• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@marcajda ahojky, včera sem byla na krvi, výsledky mi řeknou dneska a na ultrazvuk půjdu až po novým roce, v centru nejsou ted. Jsem nervozní co mi řeknou za hodnotu hcg :confounded:
28. pro 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky 18 den po ET mám hcg 5852 hurááááááááááááááááá, že by dvojčátka? :grinning:
28. pro 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@laura09 pěkná hodnota,ale na dvojky to není...já měla 20 den 10000 a mám jeden poklad :wink:
28. pro 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa uvidíme, četla sem u Tebe, že 17 den jsi měla 1500 nevím ted přesně tak mi to přilo o den dýl o trošku víc, koukala sem na Marty a ta měla 18 den 5714.....
28. pro 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@laura09 obrovska gratulace!!!!!!!!!!!!!!!! Ta dalnice na testiku tomu odpovida :slight_smile:. Tak jen tak dal!!!!!!!!!!!!!
28. pro 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek děkuji, děkuji.
28. pro 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@laura09 moc gratuluji,krásná hodnota :slight_smile: držím palečky a přeji hodně štěstíčka,vypadá to velmi dobře :slight_smile: .
28. pro 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154 děkuji Ti, co myslíš podle hodnoty, budou to dvojčátka, nebo jedno?
28. pro 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@laura09 to se nedá říct,každému ta hodnota stoupá jinak.Ale vydím,že máš ještě víc,jak já.Píši si s kamoškou a ta měla 15 den 989IU a čeká dvojčátka.Asi to bude překvapeníčko na UZV,my taky čekali první 2bobánky a za 5dní už byli 3.Uvidíš sama,hlavně na sebe dávej pozor.
28. pro 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154 jo to sem viděla, že máte 3 čátka v bříšku, jak to snášíš, je ti špatně a tak? Mě jen pobolívá podbříšek, občas prsa a žáha, no a zácpa. V centru jsou až od 3. tak to musím vydržet. :slight_smile:Pořád bych něco jedla :sunglasses:
28. pro 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154 no to je nadelenicko!!!!!!!!!! Ty budes mit trojcata??????????? Tak to snad prvni tady na konikovi, ne? Wow, a jsi s tim OK? To bude tedy zahul holka ale jestli jeste deti nemas tak to budes mit vse jednim vrzem a do roko velkou rodinu :sunglasses:
28. pro 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154 no to je super???? To si budete muset pořídit autobus na výlety :grinning:
29. pro 2010 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek tak stihneš do konce roku ještě jedno IUI???
29. pro 2010 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154 Wow, sice do této diskuze nepřispívám, ale nedalo mi pogratulovat hned trojnásobně :slight_smile:
Trojčátka má z našeho centra mrkvicka28 :slight_smile: http://www.modrykonik.cz/fotoblog/mrkvicka28/
A pak jsem taky na koníkovi potkala smilers http://www.modrykonik.cz/fotoblog/smilers/
29. pro 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek IUI uz nestihneme. Vcera na UZ byl folikulik jen 14 mm a to je na 15 DC malo a tak to nechame jen na domaci snazenicko a v lednu najedeme na IUI s minimalni stimulaci.
29. pro 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@laura09 dvojčátka bych ti přála :grinning:
@rozmarynek tak to je škoda, ale o to bude domácí snaženíčko lepší :grinning:
29. pro 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@laura09 ahojky, jsem tu nová, chodím do jiné diskuze, ale všimla jsem si, že chodíš do CAR do Plzne, já taky a ET jsem mela 7.12. a také dve čárky, Ty jsi byla na krvi, že víš hodnotu HCG? Taky si budu 3. volat je to nekonečný, taky bych už chtela videt srdíčko na uzg, minule nebylo, tak jsem z toho nervozni.
29. pro 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koubovka1 ahojky, já sem byla přes obvodní na náběru hcg. Jsem na neschopence, aby sem se nenervila v práci. Já doufám, že vše bude ok. Také budu volat 3 a jsem zvědavá kdy mně objednají na UZ. Chodíš k náměstí, nebo na Lochotín?
29. pro 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@laura09 tak to je jasný, to jsem si říkala, že je zbytečný, ale zase to trochu uklidní, když víš, jaké je HCG.
Já chodím na náměstí, je to tam lepší.
Kolíkáté je to tvoje IVF? Koukala jsem, že si mela stejný léky. A jak probíhala stimulka, Kolik jsi mela vajícek a emryií?
To je otázek, jsem proste zvedavá, poprvé nekdo ze stejného CAru
29. pro 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koubovka1 taky chodím na náměstí k Vlčkovi, předtím sem měla 4 x IUI z toho jednou zamlklé těhu v 5+6tt. Pak už nic, měli sme Asthenospermii a já měla problém s výškou sliznice. Stimulovala sem dlouhým protokolem decapeptyl, puregon ten sem měla 225 a potom 2 dny 300, bylo 19 folikulů z toho 15 vajíček a 14 se jich slibně vyvíjelo, měla sem PK 5 dní, tedy transfer ve stádiu blastocysty. Zbyly nám 2 krásný embrya 4BB a 4BA, ty nám zavedli a dvě zmrazili, jedno bylo ranná blastocysta a to druhý už nevím. No beru listovku, každý den mám 3x estrofem na sliznici a taky 1xagolutin, pak sem si koupila těhulenský čaj a vitamíny. Je to naše 1.IVF ICSI.
29. pro 2010 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@laura09 jéé to je pekný, já chodím taky k vlčkovi, my meli dvakrát IUI, ale protože má manžel špatný spermiogram, tak to u nás nemelo cenu. Byli jsme na začátku letošního roku na 1.IVF a po 5 denní kultivaci bylo jen jen jedno z 9 a to ještě nic moc kvalita. Ted to tedy bylo naše 2. IVF a tentokrát jsem po dlouhém protokolu z puregonen mela 17 vajíček 15 se oplodnilo, ale nakonec krásný jen dve, ale prvotřídní kvality, takže žádný na zamražení.
Poprvé jsem také otěhotnela ale při kontrole v 6tt nebyla srdeční akce a ani po následné kontrole za týden, takže na potrat, tak jsem ve stresu, aby to nebylo stejný, ale doufám,že nebude.
29. pro 2010 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koubovka1 no já doufám, že vše bude v pohodě, nechci se nervovat moc, trošku mi uklidnila ta hodnota hcg, tak doufám, že to bude dobrý, zkouším myslet spíše pozitivně.
29. pro 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
30. pro 2010 v 01:20 • agenturaberuska
@laura09 to je jasný, že myslet pozitivne je hodne důležitý, já se taky snažím. Tak dej vedet, kdy si objednaná, třeba se tam potkáme, ale asi se nepoznáme, tak je to jedno vid? :slight_smile: :slight_smile:
30. pro 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak to dneska vecer pekne oslavte a at se nam snazilkam od zitrka zacne darit a za par mesicu si tu budeme radit jak a kdy na triple testy, jak se pozna kopani miminka a v brisku a budeme se tu nervovat ze vzech malych a velkych UZ nasich prcku v pupiku!!!!!!!!!!!!!

Maminkam preju at jim mimi pekne papaji a jsou zdrave miminka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
31. pro 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koubovka1 ju já budu volat do centra hned ráno, tak si pak povíme jak sme dopadli, ju?

Všechny hezky oslavte vstup do nového roku, já budu slavit s nealko šampaňským :grinning:
31. pro 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,všem přeji pěkného silvestra a do nového roku hodně zdravíčka,štěstíčka ...........a splnění všech přání!!!!
31. pro 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky se připojuji s přáním pěkného a veselého silvestra!! at ráno hlava moc neboli :slight_smile:
a příští rok se nám určitě zadaří! bude to moje novoroční přání a předsevzetí :wink:
31. pro 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
V Novém roce Vam všem upřímně přeju jen samé dobré zprávy. :slight_smile:
1. led 2011 v 01:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@laura09 určitě, já tam budu volat taky hned ráno,
Všem přejí šťastný nový rok.
1. led 2011 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek