• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
Dobre ranko holky. Tak vanocni uklid byl i s vymalovanim kuchyne - no proste z gruntu od podlahy :slight_smile: hahahaha

Jinak ja nepecu, u mne to zajistuje mamka a vzdy napece pro mne i pro brachu :slight_smile:. Letos jsem ji ukecala at proboha nedela zase 13 druhu jako loni a udela jen max 5 a vanocku a radsi si uziva klidu. Ja to moc nemusim a mm to zase s jeho skoro 100 kg nepotrebuje :slight_smile:.

Jinak ja jsem objednana na 25.12 rano na UZ juknout jestli se tam kulati nejaky ten folikulik a asi 28.12. IUI takze do toho jeste tento rok jednou prastime :slight_smile: hahahaha. Take tento tyden jdu zase k tomu leciteli at mne zase nastimuluje - clovek se uz chyta vseho - kazdeho stebla :slight_smile:.

@laura09: tobe OBROVSKA gratulace, alespon posilis rady tehulek a nebude to kesinka sama a trebas nam tu konecne prolomis ty ledy a do noveho roku vykrocime z dalsim uzpechem na nesem foru :slight_smile:. Tak tfuj tfuj tfuj at si tem prvni predvoj pred tim pry velmi tehu urodnym rokem podle te Dagmar kartarky :slight_smile: :sunglasses:
20. pro 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek Děkuji, hlavně aby se vše vyvíjelo zdárně, už jednou sem měla zamklký těhu v lednu:( Až uvidím tlouct srdíčko tak si oddechnu.

Jinak koukám, že u vás v centru jedou i přes svátky, to u nás zavřeli 17.12. a budou až po novým roce. Jinak já za chvíli jedu k lékaři, vystavil mi neschopnost na víc jak 14 dní (o 1 den) špatně si to spočítal tak musím od něj dostat ještě nějakou jednu část neschopenky. Vůbec se v tom nevyznám.....
20. pro 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@laura09 velikánská gratulace :grinning: a hned jsou Vánoce veselejší, co???? Moc držím pěsti.
20. pro 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
baronek no zcela určitě :grinning: ještě si udělám test ve středu a v sobotu, to jsem si ho měla dělat oficiálně. Myslím, že čárka bude sílit, objevila se hned, během 10 s. A 27.12. si jdu pro lístek na peníze k lékaři, takže si hned nechám nabrat krev na hcg. Do centra můžu až po novým roce, až otevřou, tak to mi už udělají ultrazvuk. Držte palce :wink: Zatím mám obavu se radovat, ale ulevilo se mi. Pořád sem teď unavená, ale nemůžu spát atd.
20. pro 2010 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
laura, to je krásné, to jsem se na čárce pokochala!!
jen tak dál. a tak nebudou to dvojčátka, když máš tak krásnou čárečku? to bude hcg asi vysoké :grinning:

moc ti držím pěsti at všechno dobře dopadne.
20. pro 2010 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda jo to nevím jestli to jsou dvojčátka, hlavně aby to dobře dopadlo :slight_smile:
20. pro 2010 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@laura09 Super jen ať se drží a rostete.Krásná čárečka,to je jistý.Gratuluju.Opatruj se. :sweat_smile:
20. pro 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja1 děkuji, stále mám trochu obavy, aby vše dopadlo dobře :sunglasses:
21. pro 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@laura09 Tedááááááááááááááááááááááááá! Nádherný pokoukání:slight_smile: Moc gratuluju! Kéž bych ji v únoru našla takhle krásnou i já! Super, hned je líp po tomhle pohledu:slight_smile:
21. pro 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, to je krásná naděje, když se nám tu zaskvěla dálnice :wink:
rozmarýnku, ty jsi bojovnice k neutahání :wink: tak posbírej bacily od Laury a at se daří!! a já budu taky sbírat, máme plodné dny spolu :wink: a mám doma miláčka celé svátky, tak se můžeme snažit.. sice bez doktorů, ale mám to jednodušší, že mě by to i bez nich mohlo vyjít..
a ještě na to vlítne i baronek a snad budou po novém roce radosti :grinning:
21. pro 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko. Tak tady nam to trochu vazne :slight_smile: ale to je v poho, pekne odpocivejte hodte vsechny ty starosti s hormonama, IVFkama a ovulkama za hlavu, nabetre nove sily pridejte nejake to domaci snazenicko bez planovani a po novem roce se vrhnem do boje jeste zuriveji a jeste s vetsim elanem - sak to mame ve hvezdach ze pristi rok se budou rodit deti jako houby po desti :slight_smile:. Tak hezke vanoce, hodne lasky a usmevu a hoooooooooodne krasnych a milych darecku :slight_smile:. ten nejvetsi dostanem pristi rok :slight_smile:.
22. pro 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, příští rok má být hodně dětí? To abysme ty čísla pěkně zvedly:slight_smile:) Vánoce se blíží, my ještě nemáme stromeček, dneska ho jde manža snad koupit. Tento rok se na ně těším tak nějak jinak:slight_smile:
22. pro 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké dopoledne!!! Po dlouhé době se na Vás jdu zase podívat a koukám, že se nám tu začíná pomalu, ale jistě dařit!!!!
@laura09 tichá gratulace a ať jde vše tak jak má jít a Ty za necelých 9 měsíců držíš v náručí miminko(ka) :wink:

My už stromeček ozdobili včera.

Všem přeji Krásné Vánoce a Štastný Nový Rok!!!!!!!!!! Ať se vyplní ta předpověď pí. Kludské na příští rok a my tady začneme všechny těhulkovatět!!!!!!!!!!
22. pro 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky vám všem přeju krásné Vánoce a do Nového roku těhotenství a miminko :grinning:
22. pro 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik, tak já taky přeji požehnané vánoce a bohatého ježíška..bohateho hlavně na pěkné chvíle s rodinou a na dobré zprávy!! jejda a at tu krásnou a vysněnou dálnici nadělí nám všem :wink:

já mám zítra dovču, tak začneme domeček s přítelem vánocně ladit. to se těším. mějte se pěkně
22. pro 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@laura09 Všechno bude v pořádku,žádné stresy.To máš rozkazem. :grinning:
22. pro 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holčičky, i já přeju krásný Vánoce- každému v rámci konkrétní situace a v tom novém roce( s mojí šťastnou 11kou)ˇkaždé z nás minimálně jedno miminko buď v náručí nebo aspoň v bříšku:slight_smile:
Moc taky všem děkuju, že tady jste a za podporu:slight_smile: Bez Vás by to totiž vše bolelo ještě mnohem víc:frowning2:
22. pro 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak sem dneska testla, ale není to z první ranní moči, se mi chtělo na malou pořád, tak vypadá stejně silná jako ta v pondělí:( Ale objevila se dřív testovací než kontrolní, tak snad dobrý.
23. pro 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@laura09 máš jí krásnou,neboj nic :slight_smile:
23. pro 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@laura09 Náááádherá!!!! Gratuluju. To je opravdická krása!:slight_smile:

Ženy, přeju vám krásné prožití vánočních svátků a ať se vám v tom roce 2011 splní všechny sny:wink: Mějte se krásně. Já jsem umístila pratetu doma. Je tam s ní sestra. Včera jsem jim pořídila vše, co potřebovaly a dneska mám pár restů doma. Ale nálada je výborná. Zatím to "holky" zvládají:slight_smile: Bára teď něco myje v koupelně a celá se tetelí, že budeme v podvečer zdobit stromeček. Je to nádhera, tenhle čas. Tak si ho užijme s partnery a některé i s dětmi užijme.

Mějte se krásně :slight_smile:
23. pro 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky moc děkuji, znáte to, nikdy to není jistý. Tak mám strach a manža ze mě kvete:slight_smile:

Jinak těhulkám přeji ať vše probíhá bez problémů a snažilkám přeji aby se na ně už konečně usmálo štěstí a byly těhulenky a vše bylo tak jak má. :wink:
23. pro 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@laura09 čára jako kráva:slight_smile: Fakt takhle hezká se jen tak nevidí!!! Závidím... ale moc Ti tu krásu přeju!
23. pro 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony děkuji :grinning: moc si mě potěšila komentářem. Snad vyjde v pondělí dobře hodnota hcg z krve :sunglasses:
23. pro 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@laura09 Taktéž moc moc blahopřeju. Sem tam mezi vás nakouknu, i když většinou nemluvím, ale pogratulovat musím...tak se drž a příští rok už budete s miminkem v náručí slavit vánoce. Hodně štěstí...

A taky vám všem přeji krásné pohodové Vánoce a jak mi popřála jedna moje kolegyně, tak přeji i já vám všem - JEŽÍŠKA DO BŘÍŠKA!!!!
23. pro 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak at zitra najdete hodne krasnych darecku pod stromeckem a uzijete si pohodu s rodinou a prateli. No a nam ckatelkam preju do toho roku 2011 miminko do pupiku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
23. pro 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@laura09 Bylo to spontánní- byť trošku sprostý, ale cítila jsem to tak při pohledu na ni :grinning:
23. pro 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela Ježíška do bříška bych moc ráda:slight_smile: To je hezký přání:slight_smile:
23. pro 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony to je v pořádku, takové reakce jsou nejlepší:slight_smile:

@78marcela Díky moc!
24. pro 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Též přeji krásné vánoční svátky plné pohody.Hodně lásky,štěstí a zdraví do Nového roku.A hlavně ať se nám všem splní ten náš sen a ten nadcházející Nový rok ať je úspěšný a plodný.Pája :slight_smile:
25. pro 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko .
zdravím z práce po svátkách. jak jste si je užily? člověk se na ně chystá a pak je najednou po nich.. pochlubím se, dostala jsem od mamky noční košilu xxxl.. normálně mám l, tak mi mamka asi plánuje minimálně trojčata :slight_smile: to jsme se nasmály. a neteřím jsem nevěděla co koupit a té 7lete nakonec udělal největší radost plastový růžový poník s křidélkama, brrr ale věděla jsem, že ho chce..ale ta děťata pod stromkem jsou tak úžasná.pěkné svátky.
děvčata, užíváte si dovolenou, nebo taky pracujete?
@rozmarynek, @barbika, jak jde snaženíčko? my se snažíme :wink: ale nevím nevím.. rozmarýnku, folík narostl? bylo IUI?
a co @laura09, jak to s tebou vypadá? moc se těším, jak dopadne kontrola a ultrazvuk! moc ti držím pěsti!!
28. pro 2010 v 06:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek