• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@paja1 Pájí, to ne:frowning2: Ach jo, je mi to líto:frowning2:
14. pro 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky vše přebolí a ještě jedem dál,ne?Jsme ženské a statečné.Určitě se nám zadaří.Já se stím vyrovnávám hrozně,ale rychle.Vždycky si řeknu mám aspon Káťu. :sweat_smile: Pěkný večer.Já valím spát měla jsem denní dvanáctku a byla jsem po dlouhé době v práci na svém místě,a celou noc jsem nespala-snad 2hodky.Bála jsem se ,že zaspím.tak jdu hajat.
15. pro 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko. Jsem druhy den cyklu - takze mrcha je tu. Ted to pres vanoce asi resit nebudem a zacnem az od noveho roku :slight_smile:. Jinak koukam ze tady je predvanocni ticho a kazda asi pecete a uklizete a schanite darky a nebo 5 x denne odhrnujete snih z auta jako ja :slight_smile: hahahaha
Tak hezky den.
16. pro 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek jé tak to jsme na tom stejně, já dneska taky druhý den :grinning: já nepeču a letos neřeším ani vánoční úklid, piju čistící čaj a snažím se dodržovat zdravý životní styl a jsem zvědavá, jak dlouho mi to vydrží :slight_smile: My jsme zapadaný hrozně a navíc nám v baráku zamrzly trubky na teplou vodu, takže včera jsme to fénovali, aby to povolilo a mohli se umýt :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ta zima mě už začíná pěkně sr...
16. pro 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja1 souhlasím s tebou, musíme se přes všechno přenést a jít dál :grinning: a teď si hlavně užít Vánoce a čekat na Ježíška :grinning: :grinning: :grinning:
16. pro 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek jak vám mohli zamrznout trubky s teplou vodou, kde vám to vede, že se tam dostal mráz? Já dneska asi radši obalím vodoměr.
16. pro 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@laura09 bojler máme na půdě a tam je zima jak prase, protože tam neště nejsou udělaný stropy, tak tam táhne :sunglasses: dneska to budeme taky obalovat :grinning: A jak se cítíš kočko???
16. pro 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdybych nemusela, tak vůbec nevylézám ven a jsem zachumlaná v posteli s knížkou :slight_smile: ale do práce se holt chodit musí :frowning2:
16. pro 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek ajo, naši mají bojiler taky na půdě, mají ho v dřevěné bedně vystlané polystyrenem. My máme plynový kotel i na ohřev. Cítím se normálně, pobolívá mi podbříšek, včera mi bolela hlava a trochu prsa, ale nevím jestli to něco znamená. dneska sem 7 den po ET, a 13 den od OPU, čili ovulace. Když to převedu na normální cyklus co sem měla v lednu to zamlklé tak sem si test dělala 16 dní po IUI a byla tam slabá. Nemám napsaný jak mi co bolelo,. tudíž to vždycky zapomenu. Jinak sem tedka přikryla ten vodoměr, ale je tam 5 nad nulou ve sklepě, ještě sem zadeklovala okýnka do sklepa polyšem a psovi sem opravila zateplení vchodu do boudy. Klepal se zimou, ale do baráku nechtěl trubka. Dneska mu musí vyvařit něco tučnýho, aby se obalil tukem.
16. pro 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@laura09 tak to sis taky mákla :slight_smile: Nedávno o vodoměrech mluvili v televizi, že si je každý má nějak zabezpečit, aby nepraskl :grinning: To ještě taky nemáme, ale myslím, že dneska to všechno uděláme :grinning: Náš Baronek teda vůbec venku být nechce, vyčurá se a běží domů :grinning: takže máte nějakého otužilce :slight_smile:
16. pro 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek náš se jmenuje Aaronek:slight_smile: Barona měla naše babi když sme byli malý. Jo on má boudičku zateplenou je to Rhodézský Ridgeback. Minulý týden byl v chodbě, tam je tak 15C, pak ho vzal páníček na procházku (já s ním ted nechodím) a neposlouchal tak je v boudě a ani se mu dneska do baráku nechtělo, zdrhal do boudy.
16. pro 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady sme spolu na střeše boudy
16. pro 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženy:slight_smile: Jakej úklid? Jaké pečení? Jakej sníh? Co to je?????:wink::grinning:

@paja1 Co napsat? Holka drž se! Díky tobě, Rozmarýnkovi, Marcajdě se tak nějak držím nad vodou. Jsme si věkově blízké, tak mi hodně dává sílu, jak ste silné.

@baronek Jaká zima tě sejří, když ta pravá začne teprve v úterý?:wink:

Já teda úklid vážně neřeším. Nějaké úpravy jsem udělala na začátku adventu a teď už jen udržuju čistotu jako během roku. Takže úklidové šílenství mě fakt nečeká:wink: Napečeno mám. včera jsme udělali poslední perníčky. To už mi teda trošku tekly nervy, ale zachránil mě můj chlap a s Bárou to dopekl. Já bych to těsto totiž snad jinak hodila do koše. Ufff. Dnes má Barunka tu besídku, tak se těším. No a sníh? Já mám auto v garáži, takže jí čistit nemusím :sunglasses: :grinning: Ovšem musím se k té garáži vždycky proházet!!!! :angry: :wink: :slight_smile: Vzhledem k tomu, že jsem doma, odklízím sníh kolem domu docela často. Máme to tu jako na horách. je to nádhera. Moc bych si přála, aby to vydrželo dovánoc. Ovšem v úterý jsem byla ve městě a tam je to teda hnus velebnosti:frowning2: Tady u nás není ani zrnko soli, tudíž je všechno bílé a čisté... Má to jednu vadu. Jen velmi těžko se odsud vyjíždí autem. Dneska mi auto při couvání do garáže uklouzlo a mám trošku odřený zadní blatník. Jak se mi protočila kola a hodilo to auto do strany... No stanou se horší věci. Asi si budu muset od ježicha přát tu tužku na opravu laku :sunglasses: :grinning:
16. pro 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@laura09 krásnej hafík a ty jsi taky kočka :grinning:
@doufalka z auta si nic nedělej, stanou se i horší věci :astonished: U nás je to ježdění taky na dvě věci,normálně mi trvá cesta do práce 10 minut a teď půl hodiny, protože jedu celou cestu nanejvýš 30, jak se bojím :sunglasses:
16. pro 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, dnes jsem si početla, jste šikulky.
baronek, to jsem Lauře chtěla napsat já :grinning: já měla 14let maďarského ohaře, je ridgebackům podobný, ale menší a hlavně ovladatelnější. jejda, pořád se mi po něm stýská..

taky se hlásím do klubu..mám to druhý den.. tak můžeme pěkně počítat a plánovat spolu. rozjíždělo se mi to týden, ale od včera plnou silou..tak pěkně od vánoc na to vlítnem a do silvestra pořádně zasejeme.. a 14ledna můžeme počurat papírek a být šťastné.. já vím, že šance je téměř nulová, ale dopřejte mi chvilinku snít :grinning: :grinning:
tak už jsem se probudila..

tak u nás doma skoro sníh není, ale v práci skoro půl metru.. a máme telátka venku, tak jim chudinkám vyhazujeme z ohrádek sníh a je to hrůza. takže já bych si už prosím přála, že je všude sněhu dost, at netaje a hlavně at už nepadá..

na druhé diskuzi dnes nana.76porodila děvčátko, tak mám velikou radost. zase jeden krásný úspěch.

