• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@evik31 drž se!!!!! A děkuji, no jsem zvědavá jak to dopadne. Rozhodla jsem se, že druhý test zkusím až v pátek. S Tobíkem jsem taky testovala až 14 den a měla jsem tam tu druhou čárku slabou. Tak uvidíme, ale moc tomu nedávám....
Je to v rukou boží jako všechno tady na tom světě....
@doufalka ahoooj, hrozně tady chyběl Tvůj optimismus!!!! Jsem ráda, že jsi zase nakoukla!!

@baronek tak co testovala jsi dneska???? Jsem zvědavá!!!
15. lis 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Úplně mě děsíš! Ještě se stalo něco po štěňátku, jo? Tak spolu s tebou věřím, že vaše hromada hoven je už vrchovatá a bude z ní hodně dobrorého humusu, který vám teď zase pomůže, aby vám štěstí kvetlo:wink: Držím palce na ledviny:slight_smile:

@sslunicko Ani se ti nedivím, že se ti k doktorům nechce. Ani mě ne. Nějak mám chuť si odfrknout... Jenomže věk mě tlačí :frowning2:

@barbika @baronek Holky držím palce. A pokud jde o optimismus, tak ten by teď mohla přednášet spíš ssluníčko:wink: Mě bolí celej člověk a zítra jdu zase k zubařce, aby se mi podívala na zuby, které mě strašně bolí, ale klidně to může být od rýmy. Hrozí mi punkce dutin... Dnes se definitivně rozhodlo, že prateta do domova nepůjde. Oni ji tam prostě proti její vůli nevezmou a utlumit ji lze jen na cestu, jinak s ohledem na její věk se doktorka bojí jakáchkoliv "tlumičů". Když mi volali, že mají místo, měla jsem pocit, že jsem vyhrála v loterii. Teď mám naopak pocit strašné prohry. No ale věřím, že až mě přestanou zuby bolet a když k té punkci nedojde, budu zase o fous veselejší:slight_smile:
15. lis 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka ahoj zlato,také jsi mě tu chyběla. já nevím,čím to je,ale je mi opravdu fajn a můj další neúspěch mě nijak nepoznamenal.
mimochodem to rozharašené tělo znám. měla jsem ho po minulém ivf. také zuby,dutiny,docela jsem si užívala.
ted jsem tím proplula v pohodě,cítím se dobře.
musím se jen donutit udělat si to kolečko po dr. a pak budu mít zase klídek až do následného pokusu či jiného počinu.
15. lis 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jen jdu nahlásit, jak jsme dopadli - takže dle očekávání bledě, ale v rámci všech možností ještě nejlíp, jak to šlo...ve tři ráno jsme frčeli do nemocky s krvácením, nechali si mě tam , ráno odběry a UTZ, v děloze nic, mimoděložnímu nic nenasvědčuje a hcg začalo klesat, takže ortel - samovolný potrat, missed abort v 6+2 tt :frowning2: :frowning2: :frowning2:
no, aspo%n jsme po těch dvou letech konečně viděla na vlastní oči, jak vypadají dvě čárky na testu, i když jen pár dní, ale krásně sílily :grinning:
tím, že se čistím sama, mám takovou malou menses, a na UTZ je vidět nízká sliznice, vyhla jsem se revizi a naštěstí tedy i laparce a hrozbě odebraného vejcovodu, takže se mi ve finále docela ulevilo.....teď si chvilku zanadávám na svět, vybrečela jsem se už dost, a po novém roce jedeme dál :slight_smile:
ještě tedy nezanevřeme na domácí snažení, až mi skončí šestinedělí, protože prý po potratu je tam "pohnojeno" :grinning: :grinning: :grinning: ...tak uvidíme :wink:
15. lis 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@doufalka písla jsem ti do IP :wink:
15. lis 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. lis 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedmitecka no takhle jsem dopadla na jaře já,doktorka řekla,že můžu hned na mražáčky a hele kde jsem.Určitě jsi pohnojená,tak šup do toho :wink:
15. lis 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa děkuju ti :slight_smile: já tě sleduju a moc fandím, dodáváš mi naději :wink: bohužel, v pronatalu se musí dodržet ta tříměsíční pauza mezi ET a KET, a u mě je to dobře, protože jsem hodně reagovala na stimulku a ještě pořád mám zvětšené vaječníky a na nich cysty, ty se musí vstřebat.......doufám, že jeden potrat stačí a příště budu mít víc štěstí a budu tě následovat :slight_smile:
a byla jsi na revizi nebo to odešlo samo??
15. lis 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 ještě to dopadlo celkem dobře, mohlo to být horší a já teď na pooperačním po laparo a bez vejcovodu :wink:
15. lis 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedmitecka právě že to odešlo samo.Fakt bych nevěřila,že 2x za sebou otěhotním.....dřív ani ťuk
15. lis 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka A četla jsi taky o ženách, kterým se rto s tím povedlo(PICSI) nebo je někde nějaká statistika- asi ne, viď? asi se to zas tak dlouho nedělá??? Já fakt nevím, taky jsem o tom jen kókrajově četla???A taky to trošku zvyžuju...
15. lis 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedmitecka Tak držím palečky, aby to pokud možno klaplo doma- bylo by to hezký:slight_smile: Tak se hezky začít snažílkovat:slight_smile:
15. lis 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedmitecka Jsi holka statečná a asi je opravdu potřeba si říct, že jsi vlastně asi měla štěstí v neštěstí (tím myslím to "mimózní" těhotenství. Jen vůbec nechápu tu tříměsíční čekačku. Chodíme přece do stejného zařízení a mě to v červenci taky "samo odešlo" a v srpnu jsem šla na nativ. Což oproti KETu obnáší ještě odběr vajíčka...Ne že by to snad mělo smysl řešit. Teď je to asi jedno a přeci jen domácí snažení je domácí snažení:wink: Jen mě to zarazilo. ALe tedy ženo, držím ti všechny palce. Byl byl to nádhernej zázrak:slight_smile:

@tonytony Ještě jsem to podrobně nesledovala a myslím, že je ta metoda poměrně nová, takže v nález nějaké hlubší statistiky nevěřím :confounded:
15. lis 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka No, toho se právě tyk obávám, zní to moc hezky, u nás s chromozom. vadama vůbec to zní dobře, ale právě se bojím toho, že to je nové a jestli by to nakonec nedopadlo hůř než jen s ICSI:frowning2:???
15. lis 2010 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa mě dnes řekli, že když se už jednou zadaří, jde to pak líp , je jaksi "pohnojeno" :slight_smile: tak budu doufat...naštěstí mě to nakonec taky odchází samo, tak aspoň něco v té smůle :slight_smile:
15. lis 2010 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka děkuju ti kočko :slight_smile: ty 3 cykly čekání jsou asi hlavně proto, aby se tělo vzpamatovalo od té dávky hormonů, na mě působily docela dost a mám cysty na vaječnících, takže asi dodržím tu čekačku, ať je tělo v cajku :slight_smile: ale doma na to skočíme hned po šestinedělí, to zase jo, přece jen zkusit to musíme, třeba se ten zázrak nakonec stane :slight_smile:
15. lis 2010 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedmitecka taky mi řekli,když se zadařilo,tak to půjde....no a fakt se povedlo :wink: .Budu ti držet palečky
15. lis 2010 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony děkuju ti moc, neodfláknem to :grinning: ale teď ještě pár týdnů utrum, upozornili mě, že můžu špinit klidně měsíc , než se to tam vyčistí :unamused:
15. lis 2010 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa děkuju a taky držím, užívej si těhu :slight_smile:
15. lis 2010 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedmitecka Jasně, dáme Ti "pár dní" na hájení, ale pak to fakt neflákat:slight_smile:
15. lis 2010 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím holky,jak se teda vede
16. lis 2010 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata nazdárek,pořád stejně,co ty??
16. lis 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata
@kessinkaa ahoj holky!!! :slight_smile:
16. lis 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbika ahojky,tak jak se máš a jak se cítíš?
16. lis 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa no nějak se začínám smiřovat s neuspěchem... Ale jinak se cítím fajn, břicho mě nebolí, jenom mám pořád pocit jako na velkou. Uvidíme ten pátek co na mě vykoukne a nevykoukne. Ale už s manželem začínáme přemýšlet nad dalším IVFkem, ale až tak za půl roku až na to ušetříme.... No a nejhorší scénář, pomaličku, ale jistě začínáme řešit, co bude až mi skončí mateřská.... Sice je to rok, ale ono to tak strašně letí...
A co Ty, ještě pořád telefonuješ?? Koukám, jak jsi se krásně přehoupla do druhé půlky těhu :wink:
16. lis 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbika No třeba to dopadne,moc vám to všem přeju.No telefonuju pořád :angry: ,je to fakt otrava!!Máš pravdu,ty týdny hrozně letí,za chvilku bude ta moje mučitelka venku :grinning:
16. lis 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa :grinning: teda mamino nemluv o ní takhle, nebo si na Tebe vymyslí do konce těhu ještě něco :grinning: :grinning: Ale na druhou stranu, co by člověk, pro ty zlatíčka nevydržel, viď!!!!
16. lis 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbika no nevím,co by si potvůrka,měla ještě vymyslet....zvracím,je mi zle,pálí žáha (hrozně),mám těhu cukrovku a oteklé nožky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to už by STAČILO
16. lis 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa ještě se můžou přidat bolesti zad a kyčlí :grinning: To mi dal poznat Tobík, ke konci těhu jsem myslela, že se snad ani nezvednu a to jsem přibrala jenom 13 kg :grinning:
16. lis 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbika no nestraš,jinak se zblázním!!!Vydržím pro prdelku vše,ale fakt jsem si to chtěla užít :unamused:
16. lis 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek