IVF 2010, porod 2011

Tak holky já už jsem přestěhovaná, kdepak jste vy? :-
Já čekám tak Martiiik,Marcajdo.Marcel,Barbika a další kdepak jste 😃
tady to dáme né jako v květnu 😉
rozmarynek
20. pro 2010
Dobre ranko holky. Tak vanocni uklid byl i s vymalovanim kuchyne - no proste z gruntu od podlahy 🙂 hahahaha

Jinak ja nepecu, u mne to zajistuje mamka a vzdy napece pro mne i pro brachu 🙂. Letos jsem ji ukecala at proboha nedela zase 13 druhu jako loni a udela jen max 5 a vanocku a radsi si uziva klidu. Ja to moc nemusim a mm to zase s jeho skoro 100 kg nepotrebuje 🙂.

Jinak ja jsem objednana na 25.12 rano na UZ juknout jestli se tam kulati nejaky ten folikulik a asi 28.12. IUI takze do toho jeste tento rok jednou prastime 🙂 hahahaha. Take tento tyden jdu zase k tomu leciteli at mne zase nastimuluje - clovek se uz chyta vseho - kazdeho stebla 🙂.

@laura09: tobe OBROVSKA gratulace, alespon posilis rady tehulek a nebude to kesinka sama a trebas nam tu konecne prolomis ty ledy a do noveho roku vykrocime z dalsim uzpechem na nesem foru 🙂. Tak tfuj tfuj tfuj at si tem prvni predvoj pred tim pry velmi tehu urodnym rokem podle te Dagmar kartarky 🙂 😎
laura09
20. pro 2010
@rozmarynek Děkuji, hlavně aby se vše vyvíjelo zdárně, už jednou sem měla zamklký těhu v lednu😞 Až uvidím tlouct srdíčko tak si oddechnu.

Jinak koukám, že u vás v centru jedou i přes svátky, to u nás zavřeli 17.12. a budou až po novým roce. Jinak já za chvíli jedu k lékaři, vystavil mi neschopnost na víc jak 14 dní (o 1 den) špatně si to spočítal tak musím od něj dostat ještě nějakou jednu část neschopenky. Vůbec se v tom nevyznám.....
baronek
20. pro 2010
@laura09 velikánská gratulace 😃 a hned jsou Vánoce veselejší, co???? Moc držím pěsti.
laura09
20. pro 2010
baronek no zcela určitě 😃 ještě si udělám test ve středu a v sobotu, to jsem si ho měla dělat oficiálně. Myslím, že čárka bude sílit, objevila se hned, během 10 s. A 27.12. si jdu pro lístek na peníze k lékaři, takže si hned nechám nabrat krev na hcg. Do centra můžu až po novým roce, až otevřou, tak to mi už udělají ultrazvuk. Držte palce 😉 Zatím mám obavu se radovat, ale ulevilo se mi. Pořád sem teď unavená, ale nemůžu spát atd.
marcajda
20. pro 2010
laura, to je krásné, to jsem se na čárce pokochala!!
jen tak dál. a tak nebudou to dvojčátka, když máš tak krásnou čárečku? to bude hcg asi vysoké 😃

moc ti držím pěsti at všechno dobře dopadne.
laura09
20. pro 2010
@marcajda jo to nevím jestli to jsou dvojčátka, hlavně aby to dobře dopadlo 🙂
paja1
20. pro 2010
@laura09 Super jen ať se drží a rostete.Krásná čárečka,to je jistý.Gratuluju.Opatruj se. :-N
laura09
21. pro 2010
@paja1 děkuji, stále mám trochu obavy, aby vše dopadlo dobře 😎
tonytony
21. pro 2010
@laura09 Tedááááááááááááááááááááááááá! Nádherný pokoukání🙂 Moc gratuluju! Kéž bych ji v únoru našla takhle krásnou i já! Super, hned je líp po tomhle pohledu🙂
marcajda
21. pro 2010
holky, to je krásná naděje, když se nám tu zaskvěla dálnice 😉
rozmarýnku, ty jsi bojovnice k neutahání 😉 tak posbírej bacily od Laury a at se daří!! a já budu taky sbírat, máme plodné dny spolu 😉 a mám doma miláčka celé svátky, tak se můžeme snažit.. sice bez doktorů, ale mám to jednodušší, že mě by to i bez nich mohlo vyjít..
a ještě na to vlítne i baronek a snad budou po novém roce radosti 😃
rozmarynek
22. pro 2010
Dobre ranko. Tak tady nam to trochu vazne 🙂 ale to je v poho, pekne odpocivejte hodte vsechny ty starosti s hormonama, IVFkama a ovulkama za hlavu, nabetre nove sily pridejte nejake to domaci snazenicko bez planovani a po novem roce se vrhnem do boje jeste zuriveji a jeste s vetsim elanem - sak to mame ve hvezdach ze pristi rok se budou rodit deti jako houby po desti 🙂. Tak hezke vanoce, hodne lasky a usmevu a hoooooooooodne krasnych a milych darecku 🙂. ten nejvetsi dostanem pristi rok 🙂.
laura09
22. pro 2010
ahoj holky, příští rok má být hodně dětí? To abysme ty čísla pěkně zvedly🙂) Vánoce se blíží, my ještě nemáme stromeček, dneska ho jde manža snad koupit. Tento rok se na ně těším tak nějak jinak🙂
barbika
22. pro 2010
Hezké dopoledne!!! Po dlouhé době se na Vás jdu zase podívat a koukám, že se nám tu začíná pomalu, ale jistě dařit!!!!
@laura09 tichá gratulace a ať jde vše tak jak má jít a Ty za necelých 9 měsíců držíš v náručí miminko(ka) 😉

My už stromeček ozdobili včera.

Všem přeji Krásné Vánoce a Štastný Nový Rok!!!!!!!!!! Ať se vyplní ta předpověď pí. Kludské na příští rok a my tady začneme všechny těhulkovatět!!!!!!!!!!
baronek
22. pro 2010
Ahoj holky, taky vám všem přeju krásné Vánoce a do Nového roku těhotenství a miminko 😃
marcajda
22. pro 2010
ahojik, tak já taky přeji požehnané vánoce a bohatého ježíška..bohateho hlavně na pěkné chvíle s rodinou a na dobré zprávy!! jejda a at tu krásnou a vysněnou dálnici nadělí nám všem 😉

já mám zítra dovču, tak začneme domeček s přítelem vánocně ladit. to se těším. mějte se pěkně
paja1
22. pro 2010
@laura09 Všechno bude v pořádku,žádné stresy.To máš rozkazem. 😃
tonytony
22. pro 2010
Holčičky, i já přeju krásný Vánoce- každému v rámci konkrétní situace a v tom novém roce( s mojí šťastnou 11kou)ˇkaždé z nás minimálně jedno miminko buď v náručí nebo aspoň v bříšku🙂
Moc taky všem děkuju, že tady jste a za podporu🙂 Bez Vás by to totiž vše bolelo ještě mnohem víc😞
laura09
23. pro 2010
Ahojky, tak sem dneska testla, ale není to z první ranní moči, se mi chtělo na malou pořád, tak vypadá stejně silná jako ta v pondělí😞 Ale objevila se dřív testovací než kontrolní, tak snad dobrý.
kessinkaa
23. pro 2010
@laura09 máš jí krásnou,neboj nic 🙂
doufalka
23. pro 2010
@laura09 Náááádherá!!!! Gratuluju. To je opravdická krása!🙂

Ženy, přeju vám krásné prožití vánočních svátků a ať se vám v tom roce 2011 splní všechny sny😉 Mějte se krásně. Já jsem umístila pratetu doma. Je tam s ní sestra. Včera jsem jim pořídila vše, co potřebovaly a dneska mám pár restů doma. Ale nálada je výborná. Zatím to "holky" zvládají🙂 Bára teď něco myje v koupelně a celá se tetelí, že budeme v podvečer zdobit stromeček. Je to nádhera, tenhle čas. Tak si ho užijme s partnery a některé i s dětmi užijme.

Mějte se krásně 🙂
laura09
23. pro 2010
holky moc děkuji, znáte to, nikdy to není jistý. Tak mám strach a manža ze mě kvete🙂

Jinak těhulkám přeji ať vše probíhá bez problémů a snažilkám přeji aby se na ně už konečně usmálo štěstí a byly těhulenky a vše bylo tak jak má. 😉
tonytony
23. pro 2010
@laura09 čára jako kráva🙂 Fakt takhle hezká se jen tak nevidí!!! Závidím... ale moc Ti tu krásu přeju!
laura09
23. pro 2010
@tonytony děkuji 😃 moc si mě potěšila komentářem. Snad vyjde v pondělí dobře hodnota hcg z krve 😎
78marcela
23. pro 2010
@laura09 Taktéž moc moc blahopřeju. Sem tam mezi vás nakouknu, i když většinou nemluvím, ale pogratulovat musím...tak se drž a příští rok už budete s miminkem v náručí slavit vánoce. Hodně štěstí...

A taky vám všem přeji krásné pohodové Vánoce a jak mi popřála jedna moje kolegyně, tak přeji i já vám všem - JEŽÍŠKA DO BŘÍŠKA!!!!
rozmarynek
23. pro 2010
Holky tak at zitra najdete hodne krasnych darecku pod stromeckem a uzijete si pohodu s rodinou a prateli. No a nam ckatelkam preju do toho roku 2011 miminko do pupiku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
tonytony
23. pro 2010
@laura09 Bylo to spontánní- byť trošku sprostý, ale cítila jsem to tak při pohledu na ni 😃
tonytony
23. pro 2010
@78marcela Ježíška do bříška bych moc ráda🙂 To je hezký přání🙂
laura09
24. pro 2010
@tonytony to je v pořádku, takové reakce jsou nejlepší🙂

@78marcela Díky moc!
paja1
25. pro 2010
Též přeji krásné vánoční svátky plné pohody.Hodně lásky,štěstí a zdraví do Nového roku.A hlavně ať se nám všem splní ten náš sen a ten nadcházející Nový rok ať je úspěšný a plodný.Pája 🙂
marcajda
28. pro 2010
dobré ránko .
zdravím z práce po svátkách. jak jste si je užily? člověk se na ně chystá a pak je najednou po nich.. pochlubím se, dostala jsem od mamky noční košilu xxxl.. normálně mám l, tak mi mamka asi plánuje minimálně trojčata 🙂 to jsme se nasmály. a neteřím jsem nevěděla co koupit a té 7lete nakonec udělal největší radost plastový růžový poník s křidélkama, brrr ale věděla jsem, že ho chce..ale ta děťata pod stromkem jsou tak úžasná.pěkné svátky.
děvčata, užíváte si dovolenou, nebo taky pracujete?
@rozmarynek, @barbika, jak jde snaženíčko? my se snažíme 😉 ale nevím nevím.. rozmarýnku, folík narostl? bylo IUI?
a co @laura09, jak to s tebou vypadá? moc se těším, jak dopadne kontrola a ultrazvuk! moc ti držím pěsti!!

Začni psát odpověď...

Odešli