a já už mám taky upečeno. a už chodím ujídat. mám cukroví moc ráda, bude to na jaře zajímavé. asi tak na nový šatník.
a mam ještě jednu radost, s koleginí jsme dostaly od vedení vánoční darek. každá krásný netbook. já si ho tolik přála. takže si domlouvám připojení internetu domů a pak už budu za vámi moct i z domu. supr!!
16. pro 2010 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja1, tak jsem moc doufala v lepší zprávičku. ještě že jsi taková bojovnice,. jsem s tebou.
16. pro 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo pejsek je fajn, ale má svý moresy, jsou mu už přes 4 roky, tak už není žádný štěně. Když je manža na cestách tak to tu táhneme spolu, alespoň i odradí lidi, vypadají zle a je velikej. Když na mě skočí, tak mám jeho tlapky na ramenou, meřím 165 cm. Ohaři jsou hodně podobní, mají světlý čumáky a pysky a jantarový oči, ještě více jsou podobný hnědonosým ridgebackům, ty maj navíc jen ten ridge a liší se trošku postavou, jsou vyšší a mají užší hrudník (ohaři) než ridbeback a taky chtějí víc běhat.
16. pro 2010 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mám neschopenku odevzdanou a vycházky od dvou do 6, alespon něco:slight_smile:
17. pro 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda tak to jste musely být moc hodné a šikovné, když jste dostaly tak krásnej dárek :grinning: To my nedostaneme nic :frowning2:
@laura09 Hlavně, že ti nějaké vycházky daly a doma si to parádně užívej. A jak ti je dneska???
17. pro 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek dobrý, podbříšek pořád pobolívá a přijdou mi že mam větší prsa, musím to zkonzultovat s manžou
17. pro 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@laura09 aby ti manža řekl, jestli jsou prsa větší??? :grinning: :grinning: :grinning:
17. pro 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek jo jo, nejsem si jistá, ale přijdou mi nějaký větší od včera
17. pro 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, u mne nic noveho. Dnes jsem koupila posledni darek a tak mam nakoupeno a pres vikend zabalim a soupnu pod stromecek :slight_smile:.

Jinak pridavam dalsi foto me party hic - jsou to ulicnici - pro predstavu pridavam foto jak to u nes vipada vecer po dni radeni divoke smecky hahahaha. uz se tim az to male mrne Zanetku soupnu nasim pod stromecek a budeme si zase z Matyskem uzivat miru a klidu :slight_smile: hahaha
17. pro 2010 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek Ahojky,jsem ani nepostřehla,že jste si koupili,druhého jokšíráka :slight_smile: .
17. pro 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa ten druhy je darek k vanocum pro me rodice takze za tyden uz budeme zase sami jenom s Matyskem a mala Zanetka uz bude v novem domove na Suchdole :slight_smile:....jestli nas teda nasi s ni nevyhodi :slight_smile:
17. pro 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek a pro rodiče to bude překvápko???
17. pro 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky moc vás zdravím,nějak vás tu v poslední době zanedbávám tak se omlouvám ani nevím jak kdo na tom jste tak držím palce pro jistotu všem :grinning:
jinak koukám tady se rozběhla pejskománie :grinning:
tak se taky zapojím to je náš novej pesan u babí,když byl malej a pak po operaci
18. pro 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak já už mám doma konečně napečeno a jsem ráda,že to mám z krku ,protože bude noční a to bych asi nestíhala
@kessinkaa koukám holka jak se ti to krátí ,vedle jsi nebyla tak jsem ráda,že jsem tě našla tady :grinning: s balíčkem si nelam hlavinku,to nespěchá jestli se k něčemu dostanu tak počítám to bude v březnu a budu ráda :frowning2:
18. pro 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ranko a krásnou neděli. dnes byl nádherný východ slunce. to je jedna z výhod, ze musím do práce, že si užiju celý den venku :grinning: takto bych ještě spala a dost možná bych nevylezla ven celý dlouhý den.. zatopila bych v krbu a užívala si domeček..no, snad to stihnu odpoledne po práci.
píšete tu o psech, mě už se konecně doma dodělává plot a tak začátkem roku už budu shánět štěňátko. to se těším. a to mě taky aspon donutí vytahnout paty z domu..
dnes se pojedeme kouknout na večerní vyzdobenou Olomouc. to se těším , doufám, že bude horký svařáček :wink:
@rozmarýnek, pěkně vám v bytě divočí, to je radost :sweat_smile: ale jsou roztomilí, to na tebe pak kouknou a všechno jim odpustíš, že?
19. pro 2010 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak dneska sem 11 d po ET, kuk, snad vydrží
20. pro 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek