• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@ira13 Estrofem v téhle dávce v kombinaci s Utrogestanem Ti může oddálit menses klidně o půl roku, je to jakobys brala nepřetržitě antikoncepci, ale mnohem silnější. A teplota při užívání Utrouše je taky nicneříkající, on ji zvyšuje, tak pokud si měříš, tak neměř, bude vysoká pořád.
16. lis 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
píšu v téhle dávce, zahlédla jsem totiž na hl. straně, že máš Estrofem 3x1, nejsem jasnovidec, jo? :sweat_smile: a vůbec, proč tak čekáš MS? testovala jsi? stejně je nejlepší jít na krev, než se pustíš do vysazení léků :wink:
16. lis 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
testovala jsem 8den -nagetivní. Tak jsem teď chtěla počkat do MS a nebo testovat až po jejím termínu,aby to bylo na 100%. A nevěděla jsem kdy by měla přijít. Ona s těma lékama podle tebe asi nepřijde. Při minulých pokusech jsem měla krátký protokol a utrouš mi to nebrzdil, chodila v termínu 11den po ET. Teď jsem měla dlouhý protokol a mám navíc estrofem.Já zítra testnu. Na krev mám přijít až 3týdny po ET to je 25.11
16. lis 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm, nejde o protokol (i když depotní zastavovačka by mohla svůj vliv taky mít), ale o ten Estrofem, ten by na zdravou dělohu skutečně takhle fungovat měl a MS zadržel. 8. den test negativní a už to balíš? nesmysl...ale teď už bys testnout mohla, pokud jsi těhu, tak // spíš už budou než ne. Ale stejně je lepší ta krev, kor jestli jsi nikdy třeba těhotná nebyla a tak nevíš, jak brzy (a jestli vůbec) mají močvé testy u Tebe vypovídací hodnotu :wink:
16. lis 2010 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ira13 ještě s testováním vydrž. Podívej na baronka, ta testovala 9 den a negativní a teď 11 den a jsou tam //.
16. lis 2010 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbika ja jsem dnes 12 den po ET to už by mohlo vyjít
16. lis 2010 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ira13 Ahojky, já měla taky dl. protokol a taky brala estrogeny a Ms taky nepřišla- ani náznak, až když jsem je vysadila( po jistotě negativity z krve), tak MS dorazila do 2 dnů, takže na to nehleď- důležitý je test a n
jistá krev! Držím palce.
16. lis 2010 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ira13 Záleží na Tobě, kdy se rozhodneš testnout:slight_smile: četla jsem na diskusích i o holkách, co měly testík pozit. až 14 a jedna až 17.den po ET a někdo taky negat. furt a až kev ukázala těhu, takže bez krve bych já nikdy nevysadila!
16. lis 2010 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elana ne ještě to nebalím. Jen se bojím zklamání. Protože nedorazila ms měla jsem naději i když možná falešnou.Už jsem byla jednou těhotná přirozeně,test reaguje ,ale ne vím jeký den po vynechání jsem ho dělala.Už je to přes 9let .Mám 1 raubíře.
16. lis 2010 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ira13 tak co, snad bylo ráno příjemné :wink: to je fajn, že už raubíře máš, dřív či později to jistě vyjde :dizzy_face:
17. lis 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elana dík že na mě myslíš,ale test je nagativní.
17. lis 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm, tak to mě moc mrzí, opravdu :pensive: ale jak říkám, šlo to jednou, půjde i podruhý :wink:
17. lis 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
už to trvá moc dlouho.Musel by se stát zázrak. Nevím jek se snažíte dlouho,ale mě se to zdá nekonečné.
17. lis 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
nojo, je to běh na dlouhou trať, my tři roky a kus
17. lis 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ira13 my dva roky a kus... a pořád se na něco čeká :slight_smile:
17. lis 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem v Honzíkovo 2letech měla mimiděložní těhotenství a od té doby to nejde. V létě bude slavit 9narozeniny.Mám za sebou 3 IVF .V mrazáku máme 2 sněhuláčky tak ještě zkusím KET a pak už jako samoplátci.Doufám že to nebude třeba.
17. lis 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky jakpak se tu pořád máte,koukám nějaké nové tváře :astonished: :grinning:tak je zdravím @kessinkaa dneska jsou u nás řemeslné trhy tak ,když jsem šla z práce manža na mě čekal a daly jsme si trdélko to byla mnamka,tak jsem si na tebe vzpomněla,ty ho taky ráda vid,kdyby to šlo tak ti jich pošlu mooooooooooooooooc at si Kačenka dá :grinning:
17. lis 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ira13 Neznám slovo nekonečné,já mám 14-letou dceru a po ní jsem pořád chtěla a byla 10x na umělém a nic.Minulý měsíc nevyšel ted jdu opět.Je to hrozné ,ale je to tak.A jak píší holky opravdu jsou i takové které mají // až 14 i 17 den.Počkej na krev ještě doufej.Držím pěsti a když ne ted tak příště musí.Budou vánoce tak něco pod stromeček. :dizzy_face:
17. lis 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ira13 A dnes jsi 13.den po ET? Kolika denní kultivaci jsi měla? Naděje ještě stále je, krev je stejně jediná jistota, tak ještě může být vše jinak, byť chápu, že už jsi smutná, byla bych taky... Každý den navíc s / bolí amoc, zkus ale ještě to úplně nevzdávat, i akovéhle případy tady byly! Je mi to líto, že zatím // nejsou:frowning2:
17. lis 2010 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja10x??????????Ty, voé! Jak to jde zvládnout? To už bych fakt asi visela- máš můj obdiv a je mi to teda moc líto, musíš být nadčlověk...
17. lis 2010 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Ahojky Eviku,ty jsi mi udělala chutě :frowning2: .No včera jsem chytla horečku,tak tady chcípu...ach jo
17. lis 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja1 dik za podporu. Doufám že to vyjde.Jak to máte v jiných carech, kolik cyklů by měla být pauza mezi ivf a ketem. jsou při ketu také nějaké léky, když mívám sliznici dobrou.
17. lis 2010 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony 1.11.OPU a 4.11ET ve zprávě píšou po 72hodinách.
17. lis 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ira13 No, tak to je ta lepší varianta- to máš kultivaci relat. krátkou, takže test může být o topozději pozitivní.
17. lis 2010 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ira13 Léky jsou vždy,já mívám sliznici taky vysokou a ty léky jsou na sliznici a taky na udržení ,prostě se to všechno se sebou propojuje.Jinak pauzy jsou většinou podle doktorů na jejich zvážení.Po Opu asi 3 měsíce,ale Ket můžeš mít hned posobě.Já ted jdu hned posobě,nechytli se mi tak ted budu mít mražáčky a hned vlastně posobě.Držím pěsti at se daří. :slight_smile:
17. lis 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké ráno, tak co je nového???
@baronek testovala jsi dneska???
Tady je mlha, že není vůbec nic vidět a my za chvíli vyrážíme s Tobíkem na kroužek :slight_smile:
18. lis 2010 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženský:slight_smile: Co nového?:wink:

U mš tento měsíc totální propadák. Spousta vajec ještě po hormonech z minulého měsíce, ale nejsou dostatečně veliká, takže se nic nekoná. I IUI by bylo zbytečné. PICSI se v Pronatalu nedělá... Prostě jedna zpráva lepš než druhá. Dokor mi předepsal clostík, kterej bych měla brát 3-7 dne cyklu. Neřekl mi, že až v lednu, takže teoreticky bych to mohla brát v prosinci, ale to si ani neumím představit. cca. 5.12. mrcha, cca 20.12. OPU a 22.12. ET... Asi to nechám na leden. Jeden měsic tam, jeden sem... Jen mě štve, že se ani nepokusím ještě zaskórovat (vzhledem k názvu diskuse). Pak mě vyhodíte?-):grinning:
18. lis 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. tak se po par dnech hlasim. Mela jsem tu navstevu a tak jsem ani na pocitaci par dni nebyla. Tak vas jdu hned docist.
Jinak ja dnes 2 DC - mrcha radi jako diva - jen beham menit abych se neprosedela :slight_smile:. Takze stale jsem v boji a v tech nejnizssich radach v tabulce :angry:
18. lis 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka neboj, nevyhodíme!!!! Asi nás bude víc... Já budu testovat ještě zítra 14 den po ET a uvidíme. Zatím žádné příznaky na mrchu, nic. Jediný s čím mám problém, tak je bolení podbřišku, když sedím a mám těsnější kalhoty. Tak to docela bolí... Ale jak všechny víme, nemusí to nic znamenat.... Vždyď jsem plná hormonu.
18. lis 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony jo jsem to mi říkají všichni ,jsem hodně nad věcí ,ale to víš,že to prožívám hrozně,ale co se dá dělat.Ale již se blížím do finále.1x maximálně 2x a dost.I finančně.Držme se holky-všechny.
18. lis 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek