• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@doufalka držím palce, aby ti to taky vyšlo, to by bylo fajn, kdyby jsme to měly na stejno :slight_smile: dnes hambáče nebudou, dnes bude nějaká čínská specialitka, už to mám domluvený :grinning: vypadá to na nějaké čínské nudle :grinning: kdy budeš volat?
1. črc 2010 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
doufalka ale i tak.A máte mrazáčky?to musíšm všechno zjistit,abych věděla :grinning:
1. črc 2010 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka tak to máš prodlouženou kultivaci, tak to máš v kapse :wink: máš velikánskou šanci na úspěch, to jsem chtěla i já, ale nebylo jich tolik, aby mi PK mohli dělat
1. črc 2010 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tadelka já měla taky prodlouženou kultivace a zamražovali a teďka po rozmražený to trvalo tusím 3 dny,že byli v nějaký vyšším stádiu bo co
1. črc 2010 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tadelka Volat mám po 8.h. A v případě ET tedy taky dám čínu :wink: :grinning: Když jsem byla po ET s dcerou, tak místo cesty domů jsme jeli do pizzerie a tam jsme se přežrali... Brala jsem jako naprostou hotovku, že se to povedeno a neviděla jsem důvod ležet. Tentokrát už mám jednu z posledních šancí, tak mě nikdo z postele nedostane. Uvažuju i o vycévkování :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@rvasata Podstupuju 4 IVF v pořadí a z předchozích nemám NIC. V tom prvním se po prodloužené kultivaci udrželi pouze 2 embryjka a ty mi zavedli. Pak nebylo vůbec nic, Pak byla zase jen 2, ale neudržela se. Nyní vůbec nevím, kolik jich je, protože v našem CAR to po telefonu nesdělují - musela bych si tam zajet, ale vzhledem k tomu, že se kultivuje tak dlouho, tak jich je jistě víc než 2 ks. V případě, že by zbyla jen 2 embrya co nejdříve by se zavádělo :slight_smile:
1. črc 2010 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata tak to je taky super, držím palce, hlavně se nestresuj :wink:
1. črc 2010 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka AHA,tak to doufám,že to teďka vyjde.Jestli můžu,takže to jako při té stimulaci a po odbrání žádné po oplodnění se neudrželo???Takže samo ani nezaváděli??,kolik jich odebrali????
1. črc 2010 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tadelka máe pravdu takže klííídek. :slight_smile:
1. črc 2010 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka tak to je za chviličku, to si počkám na 8 hod. :grinning: to bys když tak v kolik jela na ET?u nás se chodí na 12hod
1. črc 2010 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, dnes je tak krásný den, vychází sluníčko, mě je dnes tak rásně :grinning: doufám, že se to nepokazí.
@doufalka já si počkám na tebe, bez tebe na ET nejdu :grinning:
1. črc 2010 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata Ano, po druhé stimulaci mi odebrali 2 zralá vajíčka a neoplodnilo se ani jedno :frowning2: Po třetí stimulce jsem měla vajíčka 4, z toho dvě se oplodnila, ale neudržela se :frowning2:

@tadelka Když jsem na tom byla v únoru tak mi ta 2 embryjka zaváděli už po 24hodinách!!!!! Tvých více než 48 h. už skoro beru jako PK. Respektive jsem myslela, že vše nad 14h. je už PK. Tak vidím, že toho tedy ještě moc nevím.
1. črc 2010 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky dneska to vidíš na obě dvě pro mimouše a všem se nám to podaří a basta fidli.Je léto,sluníčko...tak co
1. črc 2010 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka Tak teďka to prostě vyjde.Já tomu věřím.štěsí přijde :slight_smile:
1. črc 2010 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka no mě říkali, že PK se dělá po 72hod
1. črc 2010 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata jasně :grinning:
1. črc 2010 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děvčata odpusťe mi, já jsem dnes fakt jak magor! Takže Oprava: Myslela jsem, že vše nad 24h je PK!

@tadelka :grinning: :grinning: :grinning: Jsi správná parťačka :wink: V únoru jsem jela na zavedení na 10h., tak nevím, kdy by to bylo dnes. Já jsem v CAR do 30min., tak oni s tím počítají.
1. črc 2010 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé holky hnedka mi je líp.A Vám to vyjde mě taky a všem taky je léto a čekáme dloho tak co.nebo někam zajdu a někoho zmydlím jak toto je možné :grinning: :grinning: :grinning:
1. črc 2010 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata Jasně, že to vyjde. Prostě MUSÍÍÍÍÍ :slight_smile:
@doufalka já to mám taky kousek, já tam jsem za deset minut :grinning: tak jsem na tebe zvědavá, ještě půl hoďky, to je doba :confounded: :grinning:
holky, jasně, že to výjde, vždyť jsme předse na fórku Ivf 2010-porod 2011 :grinning: to mluví samo o sobě
1. črc 2010 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata My jsme na první dceru čekaly dlouhých 8 let :cry: Teď v dubnu jí byly 4 roky a od jejího jednoho roku se početí nebráníme, takže už čekáme zase 3 roky.... Mám pocit, že pořád jenom čekám a čekám :confounded:
1. črc 2010 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: S tím se počítá.Budou grilovačky tak rovnou se to oslaví a my máme zítra 5ti leté výročí a já mám 13tého narozky tak si to chci prostě dát a je to.Nejlépe obě dvě,ale já jsem holka skromná a šťastná budu i za jedno
1. črc 2010 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka ¨jeeeeeee no tak to se štěstí už usmát musí.To si zasloužíš strašně moc.Takže první je taky poumělku??
1. črc 2010 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka jak jsi na tom ty? mě furt bolí prsa a dost a o břichu ani nemluvím :angry: jako bych to měla dostat. Jinak můj manža má příští týden narozky, já bych mu tak moc chtěla dát hezký dáreček :slight_smile:
1. črc 2010 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tadelka No je to ještě doba!!! 300min!!! Když mi neutíká toto čekání, tak se chci vidět po ET. Tobě a všem čekatelkám na první dítě úspěch přeju obzvlášť, protože se svištěm vedle v pokoji se mi jistě čeká o poznání snáz - i když se to tak nezdá.
1. črc 2010 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka taky se dočkáš, já si myslím, že na ET půjdeš dnes :wink: si na tebe počkám, já si dnes holky jedu pro Kačenku :wink:
1. črc 2010 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem koukala, že na pondělí a úterý, jak jsou svátky, je docela dobrý program v tv, to se mi bujde pěkně válet :grinning:
1. črc 2010 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je super holky
1. črc 2010 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska samou radostí píšu jak tatar :grinning:
1. črc 2010 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. črc 2010 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek