• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@paja1 V CARu už nejsou, až v pondělí. Ale díky za radu :slight_smile:
14. led 2011 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jesterka001 Tak si zavolej na pohotovost a oni ti poradí i po telefonu,od toho tam jsou.Asi bych se ptala jinde.Drž se.
14. led 2011 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek Nechci nijak schazovat tvé nadpřirozené schopnosti, ale někdy dřív jsem tu myslím psala, že bydlíme u Kolodějského zámku :wink: Ti to prošlo někam dozadu do podvědomí a hned je sen jak z pohádky (nebýt tam já:wink:):grinning:

@jesterka001 Já bych si udělala slabý octový nálev 1 díl octa a5 dílů vody, namočila bych ponožky, vyždímala, navlékla a přetáhla přes to suché. U mě tento postup funguje na sražení teploty. Z léků se smí v těhotenství snad paralen.
14. led 2011 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jesterka001 v tehu se muze paralen. Ja bych se snazila zalezt do perin a proste to vypotit. Horky cas s medem a citronem a kdyz bude nejhur tak studene obklady na snizeni teploty. jinak naopak ti to muze pomoci, mas snizenou imunitu a mimi se tak lepe zavrta protoze telo neni tak silne a nevypudi ho :slight_smile:.
14. led 2011 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka no mozna ze jsi to psala ale ja to fakt nevedela prisaham cestne jiskerkovske!!!
14. led 2011 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek To já ti věřím, že jsi to vlastně nevěděla:slight_smile: Já si tu přečtu taky věci, které mi někdy vlastně jen prolezou hlavou a ani je "neuložím na disk"... Sen to byl krásnej. Kdyby to tak bylo, vůbec bych se nezlobila:slight_smile:
14. led 2011 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u mne jedna zmena v planech. Puvodne jsem mela jit na ministimulku hned jak dorazi mrcha ale nikam nejdu. Dostala jsem se k vyborne pani lecitelce a ta mi rekla ze ted mi nedoporucuje hormonalni koktejli a dokonce ani otehotnet ze nejsem pripravena a ze bych stejne potratila. Takze k ni ted budu chodit na 3 mesice na leceni a pujdu az na tu treti IVF kterou jsme naplanovali na kveten. Uz jsem si tu pres konika sehnala Gonal na cele IVF ...youpeeeee jako samoplatkyne tak usetrim 15 000 Kc . Takze u mne ted je 3 mesice pauza ale budu sem za vama chodit vam drzet palecky a prozivat alespon vase snazenicka, ju?

@doufalko uz jsem to pochopila (ja blondyna) jako ze podvedome jsem si to pamatovala kdyz jsi to tu psala :slight_smile:. A co mas v planu ty?
15. led 2011 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ira13 Díky, nevím, co je teda správný, na mě asi tyhle věci nefungují nebo nevím:frowning2: Asi se na to vyprdnu...
15. led 2011 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek To, co jsi napsala s imunitou, to zní logicky. Tak třeba to ještě do třetice všeho dobrého dobře dopadne :slight_smile: Všem vám přeji ať se zadaří :slight_smile:
15. led 2011 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak od zíra začínám nakonec fakt stimulovat:slight_smile: Tak se mi moc ulevilo, vypadalo to všelijak, jak jsem v pondělí psala- krev nebyla na stimulku ok, sliznice taky nic moc( jen 5mm před MS) a MS nikde:frowning2:
V pátek jsem ale byla ještě znova na krvi a na UZ- MS stále nikde, sliznice pořád na prd, krev ale na stimulku prý už ok, tak, že můžu od 16. začít píchat i bez ev. MS, nakonec mrcha ale dnes dorazila, byť ne tak silná, jak jsem zvyklá, ale dopoledne fest, tak snad to bude ok, jsem moc ráda, že dorazila, přece jen mám lepší pocit, že budu před akcí vyčištěná:slight_smile: ET bude vycházet někdy začátkem února:slight_smile:

Jediné, co řeším, zda pít či nepít teď před IVF kontryhel, když te´d aním ta sliznice nebyla nic moc- přitom ty 3 měs. před tím s ním mi přišla MS fakt hutná a dle toho soudím, že i sliznice byla ok... Pila jsem kontryhel do půlky cyklu a chilli, sem tam i grepy, co na ni doporučují... Co myslíte?

Teď jsem moc nestíhala dočítat- hory, vybalování atd., tak to snad dočtu, co hezkého se tady stalo- doufám, že too bude hodně a nic smutného:slight_smile:
15. led 2011 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik, tony, já bych ten kontryhel vynechala. ja mu teda vubec neverim. mam v pameti, ze on je na zenske zanety, ne na zvyseni sliznice. i kdyz se to tu obcas pise. vyprdni se na nej. jestli jsi problemy nemela, tak do toho raseji nevrtat :wink: kdyz do sebe musis rvat chemii, tak musi jit priroda stranou..a prirodu zase az bude po chemii.. ale to je muj nazor... :wink:

holky, v kvetnu tu budeme mit poradne veselo, cpeme se do toho mesice jedna za druhou :sweat_smile: a on je to moc krasny mesic, to se nam bude radostne tehotnit!!!
a nase skupinka tehulek nám bude radit co s ranni nevolnosti a kessi se bude usmivat, protoze uz to bude mit odtrpeno :wink:
16. led 2011 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jesterka001 jak se citis? co marodeni? uz ti je lip? ja dopadla tenkrat podobne jako ty, taky chripka jak tram. ono to telo je temi hormony hodne oslabene.: laura mela po ET koprivku a taky s ni bojovala a je z ni tehulka. tak ji nasleduj!!!
16. led 2011 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda Ahoj Marcajdo :slight_smile: Potěšilo mě, že sis vzpomněla :slight_smile: Jo, už je to lepší :slight_smile: Nakonec jsem si koupila homeopatika, nevím, jestli to byla náhoda nebo fakt zabraly, ale od neděle jsem úplně bez teploty. Jen jsem to právě dostala, takže zázrak se nekoná a já tu depkařim, ale to přejde.... Byl to můj poslední pokus a tím nadobro končím.Vás holky tady čtu už nějakou chvíli a jen chci napsat, že vám strašně moc držím palečky....... A vyjde to, uvidíte :wink: Sice jsem tu do včera nikdy nic nenapsala, ale prožívala jsem to všechno s váma... :wink:
16. led 2011 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda Teď jsem se dívala na tvé komentáře..... Já měla 1.IVF v červenci 2010, 2.IVF v říjnu 2010 - takže úplně stejně jako ty :slight_smile: A třetí teď ...... Mě sice ten třetí nevyšel, ale tobě vyjít MUSÍ!!!!!!! :wink:
16. led 2011 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, taky si rikam, ze dam ten treti pokus a koncim, nemam silu porad dokola, proste jsem tomu dala sanci a asi to nema byt, kdyz... ale uvidim co ten treti pokus. ja do nej taky mela jit ted, ale chtela jsem nechat telo odpocinout. vlastne mi tentokrat poprve prisla menzes jak mela.
a más mesicky hodne silne? ono to jeste nemusi nic znamenat. to pry nekdy u uhnizdovani byva. znama mela mesicky 3krat nez ji prisli na to, ze je tehu..nejhur bylo, ze kourila 20denne..takze pak nasledoval predcasny porod a starosti.
tak se trap jenom trosku, to tady k tomu stejne asi patri a dej si jeste do koutku nadeji :slight_smile:
mas i moznost prirozeneho otehotneni? nebo byla toto jedina sance? ja ji mám, tak jsem na tom asi lip.. jen 2x se mi to povedlo, ale pokazde to slo pryc..
16. led 2011 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tomu rozumím, říkám si to samé... myslím to, že už nějak nemám sílu.. a popravdě jako samoplátce ani finance.. no, já mám několik problémů, ale některé jsou vyléčeny, některé se dají řešit práškama, injekcema a tak. Ale věk se řešit asi už moc nedá :frowning2: Když mi bylo 35, začali jsme zkoušet a já si tenkrát řekla, že v den 40.narozenin končím, když se do té doby nezadaří. No, a to se stalo 4 dny nazpátek :frowning2: Přirozeně jsem otěhotněla jen jednou - v březnu 2010 - 8.tt MA. Neříkám, že ještě přirozeně zkoušet nebudu, ale už tomu nevěřím a na bylinkové čaje, vitamínky, prášky, hormony, cvičení podle Mojžíšové, imunologické injekce, návštěvy CARu a injekce na ředění krve - na to všechno už nějak nemám sil........ Ale ty máš ještě pár let náskok :wink: A myslím, že jsi udělala dobře, že jsi to posunula :slight_smile: Tělo si vážně odpočine...
Mrcha to bohužel je, poznám jí :frowning2:
16. led 2011 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, tak aspon vsechno nejlepsi.. i kdyz to asi byly smutne narozky. jejda, je mi to lito.. my taky zacali po doktorech v 35.
no a ja uz asi zkusil z toho co jsi psala, vsechno..ted zkousim palpacni metody na uvolneni jednotlivych organu. no kraniosakralni masaze mi velmi pomohly na bolesti zad a kloubu, takze aspon neco :wink: a pak mam po prvni visceralni terapii, to je na ty jednotlive organy. to se jde 3x. ve čtvrtek jdu podruhe.
ale nekde uvnitr si rikam, ze kdyby bylo mimco ve 20ti, tak je dnes uz velke a uz jsem stejne vlastne sama, takze v podobne situaci jako jsem ted. asi mam tento zivot za odmenu a bez starosti..no, ty stejne jsou, ale jine. a radosti s detma mi byly dány pres netere. jsem vlastne bohata, mam vsechno.
to je muj balast v hlave, abych se netrapila :wink:
16. led 2011 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda Smutné narozky to byly,, měla jsem tu virozu a vlastně ani nemohla pít. No, příští týden je asi budu muset alespoň pořádně zapít :grinning: Já jednoho synka, mám, je mu teď 21, měla jsem ho v 18, díky bohu za to :slight_smile: Ale chtěla jsem mít ještě jedno mimčo, když už jsem konečně našla toho pravýho chlapa... a on žádné děti nemá... no a jako na potvoru nic.
Řekla jsi to moc hezky. A myslím, že je důležitý, že kdyby se ti to fakt náhodou nepovedlo, tak se ti svět kolem tebe nezboří :wink: Protože, jak jsi napsala, jsi přece bohatá :slight_smile: A já vlastně taky :slight_smile: DĚKUJU Marcajdo, to myslím, vážně, moc jsi mi teď pomohla, anii nevíš jak. Život je stejně paradox. Napsala jsem to teď své kámošce a ta mi odepsala, že na to moc myslim :angry: A pomůže mi někdo, koho vlastně ani neznám :slight_smile:
16. led 2011 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda, ted diky ja tobe :grinning: to je fajn, ze mas syna! taj jednou dostane tvuj muz vnoucatko a bude moc spokojeny. muj pritel ma dcerku, tak na me aspon netlaci.
a ja uz se jdu k nemu pritulit :wink: tak dobrou noc a hodne sil!!

ty rady typu..nemysli na to..nesnasim!
16. led 2011 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda
@jesterka001
Ahoj holky...zase jsem na skok zavítala mezi vás...marcajdo, promiň, že jsem předtím neodpověděla, nějak nestíhám...píšete mi z duše holky, taky přemýšlím, co bude dál, když se mi ty moje tři transfery nezadařily. Poslední dobou mám myšlenky, co a jak, zkouším si najít nový směr a představuju si život bez dětí a snažím se na něm najít něco pozitivního. Naprosto chápu, jak se cítíte, když vám někdo dává rady typu - "nemysli na to". Byla jsem ve fázi, kdy jsem si říkala, že ještě jedna taková rada a já někomu něco fakt hnusného provedu. proto je koník, proto sem člověk chodí, protože jen tady má kolem sebe lidi, kteří ho pochopí, protože sami prožívají to stejné...
Marci, tvoje věta," jsem vlastne bohata, mam vsechno", je veliká pravda. Jsou na tom lidi mnohem hůře, viď...a jak píšeš, jednou přijdou vnoučata, která tu radost do života vnesou. Ať to budou děti syna ještěrky001 nebo od dcery tvého přítele. Budete mít tu radost alespoň takovou...a já třeba taky někdy.
17. led 2011 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda Jinak tedy konečně odpovím, vy bytečku se bydlí tak nějak zvláštně. Stále jsme vycinkaní z peněz, takže tu máme jen to nejnutnější, stále spíme na matračkách a věci jsou vesměs stále po krabicích...ale už máme kuchyň!!!
No a z lázní síly ubývají, jak je člověk opět v pracovním procesu, je vycucaný raz dva. K tomu mám teď na výšce zkouškové, takže po nocích šprtám, a stejně to moc nedávám. například v pátek jsem měla úspěšnost jen poloviční, jednu zkoušku jsem dala, druhou si budu muset zopakovat :cry: Takže musím zabrat, abych 10. června mohla slavně odstátnicovat a 15. června odjíždíme do rakouských Alp. Teď je otázka, jestli tam budu slavit nebo smutnit...:-/
No a začnu běhat kolem lázní, říkala paní doktorka, že když mi minule tak pomohly, že mi je zkusí letos zase napsat, bylo by to super.
17. led 2011 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja1 Taky tě zdravím...co se týká plánů na snaženíčko, zatím nic moc, nemáme korunky, a clostík nezabral, takže to spíš nechávám plynout.
17. led 2011 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela Ahoj marcelko, mo ráda Tě tady vidím po dešlí době:slight_smile: Takže Clostík nepomohl vůbec? Ovu nebyla? A jen 1 měsíc nebo víc jsi to zkoušela???
18. led 2011 v 00:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela To jsi napsala taky moc hezky :slight_smile: Mám štěstí, že už jedno dítě mám, to je fakt, ale ty nevěš hlavu. Máš ještě několik let čas a třeba se zadaří přirozeně :wink: Holky, tak strašně moc bych vám to všem přála :slight_smile:
18. led 2011 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela, to máš stále náročné. ale máš o jednu zkoušku míň, to je supr!!
já opravovala dům 14let. takovým postupným způsobem, ale zase jsem se 14let pořád z něčeho radovala a že se dokážu radovat z kdejaké blbosti :wink:
19. led 2011 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Tak trochu nam to tu vazne ale to je asi tim ze vsechny cekame na to jaro :slight_smile: kdy se na to hromadne vrhnem a bude tu vlna novych tehulek :slight_smile:.

Jinak jsem vam chtela rici ze tento rok bude fakt rok tehulek protoze moje kamaradka v Kanade (38) se pokousela pred rokem - byla 6 x na IUI, pak si dala rok pauzu a ted byla po roce na prvnim pokusu po odmlce - IUI bylo presne na Silvestra :slight_smile: a hned na poprve to vyslo - vcera HCG 311 :slight_smile:. Takze toto je nas rok holky a vzhuru do tehu bezvedomi!!!!!!!!!!!!!
21. led 2011 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek Tak to je prima, v prosinci se tu budete chlubit svýma bříškama...tak hurá do toho. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@tonytony Ahojky, ne, nezabral, asi na mě nefunguje prostě vůbec nic.
21. led 2011 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela A kolik měsíců- cyklů jsi to zkoušela? Oni říkají, že by to chtělo aspoň ty dva, tři... Dokonce i dávka se může další měsíc zvýšit... A to jsi chodila na folikulometrii nebo si nějak zjišťovala ovulaci? Brala jsi k tomu i Utrogestan v druhé půlce cyklu???
@rozmarynek Kéž by, 11 je pro mě šťastné číslo, tak taky teda doufám...
21. led 2011 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,moc vás zdravím.
budu ráda,když se to tu zase rozjede s kecáním,moc se mi s vámi dobře psalo. :slight_smile:
já mám za sebou vyšetření na genetice,tam vše ok,jen udělají jěště mozaiku,což je prý to poslední,ale nepravděpodobné,že by tam něco našli.
pak probíhá vyšetření na imunologii. máme za sebou odběr krve,já odběr ovulač.hlenu a ve čtvrtek jde manžel na spermio. za měsíc budou výsledky.
22. led 2011 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda sslunicko, vy radite... vsak se tu brzy zase vsechny pekne sejdeme, to je ted jen takova pauza.. musime tem hlavam nechat odpocinout
22. led 2011 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek