• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@marty154 To je kruté rozhodnutí a je to jen na Vás.Pokud máš zdravotní problém tak snad,ale jinak bych se bála,že o to příjdu-můj názor.Ale jinak každý se rozhoduje sám a nikoho neodsuzuju -do druhého nevidíme a nevíme co ´má za obtíže.Tak držím pěsti ať se rozhodneš jakkoli. :sweat_smile:
5. led 2011 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja1 děkuji za podporu,víš je to těžký,zatím vše v poho,to je názor doktorů,že 3děti nezvládnu donosit,že je to pro mě velké riziko.Místo toho abych se radovala,tak tady druhý den bečím a nevím,co mám dělat. :cry:
5. led 2011 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154 Tak asi jsem kůň a omlouvám se i já.Já myslela,že čekáš 2,prosímtě nezlob se.A u nás jezdí hodně trojčátek a to jsme menší městečko a máme tu troje a v okolí taky jsou vidět.Ale nestresuj se musíš věřit,že jak se rozhodnete ,nakonec to bude to nejlepší at je to tak nebo jinak.Je to určitě těžké a přeju ti hodně síli .(Já bych si je nechala,ale to je jen můj názor.)Ale doktoři určitě ví co si můžou dovolit,aby tě neohrozili i miminka.Musíš jim věřit.Tak se pokus alespoň trochu ulkidnit.Taky to není dobré se stresovat.Dej si čokoládu a vychutnej si ji a v klidu. :slight_smile:
5. led 2011 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
dluho jsem tu nepsala, ale čtu vás holky stále, koukam, že tu je ted dobrá nálada :wink: gartuju novým těhulkám, četla jsem že jste Plzeňský, já též :sweat_smile: ale chodim do Natalarttu a vy asi na náměstí, jak jsem vydedukovala :wink:

@marty154 sledujuu tě od začátku a mooc ti držím palečky, na prvním IVF jsme asi byly ve stejnou dobu :pensive:
Jen jsem ti chtěla napsat, že at se rozhodneš jakkoliv tak to bude jen tvoje rozhodnutí a určitě správné :pensive: , nenech se rozhodit blbýma kecama ostatních, kterým do toho nic není, bude tě to stát hodně sil, ale bud silná :wink: držim ti strašně palce a jen ti chci říct, že já bych si nechala všechny :pensive: a bylo by to pro mě štěstí, při redukci bych se šíleně bála, že to můžou vzdát všechny, a řídím se heslem že radši x dětí než žádné-ale je to jen můj názor :sweat_smile: tak držím palce :slight_smile:
5. led 2011 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gambrinuska ahojky,moc díky,víš jsem stejnýho názoru jako ty,už nechci přijít o všechny,ale Dr.tvrdí že ty jednovaječný jsou moc rizikový,no musím se rozhodnout do zítřka :frowning2:

@paja1 nezlobím se,díky za povzbuzení
5. led 2011 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154 bus silná, nic víc ti asi neporadim, neni to vůbec lehké rozhodnutí a moc času ti taky nedaly, neříkej mi že kdybys to celý proležela nic nedělala že je neunosíš :frowning2: nevim, 3ky jsou rizikový, ale když už jsi podstoupila takovej boj ... nevim holka drž se :wink:
5. led 2011 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gambrinuska vím,že je to na mě,ale ten čas mi prostě nestačí :frowning2: .Ale moc díky
5. led 2011 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154 ahojky a moc Ti děkuji za gratulace. Já sem se Tě na to nechtěla ptát, ale je vidět že jsi si tím ted začala sama. Co jsem četla, tak se redukce dělají do 12 tt, tak když už jsi ve 13 tt tak sem to chápala tak, že už to máte vyřešené. Také nevím jak bych se rozhodla, dvojčátka jsou fajn, ale co to další. Sice říkají, že rizika jsou malá, ale to morální rozhodnutí je brutus. Já bych to asi nedokázala a taky si nedokážu představit tři mimča najednou. Na dnešní noc se mi zdálo právě, že tam mám taky trojčata, a prý sem ze spaní křičela, že nevím kam tu holčičku dáme, že nemáme místo :O Ale vše dopadlo pro nás dobře:slight_smile:
5. led 2011 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154 Ahoj, omlouvam se, ze do toho vstupuju, navic jsem nedocitala vsechno, jen jsem chtela rict, ze v nasi soukrome diskuzi IVF si nechala jedna holcina vlozit dve embrya a jedno se jeste rozdelilo, takze cekala taky tri, sla ted na redukci a ceka dvojcatka, silne ji to doporucili doktori a vlastne i okoli, i kdyz to obrecela, tak je to takhle lepsi. Nejsem si jista presne tydnem kdy byla na te redukci, ale mohl to byt tak 12tt. Je mi jasne, ze to dilema je obrovske, sama vubec netusim, co bych delala, po deviti letech snazeni jsem konecne tehotna, ale proste tri je opravdu velika zatez....
5. led 2011 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny v novém roce:slight_smile: a přeju, ať je v něm všem dobře a co nejvíc miminek:slight_smile: A koukám, že se tady činíte a jsou samé dobré zprávičky, tak kéž by to trvalo:slight_smile:
Já od neděle píchám injekce a koncem ledna nás čeká 2.IVF, tak držte palečky:slight_smile: Do toho ještě příští týden chceme zvládnout hory, tak to bude hektický... Každým dnem snad dorazí MS a už to bude ráz na ráz, mám děsný strach, jak se to blíží... To z 1.IVF neznám... Kéž by se podařilo...
6. led 2011 v 00:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek Evika jsem taky dlouho neviděla.No určitě to bylo dobré rozhodnutí a tento rok budeme mít v bříšku miminku a jak jste na tom Vy,
6. led 2011 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154 Ahojda držím moc palečky.Je to těžké rozhodnutí.Já se osobně domnivám,že doktoři vědí co dělají a proč to říkají.3 děti je obrovská zátěž a prozhlížejí tě tak ví,co se dá zvládnout a co by bylo hodně rizikový oni i 2 jsou riziko.rozhodněte se správně.Budu drže palečky
6. led 2011 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak balím na hory, budu asi až v sobotu, ale třeba se někde nakouknu, jak se daří:slight_smile:

Já už jsem od út bez Provery a nejen, že MS nikde, ale zatím ani to moje dlouhé hnusné špinění před ní není, tak by nemuselo teď být a rovnou hezy MS, at vím, který den razit do Caru, ale už teď vím, že to bude nejpozději úterý, protože to už jsem 32.DC a to je nejpozději, kdy musím být v Caru na krev, ikdyby MS nedorazila, ale věřím, že dorazí... takže pokud dnes ne( což fakt už nevypadá), tak to pak bude jasný buď pondělí nebo úterý do Caru...
7. led 2011 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj děvčata, jakpak se daří v novém roce? mě stale stejne. každoměsíční naděje opět ráno pohasly a ještě mě pěkně bolí záda :wink: ale konecne přišla mrška v termínu a bez předchozího špinění, tak je uvnitř už snad vše v normálu. tak kéž by to vyšlo aspoň Baronkovi nebo Rozmarýnkovi. ale máme tu šanci přirozeně hooodně malou.

@marty154, tak to bylo obrovské rozhodnutí. moc moc doufám, že to drobečci přestáli ve zdraví a že jsi v pohodě. ale i dvojčátka bude pořádný záhul, tak jsi udělala dobře. a ted at se už všechno jen daří a bříško pěkně tloustne.

holky, tak koukám, že jsme to asi všechny nechaly na jaro? až nám začne i příroda pomáhat? to tu pak bude frmol..

@tonytony, pěkně si užij dovču a hlavně si nic nezlom. padat pěkně na prdýlku :grinning:

@doufalka, kdepak se mi touláš, už se mi po tobě stýská :wink:
9. led 2011 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda já si myslím, že si to nepochopila s redukcí u marty dobře, vzali jí dvojčátka a nechali jedno.
9. led 2011 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, koukám, že tady nálada uvadá, ale věřím, že tenhle rok bude velice plodnej :grinning: Za týden jdu na kontrolu do ARTU a chtěla bych se domluvit na KET, tak uvidíme ....
@laura09 jak je kočko????
@marty154 všechno dopadlo v pořádku??? Tohle bylo asi nejtěžší rozhodnutí v životě, ale věřím, že to jedno bude OK a bude vám dělat jen radost :slight_smile:
@marcajda Kdypak plánuješ IVF???
9. led 2011 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký den, po dlouhé době se zase ozývám. I když, abych řekla pravdu, tak se Vás snažím pravidelně aspoň číst. Nepřispívám, protože u nás se zatím nic nového neděje. Šetříme penízky na další IVF které plánujeme tak na květen-červen...
Pořád vnitřně doufám a věřím, že to vyjde.

Všem čerstvě těhotným držím palečky ať vše dopadne na výbornou!!!!!!!!!!!!!
Čekatelkám pevné nervy a nám ostatním víru v dobrý a šťastný konec!!! A to vlastně všem!!

Co ten název, bude se měnit? :slight_smile:
9. led 2011 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbika To je dobře, že věříš a že to nevzdáváte, určitě se nám to všem letos povede :grinning:
9. led 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek ahoj, je dobře, jediný problém je teď zácpa, na kontrolu jdu za 14 dní a už mi dají průkazku. Jsem na neschopence, takže doma vegetím :grinning:
9. led 2011 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marty154 moc ti držím palečky i tvému pidi broučkovi,aby jste to ustály,musím říct,že jsem ty dva bobísky obrečela s tebou,bylo to těžké rozhodnutí a je mě jasné jak moc se musíš trápit,ale takový je život bohužel :frowning2:
9. led 2011 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@laura09 ja jsem to take asi nepochopila :frowning2:. marty154 psala jak se rozhodla? Ja to tu nikde nevidim a tak to asi psala na jine diskuzi. Takze ze 3 si nechala jenom jedno?
10. led 2011 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 no nazdarek!!!! Ty jeste zijes??? :slight_smile: uz se nam tu po tobe styskalo. Take se jiz dlouho neukazala Doufalka. Kdepak se nam holka toula.
10. led 2011 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak u mne nic noveho. Zitra by mela dorazit mrcha a pak 3 DC jdu do CARu a zacneme ministimulku abych mela 3 - 4 folikuliky a pak zase IUI a domaci snazenicko. pritom setrime na 3.IVF ktere planujeme tak na kveten.
10. led 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rozmarynek jojo ještě žiju,ale mám toho nějak moc lítám z práce do práce a hlavně dělám na směny jsem ráda že jsem stihla dneska v 11 holiče a to jsem po noční takže docela bomba únava
10. led 2011 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek no já sem u marty četla, že jí navrhli redukci dvojčátek a když se mrknete na její profil, tak tam má, že čeká miminko -. jedno a ne dvojčátka :wink:
10. led 2011 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem už z Caru zpět na horách, ale s ne dobrýma zprávama:frowning2: Jsem z toho špatná...
V neděli, jelikož se nic nedělo- S ani špinění nikde, tak jsem volala do Caru, abych věděla, kdy á teda přijet, když MS nedorazí a prý hned v pondělí ráno, takže jsem hned jela... No a brali mi krev, dělali UZ a už na UZ, že je dost nízká sliznice, tak kdo ví, jestli prý MS vůbec bude:frowning2: No, že si mám zavolat odpoledne, co ukazuje krev- no, ale že snad budeme moci začít stimulovat... Jenže krev dopadla taky nějak blbě:frowning2: Takže znova musím do Caru ještě z hor, což už teda domítám busem to je na 2 dny, takže z hor pojedeme kvůli tomu dřív a popravdě, jela bych nejraději hned, už teď je mám zkažený a strašně se bojím, že to zase neklapne, že je to prostě vše špatně:frowning2: Kdyby nebylo těch blbých Vánoc a neposunulo se to, mohlo být už třeba vše jinak a já už teď testovala:frowning2: Hlavně nechápu, že mám špatnou slizinci- piju kontryhel, jak o závod, grepy, kokos, vše, co doporučují i to chilli a výsledek špatný- když jsem nebrala nic, bylo to dle všeho tenkrát ok:frowning2: Mám strach, že už nevím, čím tu sliznici zlepšit, aby se mimi chytilo a že to je problém hned na začátku, tudíž to nemůže dopadnout:frowning2: Ach jo... Manžel je skoro naštvaný, že nám to ještě zkomplikovalo hory- já zase na sebe, že jsem vůbec jela:frowning2: Prostě nevidím to moc dobře u nás opět:frowning2:
Jediné, co mě napadá, jestli mi to nemohl rozhodit ten Prednison, co jsem si teď sama nasadila před pár dny??? Nemáte zkušenosti, kdo jste ho braly v rámci IVF třeba???
10. led 2011 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony ahojky, zkušenosti s prednisonem nemám, ale taky sem měla dost problém se sliznicí když sem chodila na IUI, ted mi dost pomohli léky na stimulaci a pak mi dali estrofem, ten je na sliznici, ten ti nedávají?
10. led 2011 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@laura09 Zatím ne, ten dávají u nás až po ET, ale toho se asi nedočkám:frowning2:
10. led 2011 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony mně to dali po OPU, do té doby pomohl puregon, měla sem jí před opu asi 7 mm, což byl na mě zázrak, pak mi dali estrofem a beru ho do ted 3x1 tabletu.
10. led 2011 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony Odepsala jsem ti na jinou diskuzi tak se kukni.Jinak ještě mě dávali estrofem minule i u KET a ET.Tak to jde asi bych se zeptala a i kdyby jsi ho měla platit,ale snad ti ho dají.Ale prober to s lékaři,sama nic neber.Myslím na tebe a drž se.
10. led 2011 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek