• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: 30min.. Já už nevím, jsem prostě nějak nervózní nebo co. No hlavně ležím na zádech a mám noťase opřeného o koleno.... Tak možná proto ty překlepy :wink:

@tadelka prsa mě bolí dost a břicho střídavě. Pamatuju si, že po zavedení dcery jsem měla celou dobu do testování a pak tak ještě měsíc naprosto sugestivní pocit, že jsem dostala mrchu. Měla jsem bolení jako na MS a díky utrouši i pocit vlhka... Byla jsem víc na WC než kdekoliv jinde a měla jsem přííííšerný strach. Na každý záchod jsem odcházela se slovy: ".... tak jsem to dostala:" :wink:
1. črc 2010 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka a teď bereš taky utroš? já si zavádím gel Crynone
1. črc 2010 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak já jdu obstarat dceru (ještě mi šípková Růženka spí), pak zavolám do CAR a pak dám hned vědět :wink: :slight_smile:
1. črc 2010 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tadelka Jj, beru utrouš. Ježííííííš, já tu krafu a ještě jsem ho nezavedla!
1. črc 2010 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka Tak joo budeme tady jako na trní :slight_smile:
1. črc 2010 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka nezapomeň na nás, čekám tady :grinning:
1. črc 2010 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda doufalko pěkně nás napínáš :grinning:
1. črc 2010 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takžééééé...... Dnes nikam nejdu. Zítra si mám opět volat a možná to bude až v sobotu.

@tadelka Držím ti palce a přeju dobrou chuť. Já bohužel budu muset vařit. Včerejší rizoto se nesetkalo s úspěchem :angry: Rýže prý moc voněla... Měla jsem doma pouze jasmínovou, kterou používám, když vařím čínu a ta se pravda do rizota moc nehodí. Tak to budu jíst prostě jen já (a vypadá to, že hodně dlouho :confounded: )
1. črc 2010 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tadelka Napínání nebylo úmyslné. Vůbec jsem se nemohla dovolat. Asi nás volalo moc najednou, bylo pořád obsazeno.
1. črc 2010 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka tak hlavně, že jsi se dovolala, tak to vypadá dobře a sobota je tu hned :slight_smile: jen jsi teda trochu trhla partu :grinning:
1. črc 2010 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
doufalka tak to neva tak v sobotu a co ti řekli,jak pak se bobci vyvíjí.Tak doufám,že budeš podávat info :slight_smile:
1. črc 2010 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak jsem si uvařila zklidňující káávu a u mytí nádobí jsem slzičku ukápla a rozčília jsemse a miminků jsem domlouvila ať oho nechají a koukají tam zůstat :grinning:
1. črc 2010 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata zprávný přístup :grinning:
1. črc 2010 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor

hezké ráno děvčata,
no teda vy jste se rozklábosily hnedka po ránu :grinning:
1. črc 2010 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 čao,no ranní ptáče dál do skáče.A ty si chrníš,. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ani radši nečti,co jsem zase dělala :angry:
1. črc 2010 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 hezké ráno :grinning:
1. črc 2010 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tadelka no fakt je to to nejlepší a záriuka uspěchu...... :grinning:
1. črc 2010 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata jasně, jsem si to myslela :grinning:
@evik31 a co ty máš dnes v plánu?
1. črc 2010 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@doufalka to mě mrzí,že nejedeš dneska mohly jste bojovat spolu s
@tadelka které to doufám dneska výjde držím pěsti :grinning: jinak naše skoro maminy a už jisté maminy jakpak se cítíte ve čtvrtek po ránu :sunglasses: tady každý píše pořád jak špiní a já pořád prdlačky :stuck_out_tongue_closed_eyes: to je hrozný
1. črc 2010 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tadelka :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: Venku je zase hic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@tadelka No jo no. Co mám dělat? Naprosto upřímně, hodí se nám to takhle víc. Kdybych šla dnes, musel by si manžel na dnešek a zítřek brát dovču. Takhle si vezme jen jeden den nebo žádnej. Kdyby to bylo v sobotu, tak by mě tam odvezl a přivezl a s Bárou by zmizel na dlouhé 2 dny, kdy já bych jen ležela a kynula a zase ležela... A pak by tu ještě jedn den byl, když jsou ty svátky. Prostě by šlo být v klidu. A taky zítra mužští smontují trampolínu, která nám dorazila, takže bych si mohla alespoň jednou zaskákat :grinning: Přeju si, aby mi to pak dlouhých 9 měsíců nebylo dovoleno :wink:

@rvasata Jasně, domluv jim, dej si něco, co máš ráda, pusť si film, nebo se jdi projít, zavolej kamarádkám nebo jdi nakupovat... Prostě se zabav a bude to v pořádku :wink: A pak si v klidu oslavte výročí. Kdyby to vyšlo, tak to bude krásnej dárek i dodatečně, takže takhle na to taky nehleď :wink: My budeme mít 16-té výročí seznámení 25.12. a 12-té výročí od svatby 19.12.... takže na test je dost času :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@evik31 já ale nechci špinit čéče.Hele ty si špin ját i to pošlu,ale zatím zase nic.Ťuk,tukTobě přeju pořádnou MS :grinning:
1. črc 2010 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rvasata už jsem četla jsi prostě pakoš :grinning:
@tadelka no já právě přemýšlím co budu dělat a nějak mě nic nenapadá venku zas bude pařák tak se budu chladit u větráku :grinning:
1. črc 2010 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka no a pak mám narozky.Takže jsem si řekla,že jiný dárek prostě nechci.A já jsem umíněná :grinning:
1. črc 2010 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 přijeď se k nám do bazénu vykoupat a dám ti tami naši cácoru aby tě ten humor přešel. :grinning: jo pakoš,jo?To je slabý slovo
1. črc 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Já nešpiníííím:wink: :grinning: :grinning: :grinning: A klidně ti svou mrchu, která by chtěla po ET dorazit daruji. Teď by alespoň byla potvora vítaná :wink: :slight_smile:
1. črc 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tady bude mýt koukám každý výročí my tento měsíc budeme mýt výročí seznámení a v srpnu svatby :sweat_smile:
1. črc 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka tak mrňousata ví, co dělají :grinning:
1. črc 2010 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tady je už nedýchatelno a to je ráno, to bude zase pařák :sweat_smile:
1. črc 2010 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 no a víš co to znamená???že budo miminkaaaaaaaa :grinning:
1. črc 2010 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek