IVF 2010, porod 2011

Tak holky já už jsem přestěhovaná, kdepak jste vy? :-
Já čekám tak Martiiik,Marcajdo.Marcel,Barbika a další kdepak jste 😃
tady to dáme né jako v květnu 😉
doufalka
1. črc 2010
😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 30min.. Já už nevím, jsem prostě nějak nervózní nebo co. No hlavně ležím na zádech a mám noťase opřeného o koleno.... Tak možná proto ty překlepy 😉

@tadelka prsa mě bolí dost a břicho střídavě. Pamatuju si, že po zavedení dcery jsem měla celou dobu do testování a pak tak ještě měsíc naprosto sugestivní pocit, že jsem dostala mrchu. Měla jsem bolení jako na MS a díky utrouši i pocit vlhka... Byla jsem víc na WC než kdekoliv jinde a měla jsem přííííšerný strach. Na každý záchod jsem odcházela se slovy: ".... tak jsem to dostala:" 😉
tadelka
1. črc 2010
@doufalka a teď bereš taky utroš? já si zavádím gel Crynone
doufalka
1. črc 2010
Holky, tak já jdu obstarat dceru (ještě mi šípková Růženka spí), pak zavolám do CAR a pak dám hned vědět 😉 🙂
doufalka
1. črc 2010
@tadelka Jj, beru utrouš. Ježííííííš, já tu krafu a ještě jsem ho nezavedla!
rvasata
1. črc 2010
@doufalka Tak joo budeme tady jako na trní 🙂
tadelka
1. črc 2010
@doufalka nezapomeň na nás, čekám tady 😃
tadelka
1. črc 2010
teda doufalko pěkně nás napínáš 😃
doufalka
1. črc 2010
Takžééééé...... Dnes nikam nejdu. Zítra si mám opět volat a možná to bude až v sobotu.

@tadelka Držím ti palce a přeju dobrou chuť. Já bohužel budu muset vařit. Včerejší rizoto se nesetkalo s úspěchem ]-( Rýže prý moc voněla... Měla jsem doma pouze jasmínovou, kterou používám, když vařím čínu a ta se pravda do rizota moc nehodí. Tak to budu jíst prostě jen já (a vypadá to, že hodně dlouho :-S )
doufalka
1. črc 2010
@tadelka Napínání nebylo úmyslné. Vůbec jsem se nemohla dovolat. Asi nás volalo moc najednou, bylo pořád obsazeno.
tadelka
1. črc 2010
@doufalka tak hlavně, že jsi se dovolala, tak to vypadá dobře a sobota je tu hned 🙂 jen jsi teda trochu trhla partu 😃
rvasata
1. črc 2010
doufalka tak to neva tak v sobotu a co ti řekli,jak pak se bobci vyvíjí.Tak doufám,že budeš podávat info 🙂
rvasata
1. črc 2010
holky tak jsem si uvařila zklidňující káávu a u mytí nádobí jsem slzičku ukápla a rozčília jsemse a miminků jsem domlouvila ať oho nechají a koukají tam zůstat 😃
tadelka
1. črc 2010
@rvasata zprávný přístup 😃
evik31autor
1. črc 2010

hezké ráno děvčata,
no teda vy jste se rozklábosily hnedka po ránu 😃
rvasata
1. črc 2010
@evik31 čao,no ranní ptáče dál do skáče.A ty si chrníš,. :-p :-p Ani radši nečti,co jsem zase dělala ]-(
tadelka
1. črc 2010
@evik31 hezké ráno 😃
rvasata
1. črc 2010
@tadelka no fakt je to to nejlepší a záriuka uspěchu...... 😃
tadelka
1. črc 2010
@rvasata jasně, jsem si to myslela 😃
@evik31 a co ty máš dnes v plánu?
evik31autor
1. črc 2010
@doufalka to mě mrzí,že nejedeš dneska mohly jste bojovat spolu s
@tadelka které to doufám dneska výjde držím pěsti 😃 jinak naše skoro maminy a už jisté maminy jakpak se cítíte ve čtvrtek po ránu 😎 tady každý píše pořád jak špiní a já pořád prdlačky :-p to je hrozný
rvasata
1. črc 2010
@tadelka 😎 😎 😎 Venku je zase hic :-p
doufalka
1. črc 2010
@tadelka No jo no. Co mám dělat? Naprosto upřímně, hodí se nám to takhle víc. Kdybych šla dnes, musel by si manžel na dnešek a zítřek brát dovču. Takhle si vezme jen jeden den nebo žádnej. Kdyby to bylo v sobotu, tak by mě tam odvezl a přivezl a s Bárou by zmizel na dlouhé 2 dny, kdy já bych jen ležela a kynula a zase ležela... A pak by tu ještě jedn den byl, když jsou ty svátky. Prostě by šlo být v klidu. A taky zítra mužští smontují trampolínu, která nám dorazila, takže bych si mohla alespoň jednou zaskákat 😃 Přeju si, aby mi to pak dlouhých 9 měsíců nebylo dovoleno 😉

@rvasata Jasně, domluv jim, dej si něco, co máš ráda, pusť si film, nebo se jdi projít, zavolej kamarádkám nebo jdi nakupovat... Prostě se zabav a bude to v pořádku 😉 A pak si v klidu oslavte výročí. Kdyby to vyšlo, tak to bude krásnej dárek i dodatečně, takže takhle na to taky nehleď 😉 My budeme mít 16-té výročí seznámení 25.12. a 12-té výročí od svatby 19.12.... takže na test je dost času 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
rvasata
1. črc 2010
@evik31 já ale nechci špinit čéče.Hele ty si špin ját i to pošlu,ale zatím zase nic.Ťuk,tukTobě přeju pořádnou MS 😃
evik31autor
1. črc 2010
@rvasata už jsem četla jsi prostě pakoš 😃
@tadelka no já právě přemýšlím co budu dělat a nějak mě nic nenapadá venku zas bude pařák tak se budu chladit u větráku 😃
rvasata
1. črc 2010
@doufalka no a pak mám narozky.Takže jsem si řekla,že jiný dárek prostě nechci.A já jsem umíněná 😃
rvasata
1. črc 2010
@evik31 přijeď se k nám do bazénu vykoupat a dám ti tami naši cácoru aby tě ten humor přešel. 😃 jo pakoš,jo?To je slabý slovo
doufalka
1. črc 2010
@evik31 Já nešpiníííím😉 😃 😃 😃 A klidně ti svou mrchu, která by chtěla po ET dorazit daruji. Teď by alespoň byla potvora vítaná 😉 🙂
evik31autor
1. črc 2010
tady bude mýt koukám každý výročí my tento měsíc budeme mýt výročí seznámení a v srpnu svatby :-N
tadelka
1. črc 2010
@doufalka tak mrňousata ví, co dělají 😃
tadelka
1. črc 2010
tak tady je už nedýchatelno a to je ráno, to bude zase pařák :-N
rvasata
1. črc 2010
@evik31 no a víš co to znamená???že budo miminkaaaaaaaa 😃