• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@koubovka1 ahoj, tak sem tam tedka volala, dovolala sem se napotřetí a objednala mi až na středu ve 14:30 :( chjo, ještě že jsem jí řekla, že už nebudu mít léky, že je mám do čtvrtka (ale mám je do pátku, ale to mam další dva doktory, a to by mi už šiblo z toho čekání). Jsem zvědavá co řekne Tobě. Já tu spojovatelku moc teda nemusím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. led 2011 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
přeji krásný nový rok. At je více štastný a pro nás všechny více úspěšný ve snažení o miminko.
3. led 2011 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sslunicko ahojky, jak sis odpočinula o svátcích?
3. led 2011 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@laura09 ahojky, odpočinula jsem si perfektně. Vánoce miluju a s malou jsou rok od roku )žasnější. Byli jsme přes Silvestra na horách,lyžovali (malá poprvé) a fakt jsme si to užili.
A jak ty? Odpočívala jsi? Kdy jdeš na UZ?
3. led 2011 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sslunicko tak to věřím, že to bylo super. Jak se jí líbilo lyžování? My taky byly jeden den se známýma na horách, ženský sme jen chodili, kamarádka je těhu ve 20 tt, malá 3 roky lyžovala-učí se to už od loňska. Jinak se pořád válím, občas s manžou a psem na chvíli na procházku. Na ultrazvuk mi objednali na středu ve 14:30.
3. led 2011 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@laura09 malá je takový posera,tak při první stoupnutí na svah byl řev,ale hned po sjetí už věděla o co jde a dobrý. druhý den už chtěla sama.
3. led 2011 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sslunicko tak to je super, hlavně aby jí to bavilo, a kde ste byli? My na Zadově a už tam zase dlouho nepojedem, šílěně lidí, nebylo kde zaparkovat a ještě nás chtěli ošidit u pokladny.Pak sme sjeli na Churáňov a domů. Po cestě sme se chtěli stavět v Petrovicích na steaku a tam bylo narváno Pražákama:( tak sme jeli do Sušice tam sem si dala svou oblíbenou česnečku a pizzu a bylo mi z toho šoufl, že sem málem vrhla :frowning2:
3. led 2011 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@laura09 a ty jsi odkud? my byli v Kubově Huti. tam naopak prázdno. jsou tam jen 3 malé sjezdovky tak akorát na učení prcků,tak tam není nabito lyžařema z "pjahy" :grinning:
na zadově jsme byli předloni a dobrý na kobyle se mi dobře lyžovalo. byli jsme tehdy ubytovaní v Dobré chatě.
jinak od nás je nejblíž Železná ruda a tam budeme jezdit i na školičku.
3. led 2011 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sslunicko jsem z Plzně :wink:
3. led 2011 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@laura09 ahojky, já jdu ve č:tvrtek v 14:30. To je ale normální, ta spojovatelka je hrozná, nechápu, proč to tam neberou rovnou sestry. Ty jdeš na kontrolu dřív k jinému doktorovi ještě?
3. led 2011 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koubovka1 ne do centra ve středu k obvodní v pátek, a v pátek mám jít ještě na konzultaci kvůli rovnátkům a asi to zruším, stejně mi nebudou moct udělat rentgen a nemám nějak chut aby se mi hrabali v puse, pálí mi zase žáha:( a mohla bych tam na ně vrhnout.
3. led 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
vždycky mi prudí nějakej pipine spojovatelský vysvětlovat proč volám, proč asi s ní to nikdy nevyřešíš, přepojí tě (dnes ne) tak proč se jí tam mám svěřovat. Jednou mi pěkně nakrkla, když sem chtěla kontrolu odpo místo dopo - USG, že se nemůžu uvolnit z práce dopo každou chvíli a ona mi tam povídá, ať si ujasním priority, tak sem jí povídala, že nejdřív si asi musím taky na ty jejich zákroky vydělat, že nechci přijít o práci, takové bych nejradši vystřelila na měsíc :grinning:
3. led 2011 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, s nima nic nenadelás, to je ta s toho jejich sekretariátu určite.
Me ani nenapadlo se objednat k obvodnímu gynekologovi, já jsem byla na tom,že zatím budu u IVF a pak te předají už k tvýmu, tak to bych si tam mohla taky zavolat.
Jeste jsem zvedavá, jak to bude s nemocenskou, chci zůstat doma, protože na návrat do práce se necítím, když mi to v centru nebudou chtít dát, tak můj dr. určite jo.
3. led 2011 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já mysla k obvodní mudr, né gynekoložce. Jsem na neschopence abych byla v klidu, a hlavně taky sem začala marodit před koncem roku, tudíž za výhodnějších podmínek než když ty začneš až ted........No a obvodní čeká na potvrzení těhu z centra aby mi změnila diagnozu víš.....ke svému gynekologovi tě předávají jak zjistí že je srdíčko,t ak mi to Mudr. Vlček řikal před Vánoci při ET. Váš učili jak píchat agolutin? |Na nás zapomněli a neukázali tak snad to dělá manža dobře, mám po tom hezké velké podlitiny a už i ztvrdliny na zadku.....alespoň, že to k něčemu je. Jinak mi dneska hodně trápí pálení žáhy:(
3. led 2011 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já jsem na nemocenské taky už od 2. prosince,od odběru vajíček, tak si myslím, že zůstanu, můjj gynekolog s tím problém mít rozhodně nebude.
Agolutin mi ukazovala sestřička při prvním IVF, ale já si píchám všechno sama, manžel je padavka no. Taky je to jak kdy, nekdy to ani necítím, jindy to bolí,jak čert a krvácím jak blázen a udelá se mi ztvrdlina a modřina, je to různý, ale řeknu tí, že me to už nebaví.
me trápí snad vsechno, občas žáha, ale už asi tak čtvrtý den me bolí žaludek, zatím jsem nezvracela, ale párkrát už skoro jo.
3. led 2011 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koubovka1 já taky párkrát měla na mále, připravovala sem si cestičku s nejmenším odporem krámů po cestě na wc, aby mi nic nezdrželo. Zatím to držím. Prosím Tě jak si pícháš ten agolutin sama, kam? Mě to manža píchá do zadnice, už mám jen pět injekcí, do pátku tak sem zvědavá jestli mi ještě nějaký přidají, nebo už přejdem na utrogestan. Uvidíme.
3. led 2011 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@laura09 jo taky do zadku, ono je to jako spíš do boku, jde to v pohodě. No taky bych byla radši za neco jinýho
než injekce.
3. led 2011 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koubovka1 tak uvidíme co nám poví, já sem ted nedávno někde četla, že placenta tyhle hormony produkuje od 8 týdne, jestli to tak je tak to by u mně byl ten příští, u Tebe asi podobně, tak třeba už to nebude dlouho trvat. :grinning:
3. led 2011 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mam na vas jednu otazku. Doporucily byste svuj CAR a jestli ano proc? Premyslim o zmene CARu a tak hledam jake jsou vase zkusenosti. Moc dekuju.
3. led 2011 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek já a koubovka a sluníčko sme z Plzně, chodíme do IVF institutu, je soukromý ale při FN. Myslím, že na dost dobré úrovni a ceny nejsou ani přehnané, za IVF ICSI s PK 5 dní, AH (snad sem nic nevynechala) tak 15.tis.
3. led 2011 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@laura09 moc dekuju za doporuceni. No ja jako samoplatce bych platila vice nez 15 tis. :slight_smile:. A vysledky maji dobre? Holciny jsou tam spokojene a nebo znas o pripadech ze po par pokusech odesli jinam?
3. led 2011 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek no v plzni jsou dvě centra a myslím, že spíš chodí z toho druhého sem, jezdí sem španělé, italové, němci, poláci prostě ze zemí kde to není tak jednoduché v právní legislativě jako tady. je to www ivf-institut cz. Pak je ještě jedno v Karlových Varech, je to pobočka tohohle v Plzni, pak je ještě v Německu, Rakousku, Švýcarsku, Belgii, Itállii. Výsledky sem přesně nenašla ale kolega z práce tam jendou potkal i Lucku Bílou, takže myslím, že dobrý. Mají tam i endokrinoložku.
3. led 2011 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@laura09 diky za stranku. Tak jsem to tam studovalo a zatim se mi libi jejich strategie a nazor na blastocysty. Co jsem tam vsak nenasla byl cenik :frowning2:.
3. led 2011 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek ten tam není, o cenách tě informují při pohovoru
3. led 2011 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek ahojky,jak psala Laura,chodím také do IVF Institutu a jsem tam spokojená. Ale nebudu zastírat,že mám kolem sebe dost holčin,co tam chodily a pak odešli do toho druhého. Bylo to vždy kvůli přístupu,nesednul jim jeden doktor tam a odešly.
Já za sebe říkám super a úspěšnost mi přijde dobrá,ale chci aby si to věděla i z jiné stránky. Každopádně za pohovor nic nedáš a při něm už zjistíš,jestli je to pro tebe to pravé.
Jinak vše co psala Laura je fakt.
4. led 2011 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@laura09 já ani nevěděla,že jsi z plzně. a jak nsi ted na tom?
4. led 2011 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sslunicko moc dekuju za tve postrehy :slight_smile:
4. led 2011 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek Ahojky,tak kdy jdeš do boje??Co jokšíráčí dáreček :slight_smile: líbil se??
4. led 2011 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa jejda ahooooooooooooooooooj!!!!!!!!! No holka tobe uz to pekne uteklo :slight_smile:, uz to mas za par!!!!!!!!!!!!!!!! A co telefony do zahodu? Uz to konecne polevilo???????
4. led 2011 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa no ted mame v planu dat par inseminaci s ministimulkou aby byli tak 3 - 4 folikuliky a setrime na jaro na treti IVF. Vidim to tak duben-kveten.
4. led 2011 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek