• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
Ahoj holky, koukám, že to tady trochu umlklo...ale ono se to určitě rozjede, jak zase budeme mít všechny něco před sebou...taková relax pauza je taky dobrá.
22. led 2011 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky dámy.včera měla dárkyně OPU odebrali jí 12 vajuch.dnes jsem tam měla volat ráno a až ted jsem si vzpoměla,naštěstí tam byli.Máme zatím 10oplodněných.nechají se do středy a ve středu v 12.30hod je transférek ke mně.hurá,tak snad budou pěkné.večer kuknu ted valím za tchýnkou do špitálu.pa
22. led 2011 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja1 no tak super!!!!!!!!!!!!!!! Tak tfuj tfuj tfuj!!!! At se pekne deli a ve stredu si je uz budes hyckat pod svojim srdickem :slight_smile: :slight_smile:. To je tvuj druhy pokus s darkyni ne? Muzu se zeptat na kolik te to prislo? Mne to asi take ceka :frowning2: po tretim IVF na jare uz moje vajucha necham jit do duchodu a popripade take skusim darkyni.
23. led 2011 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja1 Jé, Pájí, tak to budeme bojovat skoro pospolu:slight_smile: Tak držím palce, já asi v sobotu teprve OPU, takže budeš moje předskokanka:slight_smile:

Já dnes mám zatím dobré zprávy z Caru- sliznice na UZ je v pořádku- to se mi moc ulevilo, bála jsem se, jak byla min, cyklus nízká... No a vpravo mám 8 a vlevo dokonce 15 folikulů, takže zatím ještě víc než minule... Tak uvidíme, co z toho bude... V týdnu jedu ještě jednou na UZ- to se dovím dnes po 13.hod. kdy přesně a pak asi v sobotu nebo ev. neděli na odběr...
Jinak jsem měla pohovor i s embryoložkou a tak mi říkala, že fakt ta naše embryjka se vyvíjela úplně suprově celou dobu, že kdyby jsme nenechali dělat to PGD, tak budeme mít fakt embryjek na KET hodně, ALE že by z nich nic stejně nebylo, když mají vady... Takže pravděpodobnost, že teď to bude podobně- embryjek dost, vývoj super, ale ke konci zase velký odpad díky PGD Takže se nechci radovat předčasně U nás ten závěr je nejhorší
A taky zvažuju zkusit PICSI, kdy pomocí gelu, který složením odpovídá vnitřku vajíčka, zkusí, které spermie se na něj budou vázat- tyhle spermie jsou totiž v pořádku i geneticky tj. zdravé a s těmi je pak větší šance, že bude embryjko zravé( pokud teda není vada u mě ve vajíčku, což nedokáží takhle říct)... Takže aspoň budeme vědět třeba zase víc, kde je ev. chyba Prý by to šlo i půl napůl- PICSI a ICSI, tak nevím:frowning2: Taky podle počtu vajíček, kdyby jich bylo málo, tak asi ne, jestli jsem to dobře pochopila...Je to za 3tisíce navíc- ale nevím, no:-/... Začínám se strašně bát- upřímně

24. led 2011 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony Vida, jaké to jsou novinky, o tom jsem nikdy neslyšela. tak si to nechte projít hlavou, sice to stojí peníze, ale pokud by to mělo pomoct...
24. led 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja1 držím pěsti, at to dopadne co nejlépe
24. led 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda, @paja1, taky držím pěsti, takže se ti tvá chvíle zase blíží!!to je supr! tak hodně úspěchů a samé dobré zprávy. a kolikpak si jich necháš zavest? určitě to rozdělíte, aby bylo i na zamraženi? moc na rebe myslim.

@tonytony, ty to máš náročnější, máš to i s těma šílenýma hormonama a pak ještě to PGD, br.. já se teda mám, že toto všechno nemusím absolvovat.. ale čísilka folíků maš výborná a to tam bude určitě i ječtě nějaký schovaný.
hlavně, že bude sliznice dobře nachystaná. skončilas s tím kontryhelem, nebo jsi ho pila dál?

@78marcela, jak ti dopadla ta další zkouška?šprtáš?
jejda, to by se mi nechtělo na to jsem líná..já si raději zalezu do peřin s pěknou knížkou a zalezu do příběhu..

@rozmarynek, plníš plán odpočívání? daří se ti to? jaro bude za chvilku, tak vydrž!!at pak bojujeme spolu :slight_smile:
24. led 2011 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jesterka001, tak co, fakt to byla menzes? už jsi byla po doktorech? a tak jaká byla oslava?
24. led 2011 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co naše těhulky? @kessinkaa, @laura09... a co Marty? moc na tebe vzpomínám, jak se ti daří?

holky, přeji krásný večer!!
24. led 2011 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda Pokud to půjde tak asi ty 4.U mě to nikdy nevyšlo atk snad mi je dají a snad zbydou.děkuju.
24. led 2011 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja1
Na Marty taky myslím-nevím jak se ji daří.věřím,že dobře.
24. led 2011 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda Ne, ne, už jsem se ho bála pít- pár holek psala, že jim naopak stran sliznice ublížil, že ji měly horší nwež bez něj, tak jsem to riskla raději bez něj... Jen chilli stále papkám- obden takovou hromádku:slight_smile:
24. led 2011 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda jo jo davam si pauzu a chodim k lecitelce. pry bychom nemeli zkouset drive nez v dubnu no tak uvidim jestli tak dloho vydrzime. Myslim si ze domaci snazenicko stejne vyzkousime :slight_smile:.
24. led 2011 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda Ahoj, zatím nevím výsledek té zkoušky, ale stále šprtám, to víš že jo, každej týden mám nějakou zkoušku.
25. led 2011 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem z dneška pěkně vynervíkovaná, protože malá vypadá, že bude nemocná, něco na ni leze, tak se bojím, abyhc to taky nechytla- zrovna teď, jak na potvoru- rok byla 100% zdravá ani rýma a teď to vypadá blbě, uvidím, zda to bude na to jít k dr., kde můžu chytit ještě větší svinstvo, navíc jsem si malovala, jak mi ji pohlídá mamka, až pojedeme na OPU a pak ET, ale pokud bude nemocná, tak to taky nepůjde- naši nic neví, takže nějaký důvod, pokud bude zdravá si v pohodě vymyslím, ale když bude nemocná, tak těžko:frowning2: Takže se vše zase pěkně komplikuje, do prčic:frowning2: Fakt jak naschvál... Už mám taky pocit, že mě bolí v krku, beru ten Prednison- o to spíš se s ním něco chytí a nemůžu ani nic na imunitu, kterou si jím cíleně potlačuju na přijetí mimíska, je zto fakt k vzteku:frowning2:

25. led 2011 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony, to je fakt na prd.. ale musiš vydržet!!!co tak nějaké vitamíny? prednison je kortikoid, to je něco jiného než vitamíny.
ja jsem v podstate nemocná každou ovulaci co jím hormony.. takže už přemýšlím, že bych se s mudr nějak domluvila, že po IVF embrijko, pokud budu zas nemocná, nezavádět a raději si rovnou domluvit KET. ale vubec nevim, jestli by to tak šlo.. ale snad budu zdrava.
@rozmarynek, však domácí snažení bez hormonu, to nikdo nezakáže :wink: jen nechat tělo trochu hormonálně odpočinout.. mě to spočítala numeroložka na letošní jaro :wink: takže taky jsem zvědava co bude..
@doufalka, jakpak se ti daří? co je u tebe nového? odpočíváš a nabíráš síly?
25. led 2011 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda Ahojky :slight_smile: :slight_smile: Menzes to byla, i když to teda bylo nějaký pochybný. 12. den od ET pozitivní test, málem jsem dostala infarkt, ale 14. den už byl negativní (v krvi HCG 2), takže smůla :frowning2: Oslavu jsem nějak ještě nestihla, byla jsem pořád bez nálady, ale něco ještě spáchám :slight_smile:
Ty se hezky chystej na další pokus :wink: Vypadá to stále na květen?
25. led 2011 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja1, tak jak pokračujete? ale ty tam myslím voláš až zítra, že? takže zase riskneš 4, to jsi odvážná. i když se ti vůbec nedivím po tom všem cos pro to už udělala. hlavně at se zadaří zdatní bojovníčci :slight_smile:

@78marcela, já prožívala studium při práci se svojí výbornou kamarádkou. a obdivovala jsem ji, je to tak náročné. ale před 14dny obhájila bakalářku, tak je šťastná. a nejdřív se bránila, ale už pomalu plánuje příjmačky na magistru :wink: musí využít, že je hlava rozhýbaná :slight_smile:

@jesterka001, teda co to čtu, tak to muselo být zamlklé těhu. ach jo. no, ony ty dvě čárky ještě fakt nic neznamenají.. pak se člověk bojí do 12týdne než se to uhnízdí a pak se bojí všech těch vyšetření, pak porodu..ach jo. to mi je líto.
ale tu oslavu vymysli, musíme si holt užívat ty drobné radosti..měj se pěkně
25. led 2011 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda Ahojky,já chodím načuhovat,ale nemám co psát.Nechci si furt stěžovat :frowning2: .Mimčo je v pořádku,ale já zvracím a zvracím,prostě si to užívám.Ted jsem měla ještě zánět v zubu,no nádhera.
25. led 2011 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kessinkaa :grinning: taky načuhuju
25. led 2011 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 jak se máš??
25. led 2011 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda Ale není to škoda ho zamrazit a dát potom KET? Já vím i tak je to úspěšné,ale přece jen je ta šance poloviční.(já jsem vyjímka)
25. led 2011 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kessinkaa ahojky mám se v rámci možností v březnu jdu zas na bourání těch šutrů tak se těším až to budu mýt za sebou a co ty krom zvracení už se ti to pěkně krátí vid :slight_smile:
25. led 2011 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 tak už tě snad dají do kupy!!!No krátí,už mám docela hrůzu :grinning: ,snad to všechno zvládnu
25. led 2011 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kessinkaa právě ,že jdu až v březnu protože tam budou mýt nový přístroj tak jsem zvědavá pak už se snad dostanem na to ivf asi nám to zase výjde na květen jako loni tak jsem vědavá :unamused:
neboj všechno dobře dopadne a bude pak už všechno v pohodě
25. led 2011 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja1, no škoda to je a asi mi to stejně ani neumožní.. jenomže, když mám při přenosu chřipku jako trám, tak je ta šance taky hodně malá.. ale to jen hypoteticky něco řeším, ono to může být úplně všechno jinak..

@kessinkaa, ty to máš teda veselé.. ono to neustálé zvracení ti ty zuby asi docela zlikviduje..a kojení dorazí, ach jo.

holky, ale je venku krásně, taková zima se mi líbí, sněhu akorát a mrzne taky akorát.. jen prý na víkend hlásí 17pod, br, to už budu nadávat :grinning:
26. led 2011 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už jsem tu z posledního UZ v Caru- překvapení se nakonec konalo! Posunuli mi OPU ze so už na pátek- pozítří, asi mám už folíky naducaný před prasknutím... Takže jsem byla pěkně v šoku, ale což, jen musím pracně teď sehnat hlídání- máma v pátek pracuje, takže to by ta sobota byla lepší... NO, neva, nějak to musíme už udělat. Hlavně aby to dobře dopadlo, to ostatní je vedlejšíTakže dnes už budu píchat PregnylA už začínám být nervozní...

26. led 2011 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony moc držím palečky, ať je vajíček co nejvíc a hlavně kvalitních :wink:
26. led 2011 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek Děkuju, hlavně zdravých na konci při PGD- to je u nás největší problém:frowning2: Moc díky:slight_smile: Nějak jsem Te tu dlouho neviděla nebo se mi to jen zdá??? Jak se vede?
26. led 2011 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony trošku jsem se pozapomněla .... U mně je novina, že jdu zítra na KET, tak jsem zvědavá, kolik ze 3 bojovníčků zbyde, už na mě leze nějak nervozita :astonished:
26. led 2011 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek