• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@kessinkaa Zanetka je nasich milacek - spi s nima i v postely!!!!!!! mala je pekny cislo a dost jim demoluje barak a louzicky a bobky jsou stale uplne vsude :slight_smile: - takze mala Zanda pekne zkousi jejich trpelivost hahahahaha. Rekla bych ze tata je z ni vice hotovy nez mamka :slight_smile:
4. led 2011 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sslunicko no čekám na 1.ultrazvuk zítra odpo, snad tam bude srdíčko/srdíčka a vše se potvrdí a taky už mám léky jen do pátku - agolutin. Zadek mám pěkně rozpíchaný plný podlitin a ztvrdlin.
4. led 2011 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jinak s těma doktorama je to pravda, já sem ráda za toho svého, ten sluníčka taky ještě jde, ale jednou sem chytla toho nepříjemnýho a kdybych ho měla na stálo tak bych taky moc nadšená nebyla. Vůbec semnou nemluvil a řešil si svoje věci a já sem byla jako kus dobytka, dělal mi folikulometrii za toho mého, který tam nebyl. Děsnej pito m ec.
4. led 2011 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@laura09 to mi povídej,můj zadek je na tom strašně. to víš 4 stimulace jsou znát.

tak to už tě vyřadí a půjdeš ke svému gyn. nebo vlastně ne,mě vyřazovali až v 9tt
4. led 2011 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@laura09 a ty chodíš k Hradeckýmu,vid? A ten náhradní byl Košťál,že? :slight_smile:
4. led 2011 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sslunicko nene mám Vlčka, ten je pro mě moc fajn, Hradecký ten ještě jde, ale ptal se mi při stimulaci jako jestli si myslim, že timhle způsobem otěhotníim to mě dost naštval a hlavně na takový věci se nemá ptát před IUI, kdy máš být v klidu. To totiž taky zastupoval toho mého:/ To mě přišlo jako nátlak, abych se na to už vykašlala a šla na IVF. Jo a jinak ten hodně moc nepříjemnej je ten Koštálh :rolling_eyes:. A jestli počítám dobře tak bych měla být ted v 7 tt, tak doufám v tu srdeční akci a mě Vlček říkal že po potvrzení srdce předávají ke gynekologovi..... tak nevím..
4. led 2011 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek jokšíráka nejde nemilovat :grinning: ,ale jsou to potvůrky,taky dva mám :grinning: .No ani mi nemluv o telefonování,je to pořád a k tomu ještě brutálně pálí žáha.Si někdy myslím,že už to nevydržím,kdo to nezažije,nepochopí.Jinak je vše v pořádku a to je hlavní .
4. led 2011 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky,krásný rok 2011 přeju.Jak se máte co je nového?My jsme se rozhodli přesídli do jiného centra a do do Pardubic k dr. Novotné.Tak jsem tam objednaná 21.ledna tak uvidíme co ona na to všechno a co bude,jestli udělá nějaká vyšetření a tak vůbec
4. led 2011 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata Ahojky,taky ti přeju krásný rok a aby to vyšlo :wink: .Novotná je fajn,určitě to dopadne,hlavně i to jednání,nemohu ji být dost vděčná.
4. led 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa Já jsem se s ní setkala přitom posledním Ketu a byla příjemná pečlivá i Ket jiný.Tak uvidíme,jestli se bude pídit třeba kde je chyba a udělá nějaká vyšetření.Tobě dělala????
4. led 2011 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata jo něco mi dělala,ale už nevím co všechno,fakt to člověk zapomene
4. led 2011 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa Tak uvidíme,jestli se bude pídit,proč.Máme poslední 2 mrazáčky tak snad alespoň jeden vydrží a udrží se.
4. led 2011 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
halo je tu někdo? @koubovka1 jak se cítíš, seš nervozní před kontrolou? Na mě to pomalu leze, a od zítřka ráno budu jak na trní zcela určitě. Pojedu autem tak ještě kde tam budu parkovat :confounded:
4. led 2011 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@laura09 ahojky, jo trochu jsem, ale asi to na me padne až zítra. No jinak nic moc, porád spatne, žáha.
Já kdyz jedu autem, tak to nechávám na tom parkovisti petatricátniku to je nejlepší.
4. led 2011 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koubovka1 já jedu od Slovan, tak to nechám u Besedy v sadech. Žáha mi trápila včera celý den, dnes musím zaklepat, že nic i sem něco snědla:slight_smile: Spíš zase zácpa...to zítra nebude z nervů.
4. led 2011 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@laura09 držím palečky, myslím na tebe a čekám jen dobré zprávy
5. led 2011 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koubovka1 no to víš, já sem jak na trní. Navíc nevím jak Ty, ale mě zpravidla neberou na řadu přesně jak sem objednaná a musím ještě čekat.
5. led 2011 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata no ahoj!!! Jiz jsi to dlouho nebyla a po Evikovi take ani pamatka :frowning2:. No tak gratuluji k prestupu. Do noveho roku s novym CARem a to by bylo aby se nepovedlo!!!
5. led 2011 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už jsem po kontrole jsem 6+4 tt a máme i srdíčko a je tam jedna fazolka 5,6 mm, jupíííííííííí :grinning:

@koubovka1 jinak doktor byl super, povídali sme si hodně a říkal, že mu ty předvánoční cykly vyšly skoro všechny kromě jedné zatím, takže já už tam k němu nejdu, až pro další mimi....':slight_smile:
5. led 2011 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@laura09 tak to moc gratuluju,t o je nádhera, tak doufám, že zítra budu pokračovat v krásné bilanci.
Supééééééér
5. led 2011 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koubovka1 stejne moc nechápu to jejich počítání tt.
5. led 2011 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@laura09 jsem si blbka odpovedela sama sobe
5. led 2011 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koubovka1 jo super bilanci, zítra rozšíříš:slight_smile: Kdys byla na OPU 2.12.?
5. led 2011 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@laura09 veřím tomu, jj 2.
5. led 2011 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koubovka1 podle mně bys měla být zítra přesně 7+0 tt
5. led 2011 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@laura09 no podle tebe jo, on mi to zítra řekne, tal uvidíme
zatím papa
5. led 2011 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@laura09 obrovska gratulace - ted kdyz je srdicko tak uz muzeme oficialne a zaradime si te pekne do tehulek!!!!!!!!!!!!!!!!!! :sunglasses: jen tak dale at nam ten 2011 takhle vychazi vsem!!!
5. led 2011 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koubovka1 já sem si to svoje spočítala dobře, on si to taky počítal a vyšlo mu to stejně, uvidíš. Držím Ti taky moc palečky!!!! :wink:
5. led 2011 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek děkuji moc, snad to vše bude dál pokračovat jak má:slight_smile:
5. led 2011 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@laura09 moc gratuluji !!!!!!!!!!!Opatrujte se!!!!!!!!!!!!!
My byly včera na NT +UZV v I.trimestru a výsledek negativní :slight_smile: ,akorát nám byla navržena redukce dvojčátek,tak jsem z toho v háji a nevím,zda do toho jít nebo ne :frowning2: :frowning2: je to šílený se rozhodnout,když už jsme to vydrželi do teďka. :frowning2: :cry:
5. led 2011 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek