• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
autor
koukám všichni máme stejné otázky :grinning:
@martiiik18 já chci taky melounkaaaaaaaaaa :cry:
22. čer 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nevím u nás v sanusu si vyžedujou tu krev i když dorazí menzes ,prý pro jistotu proto se divím,že jinda to nechtěj
22. čer 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky já asi dneska saamradím celej panelák,vařím květak a line se tu nějakej odér :grinning:
22. čer 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky hokly děkuji za přivítání :pensive:
Chodim do Natalartu v Plzni a jsem moc spokojená s přístupem :wink: a jak koukam u ostatních trak i s cenama :sweat_smile: je to rozdíl
Jo Luccy taky jsem si všimla, zrovna jsem vás dočítala, épícham 183j a včara jsem byla na kontrole, tak už jsem začla píchat k tomu i ten Oraglutan v pátek jdu zas na kontrolu tak uvidim kdy bude OPU :confused: :sweat_smile:
22. čer 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
luccy: jsem první den po ET.. ale IVF již podstupuji podruhé.... a doufám, že potřetí ho budu podstupovat, až budu chtít s manžílkem 2. nebo 3. miminko :grinning:
22. čer 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evik já chci vařit květák pozítří tak taky budu pouštět pachovou stopu :sweat_smile:
22. čer 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zítra netestuju :astonished: To bych se zbláznila, kdyby tam byla zas jen jedna. Až zas v pátek ráno, aby byla větší šance, to už zkusím i normální test s citlivostí 25 mIU / ml.
22. čer 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
evik: no květáček bych si dala taky, zní to dobře :stuck_out_tongue_closed_eyes:

gambrinuska:pícháš tedy 183 2x denně? já se snad té čtvrteční kontroly nedočkám, pořád na to musím myslet :rolling_eyes:

martiiik: jo ták, tak to je hodně čerstvé :slight_smile: mooooooooooooooooooooooooc držím palce, aby byl druhý pokus úspěšný :dizzy_face: nechala sis zavést 2 emríjka?
22. čer 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
luccy ne jen jednou denně :confused: večer, ty pícháš větší dávky??
Jsem ze všeho pěkně vykulená, tak se na všchno ptam, uža začínam být trochu nafouklá tak snad to bude dobrý :pensive:
22. čer 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
luccy: jj 2 embryjka- aby byla větší šance a pak dvojčátka by nám nevadila :slight_smile:
22. čer 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
gamb: no já píchám 150 jednotek ráno a večer, netuším, dle čeho to mudři určují... těžko říct... břicho už mám lehce nafouklé a na vaječnících mám tlaky a bodání, takže se vejce pěkně klubou :grinning:
ahoj holky, můžu se k vám přidat? já zrovna teď stimuluju, čeká mě IVF
martiiik: jj, já si chci určitě taky nechat zavést 2, já bych dvojčátka brala :slight_smile:
22. čer 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
koukám bude květákový týden :grinning:
jojo děvčata musí me jíst vitamínky,aby byly ty naše děti potom zdravé,i když z převeřenýho asi těžko :cry:
valkil ještě netestu j vydrž to já pak byla taky zklamaná,vzpomen si na Marcel měla // a pak se jí ztratily určo počkej dýl
prý jsou nejlepší mamatesty tak zkus ten
22. čer 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@tadelka vítej to je tvoje první ivf
teda holky nás přibývá za chvilku v tom budu mýt nějakej chaos :grinning: ,ale já se zorientuju :sunglasses:
22. čer 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tadelka: ahoj, kdy tě asi čeká OPU a čímpak stimuluješ?
22. čer 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31
Pěkně nás tu přibývá, co takhle, to nějak pěkně dát dohormady a jednou za čas sem hodit přehled kdo je jak daleko :dizzy_face:
22. čer 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
možná by byla dobrá nějaká tabulka, bude to fuška si vás zapamatovat :sweat_smile:
22. čer 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
luccy ahoj, stimuluju gonalem a mám dlouhý protokol, OPU vychází na pondělí, nebo úterý :slight_smile: a co ty?
22. čer 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak kdo začne
22. čer 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tadelka: taky mám dlouhý protokol, Synarel + Puregon, na utz jdu až ve čtvrtek, ale pokud se Puregonem stimuluje průměrně 10 dní, vycházeloby mi OPU taky na pondělí :grinning:
22. čer 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
evik: napiš údaje o sobě a my to pak zkopírujeme a dopíšeme svoje info :wink:
22. čer 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Můžu se přidat? Jsem 7. den po ET a to čekání mi pělně leze na mozek :grinning:
autor
teda tady bude nejednou těhulí :grinning:
luccy: já dostala nejdřív injekci, díky které jsem měla umělý přechod, no a po 14dnech jsem si začala píchat gonal. Na UTZ jdu taky ve čtvrtek :grinning: tak to vypadá, že to budeme mít na stejně. Jinak u mě je to už 3.pokus, tak doufám, že poslední :slight_smile:
22. čer 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@berulenicka vítej to jseš na tom stejně jako Valkil ta je taky 7 den po et,jestli si to už dobře pamatuju,snad joooo
22. čer 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tadelka: vážně???? :grinning: doufám tedy, že ve čtvrtek budeme obě hlásit parádní úrodičku :wink: U mně je to sice teprve 1.IVF (2x IUI nepočítám, to vlastně nic není...), doufám ale, že zároveň na dlouhou dobu i poslední :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. čer 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tadelka: zjistila se příčina neúspěchu dvou předchozích IVF pokusů?
22. čer 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
luccy: tak posledně jsem měla //, ale bohužel to nevydrželo, máme všechny vyšetření a prý je to záhadou, protože jsem na 100% dobře, jsem zdravá :unamused:
22. čer 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak holky já teda začnu
22. čer 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek