• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@kessinkaa Mam jen mini dávku večer,kvůly ketolátkám ráno v moči a trochu vyššímu cukru po večeři.Malej měl skoro pět kilo kdzž se narodit a při císaři mi praskla děloha,tak ted mají strach,abych neměla dvě obřice.ráda bych vydržela aspon do 36tt.
3. pro 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek Ještě,že to nečte manžel :grinning: .By ho kleplo.
3. pro 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek Já ti upřímně řeknu,že v dnešní době mít moc dětí je odvaha.Ale nemyslím to špatně.Já jsem vždycky chtěla aspon 4.Ale je pravda,že 3 bych ted brala.mám 1 holku Káťu bude slavt na silvestra 14.mě se líbí velké rodiny když se sejdou.Nejsem zastaralá ,užívám si života,ale prostě mám samaritánské sklony.To bude úžasný-i když náročný,ale na staré kolena budeš ráda,že je máš.Gratuluji ti moc. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. pro 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja1 Mě se podařilo z mrazáčků,ale až na třetí ket.
3. pro 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: :wink: :grinning: :sweat_smile: :dizzy_face: @kessinkaa Kesinko a tobě se to povedlo jak?Z mražáčku?Možná jsi to psala,ale nevím.Díky.Pája.ať se daří.tfuj,tfuj,tfuj,.
3. pro 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anevin Ještě ,aby to četl,to je babská jízda.
3. pro 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja1 ted jsem těhotná z mražáčků :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. pro 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anevin Já nevím jestli jsi mě četla teď jsem po 11.Minulý měsíc 4 a nic se nechytlo.Ted mám mražáčky 2 embryječka,5 denní blsty,ale to prý nemusí být nej.Já už nemám,ani financí-teda my -já a moje drahá polovička.Mě to stálo před 12 lety -250tis,a ted po té 4-leté pauze mě to stálo minule 82tis a ted 25tis.Jo peníze netisknem,a už je to na doraz. :angry:
3. pro 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj děvčata, to ke krásná diskuze, když tu píší těhulky.
i když všechy máte za sebou pořádnou anabázi. ale výsledek úžasný. a doufejme, že mezi těhulkama bude už zářit i paja1!!! moc s tou rekonstrukcí nedivoč, já bych to u vás udělala přesně naopak..ty k mamce a mladá pomáhat taťkovi :wink: proč jsou ty ženské takové bojovnice.. Paji1, bud na sebe opatrna. moc na tebe myslím.

Marty154, takž to jsou přece jen dvojčátka, správně ti to Kessinka podle HCG předpovídala. jejda, užívej si to každou minutku! ale v pěkném, žádné zvracení a podobně. je to nádhera.

doufalko, barbiko, to jsou krásné děti, ty se vám povedli. ta malá manekýnka je úžasně fotogenická!

baronku, až to půjde, tak budeme taky rodit jako o život, že? a podle těchto maminek čakatelek aspon vidíme, že to jde. to je aspon naše duševní podpora. dobře, že je tu máme.
holky, přeji vám pěkný víkend a požehnaný celý advent!
já jdu do auta a snad v tom sněžení ve zdraví dojedu. ve středu jsem těch 40km jela přes tři hodiny..
3. pro 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja1 Mě pomohlo zvolnit v práci a pořídily jsme si štěnátko,domů jsme si ho dovezly 14 dní před ketem a pak jsem ani neměla čas na sledování sama sebe.Ale už jsme byli rozhodnutý,že si dáme pauzu a pak půjdem do adopce.Ale mi už děti máme,tak je to asi jiné rozhodování.Taky jsme v tom nechaly hodně peněz.Jezdily jsme do Iscaru v Praze.
3. pro 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda děkujem Ti za potporu a určitě jsi brzy na řadě.Budem ti taky fandit o duši.No ta nadílka sněhu-hrůza.To jsem dlouho neviděla.Drž se a vklidu si též užívej adventu. :slight_smile:
3. pro 2010 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký večer!!!
Zdravím těhulky, jak píše @marcajda moc hezky se to čte :wink:
@ paja1 nám se taky před 2 rokama zadařilo z KETu. Bylo to naše první IVF a ET 2 embryjek nevyšel, tak jsme šli hned měsíc nato do KETu 1 mrazáčka a ten se mě chytil a nepustil :grinning:
A možná i proto pro nás bylo teď hodně těžký, že nám dvě IVF po sobě nevyšla......
Ale už jsme rozhodnutý, že půjdeme do dalšího jen co našetříme nějaké penízky. Prostě to jen tak nevzdáme!!!!
Teď si užijeme Vánoce a trochu si odpočineme. Dneska mi manžel prozradil dárek co má pro mě připravený zítra k svátku :grinning: Tak se můžu těšit na pondělí, kdy budu relaxovat u masáže s lávovými kameny :grinning:
3. pro 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja1 jinak samozřejmě držím palce, ať to všechno dopadne na výbornou!!!!
3. pro 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbika jéééééééééé masáž....ty se máš
3. pro 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa :grinning:
No ale Ty by jsi taky mohla, ne :wink: Kamarádka byla na těhu thajské a nemohla si ji vynachválit. Prý to byl balzámek. Její manžel ležel vedle ní a prý když viděla co s ním ta thajka dělá, tak měla záchvaty smíchu :grinning: Ona si to užívala na 100% a on prý si to vytrpěl :wink:
3. pro 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbika Tak to si užíj,je to super relax.Já taky chodívám.Ale do nedávna jsem spíš masírovala já.až ted s tou tchýní a práce tak už toho bylo moc.Ale 1x měsíčně si chodím na masáž sama.A vše nej ,k tomu zítřejšímu svátku,já bych ti zítra zapoměla gratulovat.Ale přeju Ti moc až půjdeš na ET nebo KET ať se zadaří.Užívej si vánoční pohody. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. pro 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbika Jo jsou masáže pro těhotné,ale upřímně já bych si ju nenechala dělat.Maximálně šíji.Znám holčinu,chodím kní masíruje suprovně,a chodí k ní i těhulka.Ale vím,že na to nemá žádný kurz.Ono se u toho dost prokrví tělo a já bych šla snad jen j odborníkovi-spíše nějakému fizioterapeutovi,teď jich dost dělá i navíc masáže atd.Asi bych se bála.To je můj názor.Každý má jiný. :slight_smile: Měj se hezky a pozor na náledí.To jsou kalamity.
3. pro 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbika já jsem ráda,že jsem doma za pecí,furt mi je šouf....pak si to užiju :wink:
3. pro 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,jsme po OPU, máme 19 folíků, narkoza OK jen se projevilo mé nadáváná ze spaní, prý se všichni pobavili.....V pondělí budeme vědět kolik jich je dobrých a ve čtvrtek na ET.....antibiotika na streptokoka taky v pohodě rikal doktor...
4. pro 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@laura09 tak at se pěkně dělí a je jich hodně pěkných připravených na ketík.tfuj,tfuj,tfuj,. :sweat_smile:
4. pro 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@laura09 pěkný počet folíků,tak teď budeme držet palečky,aby se jich vyvíjelo co nejvíce :slight_smile:
4. pro 2010 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja1
@marty154

děkuji, děkuji. Trošku jsem po OPU krvácela, ale už je to dobrý, jen mi malinko bolí břicho. Zítra tam zavolám a zjistím kolik je z těch folíků dobrých vajíček.
5. pro 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženy:slight_smile:

Měla jsem teď frmol kolem Bářinýho svátku a Mikuláše a taky jsme měli v obci mikulášskou besídku... A do toho ty kupy sněhu... Prostě jsem se až tak nedostala. Všechno to už máme za sebou (tedy kromě Mikuláše), tak si snad trochu odfrknu:wink:

@laura09 Krása! Držím palce, ať se krásně dělí a ať se jim pak u tebe líbí:slight_smile:

5. pro 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak jsem zpet z hor. Byla to parada!!!!! Krasne jsme unikli tomu snehovemu blazinci co jste tu meli a domu se jelo bezvadne - dalnice krasne uklizene :slight_smile:.

Tak vas jdu docist.
5. pro 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek jéé ahojky,no tak to musela být paráda :slight_smile: a kde jste byli lyžovat??.Akorát myslím byla trošku zima,co??
5. pro 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek Tak už jsi sestoupila z hor, jo?:wink: Věřím, že to bylo bezva. My bydlíme na okraji prahy. U nás se nesolí, tak je to tu krásně bílé a čisté... Ale silnice tedy uklizené nejsou. Je na nich uježděný sníh... K uklizenám se musíme z toho našeho koutku pořádně prokousávat:wink::grinning:
5. pro 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky prosím vás jak a čím ste si píchali agolutin, nám dali nějaký obrovský jehly a strašně mi to bolí a kůže nejde pořádně propíchnout::(((((
5. pro 2010 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. pro 2010 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni díky jdu na to mrknout
5. pro 2010 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni tam pisou, že nám to měli ukázat po OPU a to se nestalo, v lékárně nám dali nějaká veliký jehly, jsou teda 4 cm dlouhý ale nedokážu si představit, že by mi to měl píchat celý do zadku, dost to bolí.
5. pro 2010 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek