• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
tak sme to píchli a bolelo to o něco méně, se to asi naučíme. V lékárně mu nic jako analgetika nechtěli prodat. Uvidíme, třeba to po ET bude jen utroš, ale pochybuju, mám pět balení po pěti ampulích v kredenci.
6. pro 2010 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@laura09 tO JE KRÁSNÝ POČET-SUPER.JEN TAK DÁLE.I KDYBY TO JEŠTĚ NĚJAKÉ VZDALO TAK MÁŠ ZÁSOBYČKU,ALE RADĚJI AŤ SE ZADAŘÍ HNED.TFUJ.TFUJ.TFUJ. :slight_smile:
6. pro 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka nO OPRAVDU KRÁSNÝ,JSI ŠIKULKA.
6. pro 2010 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: @laura09 oNO ASI BY JSI MĚLA NEJLEPŠÍ KDYBY TI TO PÍCHALA NĚJAKÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA.i NA MENŠÍM STŘEDISKU,KDYŽ JU POPROSÍŠ TAK JSOU OCHOTNÉ,A ANI TĚ NEMUSÍ ZNÁT-TUDÍŽ TO NEPOVYKLÁDÁ DÁL.tAKY MÍVÁM NESCHOPENKY OD OBVODNÍHO-KDYŽ JE POTŘEBA.JE TO ASI VŠUDE STEJNÉ.DRŽ SE.ALE MUSÍŠ SI ŘÍKAT ,ŽE TO STOJÍ ZA TEN VÝSLEDEK.
6. pro 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja1 díky, manža mi ten agolutin píchnul a dnes to bylo lepší, boleelo to ale méně. Asi se to brzo naučí :sunglasses:
6. pro 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@laura09 JASNĚ ,MY ŽENSKÉ VYDRŽÍME HODNĚ.A JAK TO VŠECHNO TADY ČTU TAK OPRASVDU ÚPLNĚ VŠECHNO.KOLIKRÁT BY TO NEVYDRŽEL ANI KŮŇ,JAK SE ŘÍKÁ.DRŽ SE. :slight_smile:
7. pro 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja1 já bych řekla, že nám ani nic jiného než vydržet nezbývá
7. pro 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ještě bych se chtěla zeptat, v den ET se ještě podepisuje nějaký souhlas s počtem zavedených embrijí? Manža tu totiž není.
8. pro 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@laura09 No, něco se podepisuje, tak to nevím, jak provést- asi si tam raději zavolej, ať Ti poradí! Je to asi důležitý...
8. pro 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj děvčata, jak se vám daří? jsme ted skoro všechny v takovém nuceném klidu, že?
ještě že nám tu přibyla Laura, aspon mužeme někomu držet pěsti.
@paja1, jak se daří tobě, jak se cítíš? moc na tebe myslím.

já měla tyden virozu jak trám, a stále se to moc nelepší. je vidět, jak je to tělo po těch hrmonech slabé a lehce napadnutelné. tak jsem dnes zavolala do Caru a přeobjednala se na 13.4. dávám dlouhou pauzu a třeba s jarem bude líp. a třeba pan Bůh dá a do jara se to vyřeší samo. pořád a stále doufám.. jak mi bude líp, tak půjdu na další viscerální masáž, to je kontrola po té první, jestli si to sedlo jak mělo a pak možná ještě jednou a mělo by to tam být uvolněné, odblokované a uvidí se..

jak čtu o tom píchání si, tak se mi dělá husí kůže. sice jsem to zvládala dobře, ale už se mi do toho vůbec nechce. ale když to jinak nepůjde, tak šup sem s léky a budu zase píchat jako o život :wink:

děvčata, jak vánoce? jste cukrářky šikovné? já zatím nic a ani vánoční úklid a ani moc dárky.. to už bych měla pomalu začít, že? :slight_smile:
8. pro 2010 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem překvapená z Marty154, to je čísílko :wink: výrazně nám tu zvedá procenta :grinning: moc moc moc držím pěsti at to tělíčko dobře zvládne. bude to ale hóóódně náročné. ale je to překrásné štěstíčko :grinning:
8. pro 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony no tak sem si to přečetla až ted. To už nevyřeším, manžel je prostě na Moravě, kdyžtak jim to potvrdí telefonem, nebo zfalšuju ten jeho klikihák. Zaplatili sme jim x tisíc tak at sou vstříčný
8. pro 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@laura09 Já teda tším, že jsme dokonce museli mít ten den OP oba:frowning2: Ale určitě to nějak půjde vyřešit, ale zbytečný nervíky navíc:frowning2: Kdy jdeš na ten ET?
8. pro 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
laura, my to podepisovali před odběrem a taky jsem to při prvním pokusu falšovala :grinning: taky mám miláčka občas daleko.
8. pro 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda ahojda, po mě nic podepsat nechtěli, z těch 14 embryjek jich moc nezbylo, zavedli mi dvě 4BA a 4BB a ted mi volali, že ještě jednu rannou blastocystu a jednu 3BB nám zamrazili. Zbytek špatný, kvůli morfologii spermií....
9. pro 2010 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a chcete se pobavit, ráno jsem dobrala poslední antibiotika a moc sem neměla chut k jídlu před ET, a ty se mají jíst s jídlem a já je ještě zapila pomerančovým džusem, takže mi všude naskočila pěkná kopřivka :confounded: Jsemprostě jelito :pensive:
9. pro 2010 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
laura, tak ti držím pěsti!! hlad bříško a odpočívej, to je krása, že jsi měla nakonec 4. co bych za to dala. já se jednou zmohla na jedno a jednou na dvě.. dobře, žes jich mela tolik a byl výběr. moc ti držím pěsti. ta kopřivka je naprd, ale snad už přešla.. užíváš si to se vším všudy :grinning: a tak ted už určitě bude jenom dobře a doufejme, že nám tu zvedneš procenta!!

holky, kdepak všechny jste, je tu nějak smutno :wink:
10. pro 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda jo kopřivka to je věc, rozhodně nezmizela, mám to komplet na celým těle, brrrr. Manža mi přiveze tekutý pudr a budu jak bílá paní. Mám to i na obličeji, ale tam už to ustupuje, naštěstí. Budu mít strašný strach si těn těhu test udělat, abych nebyla zklamaná:(
10. pro 2010 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda Ahojky,já jsem tady,ale není co psát...pořád mi je zle a pálí žáha :angry: .Ty jdeš do boje na jaře??Moc ti budu držet palečky a asi už i s Kačkou :slight_smile:
10. pro 2010 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem tu taky :grinning: Ale jenom na skok. Nějak před těmi svátky nestíháme.... Jinak jsem si to dneska užila, byla jsem u dr a neměl mi kdo hlídat Tobíka. Jedno auto máme zapadaný na dvoře a druhým jel manžel do práce. Takže mě čekala cesta autobusem. Tobík se bloknul a nechtěl chodit, takže na autobus jsem ho nesla (tahat golfky jsme hned zamítla, protože to by bylo asi ještě horší). Pak jsme seděli skoro 45 min v buse, pak rychle přeběhnout na metro, na přestupech ho taky nést. Pak jsme si ho s babí předali a já pelášila k dr.. No bylo to veselý :grinning: A zpátky to samí. Takže jsme po obědě usnuli a spali až do 3. Teď je Tobík plný energie a já tu padám únavou a všechno mě bolí :grinning: :grinning:
@marcajda taky uvažujeme, že do dalšího boje půjdeme na jaře...
10. pro 2010 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa ahoooj, to mě teda mrzí, že máš pořád ty problémy....
10. pro 2010 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbika No jo,už to bude asi do konce,hlavně že je malá v pohodě :slight_smile: .No to jsi měla,teda den...taky bydlím za městem,tak to znám.Fakt nenávidím zimu :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: !!!
10. pro 2010 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@laura09 Jé bílá paní,Ten film miluju. :grinning: :grinning: :grinning:
10. pro 2010 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
a mě ted čeká 40km tou hrůzou autem.. a přes dva kopce. ale snad to bude v klidu.
kessi, to tvé zvracení, máš to náročné. vůbec si to neumím představit. zničíš si krk. ale uz jsi za půlkou :wink:

barbiko, tak třeba budeme těhotnět spolu :slight_smile: jejda, kéž by.

tak já jedu, mějte se krásně
10. pro 2010 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, třeba by se nám mohla Laura vyfotit, at si to umíme představit :wink: to jsem ale protivná, že? :grinning: :grinning:
10. pro 2010 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa Jsou to muka ´,že?Ale krásný to přejde snad.jsou vyjímky co to mají až do porodu,ale těch je málo.Drž se. :slight_smile:
10. pro 2010 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda ještě to nemám všude, došel ten pudr a manža s novým ještě nedorazil. :confounded:
10. pro 2010 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda, stejne to musí strašně svědit.. brr. já byla včera s neteřemi a pak jedné našli 3vešky ve vlasech, to jsem se škrábala a prohlůížela celý večer.
tak teda bílá paní nebude :slight_smile: to si vlastně můžete večer udělat romantiku..manža bude natírat..víc mu ted stejně nedovolíš :slight_smile: nebo aspon já jsem na sebe strachy nedala šáhnout celých 14dní :slight_smile: no a vlastně ani týden předtím, neboď jsem mela hroznou hrůzu, že se vajíčka vyloupnou dřív :slight_smile:
10. pro 2010 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda no milovat se nebudeme, mám taky strach abysme to nějak nepokazili. Jinak z obličeje a krku mi to pomalu ustupuje, i ruce blednou. Dekolt a nohy neee, záda taky nee:/
10. pro 2010 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek