jako na ms, ale každý to IVFko je prostě jiný... A hlavně to dělají i ty hormony atd...
Ale z Tebe mám velkou radost, a držím všechny palečky co mám!!!
14. lis 2010 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbika to je jasný, tak třeba jsi testila jen brzo, moc držím palečky, je to děs, chození na wc a zkoumání papíru, atd., no však to znáte. Mně bolí celý víkend břicho od nervů, zítra přestávám ležet a začínám něco dělat nebo z toho zcvoknu:frowning2:.
14. lis 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa ne dneska jsem netestovala,proč??Možná asi zítra ráno :slight_smile:

@barbika no uvidíš,rozhodně budu držet palečky a myslet na tebe. :slight_smile: .Šance tu pořád je.

@danalka hlavně se nenervuj,to ti moc nepřidá :slight_smile: a opatrně s tím děláním.

Holky nevíte za jak dlouho odeznívá OHSS,už mě drží týden a ne a ne mě opustit :frowning2:
14. lis 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154 no jen tak,jestli sleduješ čárku :wink:
14. lis 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek
@barbika Holčinky, je mi to líto, že // zatím nejsou, ale věřím, že ještě naskočí! Moc ráda bych tady četla jen ty hezké zprávy!
Jinak to mám podobně s tou školkou a prací:frowning2: Taky bych už jen proto potřebovala být těhu, jinak to budu muset krkolomně řešit všelijak:frowning2: Ach jo:frowning2:
14. lis 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím vás ženy:slight_smile:

No vůbec se mi nelíbí, co tu čtu, ale třeba ještě....:wink: Držím palce:slight_smile:

@marty154 s ohledem na minulost posílám zatím jen tichoulinkou gratulaci a držím všechno co jde, aby to dopadlo:slight_smile::wink:

Pokud jde o mě, tak to vypadá, že svoje předsevzetí - otěhotnět ještě letos - prostě nestihnu. Na UZ, kam jsem zašla, protože chceme podstoupit druhý nativ se ukázalo, že je pro tam moc prokrvené a žádnej dominantní folík... No ještě půjdu jednou, tak se uvidí. Kdyby se nenašel, tak mě doktorka trošku nastimuluje clostíkem na leden :unamused: V prosinci se prostě u nás žádné stimulky nedělají. tak nevím, jestli nepodstoupit alespoň IUI... Ale jak mě překvapila s tím stavem ve vaječnících, zapomněli jsme se podrobně zeptat na ty spermijky... Musím to napravit v úterý.

Mě se viróza přesunula do ucha, do dutin a na kořeny zubů a trpím jak pes :frowning2: Bolest je to strašná. Pokud jde o školku a práci... Já byla na MD s Bárou do jejích 4 let, tedy do dubna t.r.. Od dubna jsem doma, protože pořád doufám... Natahování pokusů mi leze na nervy i z toho důvodu, že nemůžu pořádně řešit práci a rozhodně bych se asi cítila líp a měla jsem lepší náladu, kdyby jsem se někde v práci nějak odreagovala. Ale protože nám pokus nevyšel už loni v červenci, přestala jsem školku a práci řešit už tehdy. Prostě mám posledních pár let na plození, tak na všechno ostatní kašlu. Problém je samozřejmě v penězích, protože ty nám na stromě nerostou a hodně jsme se už vydali. Jestli mi teď nevyjde nativ a případně to IUI, tak dám tělu 3 měsíce pauzu a pak se pustím do další smršti. Jen nevím, jestli nebude poslední, protože tenhle (zatím) poslední pokus mě po zdravotní stránce totálně odrovnal. Myslím, že ta viróza a všechny další peripetie jsou následkem snížené imunity.

A z jiného soudku: Barunka nás už pár týdnů přemlouvá k návštěvě cirkusu. Za sebe můžu říct, že do cirkusu bych nevstoupila ani za nic. Nesnáším artisty, kouzelníky a vrcholem mého odporu jsou klauni. Z toho vyplývá, že manžel pochopil, že je to na něm. No a ve čtvrtek měly děti ve svých skříňkách volnou vstupenku do jednoho takového "zařízení", takže Bára už nepřestala opruzovat.... a v sobotu po poledni vyrazili. Nutno podotknout, že jsem před tím málem vybouchla, protože ona byla fakt na zabití. Pořád se ptala, kdy už pojedou a kdy už bude oběd a pak zase, že raději nemá hlad.... Vyrazili. Vystoupení mělo začít ve 14h.. Ve 14,40h mi zvoní telefon. Volá manžel, že představení začalo s 1/2 hodinovým zpožděním, pak začala hrát hudba, do manéže vběhl klaun, Bára dostala hyterický záchvat, třásla se po celém těle a představení tím pro ni skončilo. Nebyla prý schopná se uklidnit. No a tak jeli domů. Úplně mi bylo líto,ž e tam nejsem s ní, protože jenom ten, kdo to všechno nesnáší, dokáže toho druhého pochopit. Manžel sice nadšenej z cirkusu není, ale prostě vůbec nechápe, že někdo může dostat záchvat. Já to chápu. Když jsem byla malá, býval velký cirkus jednou za rok v Praze na Letné a můj děda vždycky sehnal lístky a táhl nás (mě a sestru) tam.... On to považoval za vrchol svého snažení, že to pro nás udělal.... Častokrát jsem mívala záchvaty, ještě než jsme byli vevnitř. Od chvíle, kdy jsem se dokázala pořádně vzepřít, už jsem do cirkusu NIKDY nevstoupila!!!!! No zkrátka jsem jen chtěla říct, že ta holčička je chudinka po mě. Taky po mě má jemný vlásky, netrpělivost a dar, že jí všechno přestane rychle bavit... Zkrátka samé lepší věci :confounded: No taky by po mě mohla mít ještě trémovou povahu a velkou prdel, ale to by se už mohla jít chudinka rovnou zahrabat. Je to zkrátka dat mě mít za matku:wink::grinning:
14. lis 2010 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mělo být, že je dar mě mít za matku. nenapadá mě nic, co by po mě mohla mít a pyšnit se tím :confounded:
14. lis 2010 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka čusík,tak se tady zase tlemím,jak jsi to napsala....myslím ten konec :slight_smile: .Jo a jsi bojovnice,určitě se dočkáš,toho druhého pokládku :wink:
14. lis 2010 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko! doufalka se nám ozvala, to je fajn :wink: jejda, kdyby tvá mlada se vším tím co jsi napsala,zdědila i tvé spisovatelské střevo, tak je bohatá! taky jsem si početla. teda, nikdy jsem ani netušila, že by se mohl někdo bát cirkusu. ale bavit mě taky nikdy nebavil..
jak píšeš o té podělané imunitě, tak to jsem tentokrát dost pocítila taky, ty hormony to tělo likvidují ve velkém, já jsem si vymyslela očišťovací kuru, že na lačno piju vincentku pro posílení štítné žlázy a snad to trochu pomáhá, protože jsem tentokrát vubec nepřibrala a pro regeneraci jater jím ve 3 hodiny ostropestřec marianský, to je supr rostlinka a třetí hodina je prý hodina jater :wink: mám to vymakané :wink: a do konce týdne to balení dojím a budu 2měsíce ráno na lačno pít zelený ječmen. no a pak teprve začnu zas něco vymýšlet. at má tělo sílu. minulý týden jsem byla na viscerální terapii, je to masáž orgánů palpací a cítila jsem to moc dobře. byla jsem přímo nadšená. prošahala mi břicho a uvolnila pravou stranu kolem močáku a dělohy.je o tom i dost psáno na netu, kdyby jste chtely kouknout. fyzioterapeutka mi říkala, že to dělá rok, dělala dvě co nemohly otěhotnět a obe už jsou těhule. tak vám povím, jak dopadnu já :wink:
no, jdu pracovat, mějte pěkný den a samé dobré zprávy
a ještě napíšu můj dnešní sen..byla jsem s přítelem kouknout na mimčo co jsem čekala a doktor mi ho vytahl z bříška, prohlédl, řekl mi, že bude mít kýlu a že se mám nachystat, že mu musím darovat ledvinu, pohladili jsme si ho a zase ho tam vrátil.. a sekundovala nám k tomu má spolužačka, kterou potkávám velmi zřídka a dvakrát jsem ji potkala a pokazdé jsem pak v krátké době potratila.. tak docela morbidní..ještě že jsem vstávala do práce..
15. lis 2010 v 06:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík holky, jak pak se tady máte??? dobré zprávy??? mám za sebou měsíc v lázních- teda teď už jsem 14 dní doma a opět ve víru injekcí a ultrazvuků atd.... zítra jedu na druhou kontrolu a řeknou mi, kdyy bude OPU a pak máme PK, ICSI a k ICSI jsme ochotni si připlatit PICSI... bojím se cílové částky za tento- náš poslední 3. pokus s příspěvkem pojišťovny... ale víc jak ceny mám strach z výsledku.... navíc když to bude takhle před Vánoci .... je to trápení.... holky, co tabulka?? půjdu vás nějak dočíst a mrknu, zda není tabulka někde pár stránek zpět.... a co Marcelka??? a Evík??? a co Ty Marcajdo??no jdu vás dočíst, ať se neptám na každou zvlášť...hezký den...
15. lis 2010 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: vítej zpět :slight_smile: a jaké máš z lázní pocity? taky jsem nad nimy přemýšlela. a musí se tam na měsíc? nestačilo by třeba 14 dní?
já jsem ted zrovna v klidu. taky mám poslední pokus, ale ještě na něj nemyslím, ted jsem to zasunula někam do zadní přihrádky a odpočívám. mám v prosinci kontrolu, ale nechci do toho hned jít. domluvím se s mudr a naplánujeme někdy na to jaro. až budou kytky rozkvétat :wink: je to poslední pokus, tak at mě do něj zase nezklátí chřipka jako tentokrát..
15. lis 2010 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda No to máš recht, ještě by po mě mohla být taky střevo:wink::grinning: Ta očistná kúra zní dobře. Já nesnáším, když na mě někdo sahá, takže pro mě je masáž absolutně nepřijatelný způsob uvolnění. Naprosto nechápu, kde se to ve mě v posledních letech vzalo. Dříve jsem chodila na masáže, na pedikúru, manikúru... Dneska bych byla tak akorát schopná nechat si udělat ty ruce. Ale čajovou očistu, tu mám ráda:slight_smile:

@martiiik18 To zní dobře, že to máš tak hezky rozjeté. Já chci taky požádat o tu metodu PICSI, ale nevím, zda se v našem caru už dělá. Každopádně ji rozhodně chci při dalším, plnohodnotném IVF, což bude někdy za 4-5 měsíců. Do té doby to snad dojde i k "nám" do Pronatalu:wink:
15. lis 2010 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka Prosím tě můžu se zeptat co je to ta metoda Picsi?To jsem neslyšela :confused: ,
15. lis 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja1 Já jsem o této mětodě slyšela až poměrně nedávno. Je to snad jen 3 rýdny nebo tak nějak. Vzhledem k tomu, že mi ji nenabídli v říjnovém cyklu IVF, předpokládám, že v mém CARu ji nedělají. Jak jsem se dočetla, je to o cca 3.000Kč dražší než klasické ICSI. Tady je nějaké info, ale jinak si můžeš prostě do googlu zadat PICSI a ono ti toho vyjede víc:wink:

PICSI - k oplodnění jsou použity pouze zralé spermie

PICSI je modifikace mikromanipulačního ICSI oplodnění, při kterém se k oplodnění používají pouze spermie, které jsou specificky selektovány (vybrány) vazbou na gel hyaluronanu. Hyaluronan je látka, která obklopuje vajíčko a podílí se na vazbě vajíčko-spermie. To znamená, že k oplodnění se používají pouze spermie se schopností specifické vazby na oocytární komplex. Tuto vazbu vykazují pouze zralé spermie, u kterých byl prokázan výrazně nižší výskyt chromozomálních anomálií.
15. lis 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja1 Já to chápu tak, že při normálním ICSI vyberou spermie, které se jim zdají okem nejlepší a metodou PICSI se z těch "pouhým okem" nejlepších vyberou ještě ty nejzralejší a nejvíc života schopné. S ohledem na to, že vajíček mám vždy poměrně dost (kolem 10-ti ks) a nakonec zbydou vždy jen 2 embrya, může být jedním z důvodů, proč se embrya přestala vyvíjet špatná kvalita spermie. Slibuju si od totéto metody, že třeba nedojde k tak velké ztrátě oplodněných vajíček:slight_smile: Na uchycení to pak asi vliv nemá. Už jsem četla o ženách, které to podstoupily a otěhotnět se přesto nepodařilo.
15. lis 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,moc vás tu zdravím.
jak se máte,co nového?

já jsem v kolotoči práce,příprav na Vánoce a Kačky svátek a narozeniny.
|Ted jsme si užili krásný víkend,bylo jako v létě,večer super večeře u sousedů,fakt pohodička.
Příští víkend jedeme ke známým do Německa,tak si musím oprášit ruštinu,jelikož oni mluví rusky ač tam žijí už 20 let.

Jěště jsem si nezavolala ani na jedno vyšetření.Mě se tak nechce zase po těch doktorech. Mám ted mamku po operaci kyčle,tak za ní jezdím jak to jde,tak snad až bude doma,tak si to vše objednám a oběhnu.
15. lis 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka To je logické a určitě bych o tom uvažovala.Uvidíme.Ted budu mít darované už hotové embryjka -nanuky.Ale právěže mě doktor přemlouval at se nastymuluji já.Já jsem ,ale nikdy nic neměla a tudíž je mi líto do sebe vrážet paníze.Uvidím po těchto pokusích co vymyslíme ,ale uložím si to,je to určitě větší jistota.A možná se to bude jako inf.hodit.Díky ti a drž se a někdy se ozvi,dlouho jsme o tobě neslyšeli.A nevíš jak válčí marcelka?ta se též dlouho neozvala.Já ted jsem 4den menzesu a chystám se tak uvidíme.Tak dík za info.
15. lis 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky po dlouhé době zdravím a omlouvám se ,že nedočítám nemám na to ted sílu a ani čas,ale alespon zdravím aby jste nemyslely ,že jsem zapomněla :frowning2: :frowning2:
@marty154 zlato strašně moc ti to přeju pro mě aspon nějaká pěkná zpráva v těchto dnech,moc držím palečky :wink:
@kessinkaa a tobě ještě jednou děkuju zlato,taky na tebe moc myslím a držím palečky ,aby už jsi měla spokojené těhotenství a mateřství a jen si to užívala :slight_smile:
15. lis 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@baronek
@barbika vám přeju ,aby to taky konečně vyšlo :wink:
15. lis 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 ahoj Eviku,tak jak se držíte,pořád na tebe myslím.Snad až tenhle rok skončí,budeš mít už jen klid
15. lis 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kessinkaa já doufám,že už Pánbůch na naši hromadu už konečně dosral,když to takhle hnusně napíšu,už nevím co bych ještě musela vydržet,už opravdu na další horory nemám sílu,manža se snaží držet aspon před mamkou,ale jde to těžko už je taky hotovej,každou chvilku mu někdo volá a vysvětluj každýmu co se stalo ,když samy ještě nevědí je to hrozný nikomu nepřeju toto prožívat :frowning2: ani ted nemám náladu něco podstupovat,ale ve čřtvrtek jdu na kontrolu s ledvinama tak tam snad bude všechno už v poho
15. lis 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 no tak na tebe budu myslet,určitě ty ledviny budou ok.Ach jo,někdy se totak stane,že je člověk úplně na dně,ale ty se určitě odrazíš.Napiš mi do IP adrasu,pošlu ti zbytek léků co mám,aby to někdo využil :wink:
15. lis 2010 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kessinkaa máš to tam určitě to někomu pomůže jseš strašně hodná
15. lis 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek