• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@laura09 Tak držím palečky i Tobě! Máš to složitý a chápu, že to nepřidá na klidu:frowning2:
30. lis 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja1 tak se hlavně šetři a úklid ať si vezme na starosti manžel :grinning:
1. pro 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja1 Sama nejlépe víš, co a jak, tak se podle toho zařiď a nic teď není důležitějšího než ten poklad v břiše:slight_smile::wink:

Já se pokouším spáchat nějaké PF. Každý rok jsem fotila Brborku a moc se mi to líbilo. Letos se mi jí nějak nedaří zachytit. Asi už není tak roztomilá... No je to tak, ty děti z toho roztomilého věku rychle vyrostou.... No ještě se o něco pokusm a pak ... vyfotím prostě zimní krajinu:grinning: Zítra má sněžit, tak to bude krásně čerstvé a vánoční:wink: Tady jsou moje výtvory z minulých let 2008, 2009, 2010. Poslední s adventním věncem je letošní pokus - zatím marný :unamused:
1. pro 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda, jsem to tu zahltila, tak sorry. Ale já mám fotky prostě strašně ráda. Na diskusi, kam chodím podle Bářina narození, se to fotkama jen hemží. A to nejsou jen děti, ale výtvory, zvířecí miláčci a tak podobně. Na vánoce se "předháníme" v kráse pečiva, vánoček a věnců... Pokud jde o mě, tak výrazně pokulhávám. Ráda peču akorát vánočku.
1. pro 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka je to moc krásný :grinning: ty jsi teda kreativní člověk :slight_smile:
1. pro 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek Díky:slight_smile: Jestli jsem kreativní, tak o tom teda nevím:wink: Mě focení prostě baví. Potřebovala bych ovšem jiný fotoaparát, aby jsem se do toho mohla pořádně obout:wink:... Ale nebude nic, bude se šetřit na jiné - důležitější věci:wink:
1. pro 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka že uhádnu na co se bude šetřit :grinning: Já bych chtěla stěhu do chodby, ale taky bude muset počkat ....
1. pro 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky píšu hrozně - chtěla bych stěnu do chodby :grinning:
1. pro 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek Myslím, že rozhodně uhádneš:slight_smile: Tady na diskusi jsou asi naše priority jasné:wink: No a pokud jde o stěnu do chodby, tak nám pár let docela dobře posloužily krabice a smetáková tyč vzpříčená mezi stěny:wink::grinning::grinning::grinning:
1. pro 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký den holky!!!
Po dlouhé době se zase hlásím. Nějak nestíhám.... Tobíka oslavy nám zabrali hodně času a teď je tu to předvánoční šílenství atd. Ale musím se přiznat, že jsem ještě nezačala ani péct :frowning2: Jsem ostuda, ale jsem nějaká líná....
Všem co mají teď to "čekací období" na // držím palečky a hlavně se šetřete!!!
@doufalka krásné fotečky!!!! Já jsem taky blázen do focení a jsme na tom stejně. Foťák není žádná bomba, ale jsou bohužel nebo naštěstí důležitější věci za které se dá utrácet.
A máš pravdu, že to roztomilé období focení už je asi i u nás pryč. Dřív mi Tobík pozoval a teď abych ho s foťákem naháněla :grinning:
Prostě se už nechce fotit, spíš ho baví mít foťák v ruce a fotit sám něco....
Včéra jsme byli na sáňkách a bylo to super, sněhu tu máme opravdu habakuk :grinning:
Tak Vám sem hodím nějaký můj fotografický výtvor :sunglasses:
1. pro 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky děvčata zdravím a těm co to potřbují držím palečky :wink: nějak ted nestíhám
1. pro 2010 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbika neboj, nejsi líná, když nepečeš, já taky nepeču a líná si nepřipadám :astonished: já vlastně každý rok dělám jenom vosí hnízda a trošku cukroví na ozdobu a pro návštěvy dostanu od tchýně a od maminy :frowning2:
2. pro 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,jdu na vás po delší době kouknout jak se tu máte. :slight_smile: . No vidím,že jste se daly péct cukroví a chystáte se na vánoce.Musím vám napsat,že dneska jsme měli v Brně kontrolu a na ultrazvuku máme 2bobánky i se srdíčkama,ten druhý je prý zatím menší,tak uvidíme,zda to dožene.

Jinak všem,co ještě na něco čekají hodně štěstí a držím palečky,jsou to nervy,ale to víte sami.

@doufalka jééé krásné fotečky,malá je hotová princezna :slight_smile: @barbika i malý je šikovný,pěkně roste :slight_smile:

2. pro 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: @marty154 To je super moccc ti držímpěsti-a určitě všichni.Víme co to stojí úsilí a tak to upřímně prožívám a přeju už jen to nej..............
2. pro 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja1 jéé díky,já tobě taky držím palečky,aby to vyšlo :slight_smile: .Je to fakt náročný,kdo tým prošel ví,co to je za nervy.....Hlavně odpočívej !!!
2. pro 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154 budu na tebe moc myslet, aby oba bobánci pěkně rostli a byli k světu :sunglasses:
2. pro 2010 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.Dlouho jsem tu nebyla.Všem novým těhulkám moc gratuluji a ostatním přeju moc štěstí ve snažení.Jednou se to musí podařit každýmu.Nám se to podařilo až na popáté.Čekáme dvě holčičky.
3. pro 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anevin jéé holčičky,taky čekáme holčičku.Nám se povedlo na po šesté :unamused: .To nám to letí co :wink: ?
3. pro 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Strašně to letí :slight_smile: .Už si připadám jak balon.Jen malej obrečel,že to budou dvě holky,chtěl aspon jednoho kluka a kdzž jsme byli na ultrazvuku,tak řekl doktorovi,že příště to musí být dva kluci :grinning:
3. pro 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anevin no tě bůh,další dvojky jo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,to se máš na co těšit :wink: .No já zatím břicho v normě,ale ty nevolnosti a žáha....to je mazec :angry: !!
3. pro 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anevin kluci nebo holky, vždyť je to fuk, hlavně, že to bude zdravý :grinning:
3. pro 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
No další už nebude :frowning2: .Manžel už má jedny dvojky a ted druhý,dohromady budem mít pět dětí a to myslím bohatě stačí a hlavně po zdravotní stránce bych to už nezvládla.Mam těhu cukrovku a už ted si večer píchám inzulín a te chut na sladký je hrozná.Nevolnosti už mě přešly,ale stále jsem nepřibrala ani kilo,spíš mam -2kila oproti váze před těhu.
3. pro 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek To je pravda,ale vysvětly to malýmu klukovi i když už ted jim vybral hračky a už vybírá po krámech šatičky :grinning:
3. pro 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anevin malý děti jsou stejně kouzelný :grinning: a manžel je borec :slight_smile: pět dětí se jen tak nevidí :grinning: ale taky bych je zvládla :slight_smile: Lepší pět než žádný .... :grinning:
3. pro 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek No jen do auta už se nepovejdem :confounded: .
3. pro 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anevin holt budete muset koupit větší nebo malej autobus ať to máte posichrovaný, kdyby to příště byli zase dvojky :grinning: :grinning: :grinning:
3. pro 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek No ještě máme pět mimísků v mrazáku :grinning: .Budem jezdit vlakem a busem a taky hodně jezdíme na výlety na kole.Auto máme hlavně do práce a na nákupy a to jezdíme večer,bez dětí.
3. pro 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anevin taky mám těhu cukrovku :angry: ,ale jsem jen na dietě.Už aby byl březen co?
3. pro 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anevin to je jasný, takže tohle není poslední pokus :grinning: je třeba rodit, když je ta možnost :grinning:
3. pro 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anevin Můžu se zeptat,jestli se vám zadařila z čerstvých nebo mražáčků:Jestli to nevadí:A holky jestli měl někdo úspěch z mražáčků.písněte nám tu,at nás to povzbudí.díky. :sweat_smile:
3. pro 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek