• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@doufalka Kdby se odvážil?Vždyt jsi to ty co nás hodně podporovala a držela nad vodou.At se už zadaří-držím pěsti.
18. lis 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbika A už jsi testila?
18. lis 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky
@kessinkaa tak se koukej z toho brzo vyležet :frowning2:
@doufalka já už do této taky nepatřím,taky už to nestihnu vše je na prd dneska jsem byla na kontole a jeden kámen v ledvině ještě je tak se zákrok bude opakovat znovu 3.12-. mám nástup,takže pánbů sere na hromadu dál :frowning2:
18. lis 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 tak to je nemilé, budu držet pěsti, aby byly všechny kameny pryč :slight_smile:
18. lis 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ženy, co mi to děláte???? Já se z vás picnu do vazu!!!!

@evik31 Já prostě nevím, ale až se vám začne zase dařit, tak mám dojem, že se z těch dobrých zpráv a všeho budete muset nutně pos..t:wink: Není možný, aby se všechna ta nepřízeň neobrátila v přízeň osudu a okolností. Takže až se to začne lámat, vzpomeň si na mě a nakup hodně toaletního papíru:wink::slight_smile: A vůbec nejlepší by bylo, přistavět ještě jednu toaletu:grinning::wink:

@rozmarýnek Tak ty mi holka taky neděláš žádnou radost! Naštěstí jsi bojovník, takže vím, že tě to nepoloží a budeš bojovat dál. Jsem spolu s tebou na dně (tabulky - ale nevím, kde té je konec). Ono to IUI je opravdu hodně o náhodě. Pravděpodobnost je sice dost veliká, ale s věkem se to snižuje jako v přirozených početích, takže jde opravdu o to vydržet a nevzdat to:slight_smile:

@paja1 Věkem i počtem pokusů jsme si hodně blízké, tak doufám, že se u tebe brzy zadaří, aby i mě mohla svitnout naděje. O dvou čárkách se táááák hezky čte:wink: No a kdo by se mě odvážil vyvrhnout? Tedy odvrhnout? No nevím, ale tak nějak si sama sobě lezu na nerv, že bych se nedivila ničemu.

A k mým bolavým zubům ještě... Jak jsem byla teď u zubařky, že mě bolí ty zuby asi od dutin, tak mi říkala, že mi odvrtá plombu a ten nerv kdyžtak umrtví... Tak jsem jí řekla, že bude muset vrtat asi dlouho, protože nervy, ty jám mám v pr..li. Smály jsme se obě, ale někam se dovrtala určitě, protože mě už vůbec nic nebolí:slight_smile: Jupíííí. Evik chodí opakovaně na kameny a já každý měsíc k zubaři :confounded: No co myslíte, neodpustily bychom si to raději?:wink:

Ženy, tak kdo měl testovat? Kdo testoval? A s jakým výsledkem?
18. lis 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@doufalka já bych si to odpustila s chutí :unamused: <jinak u nás to pokračuje manža jel do Pardubic kvůly tamté nemilé záležitosti s bratrem a nenašly jeho pěněženku,měl v ní víc peněz doklady ani telefon ,policajti jim řekly ,že se tím zabívat nebudou ,ale když to najdou tak to mají odevzdat ,no nasrala bych jim,spíš si myslím,že si někdo asi pomohl,když ho našly :angry:
18. lis 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@baronek no já doufám,že už jdu naposled :unamused:
18. lis 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 nemáš to lehký holka :frowning2:
18. lis 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@baronek né to vážně nemám :frowning2:
18. lis 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
rozmarýnku, na dně tabulky jsem já, protože ke mě si to mrška přihasila dnes.. po 22dnech, to je radosti..trošku jsem taky doufala ve stádo hormonů v těle..ale asi se to stádo odstěhovalo pást někam jinam..takže mohu začít počítat další cyklus. no, třeba to jednoho krásného dne vyjde,že děvčata??

eviku, ty z těch kamenů budeš stavět doma zídku, to mi je líto.

a doufalko, žádné utíkání z diskuze, to by tu těch pisatelek moc nezbylo.. budeme vůči názvu tolerantní, ju?
18. lis 2010 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marcajda to neřeš já to letos taky nestihnu navalilo se ted toho na nás moc :unamused:
18. lis 2010 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
a chodíš do práce?
18. lis 2010 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka já byla na ET 5.11. a testovala jsem 9 den a nic a ještě to zkusím zítra, t.j. 14 den.
18. lis 2010 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja1 ještě jsem vydržela a budu testovat zítra. Uvidíme!!!
18. lis 2010 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Uvidíš,že pak zato bude ta vytoužená odměna.Mohla by být.
18. lis 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marcajda jestli to platilo pro mě tak chodím do práce :wink:
18. lis 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@paja1 za totot by ta odměna musela být aspon dvojnásobná :unamused:
18. lis 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 třeba i to bude :wink:
18. lis 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barbika no uvidíme jak bude rok 2011 úspěšný a co ty jak to s tebou vypadá a jak se cítíš
18. lis 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 zítra (14 den) budu testovat, tak uvidíme. No nevím, žádné příznaky nemám.... Jediný co dneska, tak mě trochu svědí a pobolívají prsa, ale to může být čímkoliv...
18. lis 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barbika tak hlavní je že mrcha nedorazila,tak budu držet palečky na zítra :wink:
18. lis 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tak jsem dnes byla v caru na krvi ,abych se zbytečně necpala hormonama,když je na tt jedna /. Krev negativní, ale MUDr.ještě nechce vysazovat léky, že je ještě brzo. Tak maličká naděje ještě asi je. :slight_smile:
18. lis 2010 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ahoj holky, já jsem z dneška rozčarovaná Byla jsem na té hematologii kvůli těm trombofiliím - nakonec byl jen s dr. pokec, na odběry musím jet zase až příští týden- ve st na odběry a v pá k dr.( díky tomu, že nějaké věci vyšetřují jen určitý den či co), takže nevím žádnou laborku a dr. k tomu zaujala postoj, že pokud mám 1 zdravé dítě a potraty JEN v časných stádiích a hl. v těhu jsem krvácela!!!, bude lepší, když nic ředit nebudeme- ani heparin, ani Anopyrin, abych nekrvácela ještě víc... Jen kys. listovou, B12 a B6, což už dlabu... Takže nevím, zda toto je správné? Co vím, že se budu jen o to víc bát, aby se to nepo... díky tomuhle No, prý uvidíme dle té krve, ale bylo vidět, že se jednoznačně kloní k tomu, nic neředit... Na netu z toho mám pocit, že fakt, co dr. to názor, někdo raději ředí, někdo ne, dost dr. o tom ani moc neví... Takže fakt nevím, no...Do Caru jedu ve čt, takže ještě stejně nebudu ještě nic vědět- vše se z hematolky dovím až v pátek- den poté... klasika Ach jo...

18. lis 2010 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ira13 Tak držím vše, co mám, ať ten zázrak dopadne:slight_smile: Kolikátý jsi den dnes? A hodnotu HCG Ti neřekli???
@barbika Tak zítra budu zvědavě vyhlížet a držím palečky! Chci už číst jen hezké zprávy teď, prosím!!!
18. lis 2010 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak happy end se nekoná, začala jsem krvácet, takže prosím dát na dno tabulky :frowning2:
19. lis 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek No jak to???A hodně?
19. lis 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já se připojuji se špatnýma zprávama. Na testu sněhobílo. Zatím nekrvácím, ale to jsem měla minule taky. MS přišla až skoro za týden po vysazení léků.
Takže ani u mě se happy end nekoná......

Jsem z toho hodně špatná, ale já mám doma aspoň útěchu v Tobíkovi. Dneska už ani nebrečím, jenom pořád tupě zírám do jednoho místa a říkám si, že to snad ani není možný....
Teď si dáme pauzu, musíme našetřit nějaké penízky a jít to zkusit už za své.....
19. lis 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony Včera jsem byla 14den po ET. Hodnotu HCG nevím, sestra řekla jen že je negativní.
19. lis 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa prostě normální průběh začínající MS včetně bolestí břicha. Ani nevím, jak jsem dojela do práce, naštěstí mám volný víkend, tak se z toho snad nějak vzpamatuju :unamused:
@barbika Pokud nekrvácíš, tak je ještě nějaká naděje, ale vím, že je to jenom utěšování :frowning2:
19. lis 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbika
@baronek ach jo holky,tady je to nějaký začarovaný :angry:
19. lis 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek