IVF 2010, porod 2011

Tak holky já už jsem přestěhovaná, kdepak jste vy? :-
Já čekám tak Martiiik,Marcajdo.Marcel,Barbika a další kdepak jste 😃
tady to dáme né jako v květnu 😉
evik31autor
22. čer 2010
koukám všichni máme stejné otázky 😃
@martiiik18 já chci taky melounkaaaaaaaaaa 😢
evik31autor
22. čer 2010
nevím u nás v sanusu si vyžedujou tu krev i když dorazí menzes ,prý pro jistotu proto se divím,že jinda to nechtěj
evik31autor
22. čer 2010
holky já asi dneska saamradím celej panelák,vařím květak a line se tu nějakej odér 😃
gambrinuska
22. čer 2010
Ahojky hokly děkuji za přivítání |-|
Chodim do Natalartu v Plzni a jsem moc spokojená s přístupem 😉 a jak koukam u ostatních trak i s cenama :-N je to rozdíl
Jo Luccy taky jsem si všimla, zrovna jsem vás dočítala, épícham 183j a včara jsem byla na kontrole, tak už jsem začla píchat k tomu i ten Oraglutan v pátek jdu zas na kontrolu tak uvidim kdy bude OPU =-) :-N
martiiik18
22. čer 2010
luccy: jsem první den po ET.. ale IVF již podstupuji podruhé.... a doufám, že potřetí ho budu podstupovat, až budu chtít s manžílkem 2. nebo 3. miminko 😃
gambrinuska
22. čer 2010
Evik já chci vařit květák pozítří tak taky budu pouštět pachovou stopu :-N
valkil
22. čer 2010
Zítra netestuju :-o To bych se zbláznila, kdyby tam byla zas jen jedna. Až zas v pátek ráno, aby byla větší šance, to už zkusím i normální test s citlivostí 25 mIU / ml.
lucccy
22. čer 2010
evik: no květáček bych si dala taky, zní to dobře :-p

gambrinuska:pícháš tedy 183 2x denně? já se snad té čtvrteční kontroly nedočkám, pořád na to musím myslet 8-(

martiiik: jo ták, tak to je hodně čerstvé 🙂 mooooooooooooooooooooooooc držím palce, aby byl druhý pokus úspěšný x-) nechala sis zavést 2 emríjka?
gambrinuska
22. čer 2010
luccy ne jen jednou denně =-) večer, ty pícháš větší dávky??
Jsem ze všeho pěkně vykulená, tak se na všchno ptam, uža začínam být trochu nafouklá tak snad to bude dobrý |-|
martiiik18
22. čer 2010
luccy: jj 2 embryjka- aby byla větší šance a pak dvojčátka by nám nevadila 🙂
lucccy
22. čer 2010
gamb: no já píchám 150 jednotek ráno a večer, netuším, dle čeho to mudři určují... těžko říct... břicho už mám lehce nafouklé a na vaječnících mám tlaky a bodání, takže se vejce pěkně klubou 😃
tadelka
22. čer 2010
ahoj holky, můžu se k vám přidat? já zrovna teď stimuluju, čeká mě IVF
lucccy
22. čer 2010
martiiik: jj, já si chci určitě taky nechat zavést 2, já bych dvojčátka brala 🙂
evik31autor
22. čer 2010
koukám bude květákový týden 😃
jojo děvčata musí me jíst vitamínky,aby byly ty naše děti potom zdravé,i když z převeřenýho asi těžko 😢
valkil ještě netestu j vydrž to já pak byla taky zklamaná,vzpomen si na Marcel měla // a pak se jí ztratily určo počkej dýl
prý jsou nejlepší mamatesty tak zkus ten
evik31autor
22. čer 2010
@tadelka vítej to je tvoje první ivf
teda holky nás přibývá za chvilku v tom budu mýt nějakej chaos 😃 ,ale já se zorientuju 😎
lucccy
22. čer 2010
tadelka: ahoj, kdy tě asi čeká OPU a čímpak stimuluješ?
valkil
22. čer 2010
@evik31
Pěkně nás tu přibývá, co takhle, to nějak pěkně dát dohormady a jednou za čas sem hodit přehled kdo je jak daleko x-)
gambrinuska
22. čer 2010
možná by byla dobrá nějaká tabulka, bude to fuška si vás zapamatovat :-N
tadelka
22. čer 2010
luccy ahoj, stimuluju gonalem a mám dlouhý protokol, OPU vychází na pondělí, nebo úterý 🙂 a co ty?
evik31autor
22. čer 2010
tak kdo začne
lucccy
22. čer 2010
tadelka: taky mám dlouhý protokol, Synarel + Puregon, na utz jdu až ve čtvrtek, ale pokud se Puregonem stimuluje průměrně 10 dní, vycházeloby mi OPU taky na pondělí 😃
lucccy
22. čer 2010
evik: napiš údaje o sobě a my to pak zkopírujeme a dopíšeme svoje info 😉
berulenicka
22. čer 2010
Můžu se přidat? Jsem 7. den po ET a to čekání mi pělně leze na mozek 😃
evik31autor
22. čer 2010
teda tady bude nejednou těhulí 😃
tadelka
22. čer 2010
luccy: já dostala nejdřív injekci, díky které jsem měla umělý přechod, no a po 14dnech jsem si začala píchat gonal. Na UTZ jdu taky ve čtvrtek 😃 tak to vypadá, že to budeme mít na stejně. Jinak u mě je to už 3.pokus, tak doufám, že poslední 🙂
evik31autor
22. čer 2010
@berulenicka vítej to jseš na tom stejně jako Valkil ta je taky 7 den po et,jestli si to už dobře pamatuju,snad joooo
lucccy
22. čer 2010
tadelka: vážně???? 😃 doufám tedy, že ve čtvrtek budeme obě hlásit parádní úrodičku 😉 U mně je to sice teprve 1.IVF (2x IUI nepočítám, to vlastně nic není...), doufám ale, že zároveň na dlouhou dobu i poslední :-p
lucccy
22. čer 2010
tadelka: zjistila se příčina neúspěchu dvou předchozích IVF pokusů?
tadelka
22. čer 2010
luccy: tak posledně jsem měla //, ale bohužel to nevydrželo, máme všechny vyšetření a prý je to záhadou, protože jsem na 100% dobře, jsem zdravá :-|
evik31autor
22. čer 2010
tak holky já teda začnu

Začni psát odpověď...

Odešli