• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
holky, jste úžasné, to jsem si početla :wink: jejda, každá máme svůj příběh.

já mám dnes sebou v práci neteře, parádně jsme si užily cestu do práce, protože šíleně chumelilo a od rána pořád telíme telátka. už máme 3kluky.tak snad už stačí, nebo tu nechám záda..a za odměnu si zajdeme na oběd, to si to tu užíváme. a včera jsme nachystaly těsto na perníčky a dnes se do nich pustíme, to bude supr.
já moc dům vyzdobit neumím, ale už mám adventní věneček a zítra s neteřinkama zapálíme první svíčku. a taky mi mamka nachystala výzdobu na dveře, tak snad už i u mě na ně klepou vánoce.
27. lis 2010 ve 12:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj ženy:slight_smile:

Přidávám se do zástupu hospodyněk:wink: Udělala jsem těsta na linecké a rohlíčky. Zítra budeme péct:slight_smile: Teď jdu udělat jakous takous výzdobu. Mám ráda střídmost, takže to tu jen tak naladím, aby bylo cítit, že se něco blíží:wink: Překvapila mě Bára. Zatím byla vždycky unešená z toho, co jsem udělala a letos, potvora jedna potvorná, začala radit, co mám dělat a jak... Vyhlédla si zlaté, stříbrné a červené řetězy, lamety a prý, že bychom je mohli dát na stromek... Tak už to vidím, že jí budu muset udělat v pokojíku její mini stromek, protože já používám jen dřevěné ozdoby, suším si na stromek ovoce... No prostě taková ta stará klasika. Loni se jí to moc líbilo a letos už mi to chce předělávat!!!!! No asi to bude ještě veselé:grinning: Taky už mám adventní věnec i vánoční hvězdu. Zítra zapálíme první svíčku, asi spálím i jednoho Františka a pustíme koledy. Pak si pobrečím a snad budu schopna péci.

Jo a mám krásný tip na dárky, když nevíte, co někomu dát. My se o vánocích uvidíme se strejdou a tetou, které jsem celý rok neviděla a je mi hloupé jim nic nedat. Koupíme jim tedy "Dárky pro život". Dostanou certifikáty, že koupili moskitiéru a sušenky. Podrobně se můžete podívat na: http://www.unicef.cz/index.php?pg=1&idm1=18&k=1&zl=3
27. lis 2010 ve 14:20  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@doufalka já pořád ještě dneska peču jinak super nápad na dárek :wink:
27. lis 2010 ve 14:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Napadlo mě to jako tip, protože už nějaký ten den přemýšlím, co jim koupit a přitom je to tak lehké :wink: Jinak manžel dostane pár koz, moje sestra (která do divadla nechodí) očkování proti spalničkám a její partner očkování proti obrně. Jsem zvědavá na štědrý večer, protože jsme pár podobných certifikátů dávali už loni, tak myslím, že i my nějaký dostaneme:slight_smile: Pak ten večer dostane další rozměr a hlavně smysl:wink:
27. lis 2010 v 17:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@evik31 Tak nevím jak ty kolik jsi toho zvládla?Já jsem pekla už včera a dnes a jsem drogy.něco mamce něco tchýnce a hromada-a naco tolik nevím.Jsem ztoho unavená.Nikdy tak brzo nepeču,ale od pondělí jdu na ten transférek a od uterý nám dělají koupelnu.už se děsím.ale můj mi to bude pomádat uklízet tak to bude v pohodě.Ale trvat to bude asi 10dní a za provozu to bude děs.Kačku dávám k mamce bez koupelny to nejde at je v klidu.Takže jsem pekla at pak můžu jen uklízet a nemyslet na jiné.Ale bohužel ti závidím u nás nesněží.Ách jo. :slight_smile:
27. lis 2010 v 19:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásnou neděli,kde jste kdo......koukám,že tady je fakt mrtvo :frowning2:
28. lis 2010 v 10:20  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,přeji krásnou adventní neděli. mě je trochu těžko,včera jsem nějak neplánovaně popíjela a ten stav dnes.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. lis 2010 v 10:42  • Odpověz  • To se mi líbí
aha, kessi má novou fotku, sluší ti to!!
a jak je? už se žaludek ustálil, at si vy vánoce trošku užíváš?
mě ráno koník nefungoval..a ted už odjíždím z práce domů. je u nás v kulturáku nějaká taneční soutěž, tak tam jedeme s neteřinkama kouknout a pak zdobit ty včerejší perníčky. to se těším. snad zvládnu nějak tu polevu umíchat..

@ssluníčko, to ti teda nezávidím. mě už je blbě i po sklence, nejak si to tělo odvyklo. ale občas je fajn trochu ten mozek propláchnout :grinning: tak přeji rychlou léčbu!!

@paja1, ty teda řádíš, to bude na vánoce uklizeno!ale vůbec ti nezávidím, já toto absolvovale několik let po sobě a pak je člověk grogy. ale třeba zrovna nebude čas myslet na mimíska a on se v nestřežené chvilce pěkně zavrtá a supr!!!

@doufalka, to je zajímavá možnost, v úterý na to taky kouknu. třeba ve mě probudíš nějakou tu solidaritu :wink:

holky, pěknou první adventní neděli
28. lis 2010 v 11:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@marcajda díky za poklonu,tam tu mi smazali :angry: .No pořád zvracím,už je to lepší,ale kocovinu mám stále :unamused: .Zatím ani nepeču,nějak se mi nechce a hlavně mám tu těhu cukrovku :unamused: ,tak nic moc.Pár kousíčků si stejně dám :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
28. lis 2010 v 11:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@marcajda já také moc nevydržím,stačí málo. už se to lepší. uvařila jsem oběd a po něm to bude jistě ok. :slight_smile:
28. lis 2010 v 11:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky Vás všechny zdravím,spíš bych měla přát dobrou noc.Nestihla jsem dnes dřív na vás kouknout.Chystáme,vyklízíme at to máme na uterý nachystané.Moje nervy.A jinak zítra je den D.Tak uvidíme co se z toho vyklube.Jsem ráda,že už mám napečené ,o starost mín.pa :slight_smile:
28. lis 2010 v 19:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@paja1 tak na zítra držím palečky :wink:
28. lis 2010 v 19:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@kessinkaa děkuji.Ted jsem chvilku dostala možnost se na Vás kuknout.Katka mě celý den nechtěla pustit.(ale měla jsem prácu)Dávala jsem ju k mamce-ať tu v tom randálu není .Balila se na aspon 10 dní.Ale vím že se staví -nevydrží to.Je to takový zarputilý puberťák co si to nechce přiznat,Ona je celá já.Díky za podporu určitě písnu co a jak ,at víte.Taky to vždycky sváma všema prožívam a upřímně držím pěsti.Mám i napečeno.Ted jsem v pokojíku u Kačky a u ní na balkoně to mám schované ,ať se tam nechodí.Ale už jsem si pro dva kousky vletěla.Vlastně pro 3,.To je děs,ale celkem se mi zadařilo.Dala jsem trochu i mamce a tchýňce.A dali si také snad jim to chutnalo..Tak pa a díkJdu opět na 12.30hod a na 13hod to plánují.Ale známe to hodka sem-hodka tam.Tak uvidím.
28. lis 2010 ve 20:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@paja1 Přidávám se s palcema na zítra!!!!
28. lis 2010 ve 21:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@paja1 Myslím na tebe. Držím palce :slight_smile:
29. lis 2010 v 09:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@paja1 také moc držím palce :slight_smile:
29. lis 2010 v 09:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj ženy:slight_smile:

@kessinkaa Máš pěknou ikonku:slight_smile::wink:

Tak u nás proběhla naprosto nádherná adventní neděle:slight_smile: Dojeli jsme si do hornbachu pro stromeček, doma pak Bára dělala rohlíčky a já čínu. Vzhledem k tomu, že jsem Barce nadělala kousíčky a pak už se o to nestarala, tak mi to pečení zase až tak nevadilo:wink: Barunka si v rohu kuchyně udělala pohodlí a zvolila dost originální způsob výroby..., ale šlo jí to:wink: Máme krásně nazdobený byt a čekáme jen na návštěvu ježíška. manžel mi včera udělal krásnou ptačí budku, takže se nám na balkon slétávají sýkorky:slight_smile: Ale byl tu už i strakapoud nebo co to bylo za "papouška":slight_smile:
29. lis 2010 ve 12:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@doufalka díky za pochvalu,oni mi tu první vymazali(nechápu) :angry: .Dnes jsem byla na kontrole,vše je v pořádku a malá má 700g.Máš moooc šikovnou princeznu,taky se na tohle moc těším.
29. lis 2010 v 15:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Díky holky jste hodné.Tak mi tam šoupli 2embryjka.to třetí se nějak nedalo.Mám blastocysty ,jedna nej .a ta druhá prý skoro nej.dohání tu první.Ale jsou teda rozmrazené.Jak jsem dojela lehla a nějak jsem usnula až ted jsem se probrala.Tak snad se nám začne všem dařit. :slight_smile:
29. lis 2010 v 18:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@doufalka Jinak máš pěknou princeznu a pomocnici.Máte to krásně načančané-vidět ,že máš vánočního ducha. :grinning:
29. lis 2010 v 18:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@paja1 Tak se držte:slight_smile: Těším se na //:slight_smile:
29. lis 2010 ve 22:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@paja1 moc držím pěsti:slight_smile:
30. lis 2010 v 05:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky díky všem-uvidíme.Kéž by.Byli rozmrazené,ale pěkné tak uvidíme. :sweat_smile:
30. lis 2010 v 11:06  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, zítra jdu na druhý ultrazvuk a opu bude asi v pátek, nebo v sobotu. Ale pořád na mě něco leze, rýma, škrabání v krku, opar, prostě bájo. V práci si kolegové řekli, že se hodí marod, tak sem na to sama :( Fakt mám na to klid.:(
30. lis 2010 v 15:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@paja1 budu na tebe myslet a jak se cítíš???
@laura09 a po ET máš zařízené volno??? To by ses měla šetřit :wink:
30. lis 2010 v 15:20  • Odpověz  • To se mi líbí
baronek, no na ten den si beru dovču, ale nevím jestli bude stačit den? Je to tam ted strašný, jestli zůstanu doma ještě já tak už tam nikdo není:( ale ten kolega jeden slíbil přijít ted do pátku...
30. lis 2010 v 15:23  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak v pátek sme měli 12 folikulů velikosti 10 mm, zítra uvidíme jak narostly.
30. lis 2010 v 15:26  • Odpověz  • To se mi líbí
jdu se natahnout, pa
30. lis 2010 v 15:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@laura09 doma jsem byla akorát v den OPU, následující ne a pak po ET tři dny, ale doktor v našem Artu říkal, že stačí ležet ten den ET a následující :grinning:
30. lis 2010 v 15:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@baronek Snažím se odpočívat,ale musím něco i dělat.Dnes nám komplet začali bourat koupelnu a dělají novou.Je to na 10 dní-hrůza a ten bordel.Takže odpočívám v rámci možností.
30. lis 2010 v 19:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek